Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

M bank- ruski bank "wlozysz to niewyjmiesz"

06 lip 2008 - 22:18:02
Sytlacje mam nieciekawa!! Podpisalem z tym bankiem umowe o koncie firmowym. Rejestrujac sie zaznaczylem ze jestem nowym klientem i podalem wszystkie wymagane iformacje wraz z nr telefonu. Po otrzymaniu nr konta podalem go kontrachentowi i czekale na pieniadze. Kiedy sadzlem ze juz sa postanowilem sie zalogwac na konto. Patrze a niemam kodow aktywacyjnych. Dzwonie na infolinie a oni sa mocno zaskoczni i mowia ze maja inne moje konto. Nieprzejolem sie i poprosilem o kolejne kody. Powinny dojsc w tydzin a doszly po prawie miesiacu. Zalogowalem sie na tymczasowy identyfkator i natychmiast zmienil mi sie na nowy, Patrze a niemam kodow jednorazowych ktore okazalo sie mosze zamowic (teoretycznie kolejne 2 tygodnie). Dzwonie do nich i okazuje sie ze skoro identyfikator z karty mi sie zmienil to telekod niejest juz aktualny. Proponuja mi rozmowe na koszt banku ale maja inny telefon (podobno podany do poprzedniego konta) tak czy siak dalej niemam dostepu do pieniedzy, Zlozylem podanie o zmiane tamtego telefonu ale wlasnie mija 7 dni (ich termin realizacji) i dalej niemam zadnej informacji (jak znam zycie przydzie za miesiac). Niezaleznie od teo zlozylem podanie o rozwiazanie umowy ale jak ich znam to beda zadac jakichs danych z innego konta i je odzuca. Slowem robia wszystko zebym niemial dostepu do moich pieniedzy!!!!

Niewiem co mam robic??!! Musze prowadzic dzialalnosc i wydawac na to pieniadze. Musze terminowo placic zusy i podatki a pieniadze mam zablokowane!! Czy ktos wie czy mozna porprosic zus i fiskusa aby komorniczo pobierali pieniadze z mojego konta?? Bo ja niemam juz za co zyc a ich procedury moga zajac jeszcze wiele miesecy bo zawsze bedzie mi brakowac jakiegos kodu!! A moze jest mozliwosc wziecia kredytu w innym banku pod zastaw tego konta?? Inny bank ma tytuly egzekucyjne itd wiec moze by se poradzil??


Prosze o porade co ma dalej robic bo naprawde juz niewiem. I przestrzegam przed tym bankiem!!
Temat Autor Odsłon Wysłane

M bank- ruski bank "wlozysz to niewyjmiesz"

Artur Makowski 2407 06 lip 2008 - 22:18:02

Re: M bank- ruski bank "wlozysz to niewyjmiesz"

lexpo 754 30 lip 2008 - 23:28:56



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować