Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: karetka za ścianą w bliźniaku

karetka za ścianą w bliźniaku
01 sie 2017 - 20:02:49
Witam,

Szukam odważnego adwokata. Do tej pory z mojego rodzinnego miasta miałam ich 4-ch. W dużym skrócie jestem właścicielką 1/2 części bliźnika bez dylatacji z pojedyńczą ściana działową. Sąsiad z drugiej części "zaradny biznesmen" przekształcił swoją część pod działalność gospodarczą, wynajmuje tam lokale użytkowe nawet ostatnio dla stacji pogotowia. Nie żartuję, niestety. W mojej księdze wieczystej na akcie notarialnym ojca jest inny podpis notariusza niż na oryginale. Dużo wątków dodatkowych, przypuszczam że chcieli przejąć moja nieruchomość. Urzędy odmawiają kontroli itd... Adwokaci są odważni do momentu wizyty w urzędzie.

Tel. 531058418
Re: karetka za ścianą w bliźniaku
25 maj 2018 - 14:42:03
Witam, sytuacja faktyczcnie wydaje się być bardzo podejrzana, nic dziwnego że większość adwokatów nie chce się w nią mieszać ponieważ nie wróży ona szybkiego zakończenia a więc wydaje się nie być opłacalna. Przy mojej sprawie zwróciłem się do kancelarii radców prawnych w Głogowie Pomagał mi Pan Czapczyński który jest niezwykle słownym człowiekiem i nie bał się wziąć do prowadzenia sprawy która nie wróżyła szybkiego zakończenia. Ponadto jego kancelaria specjalizuje się w prawie administracyjnym więc są już doświadczeni na tym terytorium.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować