Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****

*****Czym zywią się KRUKI?*****
24 paź 2011 - 00:09:27
"Jedzą PADLINĘ (duże litery - przyp. Gustlik), owady i odpady spożywcze, a także ziarna zbóż, jagody, owoce".

Źródło: [pl.wikipedia.org]

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
24 paź 2011 - 09:05:19
I u nas równiez,to ptaszysko za szybko sie rozmnaża,ale mam nadzieje,że to wstretne ptaszysko odleci tam,skąd przyleciało.KRUCZYSKA WSTRĘTNE.To najbrzydszy gatunek jaki jest.
BN
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
24 paź 2011 - 12:31:31
co mam zrobić , firma kruk wykupiła moje zadłużenie a teraz oferuje , że mogę wejść z nią w ugodę przysłali mi umowę do podpisania . pierwszą ratę im wpłaciłam ale umowy jeszcze nie podpisałam, straszą mnie że jeżeli jej nie podpiszę to wpłaty nic nie pomogą a sprawę odeślą do komornika a ja już mam komornika . jestem w pętli brak mi sił i wiem co inni muszą czuć znajdując się w podobnej sytuacji.
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
24 paź 2011 - 14:40:20
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:07 przez camion.
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
24 paź 2011 - 19:03:53
BN- z nimi nie da się dogadać. Piszą takie listy, że szok. Tylko w filmie to tak pięknie wygląda. Ja czekam na terenowego z kruka właśnie. Z otwartymi ramionami- nawet go ucałuję, a on mnie może w gołą....Masz komornika, masz zbieg egzekucji- jak pojawi się drugi. Wtedy idziesz do tego drugiego, informujesz go, że jeden krwiopijca już jest i wtedy ten pierwszy dzieli to, co zabiera na tą drugą sprawę i pierwszą itd.
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
28 paź 2011 - 14:24:41
komornicy nie są zainteresowani rozmowami z dłużnikami, musisz wiedzieć, że dla Ciebie może to być ważna rozmowa, dla niego to codzienność, wysłuchiwanie każdorazowo tych samych żali, komornik z zasady i z mocy prawa zrobi wszystko by odzyskać zasądzone prawomocnie wierzytelności,
zasada jest taka, jeśli będziesz grzeczny zyskasz, z zasadnością wyroków prawomocnych nie dyskutuje się

jeśli Kruk proponuje ci ugodę wykorzystaj te szansę;

ze mojej wiedzy firma ta proponuje korzystne warunki ugód pozasądowych :)

faber est quisque suae fortunae
emy
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
28 paź 2011 - 17:45:40
BZDURY bzykol BZDURY !!!

Metody działania firm windykacyjnych w Polsce oparte są na patologiach. Kupują za grosze przedawnione wierzytelności, najczęściej groszowe albo złotowe. Następnie przekazują je do utworzonych przez siebie firm za granicą, w jakimś raju podatkowym. Potem nękają ofiary pismami pełnymi gróźb, telefonami, SMS-ami. Stosując psychologiczną presję. Zastraszanie, wywieranie presji, nierzetelne informacje o konsekwencjach niespłacenia długu i zawyżanie ich wartości to ich podstawowe metody- BEZPRAWNE !!!
Zawarcie ugody z krukiem to jak pakt z diabłem ! Taniej wychodzi z komornikiem ;)
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
28 paź 2011 - 23:56:15
Bzykolku, NIE MASZ RACJI. A przede wszystkim z pismem z firmy windykacyjnej walisz do PRAWNIKA, a najlepiej na tutejsze forum, jak masz problemy, bo inaczej Cię zakraczą i zadziobią na śmierć.**********

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
B-S
Re: *****Czym zywią się KRUKI?*****
29 paź 2011 - 13:30:20
Kochani,,,poniewaz jestem bardzo "porąbana" na punkcie róznej muzyki(wychowana na YAPIE!)-tylko nie disko+jakiś metal!!----coś dla KRUKa,,,
[www.youtube.com] i dla nas na pocieszenie
Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować