Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: wspolne konto z byłym partnerem!

wspolne konto z byłym partnerem!
29 lip 2011 - 19:46:20
Witam serdecznie! bardzo prosze o pomoc! nie wiem co mam robic, w 2005 roku zalozylam konto z partnerem(nie bylismy malzenstwem), rozstalismy sie w 2007 roku i zapomnialam w ogole o istnieniu tego konta, poniewaz to on z niego korzysrtal a ja mialam miec tylko osobna karte do bankomatu. w 2010r przyszlo z windykacji do zaplaty ponad 500zl, nie wiedzialm o co za bardzo chodzi,jednak po wielu tel do banku dowiedzialam sie o co w ogole chodzi, wplacilam dana kwote, prosilam od razu o zamkniecie konta i o zablokowanie jakiegokolwiek dostepu abu moj byly nie wybral pieniedzy, jednak po kilku dniach otrzymalam telefon z banku ze nie mozna zamknac konta poniewaz jest ono zadluzone( a nie wspomnialam ze to konto Inteligo-internetowe i wszystko trzeba zalatwiac tel badz listownie). wysylalalm do nich pisma, rozmawialam z wieloma osobami i tlumaczylam sytuacje aby to jego scigali poniewaz ja nie mam zadnego dostepu do tego konta. jednak oni twierdza ze to jest wspolne i tak samo jestesmy odpowiedzialni! sytuacja na dzien dzisiejszy wyglada tak- konto znowu ma zadluzenie ok 600zl. dzwonili do mnie juz z kancelarii prawnej gdzie byla oddana sprawa. Pani widziala tam ze wszystkie transakcje i wyplaty wykonuje ON jednak nie mogla nic zrobic a on nie ma z nikim kontaktu,przyszlo mi juz pismo ze trafie na czarna liste do banku :( mam dziecko chore na cukrzyce, ojciec (czyli wspolwlasscieciel konta ) nie ma z dzieckiem kontaktu, mam 26 lat i nic w zyciu przez niego nie bede mogla zrobic?! jak mozna to zalatwic inaczej? boje sie nawet dokonac wplaty zadluzenia pozniewaz zanim ja zamkne konto to on juz to ponownie wyplaci. gdyby istniala mozliwosc pojsc do banku, wplacic i zamknac konto to jeszcze bylabym w stanie to zalatwic, ale co to za soplacania dlugow jak ten pasozyt to wyplaci? blagam pomozcie mi jak to mozna zalatwic? czy istnieje jakas sprawiedliwosc???
Re: wspolne konto z byłym partnerem!
31 lip 2011 - 00:08:19
Napisz wniosek o zamknięcie konta wraz z zapłatą za dług... jeśli powtórzy się pobranie pieniędzy przez byłego partnera złóż zawiadomienie do Prokuratury.. art. 286 kk..
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować