Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

NASZA GODNOSC

NASZA GODNOSC
25 lis 2010 - 20:31:09
Otwierm liste ludzi którzy choc gnebieni przez banki i firmy windykacyjne
czuja sie uczciwymi ludzmi

JA NADZIEJKA JESTEM UCZCIWYM CZLOWIEKIEM I ZADEM WINDYKATOR Z BANKU CZY FIRMY WINDYKACYJNEJ CZY NAWET KOMORNIK NIE JEST W STANIE POZBAWIC MNIE GODNOSCI
Re: NASZA GODNOSC
25 lis 2010 - 20:37:39
popieram

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: NASZA GODNOSC
25 lis 2010 - 20:59:39
JA EWISKA,JESTEM RÓWNIEŻ UCZCIWĄ OSOBĄ ,LOS TYLKO TROCHĘ INACZEJ POKIEROWAŁ.ALE NIE POZWOLĘ SOBIE BY WINDYKATORKOWIE I FIREMKI WINDYKATERKI JECHAŁY PO MNIE.TO ONI MUSZĄ SOBIE ZMIENIĆ ZAWÓD,PONIEWAŻ NIE WTEN PRZEDZIAŁ WSIEDLI.PRZYSTANEK ALASKA.
Re: NASZA GODNOSC
26 lis 2010 - 14:03:14
Jak mi Bog miły starałam sie wybrnąć,pisałam ,liczyłam na fachowa porade ,nie na jeszcze wieksze pograzenie w bagnie kredytów.Za dobra monete brałam quasi pomoc .
Wpisuję sie na listę czterema lwimi łapami.
Re: NASZA GODNOSC
26 lis 2010 - 19:45:52
Ja też podpisuję sie pod tym każdą swoją kończyną :) Starałam sie wybrnąć, może nie tak intensywnie jak Lwica, bo nie mam ton paieru - ale mam odpowiedzi banków, które albo mi odmawiają albo dają warunki, które mnie dobiją całkiem. Trudno - przestałam byc naiwna, że bankowi zależy na tym, żeby człowiek wybrnął z długów. teraz to czysty biznes - komornik i tak nie wyciągnie więcej niz to co moge dać - skoro tak ma być.

JESTEM UCZCIWYM, CIĘŻKO PRACUJĄCYM CZŁOWIEKIEM WYCHOWUJĄCYM SAMEMU PRZYSZŁE POKOLENIE - PAŃSTWO SŁABO MI W TYM POMAGA. DZIĘKI FORUM WIEM CO MNIE CZEKA I JAK Z TYM ZYĆ - TO JAK NIEULECZALNA CHOROBA, BO DLUŻNIKIEM BĘDĘ JUŻ CHYBA DO KOŃCA ZYCIA - ALE TO NIE ZNACZY ŻE MAM CHODZIĆ KANAŁAMI.
POZDRAWIAM :)))))
Re: NASZA GODNOSC
26 lis 2010 - 23:50:13
POPIERAM I DOPISUJE SWÓJ GŁOS !!!

Ja trzy lata temu powiedziałem, że nie dam się ograbić w majestacie prawa ani z majątku ani z godności !!! Jestem uczciwym człowiekiem I NIE MAM ZAMIARU PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI ANI ZA CZYNY MATKI ANI TYM BARDZIEJ ZA GŁUPOTĘ BANKÓW !!! I tak postępuję. Trzymam się zasady: dług mojej matki, ojca, dziadka, ciotki itp. NIE JEST MOIM DŁUGIEM i fora ze dwora parszywe windykacyjne psy !!! Nie pożyczałem, nie odnioslem zadnej korzyści z tych długów, bo pieniądze zostały przetrwonione, WIĘC W IMIĘ CZEGO MAM TO SPŁACAĆ? TAKI WAŁ !!!

Wobec wierzycieli powinna być prosta zasada: jak sobie pościelisz tak sie wyśpisz!!! Czyli jak nie zabezpieczysz kasy, a dłużnik zejdzie z tego świata - TO TWOJA STRATA!!! I wara od spadkobierców !!!

I jeszcze jedna zasada, którą należałoby wprowadzić: DŁUG UMIERA RAZEM Z DŁUŻNIKIEM.

Pozdrawiam wszystkich :)))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 00:19 przez Gustlik.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować