Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Pracownik terenowy intrum justitia

Pracownik terenowy intrum justitia
03 kwi 2013 - 16:21:22
Przeczytałam, iż windykatorom nie mam obowiązku otwierać drzwi ,odbierać od nich domofonów itd.Dziś dzwoniąc do intrum dowiedziałam się, że ich pracownik terenowy nie mogąc dodzwonić się do mnie domofonem podzwonił po kilku moich sąsiadach zapytując ich: czy Pani XYZ czyli ja zamieszkuje pod takim adresem? Pracownik po potwierdzeniu od jednego z sąsiadów sporządził stosowną notatkę , iż przebywam pod tym adresem i nie jestem zainteresowana kontaktem z intrum. Moje pytanie:
czy miał prawo wypytywać o mnie sąsiadów? czy mogę gdzieś zgłosić skargę na takie postępowanie?

Pozdrawiam
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
03 kwi 2013 - 19:53:57
Nie miał prawa,a sasiada okrzanić
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
05 kwi 2013 - 19:32:50
nastepnym razem wez knebla i wpierdolić mu pożądnie
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
05 kwi 2013 - 19:59:58
Jak zadzwoniłam do nich to tak zwany młodszy specjalista nie potrafił mi uzasadnić tak bezczelnego zachowania, ale pani szumnie zwana koordynatorem owszem odpowiedziała:
-I co się Pani tak 'rzuca' przecież nie ma takiego prawa które tego zabrania?!
Więc ja do niej :
-Czy chciałaby ,żebym ja stanęła pod jej blokiem i wypytywała sąsiadów o p. Kaca?
Wiecie co powiedziała?.....Czy Pani mnie straszy?
No ręce mogą człowiekowi opaść!!!!!


Pozdrawiam wiosennie Konewka:)
kjt
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
06 kwi 2013 - 11:16:14
Dziwi mnie tylko jedno, czemu nie opisujesz po nazwisku? Skoro oni nie widza nic zdroznego w tym, że pytają innych o ciebie, to dlaczego nie piszesz, że np.pani Apostazja Dzięcioł, zatrudniona w II, powiedziała tak a tak? (Imię i nazwisko przypadkowe:))
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
06 kwi 2013 - 12:49:27
troll?
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
06 kwi 2013 - 19:07:09
opisuję po nazwisku -pani koordynator to Pani Kaca tak jak napisałam.Młodszy specjalista to Pani Bardelas dla ścisłości
Re: Pracownik terenowy intrum justitia
07 kwi 2013 - 13:29:13
Najbardziej boli ignorancja.

Nie zwracać na doopków uwagi. Traktować jak powietrze. Szkoda czasu i nerwów.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować