Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

ING BANK, DLACZEGO BANKU SIĘ NIE DA OSZUKAĆ

30 paź 2009 - 07:23:20
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem osobą niezamożną i liczę się z każdą złotówką. Dlatego też założyłem sobie bezpłatne konto OKO bez żadnych opłat gzie pracodawca wpłacał moje wynagrodzenie. Za każdym razem pracownik banku mi mówił że nie powinienem mieć przelewanego wynagrodzenia na to konto tylko na ROR. Wiadomo ROR kosztuje (wydanie karty, konto bez odsetek itp itd). Wczoraj będąc w banku dowiedziałem się że muszę zmienić moje konto ponieważ WEJDZIE ZA NIEDŁUGO USTAWA MÓWIĄCA O TYM ŻE ROR JEST BEZWZGLĘDNYM OBOWIĄZKIEM KLIENTA.Czy ktoś wie coś na ten temat??? Oferowano mi "darmowe" konto direct. Owszem wszystko podobno jest za darmo z tym że aby wypłacić pieniądze z trzeba mieć kartę która kosztuje 2 PLN miesiecznie czyli 24 PLN rocznie. ZŁODZIEJSTWO I BANDYTYZM W PEŁNEJ KRASIE, PROSZĘ TO PRZELICZYĆ PRZEZ ILOŚĆ POTENCJALNYCH KLIENTÓW. Nie dajmy się okraść. Myślę aby wszyscy którzy przeczytają ten wątek wypowiedzieli się na jego temat. Bardzo proszę, może uda się zrobić listę społeczną przeciwko "dojącym kasę ustawom".
Temat Autor Odsłon Wysłane

ING BANK, DLACZEGO BANKU SIĘ NIE DA OSZUKAĆ

Slawomir M. 1587 30 paź 2009 - 07:23:20

Re: ING BANK, DLACZEGO BANKU SIĘ NIE DA OSZUKAĆ

antywindykator 530 30 paź 2009 - 10:06:38



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować