Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: likwidacja działalnosci

likwidacja działalnosci
02 lis 2010 - 17:24:07
nawet nie wiecie jaki to horror
us,zus,um..........ja pierdziu
zus 3300 zaleglosci i sa bardzo pomocni w us 156 zl zaległego watu a potraktowali mnie dzisiaj jak oszusta.........jakis urzędniczyna po maturze..........szok
ech nie chce mi sie nawet o tym pisac
rzygac sie chce na ten kraj i jego polityke,urzedasów i innych takich ,na ktorych cięzko pracowałam 22 lata

niech to hu.......j strzeli

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: likwidacja działalnosci
02 lis 2010 - 19:53:50
DZIŚKA ,olej ich,oszustką nie jesteś,tłumoki jedne.Żeby oni się zesrali wte świąteczne majtki o ile je mają.POZDRAWIAM!! BĘDZIE LEPIEJ---NIE GORZEJ;;;;
Re: likwidacja działalnosci
04 lis 2010 - 00:01:05
Dzisiu nie denerwuj się bo dzisiaj wszystko się tak załatwia ci za biurkiem to państwo ,powinniśmy się im w pas kłaniac
mój mąż też nie dawno wyrejestrował działalnośc to zażądali jakąś dokumentacje za dziesięc lat a działalnośc prowadził siedem lat
pozdrawiam cieplutko
Re: likwidacja działalnosci
04 lis 2010 - 08:41:23
Dziewczyny to chyba zależy od kultury urzędnika, bo ja likwidowałem działalność (miesiąc temu) Oczywiście byłem wzywany do ZUS. ale urzędniczka, grzecznie wytłumaczyła o co chodzi, powiedziała nawet PRZEPROSIŁA, że to wina ich systemu. Pomogła mi wszystko wyprostować dała potwierdzenie i Oky. Na moje pytanie dlaczego straszą ludzi więzieniem na wezwaniu? "Pan wie ile ludzi olewa wezwania".
W US. w ogóle nie byłem no ale to chyba zależy od rodzaju działalności i sposobu rozliczeń, choć i tu chyba mam szczęście, zawsze jak popełniałem jakiś błąd Panie zawsze mi pomogły wyprostować,a nieraz coś podpowiedziały.
Re: likwidacja działalnosci
04 lis 2010 - 09:51:05
a ja trafiłam na dupka ,który wyrecytował mi ustawę o podatku vat tonem,,ja wiem lepiej,,i zagrozil komornikiem oraz zabraniem majątku na poczet zaległego podatku,,wszak pani jest zobowiązana do uiszczenia naleznego podatku vat,,całych 156 zł
Re: likwidacja działalnosci
04 lis 2010 - 16:40:45
Dziśka, dupek z US to typowy URZĘDAS. Napisałaś o prolongatę i rozłożenie na raty?Bo już nie pamiętam :) Będziemy cwaniaczka męczyć :)
Re: likwidacja działalnosci
04 lis 2010 - 18:05:32
Macie rację "są ludzie i ludziska" z działem rent i emerytur ZUS sądowałem się cztery lata, bo zawsze któraś chciała udowadniać swoje racje, albo na "gębę" wszystko załatwiały a decyzje przychodziły inne. Sąd ich podliczył wraz z odsetkami, co z tego, ZUS zapłacił, one pracują nadal.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować