Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Smutki Kruka

Smutki Kruka
26 paź 2011 - 00:08:45
Polecam ciekawy artykuł na stronie : [dziennikarze.nowyekran.pl]

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Smutki Kruka
26 paź 2011 - 09:54:40
Śmiechu warte. Ale- ale- Kruk sponsoruje także pogodę na jedynce o godzinie 20. Chyba przestane oglądać telewizję publiczną. Wszędzie kruk- na 1 na dwójce... Wczoraj myślałam, że mam jakieś omamy, ale nie- są i kraczą- przed i po prognozie pogody
Re: Smutki Kruka
27 paź 2011 - 15:27:57
aggi, nikogo nie obchodzi, że przestaniesz oglądać TV, nie widzę potrzeby abyś informował o tym cały świat,
co do zadłużeń, z zasady trzeba je spłacać, mimo, że dla wielu jest to tak niezrozumiałe jak chiński dla Chińczyka
Re: Smutki Kruka
02 lis 2011 - 10:18:00
bzykol Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> aggi, nikogo nie obchodzi, że przestaniesz oglądać
> TV, nie widzę potrzeby abyś informował o tym cały
> świat,
> co do zadłużeń, z zasady trzeba je spłacać, mimo,
> że dla wielu jest to tak niezrozumiałe jak chiński
> dla Chińczyka


Jeśli ja przestane- i wszyscy dlużnicy, to TVP nie będzie miało oglądalności i padnie... KAŻDY wie, że długi trzeba spłacać. i spadaj do obory, bo bzykole tam mają swoje miejsce.
emy
Re: Smutki Kruka
27 paź 2011 - 21:51:00
A co to za ptaszysko się napatoczyło ?!
@bzykol krukowi spod ogona wypadłeś ? Kraczesz że jajka pękają . Spadaj do swego gniazdka bo ci pióra wyskubiemy . Takich jak ty to nikt tu nie potrzebuje . A jak brakuje ci towarzystwa to kracz między swymi .
Re: Smutki Kruka
28 paź 2011 - 14:16:11
emy
nie doszukałem się w twojej wypowiedzi ani jednego słowa z sensem i na temat, poza krakaniem dla krakania :)
to forum służy merytorycznej ocenie, a nie piskom nic nie znaczącym, i nie mającym innego sensu, jak podniesienie swej zerowej samooceny

zadłużenia wobec firmy Kruk, nabyte przez tę firmę na mocy umów cesji trzeba płacić, firma ta rozbija zadłużenie na bardzo dogodne raty, warto to doceniać;

nie należy zapominać, że długi wobec firmy Kruk są konsekwencją błędów z przeszłości i nie rozliczenia się z innymi instytucjami, które owe wierzytelności scedowały

faber est quisque suae fortunae
emy
Re: Smutki Kruka
28 paź 2011 - 17:20:48
@bzykol
wiesz, myślałam że mnie już nic nie zaskoczy ! Myliłam się !!!
Jesteś zajebisty !!!!!!!! Debil . Ahahahahahahahahahaha
gia
Re: Smutki Kruka
28 paź 2011 - 15:34:10
Merytorycznie to jest tak że musiałeś od jakiegoś uświadomionego dłużnika zarobić kopniaka i całą swoją frustrację wyładowujesz tutaj.
Poszedł do nory z której wylazłeś i juz tam zostań.
Re: Smutki Kruka
28 paź 2011 - 17:02:09
"Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby" (Stefan Kisielewski)
Re: Smutki Kruka
29 paź 2011 - 13:43:32
Włodek- a ja dostałam taką kartkę od Polbanku- też z przepięknym widoczkiem, tylko na odwrocie juz nie było tak pięknie
B-S
Re: Smutki Kruka
30 paź 2011 - 00:09:17
Już któryś raz trafiam na wypowiedzi niejakiego "bzykola".Jak widać zabrrakło muchozolu na "bzykole".Czyżby to był KRUK w przebraniu???
Może mały KRUCZEK,,taki mały upierdliwy,,mam packe na bzykole co to lata ,,bzyczy i dodatkowo paskudzi. A swoje "bzykajace bzykolowe" madrosci racz zachowac dla siebie. Zastosuj BZYKOLU maxymę,,ZAMIAST PISAĆ SŁOWA GŁUPIE LEPIEJ ŁAPY TRZYMAJ W DUPIE"
Re: Smutki Kruka
30 paź 2011 - 08:42:06
B-S,ale dowaliłaś Bzykolowi.Dobre to,uśmiałam sięLhahaha...@@@ Włodek,gratuluje Ci wygranej z tymi Windykatorami,którzy by chcieli nami rzadzić.Dziś sporo ludzi wie duzo na temat robocizny windykatorów.Polak nie jest az tak otumaniony i umie sie bronić.
Re: Smutki Kruka
15 lis 2011 - 18:44:21
musicie wiedzieć, a widzę po wypowiedziach w tym wątku, że tego nie wiecie, że porządek prawny regulują stosowne przepisy, zatem nie jest waszym przeciwnikiem firma windykacyjna i walka z nią nie powinna dawać lichej satysfakcji, nie wiadomo czemu służącej;
waszym przeciwnikiem dziwnie rozumianym są normy prawne, umowy cywilno prawne i wszystko co reguluje rynek obrotu pieniądza między stronami; wszytko wynika z umów;

faber est quisque suae fortunae
B-S
Re: Smutki Kruka
15 lis 2011 - 20:53:39
o matko,,, a już myslałam że bzykole jako gatunek latający wyzdychały lub zapadły w sen zimowy,,,a tu lata znów,,,a packę wywaliłam,,,aż szkoda mi teraz.
Re: Smutki Kruka
29 lis 2011 - 22:53:11
B-S Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> o matko,,, a już myslałam że bzykole jako gatunek
> latający wyzdychały lub zapadły w sen zimowy,,,a
> tu lata znów,,,a packę wywaliłam,,,aż szkoda mi
> teraz.

@B-S
Mogę pożyczyć Ci Raida na owady latające. Wytępiłem nim wszystkie bzykole w moim domu - muchy i komary padły w ciągu kilku sekund. Packę też mam, tak wiec jestem uzbrojony przeciwko bzykolom różnej maści.******

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 22:55 przez Gustlik.
Re: Smutki Kruka
30 lis 2011 - 10:03:03
@ Gustlik-
cieszę się,że jednak nadal jesteś tu......Sam widzisz,ze z każdej strony
"ptactwo nadlatuje" i próbuje dziobać.Tak bywa w życiu,że "człowiek dla człowieka
wilkiem",niestety. "Ptaki" maja swoją misję do spełnienia, więc to czynią.
Ale wielu z nas ma już świadomość tego,jak ustrzec się przed tym "dziobaniem".
Ps.
podoba mi się twoje podejście do sprawy związanej z 'wiadomymi osobami".
Czy tu,czy tam są ludzie,którzy potrzebuja informacji,wymiany doświadczeń i rady.
Nie ma znaczenia,kto danym forum administruje- ważne jest,by ludzie nie pozostali
bez wsparcia. Wobec problemu ,ktory dotyka wielu z nas - wszyscy powinni być
zjednoczeni i powinni wspierać się nawzajem. Nie chodzi przecież o jednostkę(p.S)-
chodzi o wszystkich ludzi,będących w potrzebie.
Pozdrawiam cię serdecznie i wiem,że w razie potrzeby- będziesz....
...a "tam" tez trzymajcie się i walczcie!
Re: Smutki Kruka
13 gru 2011 - 14:26:47
Jedna myśl mnie nurtuje: żyjemy w pięknym kraju wśród katolików i gdzi tu miłość bliżniewgo? Ja wiem gdzie? Tu na forum. Jesteście wspaniali. Ale pamiętajcie o jednym najważniejsze z d r o w i e jakże potrzebne do naszej walki.Morski47 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @ Gustlik-
> cieszę się,że jednak nadal jesteś tu......Sam
> widzisz,ze z każdej strony
> "ptactwo nadlatuje" i próbuje dziobać.Tak bywa w
> życiu,że "człowiek dla człowieka
> wilkiem",niestety. "Ptaki" maja swoją misję do
> spełnienia, więc to czynią.
> Ale wielu z nas ma już świadomość tego,jak ustrzec
> się przed tym "dziobaniem".
> Ps.
> podoba mi się twoje podejście do sprawy związanej
> z 'wiadomymi osobami".
> Czy tu,czy tam są ludzie,którzy potrzebuja
> informacji,wymiany doświadczeń i rady.
> Nie ma znaczenia,kto danym forum administruje-
> ważne jest,by ludzie nie pozostali
> bez wsparcia. Wobec problemu ,ktory dotyka wielu z
> nas - wszyscy powinni być
> zjednoczeni i powinni wspierać się nawzajem. Nie
> chodzi przecież o jednostkę(p.S)-
> chodzi o wszystkich ludzi,będących w potrzebie.
> Pozdrawiam cię serdecznie i wiem,że w razie
> potrzeby- będziesz....
> ...a "tam" tez trzymajcie się i walczcie!
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:20:04
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqdfw33t
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować