Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: www.gut.blog.pl

17 mar 2010 - 14:24:13
Monika Olejnik w towarzystwie skręta!!!
„Kropka nad i” z Ryszardem Kaliszem, poza błyskotliwymi wypowiedziami gościa, zaciekawiła mnie niezwykłą dociekliwością Moniki Olejnik, która bardzo chciała się dowiedzieć co wciągał do nosa senator Piesiewicz.

Vide : [www.tvn24.pl]

Mój stosunek do tej sprawy został już opisany na tym blogu. Jednakże ciekawość Moniki Olejnik przypomniała mi o pewnej sytuacji, która wiele lat temu także wzbudziła moją ciekawość. Otóż znalazłam się kiedyś, z grupą znajomych, na pewnym dużym przyjęciu pod Warszawą w domu znanej dziennikarki Dominiki W.. Rozmach imprezy oszałamiał. Piękny ogród, namioty, suto zastawione stoły, parkiet do tańców na świeżym powietrzu, a z wielkiego ekranu spływały na nas pląsy znakomitych wykonawców muzyki tanecznej. Na imprezie śmietanka Warszawy i Warszawki. Znani politycy, aktorzy, dziennikarze, literaci etc.. Siedziałam przy stole z grupą dziennikarzy, gdy dosiadła się do nas Monika Olejnik wraz z jej znajomym panem Tomaszem. Napoje wyskokowe rozgrzały atmosferę jak i poziom prowadzonych rozmów i przypominanych dowcipów. Nie da się ukryć było wesoło. Nagle pewna para dziennikarzy coś pogaworzyła na uszko i na stół wyjęto niezbędne rzeczy do zrobienia skręta. Po pomyślnym skręceniu skręta zapalono go i puszczono w obieg. Nie dam sobie ręki uciąć, że wszyscy pociągnęli dymka, ale wydawało mi się wtedy, że oprócz mnie i pewnego dziennikarza wszyscy próbowali sobie pociągnąć. Ja nie wybielam siebie, że taka porządna, ale akurat byłam na odwyku od papierosków, więc jak ognia unikałam wszystkiego co pachnie dymkiem. Tylko ten dziwny zapach mnie zaintrygował. Dopiero po wyjściu z imprezy, znajomy dziennikarz poinstruował mnie, że towarzystwo popalało marihuanę.


Mam więc pytanie do pani Moniki Olejnik, czy tego wieczora, także była tak bardzo dociekliwa jak wczoraj i próbowała ustalić co takiego skręcano w skręty. Czy oburzyła się tym, że mogła to być marihuana, której używanie było zabroniony prawem, czy indagowała siedzących przy stole wnikliwymi pytaniami. Otóż nie !!!


A tyle się mówi o tym, że osoby publiczne winne być nieskazitelne także w życiu prywatnym. No cóż, na wizji trzeba kreować poprawny wizerunek, a życie prywatne to co innego. Właśnie pani Moniko, więc wara od życia prywatnego senatora Piesiewicza i następnym razem proszę zająć się nieużywaniem skrętów w pani towarzystwie – w pani czasie prywatnym.


I kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
Temat Autor Odsłon Wysłane

www.gut.blog.pl

Małgorzata Gut 5534 13 cze 2009 - 22:06:22

Re: www.gut.blog.pl

Małgorzata Gut 635 17 mar 2010 - 14:24:13



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować