Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

UŻYCZE HIPOTEKI!!!

UŻYCZE HIPOTEKI!!!
27 kwi 2011 - 14:25:09
Witam..Potrzebuje 40.000 pod moją nieruchomość wartość nieruchomości 120.000.Pracuje na umowe zlecenie wiec nie moge wziasc sama bo umowe podpisuje co miesiac..Szukam osoby która by mi pomoga w kredycie ale nie takich którzy szukaja aby oszukac ludzi którzy znalezi sie w trudnej sytuacji finansowej.

Albo osoby z która mogę wziąść kredyt razem.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 00:05:20
a jaką masz niruchomość , bo moze coś bym pomyślała
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 07:44:49
@cypek
Trafiłeś nie pod ten adres ,tutaj raczej nie znajdziesz nikogo kto pomoże w twojej sprawie ,to forum nie jest przeznaczone na udzielanie pożyczek musisz szukać gdzie indziej.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 07:50:31
@alka
Widzę udzielasz porad na forum ludziom którzy mają problemy z zapłaceniem rat i są gnębieni przez komorników i firmy windykacyjne ,a ty w najlepsze chcesz bawić się w udzielaniu pożyczek pod zastaw nieruchomości ,coś chyba nie jest na rzeczy lepiej jednak unikać takich osób jak ty bo można wdepnąć nie źle.
gia
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 08:43:18
Niedawno podobnych rad udzielała sansimila .
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 08:47:09
@gia
Widzę że masz podobne zdanie co ja.
pozdrawiam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 10:31:43
Jakubek Alka zdominowała forum a jej wypowiedzi nie są rzetelne, dlatego nie zwracam na nie uwagi i mam nadzieję, że inni uczestnicy tego forum przyjrzą się tej wirtualnej osobie.
pozdrawiam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 10:52:17
@tecza
Witaj ja czytam wszystkie posty na forum i wiem kto jest za a kto przeciw dlatego ja nie zwracam na nie uwagi ale wole dmuchać na zimne i przestrzec inne osoby przed taki osobami jak alka ,sansimila i inne tzw. wirtualne osoby gdyż na ich poradach i wypowiedziach można się pośliznąć i upadek bedzie bardzo bolesny.
pozdrawiam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 22:27:16
Do JAKUBEK 12 I TĘCZA- nie będe się tłumaczyć przed wami ze mam doła itd.zareagowałam na pozycze pod hipotekę bo od 15 lat w nieruchomościach siedzę i mogę coś poradzić, nie interesuje mnie wYROK TK, bo spłaciłam juz tonę kredytów a te co spłacam sa niewzruszalne, jak zadałam profesjonalne pytanie bo całym internecie szukam pdpowiedzi o umorzenie z mocy prawa i wstrzymanie wpisu ostrzeżenia to jakoś nikt nie ma nic do powiedzenia. Nie płaczę nad sobą chociaż też 2005 przeszłam głęboką depresję, ale wziełam się w garść i przez 4 lata wykazałam się maksymalną kreatywnością i spłaciłam większość swojego zadłuzenia, ale niestety w 2009 mój mąż niemota narobił kolejnych długów i teraz jestem znowu na dnie, straciłam już jedno mieszkanie i nikt nie będzie mnie pouczał co to znaczy i co się wtedy czuje.Mam troje dzieci w tym 3 latka, trafił się w najgorszym momencie no ale co miałam zrobić .A propo myślałam ze to nie tylko forum do płaczu ale też mogę się czegoś dowiedzieć. A moje posty wynikają zdoświadczenia / mojego własnego i nie tylko/dlatego wiem co piszę.
Ja już przeszłam wszystkie etapy sądowe , az do kasacji , i chyba miałam wszystkich windykatorów na głowie za swoją firmę a teraz za męż .I apropo ja nie pożyczałam nigdy kasy na telewizory, wycieczki , przyjemności itd.Tylko na dalszą działalność. Wtorbiłam trudno człowiek jest ułomny , a jak wam nie odpowiadaja moje odpowiedzi bo pierwszy raz macie długi i kredyty i to na etapie firm windykacyjnych not to wiem dlaczego mnie nie rozumiecie, jak chcecie rzetelnośc to co mam wam podstawy z kpc podawać, ja zainwestowałam po 200 zł kazda księga polecam Jankowski Postępowanie egzekucyjne z komentarzem, Zieliński KPC/ja już na tym etapie jestem, siedzę i uczę się na okrągło , Jak potrzebujesz doradztwo lub napisać pismo proszę bardzo każde i wszędzie, ale wy chcecie się tylko poużalać na forum a ja już ,,dupę mam twardą jak kamień,,
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 16:07:55
jesteście niezastąpieni. Właśnie dowiedziałam się, że pewien pan z pewnego biura- który miał nam pomóc przy załatwieniu konsolidacji jest poszukiwany listem gończym, bo wyprowadził z tego biura pieniądze i oszukał ludzi. Nam oczywiście nie pomógł- ale pieniędzy mu nie wpłaciłam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 18:43:04
@aggi
Cieszę się bardzo że nie dałaś się wciągnąć w konsolidację z ze smutnym frajerem bo byłabyś pozamiatana a tak masz choć odrobinę luksusu że nie dałaś się wmanipulować.
Pozdrawiam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 20:35:38
@ jakubek- podzielam twoje zdanie odnośnie wskazanych przez ciebie osób.
Ich aktywność była widoczna....pewnie miały w tym swój cel.
Być może uważają,że ci wszyscy z kłopotami kredytowymi nie potrafią logicznie
myśleć i wyciągać odpowiednich wniosków. Zauważyłam,że tego typu osoby aktywują się
w momencie,gdy na forum dyskutuje się o istotnych dla kredytobiorców sprawach-
chociażby o wyroku TK. Włączając się do dyskusji tak próbują "mieszać',by
człowiek zwątpił w to,czy ma jakieś prawa,czy też nie.
Ażeby być wiarygodniejszym,przytaczają swoje wymyślone historie- by się utożsamiać
z nami. To jest wszystko wstrętne, nie umiem pojąć,jak człowiek dla człowieka,
swego rodaka - może być tak podły.Sprzedawczyki, to jest i tak łagodne określenie.
Ludzie przeżywają tragedie, boją się o swoje domy,o rodziny- przecież nie dla
luksusu zaciągali kredyty! Miliony Polaków jest przerażonych przez to gnębienie
ze strony banków - a takie "mendy" jeszcze trafiaja na to forum.!
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 22:53:17
@alka
Nikt nie każe się tłumaczyć ale po pierwsze skoro już masz doła to nie usprawiedliwia Cię reakcja na pożyczkę bo to nie jest pożyczka hipoteczna tylko wciąganie kogoś w pułapkę ,po drugie skoro 15 lat siedzisz w nieruchomościach to przeważnie jest zatrudniony prawnik lub radca prawny który nie powinien mieć problemu na twoje pytanie po trzecie jeżeli jesteś tak obcykana z kpc i przeszłaś wszystkie firmy windykacyjne to dlaczego dałaś się wpuścić w długi przez swojego męża,albo uważasz nas za idiotów czy nie u daczników ,tutaj piszą ludzie którzy nie mają za co nakarmić dzieci nie mówiąc o innych kosztach utrzymania a ty tu chcesz uczyć wszystkich swoim doradztwem to po jasna cholerę wciskasz się miedzy nami.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 23:01:03
ACHA I KASY NIE POŻYCZAM, ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ TO JUŻ OD 2002 NIE MAM,OD 6 LAT PRACUJĘ POD CZYJĄŚ MARKĄ , ALE NIE BEDĘ NA KOMORNIKÓW ROBIĆ ZA 1500 ZŁ.
NIE ROŚNIE MI KAPITAŁ DO EMERYTURY A TA ZBLIŻA SIĘ NIUCHRONNIE ALE TRUDNO, SPŁACĘ CO MUSZĘ ALE NA MOICH WARUNKACH,
a jak czytam takie porady o przeciwegzekucji i td. to polećcie mi prawnika takiego co to zrobi jak trzeba bo jeszcze takiego nie spotkałam, biorą kasę pierdoły piszą a później ździwienie że przegraliśmy,ale honorarium sie należy, kidyś usłyszałam jak sędziowie na aplikacjach adwokackich i radcowskich
Sedzia mówi do aplikantów,, panowie , panie to wy jesteście animatorami procesu, bez odpowiednich wniosków sad nie działa, a duzo wniosków to duzopracy i wysoki pozoim zycia,,. Wiadomo kasa,,
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 23:17:10
odpowiem ci dlaczego muszę za męża długi spłacać, A MAM ROZDZIELNOŚĆ, bo durna byłam i jak jeszcze rozdzielności 2005 nie miałam to mu podpisałam linię na towar,
i kasy mi było szkoda bo też durna byłam, na przepisanie domu na dziadków, bo na dzieci nie mogłam bo obciazonego kredytem hipotecznym nie można na małoletnich przepisać, a jak rozdzielność zrobiłam to on na towar bez mojej wiedzy brał, a dom wspólny, mieszkanie było na niego chociaż ja kupiłam z kredytem ale dużo mniejszym niż wartość rynkowa to poszło , dom został i od 2008 cały czas jazda, komornicy, banki, sądy , windykatorzy.Tylko dzięki nieruchomością żyję , a tak apropo na przyszłość 99 % biur pośrednictwa nie korzysta z żadnego prawnika, coś ci się chyba branąe z deweloperami pomyliły, to taka informacja jakbyś pośrednika pełnym zaufaniem chciał obdarzyć.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 23:43:34
@ alka -
a propos - ja nie brałam kredytów na przyjemności,wycieczki i telewizory -bo tak sugerujesz,jakoby wszyscy dłużnicy brali kredyty na takie cele.
Czy uważasz się za bardziej świadomego kredytobiorcę,bo brałaś kredyty na
działalność?! Masz doświadczenie,masz wiedzę,masz pracę- czyli nie masz
problemów.
A jak ci przeszkadza użalanie się ludzi na tym forum - są inne,na które możesz
trafić. Mnie akurat nic nie przeszkadza- a uzewnętrznianie się jeszcze nikomu
krzywdy nie zrobiło. Są kancelarie adwokackie - tam możesz zasięgnąc fachowej
porady-skoro tu nikt ci nie udzielił odpowiedzi.
To forum ,jak sama nazwa wskazuje jest dla tych wszystkich,którzy czują się
pokrzywdzeni m.in.przez system bankowy.Mają prawo użalać się - bo nie mają komu
o tym powiedzieć.Jest forum prawne - tam skieruj swoje pytania.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 23:26:20
@alka
Ty już się sama tak zamotałaś w tym wszystkim co piszesz ,naprawdę jest mi Cie szkoda.
pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
24 cze 2011 - 23:31:49
A ja myślę ze ty Jakubek 12 po prostu nie nadążasz, a dłużnicy co walczą to nie w ,,twój Art''
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 00:03:22
MORSKI 47, nie uważam żadnego dłużnika za gorszego lub lepszego, ale jak Jakubek 12 atakuje mnie cały czas bo włączyłam się do forum, ja nie zadaję pytania co mam zrobić mam 100 tys. długu, a Schopenka naprowadza kolejny raz delikwenta żeby poszukał na forum,i zajmuje sobie czas na udzielanie wkółko tych samych porad, ja rozumiem ze sa ludzie słabsi i silniejsi, że problemy hartują, ale nie piszę do ciebie tylko do Jakubka który cały czas mnie atakuje.
Apropo adwokatów to oni mi tez nie potrafią odpowiedzieć co wyprawia komornik, dlatego prosiłam ludzi doświadczonych i to z całym szacunkiem. I żal mi kadego kto jest pokrzywdzony , ale uważam też ze sama sobię te co najmniej 85 % zafundowałam.Dlatego jak czytam,, wpadłam w pętle zadłużenia,, a powodem bezpośrednim nie jest los, choroba, śmierć, powóź, pożar itp. to chcę przeczytać trochę samokrytyki, ja wiem że wpadłam w zadłużenie bo źle oszacowałam możliwości i koniec. Ale bardziej współczuje ludziom którzy muszą mieć jakikolwiek kontakt z Sadami, bANKAMI i KOMORNIKAMI- współczuję im od strony formalnej.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 00:13:10
@alka
Ja nikogo nie atakuję ,ja odpisuję na twoje odpowiedzi które nie trzymają się kupy,a co do Schoppenki to powiem krótko możesz z niej zejść bo gdyby nie ona to forum i blog by nie istniał ,tym bardziej ona udziela fachowych porad ,ona w porównaniu do Ciebie nie ma po prostu czasu na wdawanie się z Tobą w dyskusje.bo nie dorównujesz jej nawet do pięt .
gia
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 09:32:41
alka -odpisujesz tak chaotycznie na niektóre wątki że nawet ten pytający zastanawia się czy to prawda ,zanim cokolwiek komu odpiszesz to zastanów sie nad tym 10 razy ,ja tak robię i niektóre twoje podpowiedzi budzą wątpliwość nie będę już przytaczać które ale jest się do czego przyczepić .Nie tylko ty prowadzisz działalnośc wielu tu jest takich i łatwo może ocenić twoje rady .Jeśli chcesz pomóc sobie i innym to możesz przyłączyć się do do akcji tworzenia biur prawnych,deklarując wpłatę.Jeśli masz uczciwe intencje to przemyślisz wszystko i będziesz dalej zaglądac na tą stronę a w miarę możliwości pomożesz innym a jeśli masz złe intencje to pewnie znikniesz jak niektórzy co próbowali tu mieszać.
Co do biur nieruchomości to ja nie spotkałam się z takim które nie współpracuje z prawnikiem a trochę miałam z tym do czynienia .
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 11:35:51
@ alka -
im więcej piszesz,tym bardziej uświadamiasz mi,że twoje intencje na tym forum
nie są nam przyjazne...
@ gia - bardzo słuszna uwaga- poprzez wpisy alki zapanował straszny chaos(pewnie
o to własnie chodziło).
@ jakubek12- alka ciebie prowokuje,bo pierwszy "wytknąłeś' jej błędy, tak samo
ma uwagi do "tęczy"....Trudno bowiem pogodzić się z tym,że "agent został
rozszyfrowany"...Teraz każdy wie,że rady alki,to po prostu jedno wielkie
"namieszanie".
Ps.
Bardzo znajomo czyta się niektóre teksty.....mimo różnych nicków- to jednak
wyczuwa się tych wszystkich 'znajomków".
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 12:13:03
@ morski47
ja od razu się domyśliłem że to agent i tylko robi zamęt,nie wiem dlaczego czepia się Schoppenki ale ja na to nie pozwolę zresztą chyba wszyscy.
Pozdrawiam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 13:17:06
Ja także nie pozwolę obrażać, czy też podważać znajomość prawa ludzi, którzy poświęcają samych siebie, by pomóc innym. Swoją drogą, jak masz aż tak duże problemy i już od tak wielu lat, to powinnaś mieć to w małym palcu. Takie jest moje zdanie. Powiem Tobie jedno- gdyby nie Pan Roman- skierowanie mnie do niego, już by mnie nie było. Jestem osobą, która wszystkim się przejmuje- mam tylko 31 lat, a życie przesrane od urodzenia. Nawet te kredyty nie są na mnie, tylko na drugą połowę moją- ale to ja znalazłam to forum, pojechaliśmy- zrobiliśmy wszystko, tak, jak nam kazano- uświadomiono nas jakie mamy prawa. Cały czas się uczę- gdyby nie ci ludzie- już leżałabym obok mojej siostry. Jestem zastraszona, przerażona, ale wiem, że tu mi pomogą- bezinteresownie. Nasze zobowiązania są duże. Spłacaliśmy wszystko do czasu, aż mąż miał drugą pracę, większe zarobki, ja też więcej dorobiłam- W tamtym roku wszystko się posypało- próbowaliśmy się ratować- bo jeszcze nie byliśmy wszystkiego świadomi- wpakowaliśmy się w kolejny kredyt- żeby spłacać pozostałe. Teraz wiem, że to błędne koło. Myśleliśmy, że damy radę, że znajdzie się dodatkowe zajęcie. Nie mam działalności gospodarczej- nasze kredyty były przeznaczone na remont domu- gruntowny- prąd, ogrzewanie, podłogi- pomagaliśmy też sporo komuś, kto tej pomocy nie miał znikąd- później ratowaliśmy się, aby spłacać raty- tak, bo myśleliśmy, że damy radę. Teraz świat mi się zawalił- ale jeden telefon od Schoppenki uratował moje życie. Ja jak rano wstaję, modlę się o cud, jak wieczorem się kładę, proszę Boga o to, żebym się nie obudziła. Nie wiesz, jak to jest chyba, jak nagle się człowiekowi noga podwinie i leci w dół. Ja tu piszę, staram się zyć, pomagać innym- oczywiście nie pieniężnie, ale tak, od serca. Miesięcznie na aptekę wydaję coś ok 1000 tyś zł- leki mojego dziecka, różne kuracje- jedzenie. Jak przychodzi zima, to rachunki za ogrzewanie sięgają 2000 tyś zł- jak było dobrze, wszystko spłacaliśmy, rachunki też. Więc nie mów, nie pisz, że oni nie potrafią pomagać- bo tylko tutaj widzą człowieka- a nie przestępce, czy też wykluczonego
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 15:14:48
@aggi- podpisuję sie moim lwim pazurem pod Twoim stwierdzeniem :

Więc nie mów, nie pisz, że oni nie potrafią pomagać- bo tylko tutaj widzą człowieka- a nie przestępce, czy też wykluczonego

@Morski-podpisuje sie drugim pazurem pod Twoim stwierdzeniem:

A jak ci przeszkadza użalanie się ludzi na tym forum - są inne,na które możesz
trafić. Mnie akurat nic nie przeszkadza- a uzewnętrznianie się jeszcze nikomu
krzywdy nie zrobiło. Są kancelarie adwokackie - tam możesz zasięgnąc fachowej
porady-skoro tu nikt ci nie udzielił odpowiedzi.
To forum ,jak sama nazwa wskazuje jest dla tych wszystkich,którzy czują się
pokrzywdzeni m.in.przez system bankowy.Mają prawo użalać się - bo nie mają komu
o tym powiedzieć.Jest forum prawne - tam skieruj swoje pytania.
Serdeczne pozdrowienia dla stałych forumowiczów
dla Tych ,którzy się użalają i oczekują pomocy i wsparcia
i dla Tych,ktorzy pomagają bezinteresownie i z całych sil.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 19:56:44
@ lwica- przypuszczam,że dla banków i innych windykacyjnych hien,takie różne nasze
historie,a także użalanie się - jest nie na "rękę".Dlatego ci wszyscy "farbowani
forumowicze" dość często wytykają to. Te wszystkie nasze problemy 'wychodzą na
światło dzienne",trafiają do wielu odbiorców.Piszemy o tym,jaka jest krzywdząca
polityka banków wobec zadłużonych. Daje to pewien obraz tych wszystkich niecnych
praktyk banków,tego "zniewolenia" ludzi - no i dlatego ci 'farbowani"( a wiesz przecież kogo mam na myśli) piszą,krytykują,wyśmiewają, tylko po to,byśmy nie
pisali o tym,co nas boli.Banki wiedzą przecież ,o czym tutaj piszemy - a nasze
historie moga być przestrogą dla tych,którzy być może są przyszłymi kredytobiorcami.
Nie na rękę też im jest wymiana naszych doświadczeń i wskazówki schoppenki i innych
forumowiczów.Dla banków taki uświadomiony dłużnik jest bardziej kłopotliwy,niż ten,
który nie zna swoich praw.Dlatego na takim forum aktywują się "farbowani" by
zrobić trochę zamieszania i udowodnić,że rady,które tu otrzymujemy,są nic nie warte.
Nikt nie lubi być obgadywany i krytykowany - banki także.....bo to stawia ich w
"złym świetle",no i może boja się,że w końcu ktoś zajmie się tymi ich praktykami.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 20:33:02
@Morski47

Witaj masz w tym poście dużo racji ,aczkolwiek wszyscy którzy tutaj zaglądają i szukają pomocy to nie tylko dłużnicy ,ale oprócz bankowych trolli i hien windykacyjnych czytają to adwokaci i radcowie prawni sędziowie ,lekarze itp bo sam się o tym przekonałem będąc w sądzie czekając na swoją kolejkę o wgląd do akt widziałem i słyszałem ja dwóch adwokatów przed rozprawa rozmawiali o wyroku TK i wspominali o naszym forum byli z szokowani jakie tutaj mogą mieć pomocne instrukcje do pisania skarg i pozwów ,dla nich to jest to po prostu kopalnia wiedzy i z tego chętnie korzystają i przelewają na papier ale za grubą kasę.
Pozdrawiam
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 21:18:12
@ jakubek-
zdaję sobie sprawę z tego,że różne osoby korzystają z tego forum.....
moge nawet przypuszczać,że niektóre pytania(problemy) sa po to,by ewentualnie
można je wykorzystać "przy okazji".No i wiadomo "co w trawie piszczy".....
Nie mam nic przeciwko temu,że wykorzystywane jest to w celach szlachetnych,
pomocnych ludziom,którzy tego potrzebują.Gorzej jest,gdy ktoś celowo podaje
błędne informacje i chce tym zaszkodzić,albo komuś przeszkodzić w dochodzeniu
swoich praw,w rozwiązywaniu problemów. Ale myślę,że wielu z nas bardzo łatwo
potrafi odczytać intencje co niektórych osób- po iluś tam postach nie jest to
trudne. Od zarania świata byli ludzie uczciwi i tzw.szuje - i to się niestety nie
zmieni.Trzeba po prostu z tym żyć...i być czujnym.
Miłej nocy....Jak tam twoje zdrowie?
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
25 cze 2011 - 21:27:35
@Morski47
Dziękuję bardzo że pytasz o moje zdrowie, czekam teraz na rehabilitację kardiologiczną ,być może już w poniedziałek będę wiedział gdzie pojadę,a wczoraj to się aż we mnie gotowało.jeszcze raz dziękuję i również życzę spokojnej nocy.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
26 cze 2011 - 10:54:00
Witajcie jestem z tym forum od stycznia,kiedy to po raz pierwszy napisałam do Was z prośbą o pomoc.Od tamtego czasu ,gdy mam tylko wolną chwilę czytam uważnie wpisy.Cholera mnie bierze gdy nie wiadomo skąd zjawiają się takie osoby jak sansimila,a teraz alka.Najpierw tworzą jakieś zawiłe historie,a potem udzielają cudownych rad.Ale Wasze oczy szybko zauważają,że coś nie tak.A co najbardziej dziwi to w obydwu przypadkach zarzuty i pretensje do Schoppenki.Ja nie jestem jakaś wielce mądra ale czytam wpisy i widzę które są szczere.Te dwie panie były jak dla mnie za bystre,bo niby nie wiedzą ale wiedzą.Tak samo jak Wy nie pozwolę aby ktoś szargał dobre imię Pana Romana,Schoppenkiczy kogoś innego.Wielki szacunek dla tych ludzi,a gnidą stop.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
27 cze 2011 - 01:05:46
Witam poraz kolejny,i kto tu mówi ze ja nadpobudliwa jestem, nie szkoda wam czasu na te wpisy przeciwko mojej osobie,że szargam dobre imię Pana Romana czy Schoppenki.Niby w którym wpisie.
Na biura prawne chętnie wpłace bo to moze znacznie pomóc podajcie konto to coś wpłacę,choć długów więcej mam niż życia, ale na zbożny cel zawsze coś znajdę,
A Schoppenki nie obraziłam,wręcz przeciwnie, napisałam jasno nie dość że kobieta wszystkim profesjonalnych porad udziela to jeszcze musi zwracać uwagę tym którzy zadją pytania , które sa już na forum, i kieruje do poczytania innych wpisów.
Czytam jej komentarze i trzeba przyznać że są bardzo solidne.
Farbowanym lisem nie jestem ,na dzień dzisiejszy zwykłą gospodynią domową dorabiajacą pod kimś, chciałam się po prostu poradzić ,,doświadczonych,,
a zamiast rady to cała litanie wysłuchałam,
Czy moje wpisy sa Chaotyczne. Nie wiem - może za duzo naraz, a to co opisałm to tylko 1/10 moich doświadczeń które przeszłam.Zawsze robiłam 5 rzeczy równocześnie.A to ze nieczuła jestem i nie potrafię płakać to już samo życie, tak zadziałało na mnie. aCHA I MOŻECIE SIĘ NA MNIE DO WOLI WYŻYWAĆ JEŻELI WAM TO POMOŻE PRZTRWAĆ CIĘŻKIE CZASY, JESTEM DO DYSPOZYCJI.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
28 cze 2011 - 10:25:57
alka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> aCHA I MOŻECIE SIĘ NA MNIE DO WOLI
> WYŻYWAĆ JEŻELI WAM TO POMOŻE PRZTRWAĆ CIĘŻKIE
> CZASY, JESTEM DO DYSPOZYCJI.

Po jaką cholerkę prowokujesz dalszą dyskusję?! Maszeruj do garów i przestań wypisywać pierdoły. To nie jest forum dla osób, które z nudów (?) bawią się cudzym kosztem.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
27 cze 2011 - 21:32:36
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:30 przez camion.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
27 cze 2011 - 22:53:48
@ alka - cyt."...schoppenka naprowadza kolejny raz delikwenta,żeby poszukał na
forum i zajmuje sobie czas na udzielanie w kółko tych samych porad..."
Przyznasz alka,że ocena schoppenki brzmi inaczej,niż w twoim ostatnim poście.

Dlaczego sobie przypisujesz "farbowanego lisa"?Czy ktoś o tobie to pisał?!

W wielu swoich postach informujesz,co zrobił twój radca prawny(bo takiego masz?)-
dlatego ze zdziwieniem stwierdzam,dlaczego ten radca nie umie ci pomóc????!

Nikt na nikim nie wyżywa się - kwestionujemy tylko to,co piszesz....bo wiele jest w tym niejasności.

Ps. Zbyt wielką wagę przywiązujesz do tego "wyżywania się"...czy nie lepiej skupić się na swoim problemie?
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
28 cze 2011 - 23:50:16
Morski47 apropo schopenki to prawidłowy cytat, i co nie rozumiesz co napisałam , to niesamowite!, a farbowanego lisa to wziełam z twojego wpisu,, farbowany forumowicz,,stare polskie przysłowie.A jak piszę że gospodyni domowa jestem i pracuję pod kiś to też nie rozumiesz,
A ja myślę Flame, że wysobie dobry interes z tego forum robicie, przejrzałam wasze wpisy twoje i Morski47 np.i jakoś niczego konstruktywnego nie wyczytałam, głównie porzadkujecie forum- czyli nie zakładaj nowego watku, prześlij na emeila sprawę,lub jak Morski47 głównie wkleja artykuły. Dlaczego nie komentujecie moich wpisów w innych postach, bo nie wiecie czy prawidłowo odpowiedziałam?
Nuda , jak nie wiadomo dlaczego ludzie cie obrażają i karzą do garów iść to wiadomo o co chodzi.........zawsze o kasę, a pierdoły to ty wypisujesz bo jakiś kredycik jeden niespłacony pojawił, posiedzisz chwillllllllllę w kc kpc i rad udzielasz.a JAK KTOŚ ZAPYTA O COŚ KONKRETNEGO TO ZAPADA WIELKA CISZA,BO DOŚWIADCZENIA BRAK to czuć i widać
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 14:37:35
alka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A ja myślę Flame, że wysobie dobry interes z tego
> forum robicie, przejrzałam wasze wpisy twoje i
> Morski47 np.i jakoś niczego konstruktywnego nie
> wyczytałam (...)

A ja myślę, że przyczyną twoich problemów z odnalezieniem konstruktywnych rozwiązań jest brak inteligencji, polotu, dobrej woli i pospolite lenistwo. No i twoje wszędobylskie zarozumialstwo też cię nieźle blokuje...Oj, zaleciało smrodkiem po sansimili he he he
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 00:28:46
AchaFlame poczytałam trochę o TROLLU bo też mnie odsyłano / to chyba twoje m innymi/ z października 2010 roku , wiesz szkoda mi tych wszystkich dłuzników co pierwszej rady szukają, bo jak widać że nie maja faktycznie pojęcia co zrobić to dobry towar do obróbki,i wtedy tacy opiekuńczy jesteście, mili pomagacie, a jak nie daj Boże coś wiedzą albo prawnika znają i nie chcą skorzystać z adresów i tel które im podajecie , tylko zwyczajnie na forum o poradę i wsparcie proszą przynajmniej poczatkowo to nic nie uzyskają, a jak ktoś w tym waszym forum coś wie i za darmo powie , to zaraz ze pierdoły pisze, że troll , walenie w niego przygłupimi tekstami , obrazanie, idź do garów, podważanie wiarygodności , itd.
A gdzie argumenty, brak. Nawet z,, czytaniem ze zrozumieniem problem macie''- Morski 47.Ale ja i tak zajrzę co jakiś czas do was i jak ktoś o poradę poprosi szczególnie w sprawach z zakresu nieruchomości to chętnie mu objasnię niuanse prawne, i nie będę pierdół opwiadać ze to długa droga do licytacji i jak to wiele problemów z tą licytacją. Powiem mu po prostu jak zgodnie z prawem do licytacji nie dopuścić, a nawet do zajęcia.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 17:27:51
alka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale ja i tak zajrzę co jakiś czas do was i jak ktoś o
> poradę poprosi szczególnie w sprawach z zakresu
> nieruchomości to chętnie mu objasnię niuanse
> prawne, i nie będę pierdół opwiadać ze to długa
> droga do licytacji i jak to wiele problemów z tą
> licytacją. Powiem mu po prostu jak zgodnie z
> prawem do licytacji nie dopuścić, a nawet do
> zajęcia.

Ciekawe, dlaczego pani mądralińska do tej pory nie raczyła podzielić się z forumowiczami swoją sekretną "wiedzą"? Domaga się tego od innych, krytykuje, ale egoistycznie grabi tylko pod siebie? Wyjaśnianie "niuansów prawnych z zakresu nieruchomości" też jej jakoś nie wychodzi.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 00:38:25
@ alka -
czy o tobie pisałam "farbowany lis"?!!!
Chyba niezbyt uważnie czytasz- ja jeszcze nigdy nie wklejałam żadnych
artykułów!!
To,co piszesz bardzo dobrze rozumiem- i twój powyższy komentarz także.
Jesteś doświadczona,"oblatana" w tematach sądowo-komorniczych - więc gratuluję
ci wiedzy. Nie wiem tylko,co cię tutaj trzyma,skoro sa tu same nudy......
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 01:41:45
Sprawdź na str 1 farbowany forumowicz z czym ci się to kojarzy, to przecież twoje,a z czytaniem od 7 roku zycia nie mam zadnych problemów, i ja się nie nudzę to Flame napisała ze się gospodyni domowa nudzi, tylko ze ta gospodyni nie jak Flame posty o 10.00, 13.00 , 15.0 nie wpisuje bo tyra w tym czasie, Aa potem dzieci zprzedszkola i szkoły odbier, a po 23 ma czas dla siebie, ale nie moze spać,
a jak FAKTYCZNIE ZNUDZI MI SIĘ, TO CIEBIE Pierwszą poinformuję .
A tak poza tym chyba trafiłam w sedno w moich postach bo już się tak nie rozwodzisz, jutro rano jak przyjaciele wstaną to pewnie coś poradzą.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 07:20:21
Alka,jeżeli masz czas i ochotę,czy możesz odezwać się do mnie na podany adres?
e30j@interia.pl
gia
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 07:57:09
alka- nie bardzo rozumiem twoje pretensje ,jeśli uważasz że ktoś sie pomylił na twój temat to nie powinno to być dla ciebie jakimś problemem każdy ma prawo wyciągnąc wnioski z tego jak i kto przedstawia swoje racje na forum .Ja sama mam wątpliwości co do niektórych twoich wypowiedzi .Na razie co ci najlepiej wychodzi to dyskredytowanie osób ktore bronią tego forum przed różnego typu atakami. Przemyśl jeszcze raz co napisałaś i jakiemu celowi ma to służyć,mamy sobie pomagać a nie obrzucać się dezinformacją .Piszesz tu kto o której co pisze, na co to komu nikt rozsądny nie przykłada wagi do tego a ty ? czemu to ma służyć.Każdy pisze tak jak mu wypada ,a ty tu z takim czymś wyskakujesz.Nie podoba mi się to,na zaufanie trzeba popracować a ty jak na razie zbierasz same minusy .
Życzę ci miłego dnia bo jeśli masz życie takie jak piszesz to ci współczuję i może z tego powodu twoja frustracja .
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 13:27:29
Wreszcie z dziką satysfakcją mogę napisać, że głupota "alki" dorównuje jej chamstwu.
Tendencje do generalizowania i uogólniania faktów wykazują umysłowe kurduple. Skąd u niej takie parcie na "granie pierwszych skrzypiec" na naszym forum? Źródłem są niespełnione ambicje i frustracje gospodyni domowej, czy konkretne zadanie do wykonania?

Zapytała: "Dlaczego nie komentujecie moich wpisów w innych postach, bo nie wiecie czy prawidłowo odpowiedziałam?" Skoro domagasz się odpowiedzi to napiszę ci bezmyślna pipo, że nie mam czasu ani ochoty na komentowanie oczywistych idiotyzmów, które nam tu serwujesz. Robię to tylko wtedy, gdy zagraża to bezpieczeństwu tych, którzy czytają nasze forum w poszukiwaniu pomocy. Nie dopuszczę do tego, żeby posty trollerskiego potworka dezinformowały albo wpuszczały innych w kanał.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-29 14:00 przez flame.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
29 cze 2011 - 15:03:05
@ alka -
nie neguję tego,że pisałam o 'farbowanych forumowiczach".
Nic jednoznacznie nie wskazuje,ze pisalam o twojej 'zacnej" osobie-jako o farbowanym
forumowiczu.Jest takie powiedzenie -"uderz w stół-nozyce się odezwą"
Tak jest z tobą - jeśli to określenie "przypisałaś' do siebie....trudno,nic na to
nie poradzę.Uparcie twierdzisz,że pisałam o tobie- więc niech tak zostanie.
Nie bądż taka zadufana w sobie - w żadne sedno nie trafiłaś...i nie trafisz.
Nie oczekuję także informacji o twoim znudzeniu- do niczego nie jest mi to
potrzebne. Tą swoją złośliwością jeszcze bardziej upewniłaś mnie co do mojego
zdania o twojej osobie.nie dam ci tej satysfakcji i swojego zdania o tobie nie
wyrażę - sama się domyśl(jesteś taka błyskotliwa).Zapewniam cię,że moje "milczenie"
nie było spowodowane twoim 'trafianiem w sedno'-jak to określiłaś.
Kiedy będę chciała - będę pisała,a twoja osoba nie ma na to żadnego wpływu.
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
14 lip 2011 - 20:46:56
juz mi lepiej daj spokoj bo mnie nie znasz wcale
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
14 lip 2011 - 20:48:44
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> juz mi lepiej daj spokoj bo mnie nie znasz wcale
a co zmienił ci doktor psychotropy?
Re: UŻYCZE HIPOTEKI!!!
14 lip 2011 - 22:31:58
obudziła się albo gips jej z głowy zdjęli
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 09:15:25
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfefhy
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować