Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Star Wars Credits For Sale

invest bank
14 cze 2011 - 13:46:43
Witam, dziś mąż dostał pismo -wezwanie iż mamy ajkaś zaległosć za 2004 rokw wysokości 45 zł za jakieś raty-wylizone odsetki itp oraz ze od dnia 18 kwietnia 2011 odsetki za zwłoke to 2 zł dziennie.dokumentów juz dawno nie mam-juz rzeczy które byla splacane tez nie mam-pierwsze wezwanie po 7 latach!!!!co robic
Re: invest bank
14 cze 2011 - 14:41:21
@zeta81
W jakiej formie została nadana korespondencja? - List polecony czy "zwykły"? Kto jest nadawcą? Jest to wezwanie do uiszczenia prawdopodobnie przedawnionego zobowiązania. Nic więcej nie mogę Ci doradzić. Podajesz zbyt skąpe informacje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 14:43 przez flame.
Re: invest bank
14 cze 2011 - 16:04:26
Napisz więcej, to będzie wiadome, co robić. NIE PANIKOWAĆ
Re: invest bank
15 cze 2011 - 08:26:31
Pismo przyszło zwykłym listem.NIe jest to wezwanie ,pismo tylko dotyczy umowy z 2004 roku i inf o zaległości tym iż od dn 18.kwietnia 2011 licza odsteki po 2 zł dziennie , inf iż nie mamy zamkniętego konta(tzn umowy) i przez to będziemy mieć problemy z kredytami itp.Tylko czemu nic nie przysłali jak umowa się skończyła, przez tyle lat też nic i skąd nagle naliczanie odtseke po 2 zł dziennie od 18 kwietnia???Na podstawie jakiego prawa?
pzdr
Re: invest bank
15 cze 2011 - 08:33:17
Liczą na znanie długu, dlatego pod żadnym pozorem nie wolno się z nimi kontaktować bo można nawet nieświadomie uznać dług. Oni po prostu szukają jelenia. Jeśli wsyłają pismo listem zwykłym to ównie dobrze mogli wcale nie wysłać, taki list nie ma żadnej moc prawnej. Zacznij działać dopiero jak przyjdzie cokolwiek z sądu, wtedy trzeba będzie wnosić sprzeciw od nakazu zaplaty, ale myślę że do tego nie dojdzie bo za dużo zachodu a i dla nich zysk niepewny.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: invest bank
16 cze 2011 - 17:06:17
Witajcie,
zadam znów byc może dziwne pytanie ale jakoś jasnej i zrozumiałej dla mnie wykładni znaleźć nigdzie nie mogę.
otóż dług bankowy przedawnia sie po 3 latach (jeśli wierzyciel nic w tym czasie nie zrobi oczywiście) i teraz tak powiedzmy wypowiedzenie umowy o kredyt było dajmy na to odebrane 1.marca , biegnie 30 dni czyli na 31 marca jest ostani dzień wypowiedzenia czyli 1 kwietnia dług staje się w całości wymagalny i od tego 1 kwietnia zaczyna biec termin przedawnienia?
Pytam, żeby nie władować sie w uznanie czegoś co juz dawno stało się przedawnione.
Dzięki za odpowiedź. :)
Re: invest bank
16 cze 2011 - 18:24:17
Barber dokładnie tak!
Warunek wypowiedzenie powinno być skutecznie.
Jako dowód skuteczności warto mieć takie wypowiedzenie wraz z kopertą.

Jeżeli takie cosik nabyła firma windykacyjna to można skutecznie im to wyperswadować nawet gdy dług nie jest przedawniony - dlatego Videxus maca poleconymi kto i jaki opór może stawić przed sądem, z mocnymi argumentami można się przyczaić aby nadzieli się na koszty sądowe.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:48:12
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfefg5bgrhr
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować