Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: komornik a pracodawca

komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 14:23:12
Po otrzymaniu do zakladu pracy zajeciA wynagrodzenia dluznik napisal pisemko o zmiane konta na ktory ma wplywac wynagrodzenie. Pracodawca odmowil przelania wyplaty na podane klonto. Chyna nie ma takiego prawa, przeciez i tak wyplaca tylko kwote wolna. Co w takim przypadku?
Re: komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 20:04:43
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 20:08:20
Gliter Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu
> każdego człowieka, wymaga pozyskania porady
> prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:
>
> Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?
>
> Czy długo trzeba czekać na dogodny termin
> spotkania z prawnikiem (kinga)
>
> Czy porada prawna musi być droga?
>
> Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się
> już od 350 zł.
>
> Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia
> komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości
> czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze
> informuje klientów o wysokości należnego
> wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia
> porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy
> więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed
> rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z
> żadnymi konsekwencji finansowymi.
>
> Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być
> drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze
> korzystne dla mnie i moich klientów.
> Kinga w stringach.

Niech Was nie krępuje dziwny nick "glitera", on czasem tak ma, że podaje się za dziewczynkę (w innym temacie opowiadał nam o swoich problemach ginekologicznych).

To reklama autorstwa sympatyka "niedajmysie".
Polszczyzna marna, ale jaka treść :)

Niedajmysię czeka - usługi takie jak opisał jego sympatyk Gliter.
Re: komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 20:10:26
@kinga
Śsij mi zwieracz obsmarkana pyto dmuchana przez stado goryli chorych na raka polędwicy.
Re: komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 20:12:19
Gliter Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @kinga
> Śsij mi zwieracz obsmarkana pyto dmuchana przez
> stado goryli chorych na raka polędwicy.

W ramach reklamy dodatkowej "niedajmysie" macie opowieść o fantazjach seksualnych sympatyka tego forum.

Część pierwsza jego marzeń za darmo, kolejne części na "niedajmysie" (płatne odrębnie, albo w pakiecie z poradą prawną panienki od okien).
Re: komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 20:13:29
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: komornik a pracodawca
05 wrz 2012 - 23:47:54
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: komornik a pracodawca
10 wrz 2012 - 10:31:05
e-prawnik.pl/zamow-opinie/ proszę się z nimi skontaktować. prawnicy udzielają pomocy w 24 godziny, mają darmową wycenę, czasami można sie potargować. Pomoc wyceniana jest już od 40zł.
kjt
Re: komornik a pracodawca
10 wrz 2012 - 11:19:54
Polecam również darmowe tzw. kliniki prawa, prowadzone przez studentów. Wbrew pozorom informacja tam uzyskana jest często o wiele bardziej doniosła niż ta otrzymana za pieniądze w kancelarii.

[www.fupp.org.pl]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 11:21 przez kjt.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować