Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Star Wars Credits For Sale

komornik
01 cze 2011 - 09:12:30
Witam.co moge zrobic zeby komornik wstrzymal sie od egzekucji???chodzi o firme ultimo.sprawa sprzed 7 lat za tele komorkowy.korespondecja byla wysylana na adres gdzie nie mieszkam od 10 lat.wyslalam juz pisma do sadu o przywrocenie terminu zazalenie i sprzeciw od nakazu zaplaty.jak powstrzymac komornika zeby nie zajal wynagrodzenia (nadplate z podatku juz zajal)
Re: komornik
01 cze 2011 - 09:54:29
Komornik działa na podstawie tytułu opatrzonego klauzulą wykonalności, a więc zgodnie z prawem. Dopóki sąd nie przywróci terminu i nie uzna sprzeciwu od nakazu zapłaty za zasadny, nie masz szans na zawieszenie postępowania egzekucyjnego. Komornik może je zawiesić wyłącznie na polecenie sądu lub na wniosek wierzyciela. Jednak nie polecam nieprzemyślanych kontaktów z firmą windykacyjną. Będą manipulować i dążyć do uznania prawdopodobnie przedawnionego zobowiązania.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-06 17:28 przez flame.
gia
Re: komornik
15 cze 2011 - 16:30:45
Ile może zarabiać komornik [tiny.pl]
Re: komornik
17 cze 2011 - 23:24:11
Musisz złozyć wniosek o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu w związku z niotrzymaniem korespondencji bo tam nie mieszkasz od lata, równocześnie / razem z tym wnioskiem sprzeciw do nakazu zapłaty, i podnieśc w nim przedawnienie rosczeń
/ telefony-3 lata/, musisz to zrobić szybko i poprosić Sąd o zawieszenie egzekucji do czasu wydania orzeczenia.
Moje pytanie to czy osobiście odebrałeś list bo jak tak to po ptakach bo masz 14 dni na to jak sie dowiedziałeś, czy odebrał ktoś z np. rodziny to mozesz napisać ze odebrała np. mama dnia .... i masz wtedy chyba 7 dni.
Sądy uznają to .
Re: komornik
21 cze 2011 - 09:51:32
@alka
Jeśli chcesz dzielić się na forum swoją wiedzą lub doświadczeniem, to zanim to zrobisz, przeczytaj uważnie post, na który odpowiadasz. "Siweq24" wniósł już sprzeciw od nakazu zapłaty i złożył wniosek o przywrócenie terminu. Zadał pytanie: Jak powstrzymać działania komornika? Postępowanie egzekucyjne może zostać zawieszone wyłącznie na wniosek wierzyciela lub sądu.
Re: komornik
21 cze 2011 - 15:14:30
Mam pytanie- o tym, że komornicy to ludzie różni i tylko możemy się modlić o człowieka z sercem, to już wiem. Ale chciałam zapytać, gdzie komornik przyjdzie- czy pod adres zameldowania, czy pod adres do korespondencji? Pozdrawiam Was
Re: komornik
21 cze 2011 - 16:41:18
@aggi
Komornik bazuje na korespondencji. To, czy pojawi się w miejscu zamieszkania dłużnika, to rzadkość. Najczęściej wzywa do stawienia się w kancelarii w celu spisania protokołu.
Re: komornik
21 cze 2011 - 17:07:45
Flame- bardzo dziękuję, za odpowiedź. Ja dopiero zaczynam się w tym poruszać- boję się strasznie- jestem jak taki piesek przywiązany do drzewa w lesie...
Re: komornik
24 cze 2011 - 22:46:05
Przepraszam nie doczytałam, normalnie to komornik jak widzi że sprzciw wnosisz to sam wstrzymuje się z czynnościami, ale musisz napisać pismo ze złozyłeś w sadzie sprzeciw i przywrócenie terminu, jak komornik dba o własne interesy to wstrzyma się z czynnościami.Ale musisz pójść do kancelari i złożć wprośbę o wstrzymanie się z czynnościami egzekucyjnymi do czasu rozstrzygnięcia przez Sad o zawieszeniu lub umorzeniu, i załącz ksero sprzeciwu i ksero wniosku o przywrócenie. Jak złożysz pismo to komornik nie będzie się mógł tłumaczyć ze o sprawie nie wiedział.
Re: komornik
25 cze 2011 - 01:10:24
Wstrzymać egzekucję komornik może jedynie na podstwie postanowienia sądu. Informowanie komornika o złozeniu sprzeciwu nie przerywa biegu egzekucji.Napisałaś. ze jesteś w depresji, ale czlowiek w stakim stanie zachowuje sie zupelnie inaczej i nie walczy, bo nie ma sił i chęci do tego. A ty masz werwę i pęd do rozrabiania. Weź kilka głębokich oddechów i połóż sie do łóżeczka.Rano poczujesz się lepiej.
Re: komornik
25 cze 2011 - 03:12:30
alka

co ty za bzdury piszesz?

Cytat: "normalnie to komornik jak widzi że sprzciw wnosisz to sam wstrzymuje się z czynnościami".

Większej głupoty jeszcze nie słyszałam.
Re: komornik
25 cze 2011 - 09:47:51
Alka,chyba pomyliła sie ze stronami.Udziela imformacji nie na tamat.Alka,trochę wychamuj i nie krytykuj innych.Byli tacy co chcieli namieszać,ale im się to nie udało.Tak więc daj sobie na spokój.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-25 10:04 przez ewiska.
Re: komornik
25 cze 2011 - 23:56:13
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:55 przez camion.
Re: komornik
26 cze 2011 - 10:41:26
Naprawdę alka nie pisz takich głupot,że komornik wstrzyma ci egzekucje sam na twoje oświadczenie.To akurat wiem z własnego podwórka,że komornik musi dostać powiadmienie Sądu dopiero wstrzyma egzekucę.Nie denerwuj więcej ludzi i nie rób zamieszania.Ja złożyłam wniosek w lutym o zabezpieczenie powództwa i powiedziałam o tym komornikowi,gdy przyjechał na Opis i Oszacowanie i wtedy sam mi powiedział,że moze wstrzymać egzekucje na polecenie Sądu.Tak więc widzisz mijasz się z prawdą.
@Aggi nie unikaj kontaktu z komornikiem,słuchaj rad ludzi,którzy doradzają uczciwie i mądrze.
Re: komornik
27 cze 2011 - 01:24:52
hALINA 63. mYLISZ WSTRZYMANIE SIE OD EGZEKUCJI / art 822, kpc od słowa wstrzymując sie od egzekucji......, Z ZAWIESZENIEM EGZEKUCJI.
jak powiadomisz komornika na pismie , ze splaciłaś dług lub wniosłaś sprzeciw z przywróceniem terminu , a on nie wstrzyma sie na te pare tygodni to musi cham lub
głupi być. A do Sadu oprócz tego wnioskujesz i najczęsciej o zawieszenie do czasu rozpatrzenia sprzeciwu. A jak dostaniesz z Sadu postanowienie o przyjęciu sprzeciwu i przywróceniu terminu, to niesiesz w oryginale do komornika i on umarza postępowanie egzekucyjne, bo w tym momencie nakaz zapłaty przestał być prawomocny, a więc nie ma podstawy do prowadzenia egzekucji. Ale to sa mąje doświadczenia, moze ty masz inne, nie chcę znów prowokować awantury.
I nie codzi o żadne oświadczenie, tylko wnioseo o wstrzymanie się z czynnościami bo jak ci komornik w ty czasie dopuki Sad nie nada biegu sprawie, zlicytuje np. ruchomości , a Sad przywróci termin to nie mozesz mieć pretensji do komornika, bo skąd on miał wiedzieć że złozyłaś sprzeciw.Chodzi o zwykłe zabezpieczenie siebie na przyszłość.
Re: komornik
28 cze 2011 - 11:30:38
alka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hALINA 63. mYLISZ WSTRZYMANIE SIE OD EGZEKUCJI /
> art 822, kpc od słowa wstrzymując sie od
> egzekucji......, Z ZAWIESZENIEM EGZEKUCJI.
> jak powiadomisz komornika na pismie , ze splaciłaś
> dług lub wniosłaś sprzeciw z przywróceniem terminu
> , a on nie wstrzyma sie na te pare tygodni to musi
> cham lub
> głupi być. A do Sadu oprócz tego wnioskujesz i
> najczęsciej o zawieszenie do czasu rozpatrzenia
> sprzeciwu. A jak dostaniesz z Sadu postanowienie o
> przyjęciu sprzeciwu i przywróceniu terminu, to
> niesiesz w oryginale do komornika i on umarza
> postępowanie egzekucyjne, bo w tym momencie nakaz
> zapłaty przestał być prawomocny, a więc nie ma
> podstawy do prowadzenia egzekucji. Ale to sa mąje
> doświadczenia, moze ty masz inne, nie chcę znów
> prowokować awantury.
> I nie codzi o żadne oświadczenie, tylko wnioseo o
> wstrzymanie się z czynnościami bo jak ci komornik
> w ty czasie dopuki Sad nie nada biegu sprawie,
> zlicytuje np. ruchomości , a Sad przywróci termin
> to nie mozesz mieć pretensji do komornika, bo skąd
> on miał wiedzieć że złozyłaś sprzeciw.Chodzi o
> zwykłe zabezpieczenie siebie na przyszłość.

Większych bredni nigdy nie czytałam. Puknij się kobieto w główkę!
Re: komornik
27 cze 2011 - 20:26:16
Witam!
Niewiele się tutaj udzielałam,ale mam nadzieję,że jak wszystkich i mnie natchniecie jakąś nadzieją. Drugi rok walczę z bankami i długami, które powstały wskutek wieloletniej choroby rodziców - 90 latków z alzheimerem i parkinsonem. Nie chcieliśmy oddawać Ich do domu opieki . no i skończyło się jak zwykle, koszty utrzymania były niewyobrażalne - jedna pożyczka, druga , następna. Poległam z Sygma bankiem - dzisiaj pojawił się komornik z zaproszeniem do siebie. Powiedzcie mi jak się zachować żeby jakoś wyjść na swoje. Jestem już chora z nerwów - czy można mu zaproponować jakieś miesięczne spłaty , o co będzie pytał i ile mu można powiedzieć. Mam szansę spłaty całości w październiku - czy jest możliwe,żeby poczekał do tego momentu.
Pozdrawiam serdecznie
Re: komornik
27 cze 2011 - 20:34:06
Komornikowi mówi się prawdę.O co bedzie się pytał to sie dowiesz u niego albo na forum komorników.
Komornik to też człowiek i zapewne można dojść z nim do porozumienia.
Re: komornik
28 cze 2011 - 23:19:33
Flame, opowiem ci 2 historie.Mój Wierzyciel załozył sprawę w Sadzie gospodarczym we Wrocławiu i podał adres firmowy, ja w tym czasie już od roku miałam wykresloną działalnosć i od roku nie było mnie pod tym adresem,oczywiście nakaz zapłaty sie uprawomocnił,zrobił klauzulę i dał do komornika ale wskazał juz mój adres domowy.
Otrzymałam wezwanie od komornika.Pojechałam obejrzeć akta Sadowe, i złozyłam w trzecim dniu o przywrócenie terminu wraz z sprzeciwem z powodu a/niewłasciwego Sądu bo powinien być cywilny a nie gospodarczy, b/ z powodu podania adresu nieistniejacej firmy/ załaczyłam ksero wykreslenia z ewidencji..I dopiero poszłam do komornika i wniosłam o wstrzymanie sie z dokonywaniem czynności gdyż złozyłam w Sadzie itd.załączyłam kserokopię wniosku do Sadu. Sad przywrócił mi termin i przyjał wniosek z powodu niewłasciwosci Sadu. Zaniosłam do Komornika to postanowienie o przywróceniu i przekazaniu do Sadu właściwego i po tygodniu dostałam umorzenie od komornika.
2 sytuacja , dokładnie identyczna tylko w Sadzie w Legnicy złozyli. Inny komornik i też umorzył.Jedną sprawe wygrałam, drugą niestety nie, to spłaciłam u komornika w ratach, ale wszczał postepowanie na podstawie orzeczenia - notabene prawie 2 lata toczyła się sprawa.Koze powinnam się puknąć w głowę, a jak chcesz wyciagnę papiery i prześlę ci scany to sobie pooglądasz. Jest to chyba jedyna sytuacja w której nie miałam problemów z komornikami.
Re: komornik
29 cze 2011 - 11:58:32
Postępowanie egzekucyjne może zostać zawieszone na wniosek wierzyciela lub dłużnika, pod warunkiem, że:

- SĄD UCHYLIŁ NATYCHMIASTOWĄ WYKONALNOŚĆ TYTUŁU WYKONAWCZEGO
- SĄD WSTRZYMAŁ JEGO WYKONANIE
- DŁUŻNIK ZŁOŻYŁ ZABEZPIECZENIE KONIECZNE DO ZWOLNIENIA GO OD EGZEKUCJI

Twoje historie mnie nie interesują. To, co wywlekasz jako niby swoje doświadczenie nijak się ma do problemu opisanego przez "siweq24". Nadal twierdzę, że piszesz pierdoły, kłamiesz i mieszasz ludziom w głowach. Nie pozwolę na to, żeby osoba poszukująca pomocy korzystała z twoich kitowatych pseudoporad i z tego powodu wpadła w jeszcze większe bagno!
Re: komornik
01 lip 2011 - 20:40:46
Kochani - dostałam z jednego z banków poleconym przedegzekucyjne wezwanie do zapłaty (mozna się było spodziewać) - ale oczywiście jeszcze moge się dogadac polubownie (tak kończyło sie pismo) problem w tym, że mam kilku wierzycieli.
Czy bedzie dobrze jak odpiszę (bo na polecone chcę zareagować), że jedynym legalnym sposobem jest albo przejęcie calości zadłużenia przez jednego wierzyciela albo umorzenie - bo przecież nie mogę się tylko z jednym dogadać a resztę olać (do czego właśnie mnie namawiają) bo i tak będzie zbieg egzekucji.
Co sądzicie?
Re: komornik
02 lip 2011 - 13:07:02
Witajcie
Mam pytanie czy mogę lub powinnam złożyć skargę na czynności komornicze w sytuacji gdy :
1/2 mojego wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę została zajęta przez komornika X, natomiast komornik Y wysłał mi zawiadomienie o zajęciu rachunku bankowego na które wpływa druga połowa mojego wynagrodzenia za pracę. W ten sposób komornicy pozbawią mnie 100% mojego wynagrodzenia, tym samym "odejmując" chleb od ust mi i mojej córce...bo nie pozostawią mi żadnych środków do życia? Dodam, iż zawiadomienie otrzymałam 29,06,2011 czyli mam jeszcze kilka dni na złożenie skargi.
Jak się jeszcze mogę bronić??
Re: komornik
02 lip 2011 - 13:39:19
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:56 przez camion.
Re: komornik
02 lip 2011 - 13:59:16
@camion
Komornik Y wie o tym fakcie....dlatego wydaje mi się że mam prawo złożyć do sądu skargę na czynności nie zgodne z prawem...
Re: komornik
02 lip 2011 - 14:29:23
camion Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @Nineczka pisz do komornika Y że masz już
> prowadzoną egzekucje prze komornika X,i nastąpił
> zbieg egzekucji w tym wypadku powinien wszystkie
> czynności prowadzić komornik X.


w tym przypadku raczej nie ma zbiegu
Re: komornik
02 lip 2011 - 14:05:15
ninieczka, wystarczyło tylko przeszukać forum za pomocą wyszukiwarki.

Flame niedawno napisała:

Sprawa dotyczy zabezpieczenia konta przed podwójną egzekucją.

Postępowanie komornika jest w zasadzie zgodne z prawem. Zajęcie wynagrodzenia dłużnika nie wyklucza możliwości zajęcia rachunku bankowego.

Tym niemniej jest to sprzeczne z zasadami współżycia społecznego (art. 5 k.c.) i zmierza do obejścia prawa przez komornika, który w ten sposób unika ograniczeń co do zajęcia wynagrodzenia za pracę i środków na koncie dłużnika.

Z kolei OBCHODZENIE PRAWA JEST ZAKAZANE!

Należałoby więc skierować do sądu rejonowego, przy którym rzeczony komornik działa, skargę na czynność komornika i przedstawić stan faktyczny.

Skarga ta może jednak nie odnieść skutku, gdyż działanie komornika nie narusza prawa wprost, chociaż komór wykorzystuje ewidentną lukę prawną.

Jeżeli skarga okaże się bezskuteczna, to należy posiłkować się przepisem art. 799 § 1 kodeksu postępowania cywilnego. Zgodnie z tym przepisem komornik powinien wybrać taki sposób egzekucji spośród kilku wskazanych przez wierzyciela, który będzie dla dłużnika najmniej uciążliwy. W rzeczonej sytuacji komornik stosuje dwa sposoby egzekucji na raz, toteż dyspozycja powyższego przepisu nie jest zachowana i można zwrócić się do komornika z wnioskiem o ograniczenie egzekucji do jednego ze sposobów.

Ponadto art. 799 § 2 kpc stanowi, iż gdy egzekucja z jednej części majątku dłużnika (czyli np. z wynagrodzenia za pracę) oczywiście wystarcza na zaspokojenie wierzyciela, to dłużnik może żądać zawieszenia egzekucji z pozostałej części majątku (np. z rachunku bankowego). Ten przepis możliwy jest do zastosowania również w sytuacji, gdy okaże się, iż zajęta część wynagrodzenia za pracę doprowadzi w rozsądnym terminie do całkowitego zaspokojenia wierzyciela. Wtedy to dłużnik może skierować do komornika żądanie, o którym mowa powyżej.

Istnieje również dużo prostszy sposób obejścia podwójnego zajęcia wynagrodzenia. Można pobierać wolną od zajęcia część wynagrodzenia osobiście. Nie uwolni to zajętych środków na rachunku bankowym, ale spowoduje, iż w przyszłości wynagrodzenie wypłacane dłużnikowi będzie bezpieczne.

Można też zostać PEŁNOMOCNIKIEM DO KONTA zaufanej osoby i to konto wskazać pracodawcy do wypłaty wynagrodzenia.

Art. 56. Prawo Bankowe:
1. Środki pieniężne na rachunkach oszczędnościowych jednej osoby, niezależnie od liczby zawartych umów, wolne są od zajęcia na podstawie sądowego lub administracyjnego tytułu wykonawczego do wysokości trzykrotnego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, bez wypłat nagród z zysku, ogłaszanego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego za okres bezpośrednio poprzedzający dzień wystawienia tytułu wykonawczego.

- Jeśli kwota wolna od zajęcia została przekroczona, to raczej nie ma żadnych szans na odzyskanie pieniędzy. Można napisać do komornika wniosek o zwrot środków. Komornik odpowie, że już ich nie ma, bo zgodnie z prawem do trzech tyg. musiał przekazać je wierzycielowi. Można zwrócić się z wnioskiem bezpośrednio do wierzyciela, ale nie znam przypadku, w którym wierzyciel dobrowolnie zwrócił dłużnikowi środki przekazane mu przez komora.

- Jeśli kwota wolna od zajęcia nie została przekroczona, to działania banku są BEZPRAWNE i należy złożyć reklamację. Czas oczekiwania na rozpatrzenie - w zależności od banku - 14 do 30 dni.

Wszystkie środki, które wpływają na konto to wierzytelność objęta ochroną TYLKO do wysokości kwoty wolnej od zajęcia. Jeśli kwota wolna od zajęcia zostanie przekroczona - bank przekaże ją organowi egzekucyjnemu na ogólnie obowiązujących zasadach. I nie ma tu żadnego znaczenia fakt, że kwotę tę będzie stanowić całość lub część wynagrodzenia za pracę.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: komornik
02 lip 2011 - 16:37:11
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:57 przez camion.
Re: komornik
02 lip 2011 - 17:04:50
camion Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A dlaczego niema jest tylko rozszerzenie jej przez
> drugiego komornika o konto bankowe,więc jak by nie
> patrzył to wg mnie jest zbieg egzekucji.

ano dlatego że egzekucja nie została skierowana do tego samego składnika majątku mimo tego że tak się Tobie wydaje :) , wynagrodzenie zajęte u pracodawcy a blokada rachunku to dwie inne sprawy, dlatego moim zdaniem przy obecnych regulacjach można mieć np dwóch lub więcej komorników i nie będzie zbiegu, np jeden komornik bedzie egzekwował należności tylko z wynagrodzenia a drugi np. z rachunku bankowego i ruchomości to zbiegu nie będzie i każdy komornik będzie odrębnie prowadził swoje postępowanie
Re: komornik
02 lip 2011 - 23:06:08
art.773 (1)
może się faktycznie komornik Y wyślizgać. Ale mu nie odpuść.
Egzekucję powinien prowadzić jeden komornik, żeby nie doszło do pokrzywdzenia wierzycieli - bo jeśli np. zaczniesz odbierać pieniądze do ręki to co? I tak dojdzie do zbiegu i tak.
Wierzyciel na BTE wskazuje wszystkie możliwe składniki majątku dłużnika. Więc komornik robi co może i już. A prowizja piechotą nie chodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-02 23:55 przez Barbar.
Re: komornik
03 lip 2011 - 12:07:20
Barbar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> art.773 (1)
> może się faktycznie komornik Y wyślizgać. Ale mu
> nie odpuść.
> Egzekucję powinien prowadzić jeden komornik, żeby
> nie doszło do pokrzywdzenia wierzycieli - bo jeśli
> np. zaczniesz odbierać pieniądze do ręki to co? I
> tak dojdzie do zbiegu i tak.
> Wierzyciel na BTE wskazuje wszystkie możliwe
> składniki majątku dłużnika. Więc komornik robi co
> może i już. A prowizja piechotą nie chodzi.

Barbar ja pisze o stanie faktycznym jaki jest na dzień dzisiejszy, do zbiegu może dojść ale dziś go jeszcze nie ma :) jeżeli taki stan zostanie że jeden komornik prowadzi egzekucje tylko z wynagrodzenia a drugi blokuje konto i nic dalej się nie zmieni to zbiegu nie będzie :) kolejna sprawa to nikt nie pisał wyżej o BTE czyż egzekucja może być prowadzona tylko na podstawie BTE ???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 12:09 przez Robertxxxx.
Re: komornik
02 lip 2011 - 23:12:33
a ja mam pisać do tego banku czy nie (patrz kilka postów wyżej) bo kurczę już nie wiem - potrzebuję wsparcia duchowego plizzzzzz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-02 23:58 przez Barbar.
Re: komornik
02 lip 2011 - 23:13:56
a mnie nikt nie odpowiedział co mam bankowi odpisać :( ...... idę spać
Re: komornik
02 lip 2011 - 23:26:01
no , tu dorzucę opinię asesora:

Egzekucję należności kilku wierzycieli może prowadzić tylko jeden organ egzekucyjny. Dlatego też przepisy przewidują eliminację zbiegu egzekucji przez przejecie zbiegających się egzekucji do dalszego prowadzenia przez jeden organ egzekucyjny. Przejecie takie następuje na mocy ustawy lub na mocy orzeczenia sądu.


Zbiegające się egzekucje przejmuje komornik właściwy według przepisów kodeksu postępowania cywilnego. W przypadku, gdy żaden nie jest właściwy według tych przepisów komornik, który później wszczął egzekucje przekazuje sprawę komornikowi, który pierwszy wszczął egzekucję.

Który z komorników jest właściwy według przepisów kpc rozstrzygane jest w odniesieniu do konkretnego sposobu egzekucji (przepisy przewidują, który komornik jest właściwy dla danego sposobu egzekucji, np. w przypadku egzekucji z wynagrodzenia właściwym jest komornik działający przy sądzie w okręgu, którego dłużnik zamieszkuje).

było tego więcej ale chyba ciebie będzie obchodzić ta część :) - mnie to też czeka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 00:00 przez Barbar.
Re: komornik
03 lip 2011 - 00:33:38
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:59 przez camion.
Re: komornik
03 lip 2011 - 02:02:58
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:00 przez camion.
Re: komornik
03 lip 2011 - 12:23:39
camion Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @Robertxxxx raczej jest zbieg egzekucji
> [www.ebos.pl]
> wemu.html

Camion wiem że często dochodzi do zbiegu, ale moim zdaniem w tej konkretnej sprawie zbiegu nie ma chociaż nie twierdze że do niego nie dojdzie np w momencie kiedy drugi komornik który blokuje konto będzie chciał zająć wypłatę wtedy zbieg będzie, zresztą Nineczka będzie pisać skargę więc zobaczymy jak ją rozpatrzy sąd
Re: komornik
03 lip 2011 - 11:50:19
Dzięki za podpowiedź. Skargę złożę na pewno. A środki za pensję pobierać najwyżej będę od pracodawcy do rąk własnych. Komornicy to hieny cmentarne....
Re: komornik
03 lip 2011 - 14:09:12
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:00 przez camion.
Re: komornik
04 lip 2011 - 11:23:34
camion Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Druga sprawa to Nineczka nie napisała czy chodzi o
> te same należnośi czy może drugi ściga z powództwa
> administracyjnego np US albo Zus wtedy mogą
> wystąpić problemy bo nawet sędziowie za bardzo
> niew wiedzą kto ma pierszeństwo w ściąganiu.


Drugi komornik (Y) wystąpił już jakiś czas temu do pracodawcy o zajęcie 1/2 wynagrodzenia na spłatę pożyczki gotówkowej dla Skoku, jednak pensja została mieś. wczesniej zajęta przez innego komornika (X), który ściaga naleznosci za kredyt w innym banku i puki nie zaspokoi splaty zadłuzenia nie zejdzie mi z pensji, moim zdaniem doszło do zbiegu egzekucji....Ciekawi mnie jednak sytuacja, gdy komornik X ściagnie należnosci ( pozostało już tylko góra 2-3 miesiace) i pracodawca zacznie przekazywać moje wynagrodzenie komornikowi Y. W tej sytuacji komornik y zabierał mi będzie 100% wynagrodzenia.....
Re: komornik
04 lip 2011 - 11:49:28
nineczka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Drugi komornik (Y) wystąpił już jakiś czas temu do
> pracodawcy o zajęcie 1/2 wynagrodzenia na spłatę
> pożyczki gotówkowej dla Skoku, jednak pensja
> została mieś. wczesniej zajęta przez innego
> komornika (X), który ściaga naleznosci za kredyt w
> innym banku i puki nie zaspokoi splaty zadłuzenia
> nie zejdzie mi z pensji, moim zdaniem doszło do
> zbiegu egzekucji....Ciekawi mnie jednak sytuacja,
> gdy komornik X ściagnie należnosci ( pozostało już
> tylko góra 2-3 miesiace) i pracodawca zacznie
> przekazywać moje wynagrodzenie komornikowi Y. W
> tej sytuacji komornik y zabierał mi będzie 100%
> wynagrodzenia.....

Skąd takie przypuszczenia? Twój pracodawca zatrudnia niedouczone księgowe lub "nie specjalistów" ds. personalnych? To od nich zależy czy zgodnie z zapisami KP obliczą kasę należną komornikowi. Jakim prawem pracodawca miałby przekazywać organowi egzekucyjnemu 100% wynagrodzenia? Jeśli jesteś zatrudniona na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin to chronioną kwotą brutto jest 1386zł. Netto (do ręki) wychodzi do wypłaty ok. 1035zł. Sto procent wynagrodzenia można przekazać w wypadku umowy o dzieło lub umowy zlecenia nie wypłacanego periodycznie. Uprzejmie proszę nie gdybać i nie wprowadzać chaosu informacyjnego!
Re: komornik
04 lip 2011 - 12:05:52
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nineczka Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Drugi komornik (Y) wystąpił już jakiś czas temu
> do
> > pracodawcy o zajęcie 1/2 wynagrodzenia na
> spłatę
> > pożyczki gotówkowej dla Skoku, jednak pensja
> > została mieś. wczesniej zajęta przez innego
> > komornika (X), który ściaga naleznosci za kredyt
> w
> > innym banku i puki nie zaspokoi splaty
> zadłuzenia
> > nie zejdzie mi z pensji, moim zdaniem doszło do
> > zbiegu egzekucji....Ciekawi mnie jednak
> sytuacja,
> > gdy komornik X ściagnie należnosci ( pozostało
> już
> > tylko góra 2-3 miesiace) i pracodawca zacznie
> > przekazywać moje wynagrodzenie komornikowi Y. W
> > tej sytuacji komornik y zabierał mi będzie 100%
> > wynagrodzenia.....
>
> Skąd takie przypuszczenia? Twój pracodawca
> zatrudnia niedouczone księgowe lub "nie
> specjalistów" ds. personalnych? To od nich zależy
> czy zgodnie z zapisami KP obliczą kasę należną
> komornikowi. Jakim prawem pracodawca miałby
> przekazywać organowi egzekucyjnemu 100%
> wynagrodzenia? Jeśli jesteś zatrudniona na umowę o
> pracę w pełnym wymiarze godzin to chronioną kwotą
> brutto jest 1386zł. Netto (do ręki) wychodzi do
> wypłaty ok. 1035zł. Sto procent wynagrodzenia
> można przekazać w wypadku umowy o dzieło lub umowy
> zlecenia nie wypłacanego periodycznie. Uprzejmie
> proszę nie gdybać i nie wprowadzać chaosu
> informacyjnego!


Flame chodziło mi o to, że komornik Y wystąpił najpierw o zajecie pensji, ale nie mogąc sciągnać należności (bo pensja była juz zajęta) wystąpił o zajęcie rachunku bankowego, na który przekazywane jest mi pozostałe po potrąceniu wynagrodzenie. Co zatem w sytuacji gdzy pracodawca zacznie wreszcie wysyłać komornikowi Y moją polowę wynagrodzenia, a on już zajmuje moje konto w banku? Czy to nie będzie 100%?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 12:07 przez nineczka.
Re: komornik
04 lip 2011 - 12:15:15
nineczka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame chodziło mi o to, że komornik Y wystąpił
> najpierw o zajecie pensji, ale nie mogąc sciągnać
> należności (bo pensja była juz zajęta) wystąpił o
> zajęcie rachunku bankowego, na który przekazywane
> jest mi pozostałe po potrąceniu wynagrodzenie. Co
> zatem w sytuacji gdzy pracodawca zacznie wreszcie
> wysyłać komornikowi Y moją polowę wynagrodzenia, a
> on już zajmuje móje konto w banku? Czy to nie
> będzie 100%?

PRACODAWCA MIAŁ OBOWIĄZEK poinformować komornika Y, że Twoja pensja jest już zajęta z tytułu ... przez Komornika Sądu Rejonowego w ... Rewir ...

O tym, jak ochronić wynagrodzenie przed podwójnym zajęciem (z wynagrodzenia i rachunku bankowego jednocześnie) pisałam już setki razy. Nie dalej jak w ub. tygodniu - patrz: odp. dla Anety Bronowickiej. A Schoppenka powtórzyła go w weekend raz jeszcze i to w odpowiedzi na Twoje zapytanie (!) - patrz: strona poprzednia (pierwsza) tego samego wątku!

Re: komornik
Autor: schoppenka (IP zapamiętane)
Data: 02 lip 2011 - 14:05:15
ninieczka, wystarczyło tylko przeszukać forum za pomocą wyszukiwarki. Flame niedawno napisała: Sprawa dotyczy zabezpieczenia konta przed podwójną egzekucją.


Trzeba chcieć i naumieć się przeszukiwać forum.

Komornik ma prawo, choć w oczywisty sposób wykorzystuje lukę prawną, prowadzić egzekucję ze wszystkich składników majątku dłużnika jednocześnie! W tym i z konta bankowego i z wynagrodzenia. Sorry, nie ja ustanowiłam to idiotyczne prawo.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 12:32 przez flame.
Re: komornik
04 lip 2011 - 22:50:34
flame dzięki za odpowiedź.
postaram się na przyszłość lepiej przeszukiwać forum i nie dublować pytań.
Re: komornik
04 lip 2011 - 23:36:37
mam jeszcze jedno pytanie
może trochę z innej beczki, ale jestem na etapie pisania skargi na komora i zastanawiam się jak poprawnie sformułować punkty z tzw "wnoszę o:"

1 umożenie postępowania egzekucyjnego , którego przedmiotem jest wierzytelność z rachunku bankowego zajętego przez komornika(....)

2 zaniechanie dokonania przez komornika czynności polegającej na wydaniu postanowienia o umorzeniu postępowania egzekucyjnego w części dotyczącej egzekucji z rachunku bankowego
3 zasądzenie od wierzyciela na rzecz dłużnika kosztów postępowania według norm przepisanych.

Czy to brzmi w ogóle poprawnie?? mam już totalny mętlik w głowie znalazłam jakieś wzory skarg na necie ale mimo wszystko sformułowanie jest dość skomplikowane. Może ktoś mi podpowie jak to poprawnie sformułować?
Pozdrawiam
Re: komornik
05 lip 2011 - 07:46:55
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:02 przez camion.
Re: komornik
05 lip 2011 - 08:42:34
czyli podpunkt 2 lepiej sobie darować?
Re: komornik
05 lip 2011 - 16:29:21
złożyłam dziś skargę, zobaczymy co z tego wyjdzie....Dam Wam znać jak rozpatrzą skargę.
kontaktowałam się z pracodawcą i o dziwo panie z działu personalnego były miłe i życzliwe no i chętne do pomocy przy ustaleniu formy przekazywania wynagrodzenia.
Dzięki za podpowiedzi i pomoc.
Re: komornik
21 lip 2011 - 08:45:41
Od komornika dzwonia mi na komórke tak,ze musze zmienic numer.Chłopacy od niego wala mi do drzwi a jak zawołałam policje to ich juz nie było. NO NORMALNY CYRK I GORSZY OD WINDYKACJI
Re: komornik
21 lip 2011 - 09:14:43
do sansimila

a Ty dalej piszesz głupoty, po co zaśmiecasz to forum swoimi głupotami? od komornika nikt nie wydzwania, i żadne chłopaki od komornika do drzwi nie walą. Gdyby to naprawdę byli "chłopacy od komornika", to nie uciekliby po zawołaniu policji, bo mieliby dokument uprawniający do ich wizyty.

Twoje wpisy mogą przynieść wielką szkodę forumowiczom, którzy by Tobie zaufali i naprawdę wygoniliby ludzi od komornika. Za coś takiego grożą kary.

I po co Ty to w ogóle napisałaś? Po co? Nie wprowadzaj ludzi w błąd i pisz głupot, a najlepiej w ogóle tu nie pisz.
Re: komornik
21 lip 2011 - 09:45:54
Sansimila znowu miesza.Ja jak żyję też nie słyszałam,żeby komornik miał chłopców,którzy wydzwaniają i dobijają się do drzwi>komornik najpierw wzywa do siebie.A jak ma przyjechać to wysyła powiadomienie listem poleconym.Na polecenie komornika może przyjechać asesor.Tak przynajmniej jest w miom przypadku.
Więc nie wypisuj głupot i nie mieszaj na tym forum.Poszukaj sobie innego forum,tam Ty i tobie podobni wyszumicie się do woli.Swoją drogą to masz tupet,nikt cie tu nie chce,a ty lgniesz do nas jak rzep do psiego ogona.
Re: komornik
21 lip 2011 - 09:43:12
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Od komornika dzwonia mi na komórke tak,ze musze
> zmienic numer.Chłopacy od niego wala mi do drzwi a
> jak zawołałam policje to ich juz nie było. NO
> NORMALNY CYRK I GORSZY OD WINDYKACJI

Sansimila, najwyższy czas zmienić leki, a może nawet lekarza.
Re: komornik
21 lip 2011 - 11:08:51
sansimila nie miesza tylko mówi jakimi metodami posługuje sie u mnie komornik.Ja tez uwazam,ze powinien mi list wysłac a nie miec naganiaczy roznoszacych je.
No niestety ale to prawda choc smieszna ale prawda i nic nie moge zrobic bo ponoc moze miec roznosicieli tak jak UM. Ja mkeszkam w dziurze gdzie sa układy i niestety nic zrobic nie moge. Takie metody to ona stosuje nie tylko do mnie. Rok temu to mnie jej chłopak na ulicy gonił az sie sasiedzi wtracili co sie dzieje. Teraz w zeszłym tygodniu w nocy do sasiadki dzwonił jej pomagier spytac sie gdzie jestem.
Ja leków nie biore jeszcze, ja mówie prawde jak jest i nie mieszam.
gia
Re: komornik
21 lip 2011 - 11:24:33
sansimila -donieś do prokuratury że jesteś nękana,że z tego powodu masz złe myśli .
Re: komornik
21 lip 2011 - 11:29:33
teraz dzwoniłąm do niej,ze nie jest to zgodne z prawem, tel. odebrał syn mówiac,ze jest asesorem a nie jest, 2 razy dzwoniłam i odkładano mi słuchawke. Kto nie wierzy to ja nie mam skrzynki ukrytej, dam numer i niech dzwoni sam i sie przekona.
Prokurator to olewa, jak wsio u nas. A komorniczka jak mi powoedzieli na urlopie.
Ja nie mam złych mysli, ja widze szwindel tu tylko
Re: komornik
21 lip 2011 - 11:42:30
sansimila z tego co wcześniej pisałaś, to masz zbieg egzekucji, dlatego komornik z drugiego końca Polski nie ma racji bytu. Zanim cos napiszesz to pooddychaj głęboko i zastanów się.
To o czym piszesz pachnie zaplątaniem sie w trójkąt, stąd te gonitwy na ulicy, nocne telefony zranionej kobiety. Znajdź sobie wolnego faceta i nie rozbijaj rodzin. Wtedy nawet nie bedziesz pigułek potrzebowała.
Re: komornik
21 lip 2011 - 11:36:11
tu jego strona, jak dzwoniłam aby spokoj mi dali to odkładaja słuchawke, nie bede jechałą z 2 konca polski aby do nich isc bo wiem,ze licytuje,wiec niech licytuja, operat podobniez maja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-22 11:10 przez sansimila.
Re: komornik
21 lip 2011 - 12:03:48
Ja mieszkam tam gdzie jestem zameldowana, wierzyciel zazyczył sobie licytacje mieszkania z kwoty ok 3 tys zł-tam gdzie jestem zameldowana i to jest moje mieszkanie, wiec jesli maja licytowac to niech licytuja zgodnie z data 28 lipca i ja nie mam nic przeciw temu, ale niech mnie doopy nie zawracaja telefonami bo chce miec spokoj.Sprzedadza to dobrze,nie to mi obojetne jest.Mi chodzi o jej metody działania, no niby symn ja zastepuje no ale ja nie moge go znalezc jako asesora
Re: komornik
21 lip 2011 - 12:06:22
jest znalazłam ale gebe gupola ma

tecza strone dałąm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 12:13 przez sansimila.
Re: komornik
21 lip 2011 - 12:19:02
sansimila z monologiem udaj się na scenę teatru. Tam dostaniesz brawa a tutaj powieje świeżym powietrzem.
Goodbye
Re: komornik
22 lip 2011 - 09:20:28
oby ciebie tecza to nie spotkało co mniey pindo se dłuygów narobiłas to je płac, bo j ich nie mam,ze brzłąs w bakach,znam to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-22 14:51 przez sansimila.
Re: komornik
22 lip 2011 - 21:57:50
Re: komornik
22 lip 2011 - 22:08:59
dzisiaj w wiadomościach podali nowatorski pomysł władz Poznania - będą eksmitować 300 rodzin zadługi czynszowe - pan stwierdził że nawet dzieci w rodzinach nie powstrzymają przed eksmisją.

to pewnie nowy etap polityki prorodzinnej. Ciekawe czemu pozwolili na hodowanie długu przez 5 lat (bo niby tyle już ci ludzie nie płacą).

A najlepsze jest to,że i tak muszą im zapewnić i OPŁACIĆ lokale socjalne. czy nie lepiej znaleźć inne rozwiązania niż eksmisja? No ale pewnie mają atrakcyjne mieszkania, a kumple albo ich dzieci pewnie czekają na przydział.
Re: komornik
22 lip 2011 - 23:18:35
Czytałam to,co w "Wyborczej"...dramat,tragedia i chamstwo!
Mamy ministra od osób wykluczonych społecznie!!!!!
To może tak sie dzieje dzieki jego działaniom- ?
Zwiększony "atak" komorników i ich większe przywileje....
Re: komornik
26 lip 2011 - 13:33:07
witam serdecznie droga schopenka....mam pytanie czy komornik ma prawo mi zając całość z Urzędu Skarbowego..rozliczenie rocznie. z pit.37..w wys. 500zł..Pani z Urzędu Skarbowego z Tarn-Gór..powiedziała mi że mam złożyć pisemne odwołanie do komornika..lecz nie mam pojęcia jak ma wyglądać takie odwołanie...i czy mam do tego prawo...Zaznaczam że pracuję o umowę o dzieło i wynagrodzenie moje kształtuje się w granicach od 500zł.-700zł.A mam na utrzymaniu córkę, która jest na zasiłku dla bezrobotnych.bez prawa płatnego zasiłku...Pozdrawiam serdecznie...i czekam na odp....
Re: komornik
26 lip 2011 - 13:46:17
choc nie jestem shoopenka odpowiem,tak,moze zająć
jest to wierzytelnosc i dla komornika nie ma znaczenia ,ze jest to odpis z podatku
moje 1100 zł tez sobie wział
mozesz składac przeciwegzekucyjne,ale to potrwa a komornik zajmie kwote
dla niego ,powtarzam,jest to wierzytelnosc,która podlega zajęciu
Re: komornik
26 lip 2011 - 15:01:11
witam ponownie i serdeczne dzięki za tak szybką odp...powiem szczerze że gubię się w tych watkach...lecz jest mi miło poznać tak wspaniałą i sympatyczną osobę..która jest tak szczera i dobroduszna..a przede wszystkim służy pomocą na tym portalu..Jeszcze raz serdeczne dzięki..i życzę wszystkiego dobrego oraz miłego i spokojnego popołudnia.oraz rozwiązania tych problemów, które nurtują nas wszystkich na tym tak wspaniałym stowarzyszeniu....pozdrawiam serdecznie i życzę pogody ducha..i dużo dużo sił i wytrwałości ale i pozytywnego myślenia...pa...pa..
Re: komornik
26 lip 2011 - 15:20:20
masz wyszukiwarke,wpisz czego szukasz,komputer sam wyrzuci potrzebne frazy
i czytaj czytaj czytaj
Re: komornik
11 sie 2011 - 18:20:00
x



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 12:45 przez sansimila.
Re: komornik
11 sie 2011 - 18:50:14
wiesz co ty sie chyba porzadnie w łeb walnelas przy tym zlamaniu nogi kobieto OPAMIOETAJ SIE
Re: komornik
11 sie 2011 - 19:07:42
a dlaczego odpowiadasz w ten sposob? no przeciez pisze tak jak jest i pismo mam rzed soba,to ty sie chyba walnełas w łeb gdzies, jak nie wiesz to nic nie mow lepiej
Re: komornik
11 sie 2011 - 19:50:58
sansimila

udajesz wariatkę czy naprawdę nią jesteś? agacze1974 ma rację
Re: komornik
11 sie 2011 - 20:33:53
x



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 12:46 przez sansimila.
Re: komornik
12 sie 2011 - 09:15:22
xxxx



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 12:44 przez sansimila.
Re: komornik
12 sie 2011 - 10:35:24
Sansimila, jesteś nieźle walnięta!

Komornik działa zgodnie z prawem, na podstawie prawomocnego wyroku i tytułu wykonawczego z klauzulą wykonalności. Skoro dłużnik olewa wezwania, nie wykorzystuje przysługujących środków zaskarżania, to komór może odwiedzić takiego krnąbrnego dłużnika w miejscu zamieszkania, nawet w asyście policji. Sansimila, nie piszcz, że komór ci grozi, bo jesteś śmieszna. Mogę ci tylko współczuć.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 14:25 przez flame.
Re: komornik
12 sie 2011 - 12:14:55
No skad mam wiedziec,nikt nic do mnie nie pisał bo jeszcze dzis pytałam listonosza. Ja juz dostawałam zawiadomienia o egzekucji z pensji ale jeszce nigdy zadne nie wygladało tak jak to i dlatego sie spytałam czy to pismo wyglada tak jak powinno wygladac. Tu nie ma nawet daty kiedy chciałby przyjechac ani dołaczonego nakazu zapłaty. Ja tu tylko widze,ze on zada zapłaty całej kwoty. No nie jestem az tak oblatana w pismach od komorników i nawet przy zajęciu nieruchomosci nie dostałam taiego czegos tylko normalne pismo i normalnym drukiem, a walnieta to moze ty jestes skoro tak odpowiadasz i skad ta agresja w was taka duza?
Re: komornik
12 sie 2011 - 12:25:35
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> (...) a walnieta to moze ty jestes skoro tak
> odpowiadasz i skad ta agresja w was taka duza?

Jasne, jestem walnięta - POZYTYWNIE WALNIĘTA - w odróżnieniu od Ciebie. Agresja? Umarłego by ruszyło, jakby przeczytał twoje bezsensowne posty. Głupota ludzka jest szkodliwa i na dodatek zaraźliwa, dlatego na tym forum będę ją tępić!
Re: komornik
12 sie 2011 - 12:44:26
zacznij od tepienia swojej agresji najpierw
Re: komornik
12 sie 2011 - 12:53:52
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> zacznij od tepienia swojej agresji najpierw

Zdaje się, że zdjęli ci gips z nogi i założyli na głowę,
Re: komornik
12 sie 2011 - 14:00:32
i hi dobre Fleme wyobrazilam sobie big leb w gipsie a zuszu wysypuje sie gips dobre pozdrawiam
Re: komornik
12 sie 2011 - 14:43:02
agacze1974 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> i hi dobre Fleme wyobrazilam sobie big leb w
> gipsie a zuszu wysypuje sie gips dobre pozdrawiam

Agacze! Ty się nie chichraj, tylko zbieraj podpisy na liście. Pamiętaj - piesory i świnki morskie nie mają praw wyborczych :)
Re: komornik
12 sie 2011 - 14:19:14
sansimila - widzę, że już usunęłaś treść pisma z forum - a szkoda.

Jest prawomocne postanowienie sądu? Wierzyciel wniósł wniosek egzekucyjny? - komornik ma działać a nie spać!
Nie widzę żadnej groźby w piśmie komornika, ma takie prawo i ma prawo cię o tym prawie poinformować, zwłaszcza, ze wcześniej o toczącej egzekucji byłaś powiadomiona. Ba ma nawet prawo dokonać rewizji osobistej jeśli uzna to za konieczne.
A niby to z jakiej racji ma cię informować kiedy złoży ci wizytę? - po to ma cię powiadamiać abyś na ten czas ukryła wartościowe składniki włącznie ze złotym naszyjnikiem o którym publicznie wspomniałaś:(
No i kto świadomie narobił długów?- pamiętasz swój tekst na blogu?
Jak to smakuje?!
Re: komornik
12 sie 2011 - 15:23:27
typ niepokorny Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> sansimila - widzę, że już usunęłaś treść pisma z
> forum - a szkoda.

Usunęła, bo może wreszcie zrozumiała, że robi z siebie pajaca. A to już świadczyłoby o postępach w nabywaniu przez nią świadomości prawnej.

> Jest prawomocne postanowienie sądu? Wierzyciel
> wniósł wniosek egzekucyjny? - komornik ma działać a nie spać!

Mogła i nadal może się bronić. Nie skorzysta jednak z naszych wskazówek i będzie postępować tak, jak ona uzna za słuszne. Efekty jej mizernych działań można poznać po jęczeniu, które uskutecznia od czasu do czasu na naszym forum.

> No i kto świadomie narobił długów?- pamiętasz swój tekst na blogu?
> Jak to smakuje?!

I złapałeś ją na kłamstwie. Okazuje się, że jest tak samo ukredytowana, jak większość osób piszących na forum.

Przyganiał kocioł garnkowi ...

Trollująca prowokatorka, albo głęboko nieszczęśliwa kobieta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 15:32 przez flame.
Re: komornik
12 sie 2011 - 15:59:02
Fakt Słoneczko!
Raczej obstaję za tym, że to jest nieszczęśliwa kobieta.
I to raczej z własnej woli, ponieważ z wpisów można wywnioskować, że tylko jej stanowisko jest prawidłowe i słuszne.
Powinna zdecydowanie ostro nad sobą popracować, bowiem nim się obejrzy będzie jeszcze samotna.
Re: komornik
16 sie 2011 - 13:01:42
dzieki niepokorny, no on mnie grozi,ze jesli nie zapłące to za wyłudzenie kasy bedzie ,- dzwoniłąm 222428464 a jak ja niepokorny mam byc szczesliwa jesli roboty nie mam,sama jestem i dlatego tak jest bo 2 osoby to jakos se radza.
Jak nie zapłace do 26 to mnie zamkna, i tyle usłyszłam.Gupich i wredbych odp. nie chce. Mata komornika
Re: komornik
16 sie 2011 - 14:06:15
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak nie zapłace do 26 to mnie zamkna, i tyle usłyszłam.

Straszą cię tylko. Nikogo jeszcze nie zamknęli za długi. No, chyba, że wyłudzałaś kredyty i byłaś "słupem".

> Gupich i wredbych odp. nie chce.

Jak nie będziesz zamieszczać na forum "gupich i wrednych" postów, to nikt nie będzie udzielał ci głupich i wrednych odpowiedzi i nie będzie do ciebie wrogo nastawiony. Proste jak budowa cepa! Masz szansę, zamiast agresji spotkać współczujących towarzyszy niedoli, którzy wesprą w potrzebie i podadzą pomocną dłoń. Obowiązuje zasada: Tą pomocną dłoń trzeba chcieć przyjąć. Do tej pory skutecznie nas lekceważyłaś, więc zrób rachunek sumienia i zastanów się, o co na prawdę ci chodzi i czego od nas oczekujesz.
Re: komornik
16 sie 2011 - 16:58:20
ty flame jestes normalnie chamska isitota nie umiejaca porozumiewac sie z ludzmi,durna jestes i nie znasz zycia jeszcze jak widze.W potrzebie to ja wspieram sama siebie bo nikt mi nie pomoze jak ja sobie sama nie dam rady.I gupot mi tu nie wtracaj, a agresja to ja st tu w tobie i co niektorych innych osob a nie we mnie.Z bidy kredytowej to kuz ci łeb sie rozwalił jak widze. Ja mam inne problemy nizli pobrane kredyty i w tym własnie jest problem, wiec sie odwal i gupot mi tu nie pisz bo to forum i chyba dla wszystkich. A wspołczucia nie potrzebuje bo ono mi w niczym nie pomoze a wrecz zaszkodzi.
Re: komornik
16 sie 2011 - 17:05:41
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ty flame jestes normalnie chamska isitota nie
> umiejaca porozumiewac sie z ludzmi,durna jestes i
> nie znasz zycia jeszcze jak widze.W potrzebie to
> ja wspieram sama siebie bo nikt mi nie pomoze jak
> ja sobie sama nie dam rady.I gupot mi tu nie
> wtracaj, a agresja to ja st tu w tobie i co
> niektorych innych osob a nie we mnie.Z bidy
> kredytowej to kuz ci łeb sie rozwalił jak widze.
> Ja mam inne problemy nizli pobrane kredyty i w tym
> własnie jest problem, wiec sie odwal i gupot mi tu
> nie pisz bo to forum i chyba dla wszystkich. A
> wspołczucia nie potrzebuje bo ono mi w niczym nie
> pomoze a wrecz zaszkodzi.


W takim razie WAL SIĘ NA RYJ durna pindo, albo zacznij leczenie w psychiatryku, chociaż na to może być już za późno.

Skoro to forum jest dla wszystkich, to na jakiej podstawie zabronisz mi wtrącać się w komentowanie TWOJEJ GŁUPOTY?
Re: komornik
17 sie 2011 - 11:17:06
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja mam inne problemy nizli pobrane kredyty i w tym
> własnie jest problem, wiec sie odwal i gupot mi tu
> nie pisz bo to forum i chyba dla wszystkich.

Znowu bezczelnie kłamiesz! Wcześniej zamieściłaś i szybko usunęłaś skany zawiadomień od komornika, z których jasno wynikało, że jesteś zadłużona w banku i w firmie parabankowej, więc nie piszcz, że nie masz kłopotów ze spłatą kredytów.

"Normalnie chamska istota", czyli flame pozdrawia równie "normalnie chamską istotę", czyli sansimilę, dla której zwrot "odwal się" jest wielce kulturalny.

sansimila napisała:
"Jak ja niepokorny mam byc szczesliwa jesli roboty nie mam,sama jestem i dlatego tak jest bo 2 osoby to jakos se radza."

To nie jest forum dla samotnych, którzy szukają partnera życiowego. Pomyliłaś portale.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 11:35 przez flame.
Re: komornik
16 sie 2011 - 17:10:58
spadaj w koncu i przestan obrazac Flame nie zasluguje na twoje durne obrazy spieprzaj sansmila
Re: komornik
16 sie 2011 - 17:11:39
to gupot nie pisz jak sie nie znasz a te wpisy dla dzieci zostaw
Re: komornik
16 sie 2011 - 17:21:08
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> to gupot nie pisz jak sie nie znasz a te wpisy dla dzieci zostaw

Zachowujesz się jak PRYMITYWNA JARMARCZNA PRZEKUPA. Wylewaj te swoje frustracje i pomyje żalów, wylewaj...Forum wszystko przyjmie...

Napisałaś:
"Jak ja niepokorny mam byc szczesliwa jesli roboty nie mam,sama jestem i dlatego tak jest bo 2 osoby to jakos se radza."

I sama sobie odpowiedziałaś, dlaczego tak jest:
"W potrzebie to ja wspieram sama siebie bo nikt mi nie pomoze jak ja sobie sama nie dam rady."

Samolubstwo i brak pokory lepiej dają w doopę niż niejedno przykre doświadczenie.
Re: komornik
16 sie 2011 - 17:15:19
zal ....
Re: komornik
16 sie 2011 - 17:26:49
@Agacze

Nie warto podejmować z nią "rozmowy" - sansimila, z jednej strony poluje na to, żeby wyładować na kimś swoje frustracje i agresję, której nawet nie potrafi sobie uświadomić, a z drugiej strony rozpaczliwe szuka zrozumienia i akceptacji. Miałam rację - to głęboko nieszczęśliwa kobieta.
Re: komornik
16 sie 2011 - 23:02:34
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:04 przez camion.
Re: komornik
17 sie 2011 - 14:15:46
ales ty chamka zadłuzona a i tak cie zlicytuja,se nie myal, bo ja w bankach to ponad 10 robie i wiem jak działaja. A w banku nie jestem zadłuzona,nom niestety duzo gorzej mam od ciebie
Re: komornik
17 sie 2011 - 14:39:35
Sansimila w jakim ty języku piszesz??bo bardzo trudno pojąć o co tobie chodzi.
Re: komornik
17 sie 2011 - 17:15:33
irena60 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sansimila w jakim ty języku piszesz??bo bardzo
> trudno pojąć o co tobie chodzi.

jakzes mało inteligentna to nie łapiesz
Re: komornik
17 sie 2011 - 15:37:15
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ales ty chamka zadłuzona a i tak cie zlicytuja,

Może i chamka ze mnie - pojęcie względne i dla każdego znaczy coś innego.

Jednak nie ma we mnie tyle zrzędliwości, frustracji, egoizmu i NIEŻYCZLIWOŚCI, ile w tobie. Zachowujesz się jak zgorzkniała stara panna. Za problemy, z którymi się borykasz, winisz postronne osoby. Masz pretensje do całego świata, ale nie do samej siebie. Gdybyś traktowała innych ludzi z sympatią, na pewno otrzymałabyś w zamian wiele serdeczności, a tak odbierasz to, co sama siejesz - wrogość, złość i lekceważenie.
gia
Re: komornik
17 sie 2011 - 15:49:36
sansimila nie rób z siebie ......przeczytaj na trzezwo co ty piszesz,robisz z siebie pośmiewisko.Nie wątpię że masz kłopoty ,kto ich nie ma ale to nie znaczy abyś z siebie robiła to co robisz.Szkoda mi ciebie ale jak ktoś ma podejść do twoich problemów poważnie jak ty sama nie poważnie siebie traktujesz.Otrząśnij się kobieto porozmawiaj z przyjaciółmi rozwiąż swoje emocjonalne sprawy a potem poproś innych o pomoc prawną.Życzę ci wszystkiego dobrego abyś wybrnęła z tego w czym jesteś i nie pogrążaj się dalej.
Re: komornik
17 sie 2011 - 17:14:26
własnie z przyjaciólmi rozmawiałam i kazdy sie dziwi,ze na takim forum gdzie powinnam uzyskac jakas porade jest tyle niezyczliwosci i chamstwa i tym bardziej,ze ja nikogo tu om pomoc nie prosiłam bo jak 1 raz weszłąm i sie zapytałam to jej nie dostałam. Ja wiem co ja pisze qia i słów innych nie przeinaczam.
Re: komornik
17 sie 2011 - 17:40:03
Sansimila jak możesz tak pisać.Gdzie Ty widzisz tutaj na forum chamstwo i nieżyczliwość?Sama swoimi wpisami od samego początku prowokujesz,wypisujesz brednie,ze naprawdę nie wiadomo o co Tobie chodzi.Poza tym czy Ty nie masz kłpopotów z pamięcią?poczytaj sobie te Twoje wpisy i sama je oceń.Wyrazy przekręcasz zjadasz litery i masz czelność kogoś nazywać mało inteligentna?
A gdzie u Ciebie jest ta inteligencja?
Trzeba naprawdę być osobą Twego pokroju aby nie dostrzec tego ile pomocy już tutaj ludzie otrzymali.Naprawdę współczuję Ci i proszę oprzytomniej,zachowuj się normalnie i bądż życzliwa dla ludzi,a uzyskasz pomoc.Bo tutaj naprawdę są Wspaniali i Życzliwi ludzie.
Re: komornik
17 sie 2011 - 17:49:21
sansimila

Powiem krótko.
Może już wystarczy popisów w twoim wykonaniu!!!

Forum be - droga wolna, nikt na siłę nie trzyma cię tutaj.
Forum mimo, że jest publiczne to jednak jest prywatną własnością.
Ty tej własności nie szanujesz jak widzę!

halina63
Ona idzie śladami prawnika kingi, lub tym prawnikiem sama jest.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 18:18 przez typ niepokorny.
Re: komornik
17 sie 2011 - 18:16:14
@ sansimila
czy ty tylko prowokujesz...czy naprawdę jesteś taka bezradna?!
Jak sięgnę pamięcią wstecz- miałas tylko jeden problem( zaległy czynsz).
Teraz już trudno pojąć,jakie masz naprawdę problemy i czego tutaj oczekujesz.....
Ps. ...nie jesteś sama,skoro masz przyjaciół(pisałaś o nich)- może oni ci pomogą?
A może zależy ci na tym,by tu trochę "zamieszać"?
Re: komornik
17 sie 2011 - 18:35:55
Myślę, że co do mojego stwierdzenia mam rację.
Wcześniej pisałem tak: "Ona idzie śladami prawnika kingi, lub tym prawnikiem sama jest."

Oto fragment jej posta:
Autor: sansimila (IP zapamiętane)
Data: 17 sie 2011 - 14:15:46

> ja w bankach to ponad 10 robie

Kto pisał, że pracuje w banku i jest prawnikiem?!
Re: komornik
17 sie 2011 - 18:47:48
Typku może masz rację,może sansimila jest prawnikiem ale z drugiej strony w jej wykonaniu już było tyle wpisów i kim ona nie była.Naprawdę to jest dziwny przypadek.Podejrzewam,że ona sama już się we wszystkim pogubiła.
Re: komornik
17 sie 2011 - 18:51:29
typ niepokorny Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Myślę, że co do mojego stwierdzenia mam rację.
> Wcześniej pisałem tak: "Ona idzie śladami prawnika
> kingi, lub tym prawnikiem sama jest."
>
> Oto fragment jej posta:
> Autor: sansimila (IP zapamiętane)
> Data: 17 sie 2011 - 14:15:46
>
> > ja w bankach to ponad 10 robie
>
> Kto pisał, że pracuje w banku i jest prawnikiem?!

Stąd jej nienawiść do ludzi, którzy w banku mają zaległości - dlatego nie liczy się z tym, jaki był powód tego. Dlatego z miejsca nie uznaje takich ludzi - przekreśla jako gorszych od siebie.
Skoro jest lepsza - uważa się za lepszą to, dlaczego narobiła długów, że komornik siedzi jej na karku!!! Za nic komornik nie ściga!
Czyżby Ci, których traktuje z góry nie dawali się jej, i dlatego jej prowizja nie wystarcza na pokrycie długów.
Re: komornik
17 sie 2011 - 19:05:00
Idąc tym tropem masz rację.to prawda sansimila zieje nienawiścią.Z racji wykonywanego zawodu uzurpuje sobie do tego prawo.Ale robiąc tutaj taki chaos co chce tym osiągnąć?Przecież jej wpisy naprawdę śmieszą.
Re: komornik
17 sie 2011 - 19:14:41
Dlaczego śmieszą - wszak musi udawać aby nie zostać czasami skojarzona z kingą.
Co mogło by się stać gdyby normalnie pisała.
Jednak zapomniała inny temat w którym wtórowała kindze - tam pokazała, że potrafi pisać tak samo składnie - identycznie jak kinga.

Jest to temat o BTE, podczas mojej nieobecności na forum.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 19:15 przez typ niepokorny.
Re: komornik
17 sie 2011 - 19:35:45
Zgadza się w tym temacie wszystkich zadziwiła.Stąd też nasunęło się przypuszczenie iż jest trollem.
Re: komornik
20 sie 2011 - 16:44:02
typ niepokorny Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dlaczego śmieszą - wszak musi udawać aby nie
> zostać czasami skojarzona z kingą.
> Co mogło by się stać gdyby normalnie pisała.
> Jednak zapomniała inny temat w którym wtórowała
> kindze - tam pokazała, że potrafi pisać tak samo
> składnie - identycznie jak kinga.
>
> Jest to temat o BTE, podczas mojej nieobecności na
> forum.

DZIEKI KINDZE SPRAWE WYGRAŁĄM, WYSTARCZY?
Re: komornik
20 sie 2011 - 17:11:37
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> typ niepokorny Napisał(a):
> --------------------------------------------------
>
> DZIEKI KINDZE SPRAWE WYGRAŁĄM, WYSTARCZY?

Pisałem wcześniej - MOŻE JUŻ WYSTARCZY PANI KINGO TYCH POPISÓW?
Re: komornik
29 sie 2011 - 16:28:41
sansimila Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> (...) DZIEKI KINDZE SPRAWE WYGRAŁĄM, WYSTARCZY?

NIE WYSTARCZY! Wcześniej o tym fakcie nie wspominałaś na forum. Nie odtrąbiłaś zwycięstwa. Wyskoczyłaś z tą informacją dopiero wtedy, jak w innym wątku napisałam:

Re: Co mam dalej robić?
Autor: flame (IP zapamiętane)
Data: 20 sie 2011 - 13:10:29

Przemądrzała "kinga" też szybko odpuściła, a jak się jeszcze raz pojawi na forum, to opublikuję materiał - naszą korespondencję elektroniczną. Cwaniara nie była świadoma z kim pisze i wkopała się na maksa. Na dobry początek zanęciła paroma darmowymi poradami na privach, a ewidentnie zależało jej tylko na jednym...

Przestań robić z nas idiotów.
Re: komornik
29 sie 2011 - 21:47:06
Czekam zatem flame na spełnienie tej obietnicy. Mam nadzieję, że zrobisz to w jedynie możliwy wiarygodny sposób to znaczy poprzez opublikowanie skanów rzekomej korespondencji ze mną.

Korespondencję prowadziłam z czterema osobami z tego forum: ewiska, osoba która przyznała mi rację w konflikcie jej dotyczącym, osoba której sfinansowałam przejazd do Poznania oraz osoba, z którą zaprzyjaźniłam się na tyle, że miałam przyjemność być gościem w Jej domu.

Czy chcesz powiedzieć, że Ty byłaś jedną z tych osób, czy to może kolejne Twoje cwaniactwo?

Myślałam, że stać Cię na więcej niż takie marne prowokacje.
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:14:47
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Przemądrzała "kinga" też szybko odpuściła, a jak
> się jeszcze raz pojawi na forum, to opublikuję
> materiał - naszą korespondencję elektroniczną.
> Cwaniara nie była świadoma z kim pisze i wkopała
> się na maksa. Na dobry początek zanęciła paroma
> darmowymi poradami na privach, a ewidentnie
> zależało jej tylko na jednym...
>
> Przestań robić z nas idiotów.

Pytam: potrafisz to zrobić, czy jedynie strzępisz ozór kosztem innych uczetników forum?

Powtarzając za tobą: przestań robić z uczestników tego forum idiotów. Skończ głupawe teksty i historyjki o spotkaniu Y w sprawie X tylko opublikuj "naszą" korespondencję.
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:36:51
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Powtarzając za tobą: przestań robić z uczestników
> tego forum idiotów. Skończ głupawe teksty i
> historyjki o spotkaniu Y w sprawie X tylko
> opublikuj "naszą" korespondencję.

Spotkanie Y nie odbyło się w sprawie X. Wyloozuj! Znowu jesteś przepracowana? Przy okazji pozdrów urokliwe uzdrowisko Otwock.
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:54:13
Flame, przestań błaznować tylko opublikuj korespondencję, z której będzie wynikać, że ja to jakaś Kinga B, która... sama już nie wiem co, bo z wypisywanych przez Ciebie idiotyzmów nie można dowiedzieć się nic istotnego.

Po raz kolejny udajesz mądrzejszą niż jesteś, robiąc z siebie przy okazji idotkę?

Sama sprowokowałaś tę sytuację, więc dotrzymaj słowa. Pokaż ile warta jest pisanina "flame".

Czy to jest wystarczająco prosto napisane? Jeśli w następnym poście zamiast opublikowania korespondencji urządzisz kolejną błazenadę oznaczać to będzie kompletną kompromitację flame. Tylko, że chcąc skompromitować mnie skompromitujesz siebie. Ot, taki mały psikus, w momencie gdy zagalopowałaś się w swojej głupocie.
Re: komornik
18 sie 2011 - 09:35:07
Kochani, przecież w tych gierkach chodzi o jedno, żeby udowodnić, że na tym forum lekceważy się osoby potrzebujące pomocy, a ci, którzy zdecydują się tej pomocy udzielić są mało inteligentnymi chamami.

Taka bezradna i prosta w obsłudze kobiecina, jak sansimila potrafi umieścić skan dokumentu na forumowym serwerze? Pisma były słabiutko zatipeksowane i dało się odczytać niektóre dane. Może być i tak, że zamieściła cudze dokumenty i dlatego, tak szybko je usunęła.

Albo ta osoba ma poważne problemy psychiczne (np. uzależnienie), albo to zmyślny troll.
Gdzież ona już nie pracowała! Schoppenka ma więcej info na ten temat, ale jest dyskretna, więc będzie milczeć.
Re: komornik
18 sie 2011 - 09:53:05
@@@ Sansimila-może juz wystarczy twoich beznadziejnych wpisów.Pomyliłas chyba przedziały.jak jestes chora to idz do doktora.Robisz fatalne błędy,jestes słabo piśmienna.Jak będziesz dłużej pisała staniesz sie ANALFABETKĄ. Daswidannia!!!!!.Od flame i innych forumowiczów trzy kroki w bok i trzy zapas. NIE POTRAFIĘ NEGOCJOWAĆ Z TROOLAMI I SANSYMILIAMI a dlaczego-sama sobie odpowiedz-inteligentko od siedmiu boleści.
gia
Re: komornik
18 sie 2011 - 10:26:07
Nie wiem czy sansimila jest trollem czy ma prawdziwe problemy jakby nie patrzeć to należy jej współczuć,jak zdesperowanym i zagubionym trzeba być człowiekiem aby wypisywać takie brednie.Mam nadzieję że oprzytomnieje i kimkolwiek by nie była zaprzestanie robić z siebie sensacji czego jej życzę.
Re: komornik
21 sie 2011 - 12:01:23
Z takim zacietrzewieniem i z takim chamstwem w stosunku do osob, ktore cos wiedza nt prawne i pomagaja to szef tego forum za daleko nie zajdzie, poczytajcie sobie opinie nt tego forum. I wiecej KINGI tu udziału powinno byc i innych madrych osob co sie znaja na prawie a nie jeczacych bab typu-co mam zrobic bom kredytow nabrała?
Trzeba było nie brac i nie błagac o nie-botaka jest prawda,ktorej sie wypieracie
Re: komornik
21 sie 2011 - 13:10:36
Sansimila potrzebujesz pilnie psychologicznej tarapii zajęciowej.To jest ostatni dzwonek! Mogę pomóc.
Re: komornik
30 sie 2011 - 09:31:13
Kinga B., tobie nikt nie dorówna w cwaniactwie. Nawet nie śmiałabym konkurować z kimś takim jak ty.
Re: komornik
30 sie 2011 - 09:42:06
Flame, a wydawało mi się, że każdy, chociażby średniointeligentny człowiek wie, że nick na forum nie musi być tożsamy z rzeczywistym imieniem jego posadacza. No chyba, że Twoje imię jest dość specyficzne ;).

Czekamy flame, aż potwierdzisz swoją wiarygodność prezentując screeny prowadzonej ze mną korespondencji. Zakładam, że wiesz o czym piszesz i nie jesteś oszołomem, a więc będzie to korespondencja przy wykorzystaniu mojego adresu email, prezentowanego tu na tym forum a nie coś co jest oparte wyłącznie na twojej chorej wyobraźni łączącej imię jakiejś kobiety z moim nickiem.

Chyba, że od razu chcesz przyznać, że pani detektyw - amator po raz kolejny skompromitowała to miejsce.
Re: komornik
30 sie 2011 - 10:08:44
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame, a wydawało mi się, że każdy, chociażby
> średniointeligentny człowiek wie, że nick na forum
> nie musi być tożsamy z rzeczywistym imieniem jego posadacza.

Nie musi, ale może, a w tym konkretnym przypadku jest tożsamy. Teraz będziesz fikać i udowadniać, że jest inaczej. To normalne. Popierdółki w twoim wykonaniu mnie nie interesują. W przyszłości uważaj z kim rozmawiasz i w jaki sposób wypowiadasz się o p. Romanie, RSP i o forumowiczach, albo zamknij gębę. Nawet średniointeligentny człowiek wiedziałby jak zachować sie w sytuacji, w której ty dałaś popis chamstwa i cwaniactwa.
Re: komornik
30 sie 2011 - 10:13:24
Flame, nie interesują mnie twoje fantazje a dowody. Nie ja muszę ci udowodnić, że nie jestem żadną Kingą B. tylko ty, aby zachować twarz, powinnaś pokazać wszystkim to co obiecałaś.

Napisałaś, że opublikujesz korespondencję to to zrób. A wypowiedzi typu "zamknij gębę" pozostaw dla tych, których to bawi. Dla mnie to zwykły przykład twojego chamstwa i prostactwa.
Re: komornik
30 sie 2011 - 12:20:31
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame, nie interesują mnie twoje fantazje a
> dowody. Nie ja muszę ci udowodnić, że nie jestem
> żadną Kingą B. tylko ty, aby zachować twarz,
> powinnaś pokazać wszystkim to co obiecałaś.

Dziwne, nie archiwizujesz poczty elektronicznej? Odśwież pamięć i przypominij sobie jakiej kwoty zażądałaś za przygotowanie uzasadnienia w sprawie X. Nawet fachowcy zaniemówili, jak usłyszeli, ile "zaśpiewałaś za usługę". Klientów możesz sobie łowić na innych forach.

> A wypowiedzi typu "zamknij gębę" pozostaw
> dla tych, których to bawi. Dla mnie to zwykły
> przykład twojego chamstwa i prostactwa.

Popis prostactwa w twoim wykonaniu przerósł najśmielsze oczekiwania uczestników pewnego spotkania.
Re: komornik
30 sie 2011 - 12:33:51
Flame, przestań fantazjować o sprawie X i spotkaniu Y tylko spełnij obietnicę złożoną wczoraj i opublikuj w wiarygodny sposób prowadzoną ze mną rzekomo korespondencję.

Masz niepowtarzalną okazję, którą sama zresztą sprowokowałaś, udowodnienia, że wiesz o czym piszesz. Najpierw coś napisałaś a teraz nie potrafisz tego wykonać wychodząc na idiotkę? Ktoś nazwałby to masochizmem, ja nazwę głupotą połączoną ze skrajnym tupetem.

Flame, pytam po raz ostatni: potrafisz zrobić to co zapowiedziałaś wczoraj?
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:07:56
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame, przestań fantazjować o sprawie X i
> spotkaniu Y tylko spełnij obietnicę złożoną
> wczoraj i opublikuj w wiarygodny sposób prowadzoną
> ze mną rzekomo korespondencję.

Wczoraj wrzuciłam stare info, które podawałam już 20 sierpnia. Zaspałaś kobieto!

> Flame, pytam po raz ostatni: potrafisz zrobić to co zapowiedziałaś wczoraj?

Ależ nerwowa jesteś...
Re: komornik
30 sie 2011 - 11:23:44
Ja także chciałabym wiedzieć,czy "flame" potrafi argumentować swoje zarzuty....

Skoro powiedziało sie "a"- to trzeba powiedzieć i "b".

Ps.
"przepychanki","popierdółki", "zamknij gębę".."będziesz fikać".....-
mozna wymieniać setki tego typu określeń w wykonaniu "flame".
Czy to podniesie poziom tego forum?
Re: komornik
30 sie 2011 - 12:48:52
Flame jeśli Kinga nie archiwizuje to mam nadzieję że jest tak jak piszesz, skoro ona sama się domaga ujawnienia korespondencji o której wspomniałaś to zrób to :) inaczej będziecie się przekrzykiwać która jest atrakcyjniejsza :)
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:09:50
Robertxxxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame jeśli Kinga nie archiwizuje to mam nadzieję
> że jest tak jak piszesz, skoro ona sama się domaga
> ujawnienia korespondencji o której wspomniałaś to
> zrób to :) inaczej będziecie się przekrzykiwać
> która jest atrakcyjniejsza :)

Ciekwaskiemu nos urwali. A ty też z warszawskiej ferajny? Nieźle ...
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:18:50
w żadnym wypadku :)
Re: komornik
30 sie 2011 - 12:49:44
Proszę, jak kinga b. przebiera nóżkami ze zniecierpliwienia...
Re: komornik
30 sie 2011 - 13:01:26
Nie wiem co robi Kinga B, bo jej nie znam ale ja rzeczywiście czekam niecierpliwie jaką głupotę jeszcze wymyślisz :).

Czekamy, czekamy flame na potwierdzenie twojej wiarygodności. Czekam niecierpliwie, aczkolwiek bardzo, bardzo spokojnie. Wszak następujące fakty: że od nikogo nie zażądałam żadnych pieniędzy, nie byłam uczestnikiem żadnego spotkania o którym mogłabyś cokolwiek wiedzieć, a przede wszystkim to jak się nazywam to chyba rzeczy których mogę być pewna, nieprawdaż? :)
Re: komornik
30 sie 2011 - 14:09:45
@kinga
Największym błazeństwem jest twoje ponowne pojawienie się na tym forum. Galopująca głupota to raczej twoja przypadłość...Tak przynajmniej oceniają cię postronne osoby. Jeszcze trochę popiszczysz i przestaniesz. Przyda ci się odrobina dyskomfortu i niepewności.
Re: komornik
30 sie 2011 - 14:19:46
Żadnej niepewności błaźnie nie mam. Nie potrafisz nawet pokazać tego, co zapowiadałaś,że pokażesz. Bo taki materiał po prostu nie istnieje.

Osiągnęłaś mistrzostwo świata w kompromitowaniu samej siebie flame. Ktoś kiedyś słusznie napisał, że jesteś nikim innym jak oszołomem, który na tym forum kosztem osób zadłuzonych chce zrobić karierę, bo w życiu realnym nic nie osiągnął.

Chciałaś pokazać dowód tego, że moje intencje nie są właściwie, a w modelowy sposób udowodniłaś, że twoją pisaninę można sobie pomiędzy bajki włożyć. Brawo, choć jedyne czego mogę pogratulować to głupoty. Jeśli wyznajesz zasadę, że w czymś trzeba być najlepszym (a takie się ma wrażenie czytając twoje posty na tym forum) to od tej chwili możesz spać spokojnie.

Pokażę, ale nie pokażę, bo... sama nie wiem co - "flamowa" prawda.
Re: komornik
30 sie 2011 - 16:06:19
Jeśli "flame' nie ma argumentów... atakuje.


Być może pomogła wielu osobom- ale to nie usprawiedliwia jej,by być arogancką
do innych.

Te "barwne" określenia...po prostu już nudzą.

Śmiem twierdzić,że w ostatnim wpisie "kongi" jest sporo racji....

Ps.@ flame
zaznaczam,ze nie jestem z warszawskiej ferajny(ale wiem,że jest tam mnóstwo dobrych
prawników..)
Re: komornik
30 sie 2011 - 16:08:03
Przepraszam- miało byc 'kingi"(a nie kongi).
Re: komornik
30 sie 2011 - 16:24:49
@kinga
Proszę, jak łatwo pindę wyprowadzić z równowagi...
Prostackie domysły na temat moich osiągnięć i kariery włóż sobie w odpowiednią część ciała. Z takim parciem na kasę, jak u ciebie, nie spotkałam się od dawna. Gdyby moja pisanina nie miała dla ciebie znaczenia, siedziałabyś cicho.

P.S. Niepewność jest gorsza od krytyki. Negatywna ocena może być mniej stresująca niż niejasna, niezdecydowana odpowiedź.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 17:58 przez flame.
Re: komornik
30 sie 2011 - 20:26:10
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @kinga
> Proszę, jak łatwo pindę wyprowadzić z
> równowagi...

Nie wiem o kim flame piszesz, jak widać tracisz kontakt z rzeczywistością, mogę przypuszczać, że o sobie. Jeśli jednak masz na mysli mój nieco dosadniejszy niż zwykle język, to trzeba by się zastanowić o czym świadczy twój niezwykle prostacki i chamski. Chyba o życiowej frustracji, co jest najlepszym dowodem prawdziwości twierdzeń zawartych w moim poprzednim poście.

> Prostackie domysły na temat moich osiągnięć i
> kariery włóż sobie w odpowiednią część ciała. Z
> takim parciem na kasę, jak u ciebie, nie spotkałam
> się od dawna. Gdyby moja pisanina nie miała dla
> ciebie znaczenia, siedziałabyś cicho.

Mam siedzieć cicho w momencie gdy urządzasz sobie takie prowokacje moim kosztem? Wolę pokazać innym, którzy jeszcze nie przejrzeli na oczy, ile warta jest twoja pisanina na tym forum.

>
> P.S. Niepewność jest gorsza od krytyki. Negatywna
> ocena może być mniej stresująca niż niejasna,
> niezdecydowana odpowiedź.

Powtarzam po raz wtóry nie ma we mnie żadnej niepewności. Nie budzi moich wątpliwości ani fakt jak się nazywam, ani to że nie byłam na żadnym spotkaniu i nie żądałam żadnych pieniędzy.

Tak jak i w ocenie czytających nie powinno budzić wątpliwości to, że po prostu kłamiesz. Gdybyś miała jakieś dowody to byś je pokazała. Mierna osoba to i miernej jakości kłamstwa.

Może kolejny raz, zanim wspomnisz mnie na tym forum trzy razy się zastanowisz czy warto po raz kolejny dostać po łapkach. Chyba, że kolejna publiczna kompromitacja także "zwisa ci kalafiorem".
Re: komornik
30 sie 2011 - 16:31:45
O pani kinga uraczyła nas swą osobowością.
O ile dobrze pamiętam to raczej tendencje do pisania o czymś, o czym sama nie wiesz posiadłaś osobiście.

Co do osoby z którą korespondowałaś i która przyznała ci rację był piotrxxx?!

PS. Wiele to wyjaśnia ponieważ styl wypowiedzi jest identyczny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 16:33 przez typ niepokorny.
Re: komornik
30 sie 2011 - 18:28:01
Kingę poznałam osobiście,mamy za soba wiele przegadanych godzin i dziesiątki maili.
Kinga,którą ja znam,nie ma nic wspólnego z tą Kingą,którą opisuje Flame (i nie o imię tu chodzi!)
Ja i moja rodzina otrzymaliśmy od Kingi olbrzymią,bezinteresowną pomoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 18:49 przez jaskier30.
Re: komornik
31 sie 2011 - 12:13:23
jaskier30 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kingę poznałam osobiście,mamy za soba wiele
> przegadanych godzin i dziesiątki maili.
> Kinga,którą ja znam,nie ma nic wspólnego z tą
> Kingą,którą opisuje Flame (i nie o imię tu
> chodzi!)
> Ja i moja rodzina otrzymaliśmy od Kingi
> olbrzymią,bezinteresowną pomoc.

Nie wątpię. Od czegoś musiała zacząć. Stać ją na takie gesty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 12:15 przez flame.
Re: komornik
31 sie 2011 - 12:25:00
@kinga
Możesz sobie cwaniaro używać do woli. Trudno dorównać takiej miernocie jaką ty jesteś. Sługuska musi szczekać głośno. Szukaj zdesperowanych klientów na innych forach i portalach. To nie ja się skompromitowałam żądając wygórowanej stawki za "usługę" prawniczą. Tłumaczą się winni.
Re: komornik
31 sie 2011 - 12:32:29
Co musiałam zacząć? Udzieliłam bezinteresownej pomocy o której NIE WIEDZIAŁAŚ (jaskier napisała o tym po raz pierwszy całkiem niedawno) po to żeby sprowokować Ciebie do podjęcia ze mną korespondencji, w konsekwencji której odbyło się spotkanie w innej sprawie, podczas którego zażądałam pieniędzy?

Flame, jesteś doskonała w tym co robisz :) a myślałam, że jest to poważne forum a nie cyrk.

Przypadki takiej skrajnej głupoty są mi obce, więc naiwnie sądziłam, że odezwiesz się w tym wątku tylko wtedy gdy będziesz miała nam do pokazania jakąś korespondencję z jakąś Kingą B. Dalej brniesz w to bagno?

Przy okazji - gratulacje z powodu kolosalnego wkładu w "sukces wyborczy" Romana Sklepowicza. Każdy kto nie znał człowieka, zajrzał na to forum i oceniał poziom i wiarygodność kandydata na senatora na podstawie poziomu i wiarygodności "bohaterki" tego forum na pewno udzielił poparcia.

Kto zagłosuje na osobę otaczającą się takimi błaznami?

Dalej będziesz kompromitować siebie i to miejsce?

Nigdy i nigdzie się nie tłumaczyłam, jedynie oczekiwałam, że spełnisz obietnicę złożoną na tym forum. Jak widać potrafisz tylko grozić (bezpodstawnie) obrażać (nieudolnie), a poza tym jesteś jedno wielkie zero posługujące się słownictwem na poziomie menela spod budki z piwem. Sama nie widzisz tego jak bardzo jesteś żałosna?

Pytanie co jeszcze potrafisz spartolić pozostanie bez odpowiedzi. Na razie, wierzę bowiem, że błazenada made by flame będzie trwać dalej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 13:01 przez kinga.
Re: komornik
01 wrz 2011 - 11:13:13
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Co musiałam zacząć? Udzieliłam bezinteresownej
> pomocy o której NIE WIEDZIAŁAŚ (jaskier napisała o
> tym po raz pierwszy całkiem niedawno) po to żeby
> sprowokować Ciebie do podjęcia ze mną
> korespondencji, w konsekwencji której odbyło się
> spotkanie w innej sprawie, podczas którego
> zażądałam pieniędzy?

Nie bądź śmieszna. Bazujesz tylko na jednym kliencie? Wybiórcze działania też mają sens. Stać cię na takie gesty. Jeden za darmochę, drugi za kasę + działalnośc oboczna, która generuje stały dopływ gotówki. To akurat zrozumiałe. Z czegoś musisz żyć.

> Przy okazji - gratulacje z powodu kolosalnego
> wkładu w "sukces wyborczy" Romana Sklepowicza.
> Każdy kto nie znał człowieka, zajrzał na to forum
> i oceniał poziom i wiarygodność kandydata na
> senatora na podstawie poziomu i wiarygodności
> "bohaterki" tego forum na pewno udzielił poparcia.

Jak już zabrakło argumentów, to uciekasz się do szantażu? Nie wiesz już w który punkt uderzyć? Zaczynasz szarpać p. Romana i pitolić o wiarygodności? Ci, którzy otrzymali pomoc od p. Romana, bądź od RSP zagłosowali. Za twoje podejrzane, "troskliwe" gesty dziękujemy. Nabożeństwo ekspiacyjne odprawiaj sobie na innych portalach i forach. Potrafimy radzić sobie bez takich pindowatych kreatur jak ty. Cóż, bywają osoby, których ptasie móżdżki nie mogą pojąć, że kandydata ocenia się nie przez pryzmat osób, którymi ten się otacza, a na podstawie konkretnych działań.

> Nigdy i nigdzie się nie tłumaczyłam, jedynie
> oczekiwałam, że spełnisz obietnicę złożoną na tym
> forum. Jak widać potrafisz tylko grozić
> (bezpodstawnie) obrażać (nieudolnie), a poza tym
> jesteś jedno wielkie zero posługujące się
> słownictwem na poziomie menela spod budki z piwem.
> Sama nie widzisz tego jak bardzo jesteś żałosna?

Twoje prostactwo przerasta moje możliwości he he przy tobie nie mam szans. Myślisz, że mnie upokorzysz i zamkniesz mi twarz pisząc, że jestem zerem? To nie ja mam problem z poczuciem własnej wartości, a ty. Na ataki wobec innych i w takim "stylu" pozwalają sobie jedynie tchórze i jednostki mocno niedowartościowane. Stąd też za każdym razem rzucasz w moim kierunku podejrzenia, że chcę zrobić karierę. Swoich braków nie nadrobisz oskarżaniem osób postronnych...
Re: komornik
01 wrz 2011 - 11:51:22
Flame, proponuję powrót do faktów. To nie ja oskarżyłam osobę postronną, tylko ty napisałaś na tym forum garść opowieści niby o mnie, obiecując jednocześnie, że opublikujesz stosowną korespondencję.

Pytanie dlaczego tego nie robisz? Podpowiem ci możliwe odpowiedzi, bo widzę, że się niesamowicie męczysz w trakcie korespondencji ze mną:
a) zepsuł ci się skaner lub nie potrafisz się nim posłużyć;
b) nie potrafisz zrobić screena wiadomości;
c) musisz dopiero spreparować korespondencję (która rzecz jasna nie będzie prowadzona z mojej skrzynki mailowej), a więc należy uwzględnić też pkt d;
d) tworzysz właśnie pokrętny sposób wyjaśnienia mojego powiązania z jakąś Kingą B. (o ile oczywiście nie jest to wytwór twojej chorej wyobraźni).

Ja nie muszę "pitolić o wiarygodności". Gdybyś była wiarygodna to byś opublikowała rzekomą korespondencję, o której sama wspomniałaś. Okazuje się, że jej po prostu błaźnie nie masz.

Prawda jest taka kłamczuchu, że nic o mnie nie wiesz i wiedzieć nigdy nie będziesz. Z informacji zawartych na tym forum wywnioskować mogłabyś, że posiadam stałe żródło dochodu, które pozwala mi spokojnie żyć bez zobowiązań kredytowych. Wniosek: nie potrzebuję dodatkowego żródła dochodu poprzez szukanie jakiś klientów. Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, niektórzy żyją inaczej niż ty.

Na marginesie tylko dodam, że osoby, której udzieliłam bezinteresownej pomocy nigdy nie nazwałabym swoim klientem. Niektóre rzeczy robi się bez żadnego interesu, ale widać taka postawa jest ci zupełnie obca :).

Przestaję już apelować o to, żebyś przestała błaznować. Kompromituj sobie to miejsce ile tylko chcesz, robiąc to wyłącznie z własnej głupoty i próżności.

I nie odpowiadaj mi na pytnie jakie własne braki chciałaś nadrobić oskarżając mnie o jakieś fantastyczne historie. Obawiam się, że ich lista byłaby zbyt długa.

Nudna jesteś flame, nudna. Ale sama wpakowałaś się w bagienko w którym teraz tkwisz.

I przeczytaj sobie dokładnie i ze zrozumieniem zdanie które sama napisałaś:
Na ataki wobec innych i w takim "stylu" pozwalają sobie jedynie tchórze i jednostki mocno niedowartościowane
Znajdziesz w nim odpowiedź na pytanie, skąd twój agresywny i prostacki ton wypowiedzi do wielu uczestników tego forum.

Zrozumiesz coś w końcu z tej historii?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 11:52 przez kinga.
Re: komornik
31 sie 2011 - 13:36:19
@ flame

jesteś naprawdę wyjątkiem - chamska,arogancka,złośliwa...i prostacka.

Już kiedyś pisałam ci,byś uszanowała forumowiczów i nie uzywała swego 'obleśnego"
języka.... ale ty sie z nikim nie liczysz.
Re: komornik
31 sie 2011 - 13:52:44
Morski47 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @ flame
>
> jesteś naprawdę wyjątkiem -
> chamska,arogancka,złośliwa...i prostacka.
>
> Już kiedyś pisałam ci,byś uszanowała
> forumowiczów i nie uzywała swego 'obleśnego"
> języka.... ale ty sie z nikim nie liczysz.


Ty ewidentnie nie wiesz kiedy skończyć!
Musisz mieć ostateczne zdanie:(
I mimo, iż ktoś zamilknie musisz prowokować:(
Re: komornik
01 wrz 2011 - 12:01:21
I jeszcze jedno: korespondencja z takim błaznem jak ty jest dla mnie stratą czasu. Jednak po wszystkich nieprzyjemnościach których doświadczyli od ciebie uczestnicy tego forum, patrzenie jak się koncertowo wykładasz i sama sobie strzelasz gole sprawia mi satysfakcję. Może w przyszłości pomyślisz zanim w kogoś uderzysz idiotyczną insynuacją będącą wytworem twojej chorej wyobraźni.

Być może są tu osoby, które nie chcą lub nie mogą bronić się przed twoją arogancją, wyzwiskami i nie mającymi pokrycia w faktach obelgami. Skoro jednak miałaś tupet strzelić "pustakiem" we mnie, to ponosisz teraz tego konsekwencje.

Jak się czujesz mądralo, jako skompromitowany kłamczuch? Nie jest mi ciebie ani trochę szkoda, to co dajesz innym kiedyś wraca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 12:46 przez kinga.
Re: komornik
01 wrz 2011 - 16:13:33
"Nie jest mi ciebie ani trochę szkoda, to co dajesz innym kiedyś wraca".

Doskonała pointa do tego, co robiłaś i nadal robisz. Stąd ta nieodparta potrzeba zadośćuczynienia.
Re: komornik
01 wrz 2011 - 17:13:36
Tak jak sądziłam, poza bełkotem na temat tego kim chciałabyś żebym była, nie masz nic do powiedzenia. A wstydu brakuje żeby się przyznać do porażki i odpuścić.

W odróżnieniu od Ciebie nikomu nic nie jestem winna. I twoje niezadowolenie z tego powodu mam tam gdzie ty uczestników tego forum.

Gdzie ta korespondencja kłamczucho? Robi się?
Re: komornik
25 paź 2011 - 21:42:14
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:08 przez camion.
Re: komornik
16 lis 2011 - 00:09:20
do flame
Chciałbym odnieść się w 2 słowach do stwierdzenia kingi:

W odróżnieniu od Ciebie nikomu nic nie jestem winna. I twoje niezadowolenie z tego powodu mam tam gdzie ty uczestników tego forum.

Gdzie ta korespondencja kłamczucho? Robi się?

Otóż ja mogę powiedzieć, że jestem winny flame bynajmniej poparcie dla niej w sprawie bezsensownych i niczym nie uzasadnionych ataków ze strony rzeczonej kingi, od której to pomocy nie otrzymałem, podobnie jak od prawnika, przyjaciela mojej rodziny, który nie miał dla mnie czasu, a otrzymałem od flame: korespondencja przyszła na czas, zdążyłem wysłać pismo procesowe sporządzone przez nią i dostałem promesę dalszej pomocy i przy tym nikt nie upomniał się o złamanego szelonga, a jeszcze na dodatek mój wątek był śledzony przez schoppenkę, która też kontrolowała moje infa. Korespondencja e-mail była rzeczowa i profesjonalna. Też dostałem burę od flame za zadawanie niemądrych pytań, ale należało się - powinienem najpierw doczytać, a nie strzępić język po próźnicy. Nie obrażam się wszakże, bo to nie ja ale ona traciła czas na zapoznanie się z moimi dokumentami, stworzenie pisma i odpowiedzi na forum i później na prywatnego maila. Jeśli więc koleżanko Kingo, czy jak Ci tam sansimilo vel może jeszcze ...nie wiadomo co, masz problem z tym "gdzie ta twoja korespondencja?", to muszę Ci powiedzieć, że prawdopodobnie w tym czasie koleżanka flame zajmowała się moją sprawą i korespondencją ze mną - osobą potrzebującą pomocy i osobą, którą pomoc taką od Niej uzyskała. Chciałem Ci jeszcze koleżanko kingo tylko przypomnieć o starym porzekadle, "kto sieje wiatr ten zbiera burze" i gdybyś chciała, to możemy sobie porozmawiać o istocie człowieczeństwa, która według niektórych mądrzejszych zapewne od Ciebie i ode Mnie, sprowadza się do pomocy innym potrzebującym. I moim zdaniem nieprawdą jest to, że nie jesteś nikomu nic winna, gdyż winna jesteś flame przeprosiny.Chociażby w Moim imieniu a myślę, że jeszcze w imieniu wielu uczestników wątków na tym portalu, a szczególnie tych, którzy otrzymali od flame bezinteresowną, podobnie jak Ja pomoc.Jeśli chodzi zaś o język flame, który Ci nie odpowiada to zastanów się nad tym w kategoriach przyczynowo - skutkowych. Pozdrawiam
Re: komornik
16 lis 2011 - 09:31:51
czy jak Ci tam sansimilo vel może jeszcze
@

ode mnie to sie odczep bo ja tu nikogo nie tykam, no na zadnym forum nie ma takiej zaciekłosci i wredności jak tutaj,no az smieszne, skad taka agresja tu się bierze?
Re: komornik
16 lis 2011 - 12:06:22
@ sansimila - agresję juz chyba mamy we krwi(bo na każdym kroku to widać-czy tutaj,czy w polityce,czy na innym polu życia społecznego).

@ harnaś - cieszę się,że otrzymałeś pomoc- bo o takiej pomocy zapewniała Schoppenka,gdy tworzył się RSP. Jeśli ktoś oferował pomoc,to widać wywiązuje się z obietnicy i to jest jego dobra wola.Masz prawo być wdzięczny za to.
Ale to nie znaczy,że trzeba innych dyskredytować- tych,którzy nie są osobiście
związani z daną sprawą - ale w miare swoich wiadomości,także pomagaja na tym forum.
Przepychanki między "flame' a "kingą",są ich prywatną sprawą. My nie znamy prawdy,więc trudno byc obiektywnym.
Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do "kingi"-jeśli nie są to jakieś domysły,tylko
prawda poparta dowodami- to niech o tym napisze.Flame i Schoppenka nie chcą już
udzielać sie na tym forum- tez nie wiadomo,z jakiej przyczyny.A "kinga' parę razy
udzielała informacji-bo ktos tego potrzebował.I to jest ważne,a nie osobiste animozje.Nie wiem kim jest "kinga",ale jest to bez znaczenia,gdy komuś może pomóc.
Re: komornik
24 lis 2011 - 14:17:17
Witam Szanowne Forum
Dzis dostałam pismo od komornika,aby wstawić sie osobiście do jego kancelarii w Szamotułach/jestem z Poznania,dobrze ze nie w Ełku:)/ Sprawa dotyczy FM banku a traczej dawniejszego Funduszu Mikro. Do spłaty koło 12tys. Jechac muszę-wiem,ale cóż ja mu mam zaproponować. Zamknełam firmę z duzymi długami w US i ZUS.Póki co znalazłam zatrudnienie na 1/3 etatu,nie mam żadnych ruchomości,nieruchomości,rzeczy które mogłabym spienieżyc zeby pospłacac cokolwiek. Majac firme wynajmowałam mieszkanie. Mam je opłacone do końca roku,a potem to nie wiem gdzie pójdę. Staram sie o podwyzszenie alimentów/400zł/,ale nie wiem o ile się uda. Co ja mam powiedzieć temu komornikowi? Czy on będzie wymuszał na mnie jakąś spłatę? Przecież ja w tej chwili nie mam za co żyć,a płatności jest tyle,że nie wiem co najpierw. Poradzcie Kochani!
Re: komornik
24 lis 2011 - 17:07:43
@ soniusia5-
powiesz komornikowi prawdę- to,że nic nie masz.Jak dostajesz alimenty- to ci ich
przecież nie zabierze...Jak może wymuszać spłatę - gdy nie ma z czego 'wycisnąć"?
Być może zawiesi,albo umorzy egzekucję.Bo z czego będzie egzekwował?
Ja nie wiem ,czy pracujesz na umowę zlecenie,czy umowę o pracę( a to wtedy zależy
ile może ci zabrać).
Może trafisz na porządnego człowieka i uda ci się wszystko zalatwic tak,byś miała jeszcze "na chleb".Powodzenia i trzymaj się.
Re: komornik
24 lis 2011 - 17:14:29
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 20:10 przez camion.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:50:48
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfd3rh66
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować