Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: spotkanie

spotkanie
15 gru 2010 - 11:55:24
Przepraszam -mam takie pytanie do Organizatorów Spotkania
Czy jeśli przyjadę w piątek tak mniej więcej około godziny 21.00 to nie będzie zbyt późno ?
oraz
Do Kogo się wtedy zgłosić?
Dziekuję za odpowiedź
POZDRAWIAM
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 12:18:24
Każda pora będzie dobra. Jak już trafisz na Grunwaldzką 222 (tak też nazywa się pasaż), wystarczy wejść do środka i zapytać się o Pana Romana. Będziemy albo w biurze czekać, albo w klubie albo z czerwonym dywanem przed samym wejściem :)

Zapiszcie sobie w telefon razie czego numer do Pana Romana. Ci co mają mój numer też wiedzą że zawsze mogą zadzwonić.

Do miłego zobaczenia.
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 12:22:18
Schoppenko DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 12:47:33
Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...
Duecik Ircia & Flame też zamelduje się w piątek wieczorkiem :)
Pozdrawiam i do zobaczenia :)
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 12:49:41
Schoppenka lub Flame czy mogłybyście informować mnie o szczegółach Poznańskiego spotkania?
Może w jakichś kwestiach mógłbym być pomocny!

Namiary na mnie: staniszkis@tlen.pl

Pozdrawiam - Staszek.
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 12:55:45
Staszku, właśnie skrobię do Ciebie priv maila :) Proszę odpisz, co sądzisz o "problemie", pozdrawiam :)
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 15:05:44
Flame skoro wybieracie się razem z Ircią (nie wiem czym jedziecie ) to może wyruszyłybyśmy w podróz razem.Zawsze to raźniej.Nie wiem z jakiego miasta i rejonu Polski.
Może z Katowic ?
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 15:14:31
Lwiczko, skrobnę do Cię priv maila. Adres nadal aktualny? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-15 15:14 przez flame.
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 15:18:40
Dzięki, tak aktualny
Pozdrawiam i Czekam
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 15:57:32
Poszło :) Czekam na odzew :)
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 16:15:36
Flame gwiazdo najjaśniejsza jestem w domu.Zbieraj dziewczyny zawsze to raźniej.Z drugiej strony w obecności kilu osób nie będziesz na mnie krzyczeć,he,he!!!!
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 17:09:11
Dyndaj się Ircia :) Pokrzyczymy razem :)
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 17:23:37
Flame to taka ty jesteś wredna zołza że wydzierasz się na Irenę:)
Dobrze Irena że się zabezpieczasz i zabierasz świadków:)

Flame - Dzięki.

Pozdrawiam
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 18:08:52
Typku, nie ma za co :) Ciąg dalszy "rozważań" wyjdzie kolejnym mailem. Tym razem będzie nieco obszerniejszy. Obiecuję, że Ircia przeżyje hi hi hi :) pozdrówka
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 18:37:06
Typku ja sobie z nią poradzę,jak mawia nasz Gustlik ,,damy radę''.Jeżeli będziesz w Poznaniu i zauważysz u mnie siniaki to będzie jasne,że niestety jak zwykle Flame miała przewagę hi,hi ,hi
Pozdrawiam
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 23:56:40
irena60 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Typku ja sobie z nią poradzę,jak mawia nasz
> Gustlik ,,damy radę''.Jeżeli będziesz w Poznaniu i
> zauważysz u mnie siniaki to będzie jasne,że
> niestety jak zwykle Flame miała przewagę hi,hi
> ,hi
> Pozdrawiam
FLAME,ja Cię ostrzegam diablico-nie waż się tłuc Irenki:)a Ty Ircia nie bój się nic,ja Cię obronię przed tą awanturnicą:)
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 19:33:51
Morski, milczysz jak zaklęta :( Będziesz w Poznaniu?
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 21:19:50
Flame-
nawet gdybym bardzo chciala...a uwierz mi,ze moim marzeniem byloby byc z Wami
- ale zdrowie mojego dziecka jest w tej chwili najwazniejsze (jest po powaznym
wypadku,na sobote mamy wyznaczony termin badania -rezonans magnetyczny).
Wiec wybieram sie w podroz,ale do szpitala ( nie wiem,jak dojedziemy,bo u nas
drogi zasniezone).
Calym sercem jestem z Wami,myslami tez- troche zazdroszcze Wam,bo to jedyne
spotkanie w swoim rodzaju ,laczace ludzi...a mnie tak bardzo brakuje takich
"bratnich dusz". Tym bardziej teraz,gdy coraz gorzej radze sobie ze splatami...
Ale moze jeszcze bedzie okazja do wspolnych spotkan...czego sobie i Wam zycze.
Wszystkim zycze bezpiecznej drogi, bede o Was myslala.....i czekala na
wiadomosci.
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 23:17:43
Morski, żałuję, że Cię z nami nie będzie :( Mam nadzieję, że wyniki badań będą pomyślne. Trzymajcie się cieplutko i podróżujcie bez przeszkód. Będziemy o Tobie myśleć :)
Re: spotkanie
15 gru 2010 - 23:41:55
I ja bede z Wami myslami....
Milej nocy.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 07:28:30
Flame,nawet palcem masz nie dotykać Irci żeby nie maiała żadnej skazy. Morski ,ja równiez Ci życzę by badania były pozytywne.Uważajcie na siebie.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 10:13:48
@czeremcha
OK. Będę grzeczna. Obawiam się, że jesteś zdolna specjalnie dla mnie oplakatować drzwi wejściowe tekstami w stylu:
"Klientów awanturujących się nie obsługujemy" :)

@ ewiska
"I Ty Brutusie przeciwko mnie?" :)

Pozdrawiam Piękne Panie :) Ech, całe życie z wariatami ... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 10:40 przez flame.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 10:40:16
Flame,uśmiech zawsze trzeba mieć dla przyjaciół,Ja nie nie jestem,tak tylko sobie piszę,ale nie tkniesz,prawda?
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 14:15:11
Witajcie kochani, chcę Wam życzyc szczęśliwej podróży


pusto będzie bez Was na forum i już za Wami tęsknie i bardzo Was kocham

uważajcie na siebie, bo każdy z Was jest wielkim Skarbem dla mnie i dla wielu-

Jesteście Słońcem,gdy niebo płacze deszczem,
Powiewem wiatru, co osusza łzy......

będę Was wspierała modlitwą i trzymała kciuki żeby wszystko skończyło się szczęśliwie

Pozdrowienia i buziaki dla Pana Romana

przykro mi że nie mogę jechac -----SZEROKIEJ DROGI!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 14:16 przez ela2408.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 14:22:30
KOCHANA ELU pilnuj nasze najdroższe FORUM.Inni Ci w tym pomogą.POZDRAWIAM.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 15:04:20
Kochani!
Niech to spotkanie bedzie zalazkiem wielkiego zrywu spolecznego!

Ela- ja takze zostaje,ale nikt pewnie nie bedzie juz nam "mieszal"...

Zycze Wam wspanialej atmosfery - usciskajcie od nas wszystkich Pana Romana-
niech Opatrznosc czuwa nad Wami wszystkimi !!!

Spotykacie sie w slusznej sprawie - wszystkich nas zadluzonych,wiec wypada tylko
podziekowac i cieszyc sie,ze sa ludzie,ktorzy potrafia poswiecic sie dla innych.

Trzymajcie sie cieplutko - i do zobaczenia na forum. Bedzie mi Was brakowalo....
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 18:04:47
Kochani niestety nie jestem w stanie byc w Poznaniu. Handlowiec z kttorym mialam jutro jechac sluzbowym autem niestety nie jedzie cos waznego mu wypadło. Rafal z ktorym sie kontaktowalam bedzie wyjezdzal dopiero pozno w nocy kolo 2-3 z Sosnowca z tej mojej wsi w zaden sposob mie mam jak sie wydostac o takiej porze przy takiej drodze nie dam rady sama jechac i nie ma mnie kto podwiezc poza tym duze koszty paliwa. A najwazniejsze ze moja forma psychiczna bardzo slaba zawalilam Wszystkim bankom skarbowce energetyce operatorowi komoreki trzese sie na kolejne wypowiedzenia i komornikow. Srodki na ktore liczylam ze sprzedaz sprzetu niestety jeszcze nie doszly (ida juz 6 dni) wiec zadnych szans na jakies platnosci wegiel (bo w domu mam czasami 12 stopni) itp. To dla mnie tragiczny miesiac pod wzgledem finansowym mniejsza wyplata bo bez premii i do tego prawie cala zjadlo mi PKO na rate kredytu hipotecznego. odnowienie linii odnawialnej ktore tez przypadlo w listopadzie oraz na roczna zaplate za karte do konta. Niestety z wyplaty zostalo mi NIC a te pieniadze ze sprzedazy tez nie przyszly i nie wiadomo kiedy beda. Poza tym ten tydzien byl dla mnie wykanczajacy w pracy (ISO i zadania z nim zwiazane) i padam z nog.
Pozdrawiam cieplutko i licze ze podzielicie sie tym co tam uchwalicie a ja czekam ze jeszcze w tym roku handlowiec moze wybierze sie do Poznania i zabralabym sie wtedy z nim.
PRZEPRASZAM!!!!
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 19:10:23
--------------------NADZIEJKO DROGA------------------------------
trochę póżno dopadly Cię te problemy logistyczno-finansowe jeśli wziąć pod uwagę,że wyjazd jutro. Ale spokojnie,zdążyłam się skontaktować z Flame więc przemówię narazie w imieniu nas obu ( nie wątpię,że inne głosy się przyłączą bo jakoś sobie nie wyobrazamy Twej absencji) a oto co ad hoc ustaliłyśmy: spróbuj sie przedostać do Poznania bez powrotu po pracy do kochanej wsi:)wal bezpośrednio ! nie zdążymy Cię wesprzeć finansowo przed podróżą , na to czasu nie starczy-spróbuj zorganizować forsę na przejazd do Poznania-my Ci ten wydatek zwrócimy byś przed pożyczkodawcą z gęby cholewy nie robiła. O drogę powrotną też się nie martw.
Cytując tą awanturnicę Flame:" I DO GĘBY TEŻ BĘDZIEMY MIALY CO WŁÓŻYĆ":):)
Co do kondycji PSYCHICZNO-FIZYCZNEJ to Flame gwarantuje doładowanie akumulatorów cokolwiek w wydaniu tej diablicy to znaczy:) To jak ????????????????????????????
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 19:07:48
Nadziejko,jest mi bardzo przykro,ztego powodu,.WIELKA Szkoda,ale jeszcze będzie niejedno spotkanie i wtedy wszyscy się spotkamy.Postaram jak najszybciej Ci przesłać kasę.POZDRAWIAM.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 20:00:00
Czeremcha,czy ja coś sknociłam.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 23:03:31
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czeremcha,czy ja coś sknociłam.
Wariatka jestes-a co Ty dobra kobito mogłaś sknocić?Nic!zbieg okoliczności,nakładajace się zdarzenia,ot co!juz jest ok.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 20:09:12
Witam. Dziewczyny to Wy znacie się, były już takie spotkania?
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 20:22:36
Czeremcha,Ewiska przygotowuję się na podróż,wiecie,że pojadę z niezłą obstawą,wszystko już ustalone i zapięte na ostatni guzik.Czeremcha Ty dzisiaj bardzo jesteś niezorganizowana co się z tobą dzieje.muszę przywołać Cię do rzeczywistości.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 21:04:41
..nadziejka... wyślij na maila adres pod który mam podjechać , żaden problem tylko tak jak rozmawialiśmy wyjazd ze względów osobistych w nocy .
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 21:05:51
po prostu muszę być w niedzielę rano w Sosnowcu
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 21:09:27
Rafał bardzo Ci dziękuję że podjedziesz po nadziejkę. Równy jesteś gościu :)

Pozdrawiam.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 21:10:54
oglądał ktoś INTERWENCJĘ z 18 marca ???
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 21:35:15
Witam wszystkich!
Bardzo chcialam pojechac na to spotkanie bylo i jest dla mnie nadzieja,Jednoczesnie chcialam sie z Wami osobiscie spotkac,moze jednak nastepne spotkanie kiedy indziej.Musze sie opiekowac ciezko chorym mezem.Ale jestem z Wami,moze ktos opowie sie za mnie na spotkaniu .W kazdym razie trzymam kciuki i zycze tym co jada szczesliwej podrozy.Bede czekala na kazda informacje na forum i pamietajcie ze chcialabym we wszystkim pomoc o ile bede tylko mogla.
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 22:04:27
JESTESCIE WIELCY.
JADE
DZIEKI RAFAŁOWI ZADZWONIŁ DO MNIE wczesniej rozmawialismy przez telefon Nie mialam smialosci go prosic aby tak duzo nadkladal dla mnie drogi (ale przyjedzie po mmie pod dom w nocy jutro ustalimy godzine.
Problemy logistyczne mialm rozwiazane od 2 tygodni liczylam na to auto z pracy ale nie wypalilo a finansowe to moj standard ale rzeczywiscie od ponad tygodnia czekam na pieniadze bardzo na nie licze bez nich zero swiat.
Nie jestem mazgajem ale lza zakreciła sie w oku BARDZO WAM DZIEKUJE INTERNET JEST WIELKI JESLI NIE ODWAZYLABYM SIE NAPISAC NIE MIALABYM SZANS WAS ZOBACZYC nie chcialam zawracac głowy Rafałowi.
do zobaczenia kochani bede!!!!!!
Re: spotkanie
16 gru 2010 - 23:20:14
nadziejka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> JESTESCIE WIELCY.
> JADE
> DZIEKI RAFAŁOWI ZADZWONIŁ DO MNIE wczesniej
> rozmawialismy przez telefon Nie mialam smialosci
> go prosic aby tak duzo nadkladal dla mnie drogi
> (ale przyjedzie po mmie pod dom w nocy jutro
> ustalimy godzine.
> Problemy logistyczne mialm rozwiazane od 2 tygodni
> liczylam na to auto z pracy ale nie wypalilo a
> finansowe to moj standard ale rzeczywiscie od
> ponad tygodnia czekam na pieniadze bardzo na nie
> licze bez nich zero swiat.
> Nie jestem mazgajem ale lza zakreciła sie w oku
> BARDZO WAM DZIEKUJE INTERNET JEST WIELKI JESLI NIE
> ODWAZYLABYM SIE NAPISAC NIE MIALABYM SZANS WAS
> ZOBACZYC nie chcialam zawracac głowy Rafałowi.
> do zobaczenia kochani bede!!!!!!
Cichaj,nie rycz,najwazniejsze że będziesz z nami:) sama widzisz jak tu jest,nawet prosić człek nie zdąży . Jak dobrze,że będziesz!Rafał,chłopie,jesteś boski-uściskam Cię osobiście boś podpadł-dobrocią:)
Re: spotkanie
17 gru 2010 - 07:57:35
Wiecie co tyle wrogów pokazywało i pokazuje się by nas skłócić,my jednak jesteśmy silniejsi od nich,potrafimy walczyć i za każdym razem kto to by nie był,WYGRYWAMY.BO MY JESTEŚMY JAK JEDNA WIELKA RODZINA.Nadziejka,bardzo mnie cieszy ten fakt,Rafałku Tobie też dziękuję.Odysowi również.WSZYSTKICH POZDRAWIAM.I niech każdy z nas uważa na siebie.Z BOGIEM.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować