Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku

Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 16:41:41
Witam bardzo serdecznie Wszystkich w tym Nowym Roku ,ktory być może (jesli bardzo sie postaramy ) przyniesie Nam zwycięstwo.
Zachęcam tym samym do zarejestrowania Swojego profilu na portalu społecznościowym face book.Stowarzyszenie ma tam swój profil.
Wasze wsparcie to większa sila oddziaływania więcej kontaktow,które możliwe ,ze pomoga w osiagnieciu celów Stowarzyszenia.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
P.S.
Pozwólcie ,że specjalnie powitam Naszą bardzo pracowitą i niezastapioną FLAME i SCHOPPENKĘ.
Wierzę ,że w Nowym Roku będa (razem z Innymi Osobami,niezastapionymi na Naszym Forum)pomagać Wszystkim potrzebującym tyle ile wlezie i nigdy sie nie będa skarżyć na nadmiar pracy.
Dziewczyny Dziękuję w Swoim Imieniu i Imieniu Innych Potrzebujących za to ,że Jesteście.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 17:04:18
Lwiczko a ja Ci życzę żeby spełniły się Twoje marzenia, żeby Twoja tak wytrwała aktywnośc na Facebooku przyniosła owoce i zamierzony cel...
Jesteś wspaniała, walczysz jak prawdziwa Lwica -serdeczne dzięki za to.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 17:09:25
Elu ,a ja dziękuje Tobie ,Ewisce,Schoppence za dzielne wsparcie .
Tak Trzymać i do Przodu.
POZDRAWIAM Bardzo Serdecznie
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 17:27:47
Lwiczko :) Najlepszego ... i tu słychać brzęczenie szkła, czyli pstryknięcie kielicha o kielich :) Buźka :)

P.S. Niech szlag trafi. Muszę poprosić Ciebie albo Schoppenkę o pomoc w zalogowaniu się do Facebooka.
Próbowałam wczoraj i ni chu chu :( Jak się obrobię z pismami, to Was kochane pomęczę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-03 18:26 przez flame.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 18:11:21
Lwico Kochana,ten facebook,działa dzięki Tobie i za to Ci dziękuję.Jesteś bardzo zdolna,jak to królowa zreszto.Lwico,życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym roku,a my jako Twoje lwiątka będziemy nadal głośno ryczeć o nasze prawa.Do wszystkich-Kochani Witam Was w 2011r,który ma należeć do nas.Wszystkim życzę Zdrowia by mieli siłę do walki.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 18:20:18
Nowy Rok, wszystko nowe i świeże. Z nowymi pomysłami, z nowymi chęciami i z nową motywacją wkraczajmy w ten Nowy Rok. (tylko niech mój "stary", hi hi, wyjedzie)

Dziękuję wszystkim za wspaniałe życzenia i jednocześnie bardzo przepraszam, że nie odpisałam ale pochłonęło mnie życie rodzinne, w końcu małża mam tylko raz od wielkiego dzwonu :)) Jutro małż wyjeżdża a ja jadę z córką do lekarza do Koszalina. Wrócę i znowu będziemy działać dla wspólnego dobra.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 19:46:49
No,to się w końcu wykaraskałam z najgorszego!wlazłam w szkodę i trochę mi czasu zabrało,Jestem i nigdzie nie idę-mam tu duże zaległości!Ależ ja się za Wami stęsknilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOI DRODZY!Życzę Wam wszystkim by ten Nowy Rok przyniósł Wam spokój,zdrowie,szczęście ,oby Wam się marzenia ziściły!Dziękuję tym, których miałam tu przyjemność poznać - z Wami lżej.
W kwestii postanowień noworocznych ro wisi nade mną "naumienie" facebooka....Flame,bierzemy korki w powyższym???:)
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 20:08:59
Czeremcha,W Dniu Urodzin Wszystkiego Najlepszego, Zdrówka,Spełnienia Marzeń i co tam Sobie Kochana o czymś marzysz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 21:15 przez ewiska.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
03 sty 2011 - 21:47:54
Witaj Haniu. Dołączam się do życzeń urodzinowych dla Ciebie. Niech wszystko będzie radosne i piękne a troski problemy niech zostaną w przeszłości. Spełnienia wszystkich marzeń.
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
05 sty 2011 - 22:06:15
Jak miło Cię znów widzieć zdrową Czeremcho. Przyjmij ode mnie spóżnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe [www.youtube.com]
Re: Witam Wszystkich w Nowym Roku
11 sty 2011 - 10:18:18
Witam wszystkich!!!!
Przylaczam sie do zyczeń,oby ten Rok byl dla nas przelomowym,obysmy mogli cos zdzialac. Nie odzywalam sie bo przez jakis czas nie mialam komputera.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować