Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

*****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****

*****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 00:58:12
1. Małgorzata Dudek - Jak zachować się podczas wizyty windykatora? - [bezznieczulenia.nowyekran.pl]
2. Małgorzata Dudek - Wyborcza Samcikem kosi dłużników - [bezznieczulenia.nowyekran.pl]
3. Małgorzata Dudek - Bank Millennium przegrał w Sądzie Apelacyjnym - [bezznieczulenia.nowyekran.pl]
4. Małgorzata Dudek - Etyka i dobre praktyki windykatorów - [bezznieczulenia.nowyekran.pl]
5. Schoppenka222 - Welcome to the demokracja - [schoppenka.ne.pl.nowyekran.pl]
6. Schoppenka222 - ABC postępowania z firmą windykacyjną - [schoppenka.ne.pl.nowyekran.pl]
7. Schoppenka222 - ABC dłużnika - [schoppenka.ne.pl.nowyekran.pl]
8. Gustlik222 (czyli ja) - M jak Maciej Samcik, czyli jak popaść w jeszcze większe tarapaty - [gustlik222.nowyekran.pl]

Zapraszam do lektury !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 01:17 przez Gustlik.
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 07:11:33
Bardzo pouczające artykuły, wielokrotnie czytam materiały mam zawsze je pod ręką aby ta wiedza mi nie wyparowała. Mimo to nic z tym nie można zrobić. Wczoraj nawet zadzwoniłam do znajomej policjantki aby doradziła mi co mam zrobić. Już drugi raz wracając z pracy w skrzynce wizytówka z czerwoną pieczątką "windykacja" ale tak włożona aby się trzymała ale każdy mógł to widzieć. Wchodząc na I piętro i co? druga wizytówka włożona tym ohydnym napisem za dzwonek, kóry nie działa. Ten sam cham! Policjantka mówi, że to za mało aby wnieść oficjalne doniesienie o nękaniu. Nic mi nie pozostaje tylko bać się wracając do domu. Wprawdzie sprawa dot. mojego męża ale w końcu to dot. naszej wspólnej prywatności.Gówniana kwota bo 1000 z instyyucji pozabankowej ale to najgorsze świnie. Ten proceder może być tylko przerwany jak wpłacimy te cholerne pieniądze ale niestety Zus zalega z wypłaceniem zasiłku chorobowego bo dają sobie bardzo długi czas na wypłącanie, noi odprawy iekwiwalentu za nie wykorzystany urlop musimy dochodzić na drodze sądu pracy bo pracodawca męża ogłosił upadłość. Jeździ najnowszym BMW ludzi zostawił na lodzie i ma to głęboko w d.....e. I przez takiego gnoja musimy znosić upokorzenie chama z windykacji. Nie widzę nadzieji dla dłużnika.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 07:14 przez krzysia.
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 09:56:53
Krzysia to są ałowa, słowa, słowa...a rzeczywistość jest taka jaka jest.
Policja jest durna, wygodna i leniwa. Zatykanie kartek z czerwonym napisem windykacja w miejscu widocznym dla innych mieszkańców jest pogwałceniem prywatności i godności człowieka. UOiOK ukarał banki za takie napisy na kopertach a policja mówi " to za mało".
Ostatnio zapytałam prokuratora "jak dalece windykator musi sie posunąć w przestepstwie, aby policja i prokuratura uznała ten czyn za czyn zabroniony? Przecież przepisy w kodeksie karnym istnieją. Problem tylko tkwi w tym aby odpowiednie służby dostrzegły przestepstwo i użyły tych przepisów zgodnie z obowiazującym w RP prawie.
Krzysia trzeba się zaczaić z wałkiem do ciasta i wymierzyć sprawiedliwość!
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 10:11:49
Tęcza,tak by wypadało zrobić.Walnąć w ten pusty łeb.Tylko potem Krzysia była winna a taki windykatoek czyściutki.Ot sprawiedliwość:)
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 11:21:53
Dzięki Wam tecza i ewiska za wpisy, muszę napisać, że feralny dzień wczoraj miałam. Korespondencja to same wypowiedziane umowy noi ten cham, zadwoniłam do Pana Romana walnął telefonem bo prowadził, ja mu rozgoryczona wysłałam sms-a. oddzwonił do mnie i nakrzyczeliśmy na siebie, poprzeklinaliśmy na sytuację i w rezultacie mówi "przyjdź do mnie na herbatkę w środę". Więc wypisuję urlop i idę do Pana Romana na pogaduchę.
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 13:43:06
Krzyśka- u nas windykator zostawił kartkę w drzwiach wejściowych- gdzie każdy może przeczytać. Ile jest zaległości, do kiedy trzeba wpłacić, co zrobią, jak nie wpłacę. I na odwrocie była nazwa firmy
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 13:52:32
aggi i co zrobiliście bardzo mnie to ciekawi?
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 13:58:03
Mam w swojej kolekcji zgarnięte od ludzi naklejki samoprzylepne.

Takie ustrojstwo przygotował dla swoich opieszałych klientów Provident.

Oklejają nimi drzwi i skrzynki pocztowe dłużnika. Potrafią "wlepić" za jednym zamachem kilka sztuk na pojedyncze drzwi. Tak, jakby jedna nie wystarczyła :) Cierpią na manię wielkości, czy co?

Jaskrawe kolory + firmowe logo + wezwanie do niezwłocznego kontaktu w sprawie zadłużenia. Ślepy by zauważył, a co dopiero wścibscy sąsiedzi. I o taki efekt im właśnie chodzi.
Re: *****Kilka ciekawych artykulów na Nowym Ekranie*****
25 paź 2011 - 14:24:59
Wszystko zbieram- napisałam do nich pismo- mąż napisał, że to jest nękanie, że ma myśli samobójcze, że to zastraszanie itp- poinformowani zostali po raz kolejny, że adres do korespondencji się zmienia i nagabują byłych współmieszkańców- i tak dalej tu wszystko przysyłają. Napisz pismo podobnej treści- że czujesz się osaczona, że to jest nękanie i jeśli jeszcze raz sytuacja sie powtórzy- zaniesiesz to wszystko do UOKiK, do prokuratury. Odpiszą Tobie Ładnie, że przez to, że nie mogą się z Toba skontaktować, muszą tak. A Ty im znowu, musisz, że jest coś takiego jak ochrona danych osobowych, że są koperty
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:20:13
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfe4ft4rf444
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować