Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Wyprawa za Ocean...?

Wyprawa za Ocean...?
16 lis 2010 - 03:39:04
Wyprawa za Ocean bojówki PIS ,nazwana jest przez Miłościwie Nam Panujących
ZDRADĄ.
Porównuje się ją do poczynań niektórych szlachetków z niechlubnych kart Naszej historii.
PYTAM WIĘC

Czy MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCY NIE DOPUŚCILI SIĘ ZDRADY WOBEC 1/6 NARODU ???
Bo jak nazwać ??/,
CZYM JEST ?

BRAK Zdecydowanych,Mądrych Działań,
Ignorowanie potrzeb 1/6 Narodu.

POLAKÓW,

Ludzi,którzy się Tutaj urodzili,uczyli,Tutaj pracują.

A ICH WYBRAŃCY ?

NIC nie robią,

Spuszczają ze smyczy Windykatorskie Psy,
Przymykają oczy na

ZADŁUŻONY PROBLEM SPOŁECZNY.

Może 1/6 Naszego Narodu
powinna się dopuścić
ZDRADY
i
Szukać

POMOCY I ZROZUMIENIA u OBCYCH ?

POZDRAWIAM 1/6 NASZEGO NARODU

ZDRADZONĄ
PRZEZ SWOICH
WYBRAŃCÓW
Re: Wyprawa za Ocean...?
16 lis 2010 - 08:39:03
UWAGA>dziadek ma "pomysła" - może my też wyślemy naszą delegację za ocean do wujka Sama i Kongresu może oni szybciej coś zrobią - jak myślicie??? A może nasze prawdziwe władze znajdują się za oceanem. Cholerka, za późno wpadłem na taki pomysł, bo można by się dało zabrać z nimi,przecież lecą za nasze podatki,a nasza delegacja leciałaby w imieniu kilku milionów biednych, a oni dla kilku bogatych i swojego widzi mi się, dwojga nie ??????? ludzi.
Re: Wyprawa za Ocean...?
17 lis 2010 - 20:26:56
Re: Wyprawa za Ocean...?
Autor: Morski47 (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2010 - 11:57:43

Fel=x - nie zastanawiales sie nad tym,ze to wlasnie "ci zza oceanu" maja u nas
swoje banki,ktore nas tak dobijaja? Kogo chcesz prosic o wsparcie?
Morski47 - czy Ty nie zauważyłaś ironij w moim poście. Poczytaj moje wpisy może się zoriętujesz jakim mogę być człowiekiem. Kochana o tym co piszesz ja wiedziałem, stary budowlaniec pracujący po całej Polsce i za granicami,w miara poznawania ludzi już bardzo dawno. Ja m.in.ten kraj budowałem dla was młodych,żebyście nie byli bezrobotnymi głodnymi zadłużonymi żebrakami 21 wieku. Wiecie jak to przykro patrzeć jak to wszystko rozpierdalacie chodząc przez 20lat na wybory,wierząc w obietnice oszołomów obojętnie z której strony a później - to oni. Kto ci oni"komuniści" to też byli POLACY,obłudni tak jak przed wiekami i teraz Tylko za nich człowiek jak pracował a nie politykował to był czymś, a dziś odwrotnie. AAAAA już mnie wk....a.
Re: Wyprawa za Ocean...?
16 lis 2010 - 11:57:43
Fel=x - nie zastanawiales sie nad tym,ze to wlasnie "ci zza oceanu" maja u nas
swoje banki,ktore nas tak dobijaja? Kogo chcesz prosic o wsparcie?
Po to "ci z za oceanu" chcieli zmian w naszym kraju( walka z komuna)- by zagniezdzic
sie tutaj ze swoim kapitalem i zarabiac na nas,Polakach.
Co sie dzieje z naszym krajem? Ta nasza Polska w wiekszosci jest sprzedana w
obce rece. Banki,sklepy, inne firmy - wszystko to jest obcy kapital.
My,naiwnie wierzylismy,ze chca dla nas lepszej przyszlosci - no to i mamy ja teraz.
Wskaz mi polski bank,ktory zrozumie zadluzonego w Polsce czlowieka...
Ktos mial w tym interes,by 'rozwalic' ten nasz kraj....co z niego zostalo?
Bezrobocie, bieda i dlugi....ludzie znerwicowani,mlodziez bez perspektyw...
DOKAD ZMIERZASZ-POLSKO?!!!!!
Re: Wyprawa za Ocean...?
16 lis 2010 - 12:05:19
Święta racja Morski
Dokąd Zmierzasz Nasza Ojczyzno ?
Czy aby jeszcze Nasza ?
Re: Wyprawa za Ocean...?
17 lis 2010 - 21:35:29
Kochani Moje pytanie tez jest ironiczne.Straszne i bardzo bolesne jest to ,,,że w Bardzo duzym kraju w srodku Europy,w kraju gdzie wladza chwali sie tym,że skutecznie obronila sie przed kryzysem,tak duża liczba Obywateli nie może liczyć na jakiekolwiek dzialanie rządu.Ten rząd ,(poprzedni rowniez) ignoruje problem.Nie tylko ignoruje ,ale wręcz udziela swojego blogoslawieństwa nieetycznym działaniom banków.Pozwala na to,zeby grasowały jakieś egzotyczne firmy windykacyjne.Parasol ochronny wladzy roztacza sie nad bankami,funduszami,firmami skupujacymi długi POLAKÓW.Firmy te ,banki umocowane gdzies w obcym kraju GRABIĄ POLAKOW z przyzwoleniem RZĄDU.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować