Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Schoppenko

20 wrz 2011 - 09:39:17
Odpowiedź otrzymałaś mejlem. Flame wyjaśniła dość jasno Twoją sprawę. Nie wiem czego jeszcze oczekujesz ?



Ludzie nie dziwcie się że nie możemy nadążyć za Waszym tokiem myślenia. Najpierw zastanówcie się nad waszymi poczynaniami, bo albo opisujecie sprawę na forum i to ze szczegółami i czekacie na odpowiedź albo piszecie na mejla i tam czekacie na odpowiedź. Ja nie jestem w stanie identyfikować mejli z postami na forum, na forum posługujecie się nickiem a w korespondencji mejlowej swoimi danymi. Skąd mam wiedzieć że to ta sama osoba, skoro codziennie dostaje po 30-50 mejli ? To samo tyczy się telefonów, nie odpowiadam na sms-y bo z własnej kieszeni opłacam rachunki za telefon i nie będę sobie nabijała rachunków odpowiedziami sms-owymi. Macie sprawę to dzwońcie, jak odbiorę to odbiorę, jak nie odbieram to widocznie nie mogę, więc trzeba próbować ponownie za jakiś czas. Biorców pomocy jest tysiące i każdego dnia przybywa a nas jest jedynie pięcioro: Roman Sklepowicz, Flame, Typ Niepokorny, Gustlik i ja. Jak wiecie Typ Niepokorny jest w szpitalu, więc jego sprawy musimy w jakimś zakresie przejąć. Niektórzy na forum świetnie radzą sobie również odpowiadając na Wasze pytania, jeśli odpowiedź jest dobra, my tego nie komentujemy bo nie poprawiamy rzeczy dobrych. Zakładając nowe wątki też nie ułatwiacie nam zadania, bo forum staje się coraz mniej czytelne, więc raczej starajcie się pisać we właściwych watkach lub choćby spróbujcie dopasować swoje pytanie do wątku.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Temat Autor Odsłon Wysłane

Schoppenko

Gabriela12 1424 20 wrz 2011 - 01:14:34

Re: Schoppenko

schoppenka 523 20 wrz 2011 - 09:39:17



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować