Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU

WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 20:27:44
Jestem tu dopiero tydzien a w moim zyciu tak duzo sie zmienilo. W zeszly poniedzialek stalam nad rzeka patrzyllam w wode czulam sie zaszczuta a moje mysli wcale nie byly .....

Teraz sytuacja zewnetrzna niby taka sama kredyty takie same w rankingu zadluzonych chyba milabym tu czolowa lokate ale ja juz mysle inaczej. Nie czuje sie jak ZŁODZIEJ, NACIĄGACZ, OSZUST wiem ze jestem uczciwym czlowiekiem a za te sytuacje jestem odpowiedzialna nie tylko ja lecz rowniez banki. To one w mysl swoich bandyckich praw nawet kiedy czlowiek ma juz przeterminowane zadluzenie caly czas naliczaja koszty windykacji (przyklad przeterminowana 60dn kartaa kredytowa z limitem 1700zl splata uzgadniana co miesiac z dzialem windykacji 210 i wywiazuje sie z tej uzgodnionej splaty a bank pommo tego wykonuje do mnie telefony windykacyjne koszt rozmowy 35zl i wtym samym dniu z tego samego banku telefon w tej samej sprawie od innego pracownika nienaliczenie kolejnych 35zl chyba tylko dlatego ze sie wydarlam po co telefony 2 razy dziennie za to w nastemnym dniu znowu telefon za 35zl. Na moja reakcje dlaczego do mnie dzwonia jsli ja co miesiac sama uzgadniam splae minimalna i wywiazuje sie z iej odpowiedz racownika bank ma prawo doliczac dluznikowi co miesiac koszty monitow do kwoty 100zl pisma tez przychodzily byly tansze po 25zł.

UWAZAM ZE MY KTORZY WIEMY O TYM SERWISIE MAMY OBOWIAZKI WOBEC INNYCH ZASZCZUTYCH PRZEZ BANKI.
MUSIMY SPOWODOWAC ABY O NASZYM SEWISIE DOWIEDZIELI SIE WSZYSCY POTRZEBUJACY POMOCY.
Prosze was bywalcy poswieccie kazdy chocby 15minut szukajcie po innych stronach i kierujcie ludzi na serwis ja trafilam na niego przeszukujac nternet haslem zajecia komornicze ktos z odpowiadajacych tam podal komus link tutaj

Ja sama choc szukalam w necie pomocy od poczatku 2009 roku trafilam na serwis przypadkiem dopiero tydzien temu (a jestem bardzo biegla w Internecie jestem zwiazana z informatyka od 20lat).
Musimy znalezc jak najwiecej hasel za pomoca ktorych ludzie szukaja w sieci pomocy czasem sama swiadomosc ze nie est sie czarna owca w spoleczenstwie daje sile aby przetrwac katusze.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 20:33:35
czyli jak wiekszosc
ja tu trafiłam w lipcu
tez przypadkiem

trafiłam tu mając w myslach kurek do odkrecenia
wtedy zabrałabym ze soba męza,córkę dwa psy i dwa koty
rybki chyba by przetrwały


a dzis?

dzis jestem swiasomym swych praw dłuznikiem
egzekuje je

tak,dzis juz mam siły do walki

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 21:23:20
dobrym rozreklamowaniem byłoby umieszczenie na facebooku
Panie Romku co pan na to?
Re: WAZNE!!!!!!!!
25 lis 2010 - 21:48:12
wiesz co Dziśka,Ty to raczej nie ruszaj kurków.Nigdy.A wiesz dlaczego?bo jak nie skupiasz uwagi na kurkach to Twój rozum genialnie pracuje-pomysł z Facebookiem jest .....szkoda gadać,brawo Dziśka:) Ludziska,wstać i pokłonić się tej babie:)
Jest za co,przecież Nadziejka bodajże pisała,że od 20 lat za pan brat jest z komputerami ,cały net spruła wchodząc na wszystkie portale skoligacone ze słowem dłużnik bądź komornik,nie pomnę,i dopiero jakaś litościwa dusza szepnęła jej o P. Sklepowiczu.I jaki efekt?tydzień temu stała na moście ,a dziś jest twardo oceniającą swój finansowy problem kobietą.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 21:39:42
Pan Romek mówi jak najbardziej TAK.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 21:53:00
Oczywiscie facebook tez ale zastanwcie sie czy ktos z mozgiem wypranym przez banki z godnoscia podeptana przez windykatorow ma sile na facebook? Ja miesiacami calymi nie dotknelam naszej klasy jedynie w google oddluzenia, kredyty bez bik, komornik itp i rozne prawnicze fora tam musimy pisac o serwisie. Petla zadluzenia to apatia czarne mysli itp i trzeba szukac rowniez tam.
Jezeli pan Roma bezdie mial jakis pomysl rozreklamowania chetnie sie wlacze a na razie jli wyrazi zgode pochodze po tych zajeciach komorniczych i tam skieruje ludzi tutaj ale musze miec zgode na takie dzialanie.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 22:07:34
nadziejka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Oczywiscie facebook tez ale zastanwcie sie czy
> ktos z mozgiem wypranym przez banki z godnoscia
> podeptana przez windykatorow ma sile na facebook?
> Ja miesiacami calymi nie dotknelam naszej klasy
> jedynie w google oddluzenia, kredyty bez bik,
> komornik itp i rozne prawnicze fora tam musimy
> pisac o serwisie. Petla zadluzenia to apatia
> czarne mysli itp i trzeba szukac rowniez tam.
> Jezeli pan Roma bezdie mial jakis pomysl
> rozreklamowania chetnie sie wlacze a na razie jli
> wyrazi zgode pochodze po tych zajeciach
> komorniczych i tam skieruje ludzi tutaj ale musze
> miec zgode na takie dzialanie.

Sam widzisz nadziejko jak to forum działa na ludzi!nie likwiduje problemów,ale wszczepia nadzieję,pomaga odzyskać zdeptaną godność.I gdy tylko ktoś się zaczyna chwiać to dziesiątki pomocnych rąk go chwyta i nie pozwala upaść.Może sam facebook nie dociera do szerszej grupy znękanych i tu zapewne masz rację,ale facebook ma inną siłę-siłę reklamy.A dalej to już na zasadzie "jeden powiedział drugiemu".Trzeba by aktualną populację podzielić przez dłużników( 6 mln)potem wynik porównać z ilością zalogowanych na facebooku.Ciekawe co by wyszło: np 1,84 dłużnika na 4-ch zalogowanych na facebooku?:)
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
25 lis 2010 - 21:59:13
To zadzwoń do niego osobiście albo od razu działaj, bo ja rozmawiałam z Nim na ten temat i On jest jak najbardziej ZA. Sama zresztą na różnych portalach jak pisze, to zamieszczam link do strony albo mam go w swoim podpisie.

Działaj Kobieto, działaj.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 00:12:14
Proponuję rozpropagowac i rozreklamować tę strone na Facebooku i na Naszej Klasie. Czy Pan Roman się zgodzi? Mam nadzieję, że tak.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 06:35:45
dokładnie tak
facebook ma wsoich szponach polityków,bankierów i ludz z całego swiata

jak załozysz profil ,,zdeptanych przez windykacje i banki,,
zrobimy furrore

na nk pan Roman ma swoje konto i ponad 4 tys znajomych

zakladaj profil
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 11:35:46
Popieram inicjatywę w całej rościągłości.
Dziśiu jesteś szybka jak wiatr.
przesyłam dobre myśli
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 13:08:51
Skoro wszyscy na tak to na co czekać????:)do dzieła:)
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 14:10:45
Rownież sie przyłaczam .Ja ze swojej strony loguję sie na wszystkich możliwych forach dla zadłużonych,forach gdzie nieszczesnicy proszą jakies lichwiarskie firemki,cwaniaczkow o kolejny makabrycznie oprocentowany kredyt ,pozyczkę,chcą zastawiać domy ,mnajtek.Pogrązaja sie jeszcze bardziej.Informuje Ich o istnieniu Stowarzyszenia.
Popełnilam nawet mail do Kancelarii Prezydenta.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 14:16:41
Dołączam się do Was,bo to co robi8ą z nami windykacje to koszmar
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 14:28:51
Brawo Lwica,popełniaj dalej:):)
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 19:03:07
Kochani ciesze sie ze akcja spotyka sie z Waszym poparciem ale na mily Bóg nigdy w zyciu nie widzialam Facebooka nie am tam konta. Prosze Was zróbcie te reklame naszego forum. W ramach pracy domowej łazilam po jednym z forów kredytowych tam sa tez ludzie potrzebujacy pomocy podalam adres do nas. Obiecuje caly czas bede rzezbic w necie i szukac w tamtym forum głowne rdy to "zakasac rekawy i 3 etaty, zwrocic sie o pomoc do rodziny itp.
U NAS JEST INACZEJ CZŁOWIEK ODZYSKUJE SWOJA SILE I WOLE PRZETRWANIA ja nie majac wokol zadnych przyjaciól w bólu sama walczylam prawie 2 lata.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 20:48:01
ktos tu mówil ze jest dobry w informatyce
ja niestety jestem noga stolowa
choc konto na facebooku posiadam ale martwe
właz ze kobieto na ten portal i zakladaj konto,pod nazwa naszego stowarzyszenia
ja ze swego mejla juz nie moge
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 21:46:25
Dziśka, no i co?pogoniłaś nadziejkę do roboty???:)rzeczywiście,kots wspominał że 20 lat z informatyką za pan brat:)Dzisiu,byłaś na mailu?
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 22:00:35
Z bankiem ( w wielkim cudzysłowiu bankiem ) miałem do czynienia odprawiając pańszczyznę niczym w łagrze... Łagier bo tak ten ów bank nazwałem był łagrem "intelektualnym"... za wiele pisac nie będę, podzielę się oddzielnie i wyjaśnie "łagier" zainteresowani po wielu kolejnych moich wpisach wysmienicie wątęk złapią ... ale cóż, do rzeczy... spaczyła mnie "tyra" w tym "obozie" do granic takich, że wiem i cierpię moralnie do dnia dzisiejszego, jak zjadacza chleba robiło się w "trabę", a windykatorem w ów banku byłem...
Chętnie pomogę, doradzę, zaproponuję prawne rozwiązanie...
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 22:03:27
No to witaj,dobrze,że jesteś.I radź,radź,radź...
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 22:05:51
Cerveza,dzis natknęłam się na ciekawy wątek,zaraz znajdę .
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 22:14:03
Cerveza,a co Ty na to?
Witajcie,
Chciałbym tylko ostrzec o pewnej nieprzewidzianej konsekwencji zakładania kolejnych kont i korzystania z kwoty wolnej od zajęcia.
Wyobraź sobie że zakładasz konto w banku, w którym (jak w 99%) pobierana jest minimalna opłata za prowadzenie rachunku. Do czasu aż nie masz zajęcia, wszystko jest ok i ta minimalna kwota (czasem 1zł na m-c, czasem kilka/nascie, co zalezy od banku) jest potrącana ze środków na koncie.
Teraz nadchodzi czas zajęcia przez komornika. Na koncie pojawia się zajęcie. Nie jesteś w stanie go w żaden sposób zdjąć - poza spełnieniem finansowym roszczeń. Nie możesz też takiego konta zamknąć. A za miesiąc ze stanu konta 0 złotych, robi się -1zł. I zaczynają się problemy..
A to dostaniesz odsetki karne za przekroczenie dopuszczalnego debetu (nawet jeżeli nie masz takowego, to masz manko na koncie), a to zadzwoni Pani z Banku z przypomnieniem o tym (10-25-40 złotych od telefonu, który odbierzesz).
W sumie w ten sposób po miesiącu, z -1złotego możesz już mieć -100. Sprawa trafia do firmy windykacyjnej. Oni przygotowują pisma, dzwonią, wszystko to, w zależności od firmy - na Twój koszt.
Przychodzi kolejny miesiąc. Masz już -100 złotych. Dwa odebrane telefony, jeden monit listowny i odsetki sprawiają, że po tym miesiącu masz już -250 złotych na koncie....

A teraz wyobraź sobie że masz takich kont 10... Możesz odstrzelić sobie w ten sposób stopę :(

Jedynym wyjściem jest wtedy zwolnienie konta z egzekucji, poprzez wykazanie że jest nieskuteczna.

Z kwoty wolnej od zajecia można skorzystać dla tego samego konta nieskończoną ilość razy, ale jest jeden zasadniczy warunek - MUSISZ spełnić roszczenia finansowe. Gdy zajęcie zostanie zdjęte, przy kolejnym, ponownie będziesz mogła skorzystać z Kwoty Wolnej od Zajęcia.

Jeżeli chodzi o samego komornika. W życiu nie spotkałem się z czymś takim, ale komornik może Ci powiedzieć wszystko, żebyś tylko oddała zaległą sumę srebrników. Jego zadaniem jest egzekucja, która nigdy nie jest przyjemna. Wbrew pozorom komornik nie może "wszystkiego". Ale może Ci powiedzieć - że może i chodzi tylko o efekt psychologiczny. Twoim jednym orężem będzie poznanie swoich praw, a masz ich całkiem sporo... Nie poddawaj się!
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
28 lis 2010 - 12:31:05
Czeremcha bardzo Ci dziękuję za e-meila chciałabym też Twój o ile wyrazisz zgodę.

Pozdrawiam
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 22:16:22
Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Przez System Bankowy i Prawny
Zapraszam na profil w facebooku
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
26 lis 2010 - 22:42:24
Mówisz-masz :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
27 lis 2010 - 09:19:56
To nie lenistwo z tym facebookiem moj internet w domu to czysta fikcja mieszkam na przzyslowiowym zadupiu w dodatku w otoczeniu gorek na jurze krakowsko czestochowskiej nawet telekomunikacja nie ma kabla tylko telefon radiowy mam internet z Ery coz z tego kiedy zasieg to ja mam mniej niz jedna kreska. Kilkuzdaniowy list to dla mnie ryzyko ze zawiesi sie w trakcie pisania przeabiam to czesto a poczcie o2 kiedy 2 zdaniowy list otwiera mi sie 10 minut. Moze i weszlabyn a facebooka ale szanse ze utrzymam lacznosc do konca zakladania konta mam prawie zerowe (a w pracy nie chce przegnac i naduzywac cierpliwosci a poza tym zabezpieczenia na serwerze blokuja czesc stron) a poza tym ja tutaj to nieoperzony kurczak dzis mija tydzien jak zalozylam konto na forum.

Dziekuje lwica ze zalozylas ten profil.
W srode mam transport do Poznania na spotkanie z p. Romanem mam tylko zadzwonic do niego w przeddzien i umowic godzine. Dzis tyram i porzadkuje papiery
PA PA
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
27 lis 2010 - 11:53:41
Cerweza mam do Ciebie ogromną prośbę napisz do mnie na meila .
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
27 lis 2010 - 14:26:52
DO IRENA60 ....PODAJĘ CI ADRES MAILOWY DO CERVEZA cerveza33@o2.pl

pozdrawiam
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
28 lis 2010 - 13:04:13
Czeremcha wysłałam meila do Cerveza i jest problem z dostarczeniem nie wiem o co chodzi.
Re: WAZNE!!!!!!!!POZYCJONOWANIE SERWISU
27 lis 2010 - 15:49:31
przepraszam wszystkich,którzy wysłali zaproszenia do mnie na facebooku
niestety moje konto jet nieaktywne,nie moge odzyskac hasła ani longinu
nie wchdziłam tam chyba ze dwa lata
niestety skutecznie mnie zablokowali a nie chce mi sie zakładac konta od nowa

w razie w jestem na nk
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować