Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY

ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
27 lis 2010 - 20:03:57
nic nas to nie kosztuje
otwierając kompa mozemy kliknąc
to tylko kilka sekund a ile dobrego

PRZYŁĄCZCIE SIE DO MNIE PROSZĘ BARDZO PROSZĘ,BŁAGAM W SWOIM I ICH IMIENIU!!!!!

www.pustamiska.pl

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
27 lis 2010 - 20:45:13
mysle ze chodzi o zwierzeta na pewno klikne maam 2 psy z Aimalsa 9 letnia suczka owczarek i slepy mieszaniec wlasciciee chcieli ich uspic
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
27 lis 2010 - 20:47:42
Ja mam kotkę, którą moja córka uratowała od śmierci. Frusia jest członkiem naszej rodziny i jej też grozi eksmisja jeśli nie uda mi się uratować mieszkania.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
27 lis 2010 - 22:44:40
Dziśka,o co chodzi?mogę gdzieś kliknąć by wesprzeć malutkich czworonożnych przyjaciół?gdzie?naucz mnie?wiesz jak mam-sunia odeszła 3 tyg temu,miała 12 lat,szczeniaczek odebrany w tramwaju gdy drań,sorry,człowiek wiózł ją w kierunku jeziorka.Jeszcze druga suńka,rasa równie "szlachetna"właśnie wyleguje się w łóżku córki choć,w najlepszej opcji,miała spędzić na "wolności" t.j. metrowym łańcuchu:(
No i 3 koty;o tych bezdomnych dokarmianych przy domu to już nie wspomnę
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
28 lis 2010 - 02:16:50
wpisz stronkę www.pustamiska.pl
i klikaj na miske raz dziennie
to wszystko
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
28 lis 2010 - 09:28:50
A ja walcze odom dla moich zwierzakow oprocz 2 pueskow z For Animals jest jeszcze kocica przygarnieta z piwnicy (spi w domu ale na wsi obudzi sie w iej instykt drapieznika) i wychowany od szczeniaczka 6 letni rasowec shar pei brdzo kochany i jeszcze 2 kucyki (chcialam zrobic kwatere dla niepelnosprawnych z hipoterapia niestety nie udalo sie z dotacja o bankach nie wspomne).
Dzieki dziska za link do zwierzakow u mnie juz jest na pasku dalam tez corce aby klikala
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
30 lis 2010 - 13:45:14
oczywiscie klikacie codziennie?

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
30 lis 2010 - 14:01:00
Oczywiście :)

A jak moja kotka Frusia zostanie bezdomna bo ją bank PKO BP wyeksmituje, to kto da jej jeść ? Mój kotek też jest objęty postępowaniem egzekucyjnym :(

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
30 lis 2010 - 14:03:02
wezme ja do siebie

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
30 lis 2010 - 14:10:25
No, Dzisia, nie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Powinnaś napisać, że nie uda im się nas wyrzucić, łącznie z kotką Fruśką :))

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
30 lis 2010 - 14:20:34
... Sie wie, że klikamy :) Mam suczynkę ze schronu. Rasa: nowokundland - miniaturka :) Wzięłam ją jak miała kilka m-cy. Były "opiekun" chciał ją powiesić na kablu na klamce od drzwi. Sucza dzielnie walczyła o życie. Sąsiadka powiadomiła schronisko. Przyjechali i ... odkupili suczusię od menela za "wino". Sucza żyje i dobrze się ma :) Rzucam hasło "klikamy w pustą miskę", a ona w odpowiedzi merda kikutkiem (ogonka brak) :)
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
30 lis 2010 - 14:23:33
no przeciez to jest oczywiste,ze im sie nie uda
wcale nie musialam tego pisac
jak takie gowniane pko ma pokonac ciebie?
no jak?
za ciency sa w uszach a ich prezio w jajkach
Re: ONE TEZ POTRZEBUJA NASZEJ POMOCY
02 gru 2010 - 18:25:17
www.szerlok.pl

klikamy
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować