Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

PKO BP

22 kwi 2011 - 09:01:43
Kochani - mamy wątek o pko sa - ja dołączam z pko bp.

Jeśli ktoś ma jeszcze taką sytuację to niech napisze na tym wątku.

Ten bank dzisiaj wkurzył mnie na maksa. A nawet gorzej.
Chodzi o kartę kredytową.
Otóż używana w ten sam sposób latami nagle zdarzył się cud.
uzywam jej oczywiście na maksa i nigdy - powtarzam nigdy naliczane przez bank odsetki i inne opłaty nie powodowały przekroczenie limitu - aż tu nagle w rozliczeniu kwietniowym pojawilo się że przekroczyłam limit. I oczywiście 35 zł dodatkowo i groźba wypowiedzenie.

No to mnie czerwona mgła przed oczami. Jakim prawem bank swoimi kosztami przekracza mój limit kredytowy i jakiś tam chłopaczek grozi mi pisemnie wypowiedzeniem.

napisałam już e-mailem reklamację. Zrobię to jeszcze pisemnie z do wiadomości uokik i wszelkie mozliwe nadzory.

Nadmieniam że ten bank juz miał problemy ze swoimi przepisami - kiedy żądał od ludzi 5zł prowizji za wypłatę swoich pieniezy w okienku kiedy kwota wypłacanych pieniędzy była poniżej (chyba) 200zł. Paranoja.
Parę tygodni tak naciągał ludzi (wyobrażacie sobie wypłacasz swoje własne pieniądze i jeszcze musisz za to płacić) ale też ktoś zareagował i szybciutko sie wycofali.

Oczywiście poczytałam regulamin kart kredytowych i niczego takiego nie znalazłam ale wiecie ja ciemny klient. Jeszcze dzisiaj idę do banku i zapytam jak to możliwe i chcę podstawy prawnej. To będzie Wielki Piątek.

Co już im wpływy z kredytów zmalały i pan prezes na Hawaje nie będzie mógł pojechać?
Pozdrawiam. B.
Temat Autor Odsłon Wysłane

PKO BP

Barbar 1683 22 kwi 2011 - 09:01:43

Re: PKO BP

Barbar 505 22 kwi 2011 - 19:50:26

Re: PKO BP

bajka 528 22 kwi 2011 - 22:00:40



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować