Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: zwrot pieniędzy od kancelarii

zwrot pieniędzy od kancelarii
16 sty 2012 - 10:07:15
witam. moja sprawa wygląda następująco: mam w ręku prawomocny wyrok sądu o oddaleniu powództwa o zapłatę, niestety zanim cały proces się rozpoczął, komornik sądowy zdążył przekazać część pieniędzy firmie windykacyjnej( a właściwie kancelarii ją reprezentującej). Kancelaria ta, a jakże, przysłała mi pismo z prośbą o podanie nr.konta, na które miałaby oddać tę kwotę. minął miesiąc, a pieniążków jak nie było tak, tak nie ma. w związku z tym mam pytanie czy mam szansę na odzyskanie tych pieniędzy?, ew.jakiś obowiązujący termin zwrotu? pozdrawiam
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
16 sty 2012 - 14:55:19
?.

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:42 przez camion.
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
16 sty 2012 - 15:27:03
dzięki za zainteresowanie @camion. rozszyfrujesz KNF? i jeszcze mam jedno pytanko. ile czasu ma sąd na uwolnienie mych pieniążków z depozytu sądowego, a komornik na przysłanie rozliczenia? pozdrawiam
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
16 sty 2012 - 16:11:46
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO - W WARSZAWIE
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
16 sty 2012 - 16:35:01
dziękuje. wynalazłem tam cztery departamenty pod które podpadałaby sprawa windykacji, do którego konkretnie złożyć skargę?
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
16 sty 2012 - 18:47:26
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:41 przez camion.
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
17 sty 2012 - 11:31:01
ale w sprawie Kancelarii prawnej nie pisze się do KNF a do organu nadzorującego czyli izby adwokackiej lub radcowskiej
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
17 sty 2012 - 11:56:21
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 01:04 przez camion.
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
19 sty 2012 - 12:55:35
nie zgodze sie odpowiedzialnosc jest na kancelarii a ona ewentualnie ma roszczenie regresowe do fw - ja bym dla spokoju pisał i tu i tu
Re: zwrot pieniędzy od kancelarii
22 sty 2012 - 05:39:35
witam. dziękuje za porady. w moim przypadku wierzyciel po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku oddał pieniądze. pozostaje jeszcze wyciągnięcie reszty z depozytu sądowego.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:11:19
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqgb4e3g3t
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować