Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

bank licytacja

06 lip 2013 - 12:29:31
Bank chce na sile zlicytowac moj dom. Mimo ze deklaruje splate calosci w ciagu roku ze sorzedazy tego domu, bank chce teraz 1/3 wplaty ktorej nie mam. Jestesmy na etapie zazalenia na oszacowanie. Licytacja ma ew odbyc sie z wniosku banku ktory ma klauzule na mnie izone. Ale.. No własnie. Na wszystkich pismach z sadu - dot np skarki lub tego zazalenia - widnieje infomacja, iz egzekucja prowadzona jest z wniosku tego banku, a takze 4 innych podmiotów, ktore nie maja klauzulina zone. Moim celem jest nie dopuscic do licytacji, bo mam 100% pewnosc splacenia w ciagu roku tego kredytu, Dlatego musze maks w czasie odsunac ten proceder, bo bank nie widzi teraz innych mozliwosci. Moje pytanie brzmi. Czy ta informacja o egzekucji z wniosku podmiotów nie majacych klauzuli na zone moze zostac wykrzystana do powodztwa przeciwegzekucyjnego lub tez innego prawem dozwolonego sprzeciwu. Chyba ze macie tez inne pomyslu. Dlug musze splacic i to wiem, ale teraz nie mam z czego. Jest kupiec ktory to kupi ale za rok i wie o n o problemach
Temat Autor Odsłon Wysłane

bank licytacja

marcin1974 1097 06 lip 2013 - 12:29:31

Re: bank licytacja

jerry23 727 06 lip 2013 - 14:23:02



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować