Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Provident-zwrot kosztów pożyczek

22 mar 2011 - 21:12:21
Becia, nie ma czegos takiego jak zwrot kosztów obsługi w domu ani zwrot kosztów ubezpieczenia:)))) to że spłaciłaś wczesniej to tylko pokazałaś że jesteś solidnym klientem i masz otwartą drogę do jeszcze wyższej oferty pożyczki nic poza tym:)) wcześniejsza spłata polega tylko na tym że nie masz już pożyczki a przedstawiciel był u Ciebie ostatni raz:) jeśli np miałaś ratę tygodniową 34 zł a wpłaciłaś 340 zł to oznacza że przedstawiciel dostanie swoje 5% od spłaconej kwoty (całe 17 zł a nie 1,70zł) co do refundacji zależy jak wysoką kwotę się spłaca czasami jest to 70 zł a czasami nawet 1 GROSZ (czytaj jeden grosz)
Co do osób zadłużonych najlepszym sposobem jest "dogadanie" się z działem windykacji bo jak się tam trafi to możesz spłacać i 3 lata BEZ ODSETEK!! deklarując MIESIĘCZNE wpłaty w wys np 50 zł (niby zależne to jest od wysokości raty tygodniowej ale jak nie masz z czego płacić to się zgadzają) nie wiem nic na temat zewnetrznej FW to raczej ( z mojej etatowej w tej firmie orientacji) to żadna osoba nie trafiła do FW bo gdyby tak było to bym o tym wiedziała pierwsza:))
Pozdrawiam
Temat Autor Odsłon Wysłane

Provident-zwrot kosztów pożyczek

becia14 1858 22 mar 2011 - 20:18:37

Re: Provident-zwrot kosztów pożyczek

malagosia 695 22 mar 2011 - 21:12:21



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować