Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

p.Sklepowicz odpowiada leda16.. w art. na blogu

06 lut 2011 - 17:21:03
leda16...wpełni sie z tobą ZDADZAM !!! Tylko nie do mnie kieruj swoje pretensje... Ja w odróżnieniu od bardzo wielu innych mam ODWAGĘ o tym głośno i publicznie mówić ( czego inni nie robią ) , załozyłem Stowarzyszenie... , piszę wnioski do Ministerstwa Sprawiedliwości i do Sejmu RP ( np. akcja zbierania podpisów o ustawą o upadłości konsumenckiej osób fizycznych ) , pomagam tysiącom ludzi poszkodowanych ( od 10 lat ) , bronię ich w sądach , przed Komornikami i firmami windykacyjnymi , publikuję swoje przemyślenia i projekty w prasie i portalach internetowych ( za co czasami siedzę na ławie oskarżonych - WGI i Kurdupel ) , za frico przesiaduję w komisjach sejmowych w sprawach dot. banków i systemów finansowych , z kolegą Wiesławem utrzymujemy tę stronę internetową - kupa kasy rocznie - , bardzo często muszę - za własne - kupić znaczek by odpowiedzieć na list ( w gabinecie mam ich ok. 150 tys. sztuk ) , mam odwagę mówić w tv , radio , prasie to o czy inni myślą ale na głos tego nie powiedzą.. Wystartowałem w wyborach prezydenckich tylko po to , by publicznie powiedzieć o krzywdach i cierpieniu milionów Polaków ( o tym , że nie wygram wiedziałem od początku - ale co mogłem to upubliczniłem ).. Co jeszcze może zrobić taki mały pikuś jak ja ?????????? A MOŻE TY MI POMOŻESZ ??? mój mail roman@sklepowicz.pl ZAPRASZAM !!!

jeśli wiesz jak naród ma wziąć władzę za mordę to podziel się tą informacją !!!
Temat Autor Odsłon Wysłane

p.Sklepowicz odpowiada leda16.. w art. na blogu

Słowacki 1810 06 lut 2011 - 17:21:03

Re: p.Sklepowicz odpowiada leda16.. w art. na blogu

Morski47 493 06 lut 2011 - 18:51:00



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować