Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

RE:ZAPYTANIE

PODZIĘKOWANIE
04 wrz 2010 - 17:22:11
Tak wiele jest ciepła w każdym WASZYM słowie i nikt nie zaprzeczy,jak tak się wypowiem, iż mnóstwo przyjaznych tu dusz napotkałam i dużo wspaniałej energii dostałam.Dziś DLA WAS w podzięce piszę tych słów parę abyście wiedzieli,że i ja mam wiarę i w każdym człowieku szukam pięknej strony, bo człowiek jest z miłości i do miłości stworzony.

Wiersz ten dedykuję Panu Romanowi Gustlikowi, Flame Sobieski, Ewiska, Schoppemce, Dziśka, Eli i wszystkim, którzy mnie wspierają i razem ze mną walczą o lepsze jutro.

DZIĘKUJĘ WAM JESTEŚCIE BOSCY
Re: PODZIĘKOWANIE
05 wrz 2010 - 09:55:29
IRENKO,BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA TE PIĘKNE I CIEPŁE SŁOWA,bo widzisz człowiek człowiekowi zawsze powinien być przyjazny ciepły.Nasza rzeczywistość jest taka dzisiaj ja potrzebuję by mi ktoś podał rękę a jutro Ty.Nie możemy pozwolić by każdy znas pozostał sam sobie ,ponieważ to się nie godzi.Jeszcze raz IRENKO BARDZO A BARDZO DZIĘKUJĘ i chcę podkreślić,że zawsze możesz na mnie liczyć na DOBRE,CIEPŁE SŁOWO.KOCHANA CIEPLUTKO CIEBIE POZDRAWIAM.MUSIMY TRZYMAĆ SIĘ RAZEM.BĘDZIE DOBRZE.
Re: PODZIĘKOWANIE
05 wrz 2010 - 14:17:17
chmmm,zawstydzasz mnie

ile moge tyle pomagam
własnym doświadczeniem
cieplym słowem
czasem opierd....em(przez tel)

zycie jakie jest kazdy widzi i wie
czasem takie jedno słowo daje więcej niz cokolwiek innego

trzymaj sie

dziękuję
Re: PODZIĘKOWANIE
06 wrz 2010 - 09:53:52
Ircia, nie ma za co dziękować :) Każdy człowiek uwrażliwiony na krzywdę drugiego człowieka i na niesprawiedliwość postąpiłby podobnie. Tak ma być. Przykre jest to, że ludzka życzliwość jest dziś na wagę złota. A to, co powinno być uznawane za normalne i oczywiste jest czymś wyjątkowym.
Trzymaj się kobietko :) Pozdrawiam też Twoich twardzieli - syna i męża! Całuski w czółko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 10:26 przez flame.
RE:ZAPYTANIE
06 wrz 2010 - 10:25:20
WITAM,MAM PYTANIE BARDZO WAZNE,I BARDZO PROSZE NIECH MI KTOS ODPOWIE,DOTYCZACE KANCELARI PRAWNO-DEPOZYTOWEJ.ILE CZASU MAJA NA ZAŁATWIENIE KLIENTA,CZY NAD KANCELARIAMI SA JAKIES NADZORY TZN,CY KTOS ICH KONTROLUJE?JEZELI PRZEZ ROK CZASU NIE OTRZYMAŁ KTOS POMOCY A SIE ZOBOWIAZALI,I ODWLEKAJA PRZYJAZD,TO CZY TO JEST NORMALNE?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować