Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: co zrobić??

co zrobić??
07 lut 2012 - 19:08:13
Witam,
mam na imię Kasia. Znalazłam się na tym forum ponieważ od jakiegoś czasu szukam pomocy dla mojego chłopaka, który niestety popadł w spiralę zadłużenia.
Sprawa wygląda tak, że posiada on 3 kredyty na łączną kwotę 40 000 zł. Miesięczna łączna rata wszystkich kredytów wynosi ok 1500zł. Z różnych powodów zdrowotnych potrzebował pieniędzy i w jednym miesiącu nie zapłacił ani jednej raty. Obecnie spłaca tylko zaległe.Oddaje bankom całą wypłatę. Na życie musi pożyczać od rodziny. Chciałam skorzystać z usług firm oddłużających. Czy warto? Czy jest jakiś sposób na to aby wyszedł z tej spirali? Wiem,że ta sytuacja nie jest aż tak tragiczna jak te o których czytam na forum. Ale bardzo proszę o pomoc. Dziękuję.
Re: co zrobić??
07 lut 2012 - 20:06:18
Witaj Kasiu.

Na tym forum były juz wypowiedzi na temat firm oddłużeniowych- ci,co z tego
skorzystali,popadli w jeszcze wieksze tarapaty.
Ostatnio w tv był program własnie na temat takiej firmy....to jest naciaganie
ludzi na jeszcze większe zadłużenie. Nikt bowiem za darmo nie załatwi sprawy-
firmy oddłużeniowe każą sobie "słono" placic za takie usługi.
Wszyscy przestrzegamy ludzi przed takimi firmami!!!!!!
Może niech chłopak spróbuje coś wynegocjować w banku - jakieś 'wakacje kredytowe"....Jest jeszcze opcja wydłużenia okresu kredytowania,co zmniejszy raty, ale wtedy odsetki będa tez większe.
Re: co zrobić??
07 lut 2012 - 22:12:39
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 09:19 przez camion.
ona
Re: co zrobić??
08 lut 2012 - 13:37:56
Kasiu

Piszcie ugody do banku z opisem sytuacji i realną NOWĄ kwotą rat tzw oświadczenie woli,uzasadniając ze sytuacja z której powstały opóźnienia w płatnościach są wynikiem stanu zdrowia (jak wspomniałaś w poczatk. forum)
Dmuchajcie na zimne zanim hieny i pasożyty Was dopadną (komornik)
gdzie bez serca zabiorą wszystsko.

Wierzę, że się uda.Powodzenia
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować