Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Do wątku nt. mBanku

29 sie 2008 - 12:43:36
lexpo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Szczerze mowiac to nie rozumiem. Akurat mam tam
> konto od samego poczatku, znam ludzi ktorzy tez z
> niego korzystaja i nie ma takich problemow.
> Dlaczego - skoro nie ma Pan pojecia jak ten bank
> dziala - ne korzystal z pomocy od samego poczatku
> ? Przeciez procedura aktywacji jest dokladnie
> opisana w udostepnianych materialach. Podaje Pan
> numer konta kontrahentowi kiedy ono nie jest
> aktywne, na dodatek na infolinii mowia Panu ze
> maja inne konto (czym sie Pan absolutnie nie
> przejal), zamieszanie z kodami, zmiana na inny
> numer telefonu w trakcie zalatwiania sprawy - no
> calkowite pomieszanie z poplataniem i beztroska.
> Na dodatek mieszanie w to wszystko ZUS, komornika
> i innego banku ? Prosze nie zartowac.


Pan Artur Makowski moze i miesza wiele rzeczy ale w gruncie rzeczy jest w tym jakas racja. Mbank to już nie ten sam bank co na poczatku, od którego to początku uzytkownik lexpo ma, jak pisze konto. Zszedł na psy.
Moja żona załozyła sobie konto niedawno, 2 lata temu ale przeżyla juz trwajaca 2 tygodnie niemozliwosc wyplaty srodkow z powodu miesiacami trwajacej produkcji nowej karty. Dobrze, ze mogla przelac na moje konto i wyplacic ale czy kazdy klient tego banku musi miec kogos w rodzinie albo w gronie przyjaciol z podobnym kontem aby moc egzystowac?
Mnie komornik zablokowal konto zasadnicze w mBanku jednoczesnie blokujac mozliwosc splaty karty kredytowej. W mBanku nie ma osobnego konta karty kredytowej. Dla oszczednosci jest tozsame z kontem zasadniczym.
Miesiac po moim ostrzezeniu skierowanym pisemnie do banku, ze nie moge splacic karty z powodu braku takiej wlasciwosci w systemie, taka mozliwosc mi stworzono. Bylo to niedługo ale jednak JUŻ PO terminie spłaty i niezawinioną przeze mnie karę naliczono. Drobiazg. 30-parę zł. Jesli jednak dodać do tego również 30 zł t.zw. realizacji tytułu egzekucyjnego (w tej chwili nieprawomocnego) to już krew zaczyna człowieka zalewać.
Teraz uwaga. Minal kolejny miesiac i przyslano mi na adres domowy informacje o fakcie otwarcia, jak to sie nazywa konta technicznego do splat karty kredytowej. Jakbym nie mogl tego widziec na koncie, nie mogac sie doczekac na umozliwienie splaty, ale jakie piekne terminy wykonania tych czynności!
Tylko reakcja na pismo komornika byla blyskawiczna. No cóz. Komornik grozi wielokrotna kara po 500 zł za opieszałosc konkretnej osoby w banku a klient co?
Poczeka i zaplaci kare. Zabulgocze, zabulgocze, napisze kilka reklamacji, które zostana odrzucone i na tym sie skonczy.
Moja historia z komornikiem to już inna opera. Jak na razie piszemy na forum Banki - wszystko tylko o bankach.
Ale tak przy okazji, to czy jest taka osoba, która została dotknieta egzekucją komorniczą i może powiedzieć: "Tak słusznie, że w końcu interweniował komornik, bo ociągałem się z naleznościami i muszę ponieść teraz sprawiedliwą karę".
Ja z pewnością również do tej grupy nie należę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-08-29 15:56 przez jotemwu.
Temat Autor Odsłon Wysłane

Do wątku nt. mBanku

jotemwu 2007 29 sie 2008 - 12:43:36



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować