Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r

Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 19:37:06
Kochani, zapraszam na spotkanie poszkodowanych do Poznania do Pana Romana na 17 grudnia 2010r. Musimy wreszcie coś zrobić wspólnie bo już dłużej nie da się tak żyć, albo oni nas, albo my ich.

Pan Roman zarezerwował dla nas salę konferencyjną z nagłośnieniem, noclegi ze śniadankiem za zupełną darmochę i oczywiście mnóstwo pozytywnych wrażeń. Dojazd we własnym zakresie. Celowo wybraliśmy piątek, aby w razie kolejnego ataku zimy, wszyscy chętni mogli spokojnie dojechać, bez nerwów i spokojnie odpocząć przed pełną emocji sobotą. W sobotę będziemy wspólnie debatować co i jak zrobić aby było dobrze i po kolejnym noclegu w niedzielę spokojny powrót do domku.

Do Pana Romana łatwo trafić, adres:

ul Grunwaldzka 222 (pasaż handlowy)
Poznań

Proszę o wpisy chętnych na spotkanie w tym wątku, lub na kartkach z bloku u Pana Romana.

Już nie mogę się doczekać :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-02 19:57 przez schoppenka.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 20:03:32
Napisze czytelnie :

NOCLEGI ZE ŚNIADANIEM ZA DARMO !!!

Jedynie dojazd we własnym zakresie i jakieś kanapki. Ciepłe płyny też będą :)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 20:06:03
dzięki Schopence świętą zostanę,już to wiem:)P.Roman powiedzial mi wczoraj ale nakazał czekać na inf Od Schopenki więc 26 godz siedziałam cicho:):)cierpliwość nagrodzona- JADĘ DO POZNANIA:)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 20:47:53
Zgłaszam swój udział
Słowacki
( cieszę się na to spotkanie )
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 21:59:46
Podpisuje sie wszystkimi nadziejkowymi łapkami pod spotkaniem. Mam tylko problem akurat na 17go mialam wazne spotkanie sluzbowe musze teraaz to tak odkrecic abym byla kryta w firmie. Zrobie wszystko aby przyjechac nawet chocbym miala jechac pół nocy pociągiem.
Poradzcie jechac wczesniej do P Romana czy czekac na to spotkanie. Co Ty na to Cerveza znasz dokładnie moja sytuacje.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 23:00:35
Jak Wam zazdroszczę,że jedziecie ja mam za daleko a i podróż kosztowna -szkoda że zima bo bym poszła pieszo-Wy pewnie macie bliżej-spotkacie się wszyscy ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-02 23:19 przez ela2408.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 23:24:21
Schopenko ja jestem woj.małopolskie i wątpie żeby ktoś był z tych stron na forum dla mnie to problem bo dochodzi choroba lokomocyjna mam przekichane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-02 23:25 przez ela2408.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 11:55:03
nadziejka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Podpisuje sie wszystkimi nadziejkowymi łapkami pod
> spotkaniem. Mam tylko problem akurat na 17go
> mialam wazne spotkanie sluzbowe musze teraaz to
> tak odkrecic abym byla kryta w firmie. Zrobie
> wszystko aby przyjechac nawet chocbym miala jechac
> pół nocy pociągiem.
> Poradzcie jechac wczesniej do P Romana czy czekac
> na to spotkanie. Co Ty na to Cerveza znasz
> dokładnie moja sytuacje.

Nadziejka,z całą sympatią ale Cerveza nie jest tak mobilny by śledzić wszystkie wątkina forum,Twe pytanie może mu umknąć ,ale masz do niego kontakt więc wal śmiało:)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 11:57:13
Ewiska,zobaczymy,ja jeszcze nie wybrałam transportu.Czymkolwiek wyjadę to i tak z Warszawy:)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 13:53:28
Flame, ja już zeza się nabawiłam,ślipię a nie widzę:gdzie jest ten wątek w którym ktoś napisał,że nie ma forsy na podróż???no gdzie?
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
02 gru 2010 - 23:18:45
Ela, może znajdzie się dobra dusza co Cię zabierze po drodze. Dlatego piszcie gdzie mieszkacie, zawsze łatwiej się dogadać.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 00:02:04
Ciesze sie na spotkanie .
Postaram sie dojechac ,chyba ,ze zima znowu zaatakuje tak jak teraz i pociagi na zużytych dawno niewymienianych torach staną i nie ruszą.
Mam pytanie
Czy pozwolicie napisać o spotkaniu na facebooku ?
Dobrze gdyby Nas bylo duuużżoo!.
Potwierdzajcie prosze swój przyjazd.
Jak sobie sami nie pomozemy to nikt nam nie pomoże.
Nasze pisanie na Forum nie wystarczy,zeby cos zmienic.
POZDRAWIAM SERDECZNIE



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-03 00:28 przez lwica.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 00:03:45
Schoppenko jestes WIELKA!
POZDRAWIAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-03 00:28 przez lwica.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 02:13:57
Kochani !!!

Jest mi przykro, że nie dam rady przyjechać, ale na pewno będę obecny duchem. Przyczyny sa proste: dwójka małych dzieci oraz praca – drobna działalność gospodarcza na własną rękę ofraz odległość. Niemniej jednak proszę o e-maile (rrog@poczta.fm lub rrog@orange.pl), może byłaby możliwośc zabrania głosu przez telefon? Pan Roman zna mój numer telefonu, jeżeli będzie potrzebna moja pomoc, jestem do dyspozycji pod komórka, a chętnie podzielę się moimi uwagami, podsunę myśl. Panie Romanie – proszę dzwonić !!! Gorąco wszystkich pozdrawiam ))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 05:15:09
schoppenko

jak zrozumiałam, to spotkanie z Panem Romanem ma się odbyć w sobotę, 18.12. Tak?

Bo ja nie mogę wyjechać w piątek 17.12, ale mogłabym przyjechać w sobotę.

O której godzinie jest to spotkanie?

Pozdrawiam Cię serdecznie
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 08:37:43
KOCHANI,ja bym chciała,ale z dojazdem nie zabardzo,ponieważ tak jak Ela mam daleko.Żeby ktoś z mazowieckiego jechał dołożyłabym do paliwa.Bardzo bym chciała uczestniczyć w tym spotkaniu ;;Czym więcej Nas na tym wiecu tym lepiej .POZDRAWIAM.Jak ktoś będzie jechał z mazowieckiego,chętnie się zabiorę.POZDRAWIAM.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 09:22:57
Chyba mi sie uda dojechac na 17 mam szanse przelozyc spotkanie sluzbowe. Bede jechac samochodem z pracy z Czestochowy bylaby szansa w jedna strone do Poznania zabrac jeszcze 3 osoby tylko trzebaby na rano dojechac do Czestochowy moze Ty Elu przyjechalabys wtedy mialabys dojazd do Czestochowy i tylko w jedna strone bo z Poznania. Kto bylby zainteresowany w jedna strone z Czestochowy do Poznania zapraszam. Ela malopolskie jest duze napisz konkretnie skad jestes moze jeszcze cos bym załatwila
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 09:50:11
Spotkanie nie ma ściśle określonych ram, więc jeśli ktoś nie może przyjechać w piątek, to jak najbardziej zapraszamy w sobotę. W sobotę nie również określonej godziny o której zaczniemy, myślę że po śniadaniu, ale jak ktoś dojedzie w trakcie spotkania, to nie będzie problemu, po prostu zostanie poinformowany o już przedyskutowanych kwestiach.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 10:07:06
Sądzę, że czeka nas ogrom pracy i na jednym spotkaniu się nie skończy. Drugie - konieczne w styczniu, ale obgadamy to za dwa tygodnie. Oczywiście będę obecna! :)

P.S. Elu, odezwę się do Ciebie. Coś wykombinujemy :) A na chorobę lokomocyjną są leki i mocna, gorąca herbatka z imbirem w termosie :)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 11:09:04
A JA .TEZ chcę być z WAmi na tym spotkaniu,kto mnie weżmie ze sobą.DOŁOŻĘ SIĘ DO BENZYNY.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 11:21:18
Ewiska,a Ty skąd?
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 11:37:12
MAZOWIECKIE,WARSZAWA
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 14:22:15
Dziśka coś wspominała, że jej termin spotkania nie odpowiada, że nie ma kasy i nie wyrabia zdrowotnie. Elę już urabiam :) Więcej grzechów nie pamiętam ...

Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudnia 2010r Autor: dziśka (IP zapamiętane)
Data: 03 gru 2010 - 09:58:15

moja droga
dla mnie w tej chwili kazdy grosz jest na wage zlota
mam do dyspozycji tylko 930 zl w tym opłaty
sam czynsz to 250 zl a tego nie moge zawalic bo dopiero podpisałam ugode z mzb,inaczej eksmisja na bruk
dostawcy tez mnie cisną zaległe faktury mocno ciążą
swieta zaraz
chcialabym choc skromne ale zrobic
i tak beda smutne
poza tym sprawy sadowe ze spadkiem to tez koszty
wiec nawet 10-20 zl wydane zbednie to duzo
przepraszam
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 15:04:06
Flame gdy będę mogła jechac to dokładam do paliwa wiem ile kosztuje bo byłam dwa razy=nic nie obiecuje bo to pod wielkim znakiem zapytania czy pojadę bardzo bym chciała bo wiem że to i dla mojego dobra...

po spotkaniu Pan Roman napisze artykuł - "Dziady" R.Sklepowicza
przepraszam może kogoś obraziłam -to żart
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 15:50:09
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame gdy będę mogła jechac to dokładam do paliwa
> wiem ile kosztuje bo byłam dwa razy=nic nie
> obiecuje bo to pod wielkim znakiem zapytania czy
> pojadę bardzo bym chciała bo wiem że to i dla
> mojego dobra...
>
> po spotkaniu Pan Roman napisze artykuł - "Dziady"
> R.Sklepowicza
> przepraszam może kogoś obraziłam -to żart
Elu,ja byc może autem ruszę ,jeszcze nie wiem.o do reszty-spoko,co najwyżej ANTYDZIADY:)po to w końcu jedziemy,prawda?
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 17:00:04
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame gdy będę mogła jechac to dokładam do paliwa
> wiem ile kosztuje bo byłam dwa razy=nic nie
> obiecuje bo to pod wielkim znakiem zapytania czy
> pojadę bardzo bym chciała bo wiem że to i dla
> mojego dobra...

Eluś, zdrowie najważniejsze, więc nie naciskam. Rozumiem. Podróż daleka i w trudnych zimowych warunkach. O koszty paliwa się nie martw! Jeszcze mnie na nie stać, a jak będę miała finansowy pasztet to ruszę na forum z kapeluszem he he he
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 17:09:04
Dwóm osobom zainteresowanym sfinansuję koszt przejazdu do Poznania. Proszę o pozostawienie kontaktu mailowego to się skontaktuję.

Niech będzie to mój wkład w Wasze spotkanie.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
04 gru 2010 - 09:33:16
PANI KINGO,nadal aktualne jest to,że Pani sfinansuje przejazd do POZNANIA,jeśli tak byłabym bardzo zainteresowana.O TO MÓJ MAIL. ewiska1@wp.pl POZDRAWIAM I BARDZO DZIĘKUJĘ.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 18:24:20
Pisalam posta w pracy ale nie doszedl. Bede miec transport w jedna strone z cZESTOCHOWY do Poznania dla 3 osób oprócz mnie. Niestety sluzbowe auto wiec powrot na wasna reke. poza tym u mnie w firmie 16go beda jechac sluzbowo z towrem do Krakowa lub Rumii na ten termin jest 2 klientow i zaprzyjazniony przwoznik nie wiem czy wybierze Krakow czy Rumie moglabym zalatwic 1 osobie przjazd z tych miejscowosci do Krakowa a potem ze mna z Czwy do Poznania nocleg 16-17 zapraszam do swojego domu skronie ale materac i spiwory mam.
Czeremcha dzieki napisze do Cerveza.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 18:28:21
Pisalam posta w pracy ale nie doszedl. Bede miec transport w jedna strone z cZESTOCHOWY do Poznania dla 3 osób oprócz mnie. Niestety sluzbowe auto wiec powrot na wasna reke. poza tym u mnie w firmie 16go beda jechac sluzbowo z towrem do Krakowa lub Rumii na ten termin jest 2 klientow i zaprzyjazniony przwoznik nie wiem czy wybierze Krakow czy Rumie moglabym zalatwic 1 osobie przjazd z tych miejscowosci do Czestochowy a potem ze mna z Czwy do Poznania nocleg 16-17 zapraszam do swojego domu skronie ale materac i spiwory mam.
Czeremcha dzieki napisze do Cerveza.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 21:10:11
CZEREMCHA,ja do Warszawy to dojadę.Dzięki że mnie zabierzesz .Ja też dziad.POZDRAWIAM Życzę kolorowych snów WSZYSTKIM.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
03 gru 2010 - 21:50:15
Ewiska,
napisz do mnie koniecznie-musimy pogadać i się dogadać.Spij dobrze:)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
04 gru 2010 - 10:12:10
ŚPIJCIE DOBRZE moi KOCHANI I MYŚLCIE O POZNANIU.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 10:17 przez ewiska.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
04 gru 2010 - 10:15:43
PANI KINGO,czy nadal jest to aktualne,jeśli tak to bardzo bym prosiła o wsparcie finansowe na przejazd do POZNANIA.POZDRAWIAM.mój mail ewiska1@wp.pl
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
04 gru 2010 - 10:34:46
CZEREMCHA,wysłałam do ciebie maila.POZDRAWIAM i Dzięki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 10:45 przez ewiska.
gia
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
04 gru 2010 - 20:15:15
Jestem z pod Malborka i jak dam radę wygospodarować samochód( syn studiuje w Gdańsku zaocznie i dojeżdza do szkoły) chętnie przyjadę mogę kogoś zabrać po drodze.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
04 gru 2010 - 20:29:36
gia,a a jedziesz przez Ciechanów,płońsk warszawa.mazowieckie.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
05 gru 2010 - 10:03:24
PANI KINGO mam nadzieję,że PANI nie zapomniała o obietnicy .Bardzo bym chciała tam by.Proszę się odezwać na mój mail.POZDRAWIAM.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
05 gru 2010 - 17:37:57
Witam!
Caly czas czytam Was,juz mi podpowiedzieliscie jedna rzecz ale ciagle nie moglam sie do Was dostac,ciagle wyskakiwalo ze mam nie aktywne konto w koncu poprosilam o nowe haslo i szczerze mowiac nie wiem czy to jest na dzis czy bede mogla je uzywac.Moze podpowiecie.Bardzo sie ucieszylam ze nareszcie cos sie dzieje tak bardzo bym chciala przyjechac ale nie wiem mam smiertelnie chorego meza i nie bede chyba go mogla zostawic.Niemniej podpisuje sie obiema rekoma ze jesli beda potrzebne jakies podpisy cokolwiek jestem do dyspozycji.Wspaniala rzecz.A teraz przejde do innego watku.Moze mi pomozecie
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
05 gru 2010 - 23:50:13
Ja równie z Wami cieszę się na to spotkanie.. Proszę wpisać mnie na listę. Planuję przyjechać w piątek, ale nie wiem jak to będzie, bo sama nie prowadzę samochodu.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 00:26:11
Nie widzę swojego zgłoszenia, więc czynię to ponownie. Ja jestem z Choszczna jak pojadę to napewno samochodem i mogłabym zabrać 2-3 osoby.
gia
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 15:04:21
ewiska jadę przez Grudziądz ale z tego co wiem na dzisiaj to nie będę mogła przyjechać ,syn ma sesję i będą wybierać specjalizację ale postaram się coś wymyśleć chociaż od tego myślenia głowa mię boli.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 15:36:35
GIA,bo jestem umówiona Czeremchą,albo jej autem albo pociągiem.Spotkać się mamy w Warszawie.będzie nam razniej.Dzięki.A głowa faktycznie od myslenia nie boli,ponieważ ona boli,kiedy są terminy wpłacania rat,hahaha.Ach te raty.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 15:59:26
GIA,moje dziecko też ma sesję,zostawiam na jej głowie dom+ 4 zwierzaki + podwórkowe bezpańskie,w nagrodę dodaję w pakiecie opiekę nad babcią nie wychodzącą z domu od lat:)a do babci to jeszcze trzeba dojść!albo dojechać!Ja dzieciakowi dałam do poczytania wpisy na forum i , w efekcie,dzieciak sam mnie spakuje na wyjazd :)Więc niech Cię przestanie boleć głowa a jeśli już to pamiętaj-w Poznaniu rozdają dobre tabletki przeciw uporczywym bólom głowy:)a tak poważnie:spróbuj,to raptem,góra,półtora dnia...to spotkanie jest b.ważne.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 16:15:24
Czeremcha - flame też zostawia protestującą rodzinkę z niezłym przedświątecznym zamiąchaniem i obowiązkami do załatwienia w czasie weekendu. Protestują, ale tylko z lekką nutką nieśmiałości, bo wiedzą, że wyjazd jest konieczny. Pozdrówka dla Cię i wszystkich niezdecydowanych :)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 19:24:44
witam wsztstkich kto jedzie ze śląska ? Zawiercie , Katowice chętnie bym się zabrała dokładam do paliwa.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
06 gru 2010 - 19:29:11
Danka 130 wejdz na moje gg 3381214 mam sprawę nie związaną z wyjazdem -szukałam Cię
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 01:17:13
Kochani !!!

Sorki, że nie dam rady przyjechac - dwójka dzieci + praca - nie mogę się wyrwać, choć chętnie bym się z Wami wszystkimi spotkał. Będę na pewno obecny duchem. I chcę Wam powiedzieć - jeżeli coś ustalicie - podpiszę każdą petycję, która będzie miała na celu utarcie nosa bankom, windykatorom i komornikom. Możecie korzystać z moich pomysłów przedstawianych na tym forum, w moich artykułach na Interii czy w moich e-mailach do Was. Podaje maila do mnie: rrog@orange.pl i rrog@poczta.fm. Ponadto Pan Roman zna mój nr telefonu - Panie Romanie - proszę dzwonić, jak tylmko zajdzie potrzeba kontaktu ze mną - chcę chociaż pomóc na odległość.
Gorąco wszystkich pozdrawiam :)))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 08:26:08
Moze dobrze byloby informacje o spotkaniu podac na "naszej klasie" i na innych
portalach...oby jak najwiecej osob o tym dowiedzialo sie.
Moim skromnym zdaniem- w sytuacji,gdy zawodza wszelkie nasze organy panstwowe,
ktore sa "slepe" na wszelkie sygnaly o problemach ludzi zadluzonych- moze trzeba
kierowac tez rozne petycje do Zwiazku Bankow polskich,do prezesow bankow...
Jesli bylaby to zbiorowa,ogolnopolska petycja- moze w koncu banki mogly w jakis
sposob zmienic te swoja polityke...Przeciez trudnosci ze splatami kredytow wiaza
sie z kryzysem,z trudna sytuacja gospodarcza w kraju - a nie zla wola kredytobiorcy.
To spotaknie jest najlepsza okazja do tego,by o tym rozmawiac.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 09:25:36
MORSKI 47,to bardzo mądre podejście,na ;;facebook;;ja napiszę,Schoppenka ,Lwica,Irenka,Ela też pewnie.To trzeba nagłośnić,bo oni nas olewają,a MY NIE MOŻEMY IM NA TO POZWOLIĆ.DOŚĆ JUŻ.
gia
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 14:03:06
Dziś wchodzę na każdą stronę o bankowości i firmach windykacyjnych postaram się zostawić tam informację o tym spotkaniu.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:00:42
dostalam to na mejla
nie wiem od kogo

co moze sie znależc na takiej ulotce?

Witam,

Nie wiem do kogo mam się zwrócić.

Chodzi mi oto, że mam trochę wolnego na bezrobotnym i może mógł bym pomóc w "nagłośnieniu" strony P. Romana pisząc ulotki. Tzn. mam drukarkę mogę coś napisać na kompie wydrukować i poroznosić ludziom/firmom w Sosnowcu i okolicy /Katowice/. Tylko nie mam myśli co mam mniej więcej tam wpisać, jak może to "wyglądać" jaka treść. Nie jestem oblatany (obczytany) na forum i ...

Chcę jakoś pomóc, cała moja rodzina jest pokrzywdzona przez banki, ojciec i mama już nie są tymi samymi ludźmi przez to ja też mam dość (jak wszyscy) Chętnie pomogę by Ktoś ukręcił łeb bankom przy samej du...

Jeśli coś mogę zrobić to polecam się.

Pozdrawiam.

władzy trzeba załozyc kaganiec na pysk i trzymac mocno na smyczy
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:08:26
Ja też myślałam o ulotkach, bo przecież część ludzi nie ma dostępu do internetu albo nie umie się w nim poruszać i poszukać ratunku dla siebie.

Może spróbujmy wspólnie obmyśleć co mogłoby się znaleźć na takiej ulotce ?

Sporo ludzi nas czyta ale się nie loguje i nie ujawnia, nie dziwię się, jak są zaszczuci przez banki i windykacje. Nie każdy ma odwagę poprosić bezpośrednio o pomoc. Może wspólnie dotrzemy do ludzi, którzy nie koniecznie korzystają z internetu.

Moja pierwsza propozycja jest taka, że na szczycie ulotki musi być nazwa naszego stowarzyszenia oraz kontakt do Pana Romana i adres strony internetowej.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:16:53
no tak ,ale ulotka nie moze byc gazetą

pomyslalam o czyms takim

nagłowek

masz problemy ze spłata kredytów?
zaszczuli cie komornicy,windykatorzy?
tu znajdziesz pomoc
przylącz sie do nas
pomoz nam a my pomozemy tobie

pierwsze spotkanie juz.....itd
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:36:46
dziśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> no tak ,ale ulotka nie moze byc gazetą
>
> pomyslalam o czyms takim
>
> nagłowek
>
> masz problemy ze spłata kredytów?
> zaszczuli cie komornicy,windykatorzy?
> tu znajdziesz pomoc
> przylącz sie do nas
> pomoz nam a my pomozemy tobie
>
> pierwsze spotkanie juz.....itd

Dziśka, pomysł OK, ale trzeba opracować projekt graficzny. Wyślę to znajomemu specowi od reklamy. Niech główkuje.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:44:51
ten ktos napisał mi mejla
chce pomoc wiec czemu nie skorzystac
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 19:46:17
Coraz bardziej się cieszę, że jestem między Wami. Moje akumulatory są ładowane, a dla mnie to bardzo ważne, bo mieszkam w niewielkim mieście. Zaczynam naprawdę wierzyć, że damy radę. Dziękuję i do zobaczenia.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 20:02:02
A o której godzinie? I już o nic nie pytam...pozdr
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:21:09
jako stowarzyszenie może warto przygotować apel o pomoc do Helisyńskiej Fundacji Praw Człowieka.
Schoppenka - to samo co przygotowałaś dla posła podrzuc też do nich - są w wielu sprawach skuteczni i potrafią być głosni medialnie.
oprócz stowarzyszenia inne osoby znajdujace się na "krawędzi"niech również tam monitują - to tylko taki luźny pomysł
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 15:34:55
odys Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jako stowarzyszenie może warto przygotować apel o
> pomoc do Helisyńskiej Fundacji Praw Człowieka.

To jest wątek do obgadania na spotkaniu. Musimy uderzyć celnie.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 16:05:59
Dzisia,nie jest istotne od kogo otrzymalas maila- wazne jest,ze ktos chce pomoc..
uwazam,ze te ulotki to swietny pomysl. Taka ulotka dociera do tysiecy osob-
z ciekawosci kazdy przechodzen zerknie na nia.
Cieszy fakt,ze coraz wiecej osob angazuje sie w to przedsiewziecie..jakim jest
"spotkanie na szczycie"w Poznaniu.
Pozdrawiam.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 16:43:28
Ulotki mają być rozpropagowaniem naszego stowarzyszenia i zwróceniem uwagi na problem społeczny. Mają też być uniwersalne, więc nie może być na nich treści informującej o spotkaniu, no chyba że takie spotkania miałyby być cykliczne.

Co do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, też pisałam i odpisali że są zawaleni robotę, ale można spróbować jeszcze raz i wspólnie.

Co do spotkania, to nie wiec wyborczy (jeszcze) na którym ma być zlot wszystkich którzy kiedykolwiek wzięli kredyt w banku lecz spotkanie formacyjne w celu wspólnego zastanowienia się nad strategią postępowania i działania. Nikt raczej nie uzyska na spotkaniu porady prawnej lub wskazówek we własnej sprawie, no chyba że się znajdzie na to czas (osobiście w tą wątpię). Ufam że spotkanie będzie zalążkiem czegoś wielkiego, co zaprocentuje w niedalekiej przyszłości poprawę naszego losu.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 18:35:44
No nareszcie udało mi się zarejestrować na forum
Witam !
Tak się składa,że do Poznania mam w miarę blisko chciałabym uczestniczyć w zebraniu 17 -go grudnia mam problemy ze spłacaniem kredytów i doszłam do wniosku ,że to na pewno nie brak mojej dobrej woli,ale polityka Banków ,którym oddajemy dosłownie wszystko!ale i takto za mało próbowałam konsolidacji,ale banki z powodu tzw. złej historii kredytowej nie chcą podejmować współpracyniestety zagrzebałam się w kilku bankach,ale sądzę ,że spłaty na rozsądnym poziomie są możliwe,ale brakuje mi już sił żeby to tłumaczyć poszczególnym bankom .
Mam nadzieję.że to spotkanie w Poznaniu dało by mi jakiś pogląd na globalne załatwienie tej bardzo ważnej sprawy dla mnie i dla całej mojej rodziny.
Czy aby uczestniczyć w tym spotkaniu muszę zgłosić jakiś akces?
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 19:05:06
Lila to mial bc watek do zapisywania sie na spotkanie ale bardzo sie juz zagmatwal proponuje wejz nna karki z bloku na stronie glownej portalu i tam jest tez o spotkniu i tam sie wpisz
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 19:23:45
Konkretnie...kiedy, gdzie i o której to spotkanie? Postaram się dotrzeć...
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 19:32:41
Antywindykator, for you :

Kochani, zapraszam na spotkanie poszkodowanych do Poznania do Pana Romana na 17 grudnia 2010r. Musimy wreszcie coś zrobić wspólnie bo już dłużej nie da się tak żyć, albo oni nas, albo my ich.

Pan Roman zarezerwował dla nas salę konferencyjną z nagłośnieniem, noclegi ze śniadankiem za zupełną darmochę i oczywiście mnóstwo pozytywnych wrażeń. Dojazd we własnym zakresie. Celowo wybraliśmy piątek, aby w razie kolejnego ataku zimy, wszyscy chętni mogli spokojnie dojechać, bez nerwów i spokojnie odpocząć przed pełną emocji sobotą. W sobotę będziemy wspólnie debatować co i jak zrobić aby było dobrze i po kolejnym noclegu w niedzielę spokojny powrót do domku.

Do Pana Romana łatwo trafić, adres:

ul Grunwaldzka 222 (pasaż handlowy)
Poznań

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 20:11:45
Nie mamy ustalonej godziny, na która dojedziesz - na tą będziesz. Po nocnym darmowym odpoczynku i po darmowym pysznym śniadanku, będziemy mieli cały dzień na obgadanie tematów a jak nie starczy nam sobota to i niedzielę mamy do dyspozycji.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 20:19:51
Ok. Studiowałem w Poznaniu. Mam tam wielu przyjaciół.Pozdr
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 20:26:42
Jateż studiowałam w poznaniu główny gmach mojej uczelni miesci sie na ulicy Grrunwaldzkiej (obok Targów) Nie trudno tam trafić nawet "z buta" wprost a dworca kolejoego!!
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
07 gru 2010 - 20:22:59
A teraz będziesz miał jeszcze więcej :)

Do zobaczenia.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
08 gru 2010 - 10:09:53
Jak ja się cieszę,że jest nas coraz więcej.Uda nam się ,ja jestem optymistką,Dziękuję WAM WSZYSTKIM.Bardzo ważne jest to spotkanie dla nas.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
09 gru 2010 - 13:24:18
Ponieważ sporo ludzi pyta się o której jest spotkanie w Poznaniu, uprzejmie informuję że o 10 rano w sobotę (nie są to jednak sztywne ramy). Na wszystkich "dojezdnych" a zwłaszcza tych z daleka czekamy już w piątek.

Osoby, które nie mogą przyjechać w piątek a mogą dojechać w sobotę, również zapraszamy bez względu na porę dnia.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
13 gru 2010 - 21:37:29
Schoppenka jestem liście? Wybieram się na to spotkanie.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
13 gru 2010 - 21:40:56
JOLCIA1143,napewno jesteś na tej liście.Nie martw się oto.POZDRAWIAM.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
14 gru 2010 - 11:56:57
Ja też się wybieram , pozdrawiam.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
14 gru 2010 - 12:00:05
Jak to fajnie że jest Nas coraz więcej.Jestem przekonana-WYWLCZYMY SWOJE PRAWA,nie pozwolimy by banki Nas krzywdziły niesłusznie.POZDRAWIAM.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
14 gru 2010 - 14:05:04
Przepraszam -mam takie pytanie do Organizatorów Spotkania
Czy jeśli przyjadę w piątek tak mniej więcej około godziny 21.00 to nie będzie zbyt późno ?
oraz
Do Kogo się wtedy zgłosić?
Dziekuję za odpowiedź
POZDRAWIAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-14 14:05 przez lwica.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
16 gru 2010 - 21:12:30
Do zobaczenia jutro. Pozdrawiam
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
17 gru 2010 - 10:05:41
Witajcie organizatorki Flame Schoppenka

Powiedzcie czy warto zabierac do Poznania dokumentacje moich spraw z bankami tzn czy bedzie jakas szansa aby z Panem Romanem poruszyc "prywatę" kiedy z nim rozmawialam wczesniej o przyjezdzie kazal wziac wszystkie dokumenty ale teraz beda sprawy ogólne czy moze byc szansa na troche czasu dla mnie. Przyjedziemy z Rafałem nad ranem w sobote mysle kolo 9-ej czy od razu mamy udac sie na Grunwaldzka? Wyjezdzac bedziemy pewno w nocy kolo 22-23. Odpowiedzcie warto sie ludzic w sprawie "prywaty"?

M
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
17 gru 2010 - 10:25:21
Zawsze warto :) Nie mogę obiecać że znajdzie się czas na sprawy "prywatne" ale któż to może wiedzieć ?

Od razu na Grunwaldzką, nie wstępować nigdzie na żadne piwko na przeciwko :))
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
17 gru 2010 - 10:35:06
zazdroszcze wam tego spotkania
ale cóz,zycie
flame zna moja sytuację
wie z jakich względów nie moglam jechac i wie co ma mówic takze wmoim imieniu i z moim błogosławieństwem

niestety mój stan zdrowia nie pozwala mi na oddalenie sie z domu
nawet dzisiejszy wyjazd do przychodni okazał sie niemozliwy ze względu na bardzo silne wymioty

niestety,kroplówe dostałam w domu,teraz leze i patrze jak kapie powoli.....i tak do godz.14

bawcie sie tam dobrze,ustalcie tylko konstruktywne miły Bóg uważajcie na drogach
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
17 gru 2010 - 11:35:58
@dziśka - gdybyś pocztę odebrała
coś byś się z niej dowiedziała
poszło II raz - no coś nie tak faktycznie bo I nie ma w wysłanych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-17 12:40 przez odys.
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
17 gru 2010 - 12:27:57
Odys
przykro mi ale nic do mnie nie doszło
puszczaj jeszcze raz

mam całą mase reklam kredytów ale nic od Ciebie
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
17 gru 2010 - 12:44:08
poszedł zwrotny
:)
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
19 gru 2010 - 07:27:58
powstał nowy wątek - po spotkaniu -, w którym schoppenka prosi o nie zaśmiecanie wątku, co również popieram, dlatego pisze tutaj, tez pasuje zresztą.
Nie wszystcy którzy chcieli by być w Poznaniu tam byli, czy może ktoś lub kilku z uczestników spotkania pokusiłoby się na sporządzenie w tym wątku małego reportażu ze spotkania?
, ja z swojej strony byłbym bardzo wdzięczny , a sądzę że wielu z forumowiczów również to zainteresuje
zdróvko
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
19 gru 2010 - 10:07:49
ODYS,DOPIERO POWRACALIŚMY BARDZO Z WAŻNEGO SPOTKANIA.NAPEWNO SIĘ ODEZWĘ.POZDRAWIAM
Re: Spotkanie w Poznaniu 17 grudzień 2010r
19 gru 2010 - 23:26:37
Cieszę sie,że Was poznałam!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować