Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Spłacony kredyt hipoteczny, Getin Bank nie dostarczył dokumentów

Spłacony kredyt hipoteczny, Getin Bank nie dostarczył dokumentów
25 mar 2011 - 08:11:57
Witam
Mam problem z bankiem. Spłaciłam całkowicie kredyt hipoteczny w Getin Banku, ale bank nie wywiązał się z umowy (czyli po całkowitej spłacie kredytu hipotecznego, zgodnie z umową bank powinien przesłać mi w ciągu 14 dni komplet dokumentów zawierających: zaświadczenie o spłacie kredytu, rozliczenie oraz zaświadczenie potwierdzające zwolnieni hipoteki), a zamiast tego dostałam nowy harmonogram spłaty kredytu. Dzwoniłam na infolinię, ale tam każdy mnie zbywa, kłamie i mówi co innego. Byłam także w oddziale banku, lecz tam kazali mi dzwonić na infolinię, a na infolinii jak wyżej. Wysyłane pisma pozostają bez odpowiedzi. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
Re: Spłacony kredyt hipoteczny, Getin Bank nie dostarczył dokumentów
25 mar 2011 - 08:27:56
Czy Twoje pisma były wysyłane z potwierdzeniem odbioru, czy zwykłe??? Dopisz i czekaj, ktoś ci odpowie.
Re: Spłacony kredyt hipoteczny, Getin Bank nie dostarczył dokumentów
25 mar 2011 - 09:28:59
Wezwij bank pismem przedsądowym do wywiązania się z umowy (podaj paragraf w umowie) i określ konkretną datę odpowiedzi na Twoje wezwanie (np do 20 kwietnia 2011r). Na dole pisma napisz do jakich instytucji wysyłasz kopię Twojego wezwania (do wiadomości: komisji nadzoru finansowego, rady nadzorczej banku, stowarzyszenia pokrzywdzonych przez system bankowy i prawny, ruchu społecznego poszkodowanych, itp) Wezwanie koniecznie wyślij listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Zobaczymy czy wtedy zareaguje, jak nie to wytoczymy im proces.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Spłacony kredyt hipoteczny, Getin Bank nie dostarczył dokumentów
30 mar 2011 - 15:10:17
fel=x:
Zawsze były wysyłane poleconym, za potwierdzeniem odbioru.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować