Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Kredyty chwilówki NOBILES Zajęcie wynagrodzenia

Kredyty chwilówki NOBILES Zajęcie wynagrodzenia
05 mar 2013 - 18:51:38
Witam, mam nie mały problem, Posiadam Kredyt w firmie NOBILES - Kredyty chwilówki i w ostatnim czasie moje płatności troszkę zaczęły się opóźniać po czym dostałem pismo o wypowiedzeniu umowy a do pracy doszło pismo o zajęcie mojego wynagrodzenia na kwotę 830 zł, Powiadomienie do pracodawcy przyszło normalne z windykacji po czym zadzwoniłem do rzecznik praw obywatelskich i ona mnie uświadomiła że zajęcie wynagrodzenia może tylko i wyłącznie KOMORNIK i to sądownie nikt inny nie, więc poszedłem do kadrowej i przedstawiła mi te pismo z załączonym pismem które podpisałem przy braniu kredytu że w razie nie płacenia terminowego kredytu mogą wejść na wynagrodzenie, teraz pytanie drodzy koledzy, czy to jest zgodnę z prawem co mam teraz zrobić bo kadrowa powiedziała że przy załączeniu takiego pisma ona musi mi potrącić doradźcie mi co mam robić bo już sam nie wiem czy moja kadrowa jest ciemna i nabija mnie też w butelke czy faktycznie jak podpisałem takie pismo ma racje i już nic nie mogę zrobić ?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować