Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

problemy z bankami

26 wrz 2011 - 09:51:45
witam
mam ogromne zadłużenie
około 250 tysoięcy dług zaciągnięty przez zawarciem małżeństwa ,w kilku bankach kiedy regularnie spłacałam i miałam wysokie dochody było dobrze teraz wiadomo same probolemy
komornik bank bph dawny ge około 33 tsyiące i praiwe 7 tysiecyk komornik który juz zająl 50% wynagrodzenia chce teraz zarządzić przeszukanie mieszkania które wynajmujemy ale problem jest taki ze nic nie jest nasze -oprócz starego lapotpa drukarki i łóżka ponadto mąż nie pracuje bo nie ma pracy i zajmuje się 6 mcznym dzieckiem

bank sygma sprzedany dług firmie windykacyjnej QS dom finansowy non stop dręczą telefonami jak się bronić dług 18 tysięcy

bank getinbank dług sprzedany fimie APS która wydzwania do rodziców pracy nawet był windykator terenowy w miejscu zameldowania ale nie został wpuszczony dług 12 tysięcy chcą wpłat minimum 500 pln
bank polbank dług po restrulturyzacji 50 tysięcy proponowali ugodę wpłat 5 rat po 10tysiecy złotych


i okropny eurobank dług 138 tysięcy wypowiedziana umowa nie chcą negocjować dfopóki nie spłacę zadłuzenia wymagalnego 15 tys trylko skąd mam wziąć

karta kredytowa citibank 4300 pln dług spzredany firmie kruk która wydzwania wszędzie

skąd mam brac na to wszystko gdy się zarabiua 2900 pln z czego 50% zabiera już komornik na poczet długu banku bph ge ??
a mąż jako obywatel amerykański ma pozwolenie na pobyt czasowy tylko do maja 2011 roku ??
jak z Nimi negocjować bo nie chcą słyszeć o czasowym zawieszeniu minimalnych spłatach
w mieszkaniu rodziców też nic nie ma oprócz starego sprzętu co robić ???
anulka27@gmail.com proszę o kontakt
Temat Autor Odsłon Wysłane

problemy z bankami

anulka27 1539 26 wrz 2011 - 09:51:45

Re: problemy z bankami

schoppenka 484 26 wrz 2011 - 10:07:13



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować