Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: HOIST-"NIESTANDARYZOWANI I NIEKOMPETENTNI"

HOIST-"NIESTANDARYZOWANI I NIEKOMPETENTNI"
25 maj 2017 - 11:51:24
Vanquis Bank/brytyjski bank/ działał przez jakiś czas w Polsce oferując linie kredytowe i karty kredytowe z atrakcyjnym oprocentowaniem 10% w stosunku rocznym.Ponieważ w 2015 r. postanowił wycofać się z działalności w Polsce wypowiedział umowy również prawidłowo obsługującym te produkty klientom.Zrobił to jednak nieskutecznie ponieważ były to wydruki bez oryginalnych podpisów.Przelał ponoć te wierzytelności na HOIST niestandaryzowany fundusz na co nie ma również wiarygodnej dokumentacji.Ponieważ zignorowałem HOIST wystąpił on do e-Sądu w Lublinie gdzie uzyskał nakaz zapłaty.W wyniku sprzeciwu i przekazaniu sprawy do Sądu właściwości ogólnej powództwo zostało oddalone.Reprezentujący HOIST radca prawny z Wrocławia przedstawił wydruki bez potwierdzenia z oryginałem bo stwierdził,że oryginały nie istnieją!Firmy windykacyjne i fundusze inwestycyjne skupujące wierzytelności mają taką dokumentację,że w przypadku prawidłowego sprzeciwu nie mają żadnych szans.Teraz "futbolówka"jest na ich polu karnym bo nie mam zamiaru im odpuścić bezzasadnego powództwa.
Re: HOIST-"NIESTANDARYZOWANI I NIEKOMPETENTNI"
05 lip 2017 - 12:12:35
Trybunał Konstytucyjny w wyroku z 11 lipca 2011 roku (sygn. P 1/10) orzekł, iż niezgodny z Konstytucją jest art. 194 ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 146, poz. 1546 z późn. zm.) w zakresie, w jakim nadaje moc dokumentu urzędowego wyciągom z ksiąg rachunkowych funduszu sekurytyzacyjnego w postępowaniu cywilnym. Orzeczenie jest ostateczne i ma moc powszechnie obowiązującego prawa. W związku z powyższym istnienie roszczenia nie jest udowodnione.
Re: HOIST-"NIESTANDARYZOWANI I NIEKOMPETENTNI"
09 lip 2017 - 16:43:27
W tym przypadku nie było żadnych wyciągów,Hoist sp.z o.o. przepotwarzyła się z byłego Navi Lex i przedstawiła poprzez swojego radcę prawnego "dokumentację",której nigdy nie było ponieważ nie potwierdził ich za zgodności z oryginałem twierdząc,że były to wydruki komputerowe!.Navi Lex drukował wezwania z logiem banku chociaż banku już nie było w Polsce.Powództwo zostało oddalone na pierwszej rozprawie.Ciekawe ilu klientów którzy nie znają prawa naciągnęli gdyż większość zapewne nie złożyła sprzeciwu od nakzu zapłaty.Wyjaśni to zapewne OIRP we Wrocławiu bo szykuję właśnie skargę na ich pełnomocnika.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować