Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Kryptoreklama KRUK-a w "M jak miłość", czyli jak windykatorzy piorą mózgi widzom seriali

Zapraszam do lektury mojego artykułu: [gustlik222.nowyekran.pl] .

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-13 00:20 przez Gustlik.
A tu strona KRUK-a z Mostowiakami w roli głównej : [www.kruksa.pl] .

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Zastanawiające jest jedno: serialowa rodzina Mostowiaków ma armię prawników w rodzinie - córka Marta - sędzina, jej narzeczony Andrzej Budzyński - adwokat, wnuk Piotr Zduński również prawnik pracujący u Budzyńskiego, do tego zięć Tomek - policjant. Ja gdybym był w podobny ch kłopotach i miałbym taka silną prawniczą armię w rodzinie, to tym bardziej olałbym kruczo-sepich padlinożerców ciepłym moczem i szukał prady w rodzinie, a nie pytał o poradę sprzedawczynię ze sklepu, jak zrobiła to Mostowiakowa - scena nakrecona tendencyjnie i chyba za grubą kasę.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 23:55 przez agacze1974.
Jeszcze powinni napisać listę osób, którzy mają się zgłosić- wtedy odcinek byłby najdłuższy w historii tv.
Budżet serialu nadwątlony, skoro sprzedają się takim ścierwojadom.

Masz kasę - masz władzę. Kupują wszystkich. nawet aktorów.
Ojej, Gustlik, przecież to sugestia, żeby nie drałować z kruczym pismem do prawnika, tylko od razu do nadawcy. ONI się tobą skutecznie zaopiekują - nie wypłacisz się im do końca życia, a i po śmierci bliskim coś-nie-coś w spadku zostawisz...i balecik zacznie się od nowa...
A dla pierwszych 300 osób ,które odeślą do firmy Kruk podpisaną ugodę ,przygotowali specjalny upominek w postaci zdjęcia popularnych aktorów z własnoręcznie podpisane przez obie gwiazdy ekranu.

Ależ oczywiście podpisać firma Kruk z windykuje a nam pozostanie oglądanie
zdjęcia.
Normalnie boki zrywać.
To już nie jest pranie mózgu. To jest WYŻYMANIE.

Nieświadomego odwirują do ostatniego grosika. A potem spuszczą do kanalizacji (czytaj: rynsztoka).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-13 15:25 przez flame.
Nie tylko w serialu robią pranie mózgu. Niedawno wpadł mi do ręki tygodnik "Tina" i poradach prawnych był dość długi artykuł na temat firm windykacyjnych, jak to warto z nimi rozmawiać, podpisywać ugody. I jak bardzo są przyjaźnie nastawieni do dłużników, służą pomocą i takie ble, ble, aż się nóż w kieszeni otwiera
Deirka, założ sobie bloga na Nowym Ekranie, opisz całą sytuację tak, jak ja to zrobiłem, zrób skan gazety i skontaktuj się z szefową NE Panią Małgorzatą Dudek, która prowadzi "Akcję Windykacja" - tu msz e-maila do niej: [bezznieczulenia.nowyekran.pl] oraz [bezznieczulenia.nowyekran.pl] . Proponuję, abyś przeczytała te dwa artykuły, może razem zdziałamy więcej przeciwko padlinożercom. Skontaktuj się też ze Schoppenka - Ruch Społeczny Poszkodowanych - tu masz adres i telefon: [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com] .
Pozdrawiam

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Jesli tylko znajdę ten artykuł, dokładnie nie pamiętam czy to była Tina, czy Przyjaciółka. Nie moje to były gazety, więc udam się do kiosku ze starą prasą, może akurat znajdę. A wtedy chętnie wyślę Pani Małgosi :)
@ Deirka, poszukaj może w necie, wpisz w Google jakąś frazę z tego artu, albo nazwę firmy windykacyjnej. Moze ten art był w necie? Wtedy nie będziesz musiała szukać, tylko wyślesz P. Małgosi link do strony.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
W necie nie ma, niestety, już szukałam. Ale to nic, znajdę w kioskach ze starą prasą. Zapytam też szefową, może jeszcze nie wyrzuciła tej makulatury :)
@Jakubek

Misiu kolorowy :) Dzisiaj i do mnie dotarły umowy ugody od kruczyska okraszone fotami Mostowiaków. Na razie bez autografów "ulubionych" aktorów. Te zostaną wysłane po podpisaniu "porozumienia". Pękam ze śmiechu oglądajac to badziewie.
Słuchajcie w gazecie- tygodniku Chwila dla Ciebie także był artykuł o KRUKU z fotką seniorów klanu Mostowiaków- śmiech na sali- jak znajdę, prześlę skan do Schoppenki.
Aggi - prześlij to i do Schoppenki i do red. Małgorzaty Dudek z Nowego Ekranu - adres masz tutaj na koncu artykułu: [bezznieczulenia.nowyekran.pl]

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Gustliku- do Schoppenki właśnie wysłałam- znalazłam- mam nadzieję, że doszło- na ten drugi adres także wysyłam. Pozdrawiam
Do tej Pani także wysłałam- gazetę zostawiam- może będzie jeszcze potrzebna


Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Znalazłam gazetę z tym artykułem :), tylko nie mam gdzie zeskanować tego artykułu, może po prostu wyślę ją. Bardzo ciekawy artyłkul, który robi wodę z mózgu i w samych superlatywach ukazuje działalność FW, w tym oczywiście najbardziej "Kruka"
W "Zyciu na gorąco" też....Widać wielka kampania ogłupiania. Dziwię się tylko aktorom , którzy na stare lata zgodzili się byc twarzą "Kruka"
Bo dla nich to liczy sie kasa,a nie człowiek nękany przez takich ludzi.
Ja też się dziwię. Na ich miejscu wolałbym być twarzą nawet mafii, niż takiej szmacianej firmy.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:22:57
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqg4g55
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować