Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE

TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
14 wrz 2010 - 18:15:45
Witam
Jestem dziennikarka tygodnika "Wprost". Przygotowuje tekst dotyczący zadłużenia Polaków i tego, że z różnych przyczyn wpadają w spiralę długów.
Poszukuje osób, które musiały zmierzyć się z takim problemem. Za namową Pana Sklepowicza postanowiłam poszukać pomocy na forum.
Zobaczyłam Twój wpis na forum i postanowiłam napisać.
Zatem chciałam zapytać czy zgodziłaby się Pani opowiedzieć mi swoją historię.
W razie potrzeby gwarantuje pełną anonimowość.
Pozdrawiam
Marlena Mistrzak
Tygodnik "Wprost"
0 698 771 243
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
14 wrz 2010 - 18:35:54
PRSZĘ FORUMOWICZÓW O PRZYCHYLNOŚĆ DLA TYGODNIKA WPROST , KTÓRY CHCE UPUBLICZNIĆ SPRAWY Z NASZEJ STRONY !!!!!
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
14 wrz 2010 - 23:26:33
PROSZĘ ZADZWOŃCIE DO PANI RED. TYG . WPROST ....
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
06 paź 2010 - 13:57:19
Chętnie opowiem historię. Mam tak dużo problemów że aż strach myśleć. Anna tef 515-420-708
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
06 paź 2010 - 14:05:10
Re: CO ROBIĆ W SYTUACJI GDY NIE DAJE SIĘ RADY W SPLACIE KREDYTÓW KILKU I KARTY KREDYTOWEJ? Autor: anele (IP zapamiętane)
Data: 06 paź 2010 - 13:55:21
Jestem w takiej samej sytuacji. Mam ok 70 tys długu w bankach i ogromne problemy z tymi instytucjami. Nie wiem co robić. Proszę o pomoc Marlena

Anele - Dlaczego prosisz o pomoc Marlenę? Pani Marlena Mistrzak (dziennikarka "Wprost") była wątpliwym "gościem" na tym forum i nie popisała się zbytnio, więc nie liczyłabym na jej pomoc.


Anele - OK - zweryfikowałam Cię :) dziękuję za miłą rozmowę i życzliwość. Pytaj o istotne sprawy, a my postaramy się pomóc.



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 14:22 przez flame.
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
06 paź 2010 - 14:02:17
Anele, zanim napiszesz i popełnisz jakąś bzdurę, poczytaj forum. Znajdziesz tu porady co robić i jak się nie dać. Jak poczytasz, to pewnie zrozumiesz, że taki post jak Twój z prośbą o kontakt do dziennikarki Wprost jest nie na miejscu. Ta dziennikarka oszukała ludzi zadłużonych, upodlonych przez banki i windykację, co jest dokładnie opisane w innych wątkach.

Najpierw poczytaj a potem pytaj.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
14 paź 2010 - 12:30:29
SORRY FLAME!TEKST Z MOJEGO POSTU CYTUJĘ"CO ROBIĆ GDY NIE DAJĘ SIĘ RADY W SPŁACIE KREDYTOW KILKU I KARTY KREDYTOWEJ?"JEST MOJEGO AUTORSTWA WIĘC PYTANIE Z MOJEJ STRONY DO CZEGO JEST WYKORZYSTYWANY NA OBECNĄ CHWILĘ?ZACZYNA MI SIĘ TO NIE PODOBAĆ ZWŁASZCZA ŻE NAPISAŁAM TEN POST KILKA MIESIĘCY TEMU JEST PODPISANY MOIM PSEUDONIMEM ŻADAM WYJASNIEŃ.
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
14 paź 2010 - 13:16:24
teryjaki Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> SORRY FLAME!TEKST Z MOJEGO POSTU CYTUJĘ"CO ROBIĆ
> GDY NIE DAJĘ SIĘ RADY W SPŁACIE KREDYTOW KILKU I
> KARTY KREDYTOWEJ?"JEST MOJEGO AUTORSTWA WIĘC
> PYTANIE Z MOJEJ STRONY DO CZEGO JEST
> WYKORZYSTYWANY NA OBECNĄ CHWILĘ?ZACZYNA MI SIĘ TO
> NIE PODOBAĆ ZWŁASZCZA ŻE NAPISAŁAM TEN POST KILKA
> MIESIĘCY TEMU JEST PODPISANY MOIM PSEUDONIMEM
> ŻADAM WYJASNIEŃ.

Dlaczego atakujesz mnie bez powodu? Przeczytaj dokładnie mojego posta, a potem pitol bez sensu.
Jest skierowany do Anele, nie do Ciebie! Do niczego go nie wykorzystuję. Zajrzyj do SWOJEGO wątku, skoro uważasz, że to TWOJA WŁASNOŚĆ!

Przytoczyłam całość wpisu Anele (skopiowałam nazwę wątku, nicka autorki, datę, godzinę i treść wpisu). Niestety, Anele miała wątpliwą przyjemność dopisania się do TWOJEGO wątku.

Jak założysz na nos okulary to doczytasz, że jest "RE" - response, czyli odpowiedź, a autorem odpowiedzi jest Anele nie Ty!

Jeśli masz do mnie wąty, to pisz wprost, a nie szukaj bzdurnych pretekstów!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-15 10:50 przez flame.
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
14 paź 2010 - 14:22:52
do teryjaki- czy mam rozumiec,ze nikt juz nie ma prawa pisac swoich postow
na zalozonym przez ciebie watku??!
Piszemy tam,gdzie chcemy i nikt nikomu nie zarzuca,ze to jego "osobisty watek".
Jesli znasz to forum,to sama widzisz,ze kazdy ma prawo pisac tam,gdzie chce i
co chce.
Nie rozumiem tego ataku na "flame"....nie bardzo tez wiem,po co zakladasz watek..
skoro ci przeszkadza,ze inni pisza....A to czyjego autorstwa jest watek....
to jakie to ma znaczenie?
Nie masz innych problemow?!!
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
18 paź 2010 - 21:58:20
SPOKOJNIE FLAME NIE STRESUJ SIĘ A PO ZA TYM NIE BURKAM NA CIEBIE W POSTACI PRZEKLEŃSTW NIE MUSISZ MI TAK NIE GRZECZNIE ODPISYWAĆ.TEŻ ZAUWAŻYŁAM I TAK LUDZIE NA FORUM GORSZE SOBIE RZECZY PISZĄ JA W PORÓWNANIU Z NIMI I TAK JESTEM GRZECZNA,TO RAZ A DWA MAM OKULARY.
Re: TYGODNIK WPROST POSZUKUJE
18 paź 2010 - 22:02:06
SORRY MORSKI Z CAŁYM SZACUNKIEM NIE W TRĄCAJ SIĘ NIE PYTANY NIE LUBIĘ LUDZI KTÓRZY WTYKAJĄ NOSA W NIE SWOJE SPRAWY,JEŚLI TO CIEBIE NIE DOTYCZY TO LEPIEJ ZAMILCZ JA DO CIEBIE NIC NIE MAM I TAK TO UJĘŁAM W BARDZO DELIKATNY SPOSÓB:-)DOSYĆ MASZ SWOICH PROBLEMÓW?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować