Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Typ Niepokorny w szpitalu

Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 00:56:05
Kochani nasz niezastąpiony Typ Niepokorny jest w szpitalu. Każdy, kto ma jakieś pilne sprawy do Typka jest proszony o skorzystanie z pomocy od innej osoby. Jednocześnie proszę o wsparcie dla chorego w formie jaką uważacie za stosowną.

Wracaj do zdrowia bo jesteś nam wszystkim potrzebny Typku. Chyba że jesteś w szpitalu i poddajesz się nowatorskiej metodzie klonowania, to jesteś usprawiedliwiony, bo takich dobrych i mądrych ludzi jak Ty potrzeba nam znacznie więcej.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 01:10:05
Schoppenko, a co się stało Typkowi? Wiesz coś więcej??? Mam nadzieję, że nic poważnego.

TYPKU, TRZYMAJ SIE I WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA !!!

POZDRAWIAM CIĘ CIEPLUTKO ;)))

CZEKAMY WSZYSCY NA CIEBIE !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 01:15:53
Zasłabł nasz Typek i tyle wiem. Od piątku jest w szpitalu.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 01:24:28
Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i będzie dalej wszystkim pomagał. Czego mu z całego serca życzę.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 06:29:03
Typku,życzę Ci szybkiego Ozdrowienia.My wszyscy Ciebie tu potrzebujemy.Tak więc wracaj do szybkiego zdrowia.Pozdrawiam:))))
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 06:51:39
Typeczku życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia,myślę, że Twoje objawy choroby pozwolą Ci tylko na 3 dniowy pobyt w szpitalu.Trzymaj się i wracaj szybciutko.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 08:15:28
Strasznie mi przykro,że nasz Typek zachorował.Miejmy nadzieję,że pobyt w szpitalu przyniesie Typkowi same korzyści.
Mam prośbę do Was wszystkich nam pomagających:DBAJCIE O SWOJE ZDROWIE>
Typku pokazałeś nam ,że jesteś silnym człowiekiem,wierzę,że Bóg ma Cię w swojej opiece.Będzie dobrze.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 09:20:27
Mam nadzieję, że to przejściowa niedyspozycja, choć objawy są niebezpieczne i niepokojące. Lekarze nie wiedzą, co się dzieje i nie postawili jeszcze diagnozy. Wszystko okaże się po szczegółowych badaniach. Trzymamy kciuki.

Typencjusz :) zgłoś pretensje do lekarza, że z kroplówki nie kapie Martini :) Kochany, nie takim hydrom urywałeś łeb, więc i choróbsko pokonasz z wdziękiem :) posyłam Ci tysiące buziaków i tylko dobre myśli :)

Info dla Tęczy: Przesyłka dotarła. Typek przekazuje serdeczne podziękowania.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 12:45:19
Typku,

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia,oby się okazało,że to nic poważnego,Jesteśmy z Tobą!!!!

Pozdrawiam Serdecznie.

Będzie dobrze ;-)
gia
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 11:00:53
Typku całym sercem wspieramy ciebie i czekamy twojego jak najszybszego powrotu do zdrowia,wiesz jak bardzo jesteś potrzebny.Niech Pan Bóg pobłogosławi ci w zdrowiu.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 11:04:50
Typku rowniez zycze szybkiego powrotu do zdrowia trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 12:18:05
Typku kochany wracaj do zdrowia zycze tobie z calego serca abys jak najszybciej byl wsrod nas.pozdrawiam serdecznie.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 17:25:17
Typku
dużo zdrowia i cierpliwosći w dochodzeniu do zdrowia !!!
Przy okazjii wielkie dzięki Schoppence za szybką pomoc moim podopiecznym
już dzisiaj wysłali sprzeciw do e - sądu w Lublinie
pozdrawiam
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 18:13:19
TYPKU; WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA, czego Ci życzę;
ZDROWIE jest NAJWAŻNIEJSZE; wszystko inne można kupić; ZDROWIA NIE;
pozdrawiam ciepło; I wracaj do nas;
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 18:26:09
Najświeższe info: jutro Typek ma punkcję kręgosłupa, a po niej leży plackiem przez dobę :(
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 20:06:05
Ja tez dołaczam sie do zyczeń zdrowia dla Typka. Kregosłup powazna sprawa wiem z autopsji choc rownoczesnie jestem dowodem ze nawet po operacji kregoslupa da sie zyc i co najwazniejsze chodzic.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
19 wrz 2011 - 23:19:16
Przenieśli Typka z kardiologii na neurologię. Wszyscy wierzymy że będzie dobrze. Typku trzymaj się, modlę się za Ciebie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
20 wrz 2011 - 02:26:12
Typku niepokorny, myślę, że teraz jesteś bardzo pokorny
A teraz na poważnie - bardzo Ci współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia...
Skoro Cię wzięli na neurologię, to może jest szczęście w nieszczęściu
Kręgosłup a właściwie zwyrodnienie kręgosłupa powoduje takie dolegliwości jak przy zawale - ucisk na kręgi szyjne powoduje niedotlenienie mózgu i dlatego są omdlenia, ale to nie jest groźne, bo to chwilowe omdlenie - będzie dobrze, tylko się nie denerwuj
Będę się modliła o Twoje zdrowie - będę prosiła dla Typka - Pan Bóg będzie wiedział co to za Typek.
Pozdrawiam cieplutko
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
20 wrz 2011 - 20:25:19
Typku! Powiem tak-trzymaj się mocno jestes potrzebny i rozumiem co przechodzisz dlatego stawaj na głowie i wracaj do siebie jak najszybciej.Masz oparcie w nas wszystkich.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
20 wrz 2011 - 21:52:42
Ludzie z pasją tak jak Ty, mają wielką chęć życia i nigdy się nie poddają.
Dzięki temu szybciej zdrowieją i staja się coraz silniejsi.
Odpocznij sobie i nie popędzaj zdrowia, wracaj do nas ze zwiększoną energią.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
20 wrz 2011 - 22:32:10
Mega wsparcie dla typka! Jestem z Tobą!
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
20 wrz 2011 - 23:27:10
Flame dziękuję za informację.

Typku kochany jesteś w dobrych rękach. Jesteś też silny i cierpliwy, więc dzielnie stawisz czoła chwilowym niedomaganiom.Tylu ludziom podałeś swoją pomocną dłoń a teraz nadszedł czas aby i Tobie inni ją podali. Jesteś wspaniałym człowiekiem i zasługujesz na wszystko co najlepsze.
Przesyłam dobrą energię oraz wiarę w szybki powrót do zdrowia.
ps.
Typku jak będziesz miał recepty od medyków, to skontaktuj się ze mną.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 23:32 przez tecza.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
21 wrz 2011 - 09:14:19
Typek informuje: "Jeszcze żyję. Dziękuję wszystkim za pamięć". :)))))

Przekazuję również od Typka, spóźnione życzenia dla Tęczy i szczególne dla niej podziękowania wraz z pozdrowieniami.

Dołączam się do spóźnionych życzeń imieninowych. Serdeczności! :)))
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
21 wrz 2011 - 09:37:45
Tęczo,ja również dołączam sie do życzeń.""""Wszystkiego naj,naj,naj,
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
22 wrz 2011 - 12:41:50
Bardzo dziękuję za życzenia,pozdrowienia i serdeczności.

Pozdrawiam i przesyłam dobre myśli.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
23 wrz 2011 - 00:00:20
Nadal nie wiadomo co jest naszemu Typkowi. Szpital nie poinformował go o podejrzeniach ale wezwał rodzinę. Nie wiemy co o tym myśleć. Proszę wszystkich zainteresowanych o modlitwę za Typka.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
23 wrz 2011 - 08:08:58
Schoppenka informuj nas za każdym razem o stanie zdrowia Naszego Typka.Schoppenka zobaczysz będzie dobrze,modlitwy nasze P.Bóg wysłucha.Typku,wracaj do nas,bardzo tęsknimy za Tobą.Będę sie modliła o Twoje zdrowie.Pozdrawiam.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
23 wrz 2011 - 12:12:13
Tak mi przykro, a ja zastanawiałam sie, dlaczego Kochany Typek nie odpisuje na moje maile. Czuła, że jest coś nie tak z tym wspaniałym człowiekiem. Jeśli macie z Nim jakiś kontakt to przekażcie Mu ode mnie najszczersze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, bo nagły brak Jego celnych, profesjonalnych rad i komentarzy na naszym forum jest nieoceniony. Typku Nie-Pokorny wracaj do zdrowia, będzie dobrze, musi być dobrze.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
24 wrz 2011 - 11:23:20
dla tego złotego człowieka moc najlepszych dobrych myśli..., prosimy o wszelkie informacje dotyczące możliwości pomocy, jeśli taka wyda się tylko potrzebna.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
24 wrz 2011 - 15:47:46
Jeżeli z pomocy Ruchu Społecznego Poszkodowanych, w którym również konsekwentnie pomaga Typ Niepokorny, korzystają mieszkańcy Białej Podlaskiej, to jest pilna potrzeba pomocy Typkowi ( po zebraniu sił ), w znalezieniu stałej pracy dla niego. Jego zakład pracy został zlikwidowany i od pewnego czasu mozolnie jej szuka, aby zapewnić byt swojej ukochanej rodzince.
Mocno wierzę w to, że moja prośba znajdzie odzew w działaniu.
Pozdrawiam
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
26 wrz 2011 - 10:14:58
Lekarze postawili diagnozę. Niebawem okaże się czy trafną. W związku z tym, stała praca prawdopodobnie nie będzie możliwa. Zbyt wysokie ryzyko i spore obostrzenia zdrowotne.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
27 wrz 2011 - 21:28:30
Nasz Typek miał dzisiaj wyjść ze szpitala, ale niestety zostawiają Go do piątku. Nie jest wesoło.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
28 wrz 2011 - 06:52:39
Typku,modlę sie za Ciebie.Tak bardzo Ciebie potrzebujemy.Dlatego wierzę,że niebawem do nas sie odezwiesz.Życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
10 paź 2011 - 11:08:41
Kochani, czy ktos z Was wie, co z Typkiem? Wyszedł ze szpitala? Jak sie czuje, czy nie trzeba Mu jakiejs pomocy?
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
10 paź 2011 - 11:19:35
Kocia Mama Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kochani, czy ktos z Was wie, co z Typkiem? Wyszedł
> ze szpitala? Jak sie czuje, czy nie trzeba Mu jakiejs pomocy?

Jest już w domu. Nie czuje się rewelacyjnie. Organizm musi się ustabilizować i przystosować do leków. Powoli dochodzi do siebie. Wczoraj z nim rozmawiałam. Były żarty, śmiech i psioczenie na sugestie wyników wyborczych. Obiecał, że da znać jak będzie potrzebował pomocy. Dziękuje za pamięć i wszystkie życzliwe słowa. Pozdrawia wszystkich :)
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
11 paź 2011 - 11:52:39
Tpku- trzymaj się cieplutko. mam nadzieję, że wrócisz do zdrowia- życzę Tobie tego z całego serca
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
12 paź 2011 - 07:34:14
Typku,życzę Ci z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia.Ciesze ,się,że jesteś w domu,ale musisz się oszczędzać,by nabrać nowych sił.jesteśmy z Tobą.Pozdrawiam.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
03 lis 2011 - 01:27:07
Flame jak się czuje Typek kochany? Czy mogę coś dobrego dla niego zrobić?
Pozdrawiam
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
03 lis 2011 - 09:15:03
Niestety nie wiem, co dzieje sie Z Typkiem. Ślę sms-y, ale pozostają bez odzewu. Martwimy się o niego. Prawdopodobnie wyjechał do siostry.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
03 lis 2011 - 10:03:00
Wiem, że wyjechał na wieś i miał ważną wizytę u lekarza.Flame miałam nadzieję, że wiesz co u Typka słychać.Intuicja mi podpowiada, że potrzebuje wsparcia i martwię się o niego. No cóż pozostało nam cierpliwie czekać na kontakt z jego strony.
Re: Typ Niepokorny w szpitalu
03 lis 2011 - 10:23:58
Nic więcej nie mogę zrobić. Jestem bezradna :(
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:24:13
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfg4e3gg
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować