Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Do kogo pisac?

Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 15:59:12
Witam,
troche poczytalam forum, zwlaszcza interesowaly mnie watki dot. BPH.
Otóż mam kredyt gotówkowy w Banku BPH (zawarty jeszcze za GE Money Bank), zawiesiłam w sierpniu ratę, podpisalam aneks do umowy, po czym zwrocilam sie z prosbą o zmniejszenie 6 nastepnych rat. Bank odmowil restrukturyzacji, powolujac sie na regulamin udzielania kredytow, ze jak bylo zawieszenie raty, to nie mozna teraz robic restrukturyzacji.
Poradzcie prosze do kogo zwrocic sie z pomoca. Czy pisac do arbitra bankowego opisujac sytuacje??? Podpowiedzcie prosze.
Nie bede nigdzie przenosic kredytu bo aktualnie nie mam zdolnosci.
Nie chce tez zaprzestac placic raty, chce tylko ja zmniejszyc na jakis czas.
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 16:06:10
Pisz do zarządu banku BPH. Tutaj nikt inny Ci nie pomorze, to zależy tylko i wyłącznie od ich dobrej woli. Mam nadzieję że spotka Cię cud i przychylą się do Twojej prośby. Nie bedę ukrywała że jest to paskudny bank do negocjacji. Wzór prośby o ugodę znajdziesz na stronie [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]

Powodzenia, trzymam kciuki.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 16:42:25
Myslalam o arbitrze bankowym, ale to chyba nie ma sensu.....
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 16:50:00
paczuszka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Myslalam o arbitrze bankowym, ale to chyba nie ma sensu.....

Stracisz tylko 50,00zł. Arbiter jest opłacany z kieszeni bankierczyków, więc nie strzeli sobie w stopę i nie wyda decyzji nieprzychylnej dla banczku. Byli na forum tacy, co próbowali i ... mocno się rozczarowali.
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 16:47:49
To kosztuje 50 zł i zupełnie nic nie daje. Arbiter bankowy jest powołany przez same banki a więc działa na rzecz swoich mocodawców. Rolą arbitra jest ocena czy postępowanie banku było zgodne z regulaminem i prawem bankowym. Nikt w Polsce nie zajmuje się mediacją z bankami bo same banki nie chcą jej podjąć. Dlatego są tylko dwa wyjścia: albo bank ustąpi i jednak podpiszesz jakaś ugodę albo wypowie kredyt, nada BTE i zawita do domu komornik.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 16:53:26
Kredyt jest splacany regularnie, wiec poki co bte nie grozi.
Banki moga wszystko, my nic....:) a negocjacje z bankiem kiedy jest juz zaleglosc -to troche za pozno. Wszyscy pieknie mowia: kliencie, informuj nas o swoich problemach, pomozemy, bo rozumiemy itp. Wszystko g... prawda.
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 17:01:05
Znam takich, którzy dopiero po 8 wniosku podpisali ugodę. Wszystko zależy od obciążenia, które na Tobie wisi. Jeśli to spora kwota, a oprócz tego kredytu masz inne zobowiązania w bankach lub firmach parabankowych, to będziesz musiała długo piłować sprawę. Jeśli zadłuzenie jest niewielkie i jest jedynym zobowiązaniem, to masz szanse.

P.S. Bank może wypowiedzieć umowę i uraczyć Cię bte oraz egzekucją komorniczą(wszystko zależy od zapisów w Twojej umowie lub od regulaminu) nawet wtedy, gdy zaczniesz płacić pomniejszone raty.
Re: Do kogo pisac?
02 wrz 2011 - 22:49:46
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 16:48 przez camion.
Nieco humoru :)))
10 wrz 2011 - 00:09:02
- Jaka jest różnica między umową kredytową a ślubem kościelnym?
- Żadna, umowę mozna zawrzeć w każdej chwili, a zerwać nie da rady.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Do kogo pisac?
10 wrz 2011 - 20:05:51
Gustlik - prędzej uzyskasz stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego niż dogadasz się z bankiem :)))))))
Re: Do kogo pisac?
10 wrz 2011 - 21:04:16
Barbar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gustlik - prędzej uzyskasz stwierdzenie
> nieważności ślubu kościelnego niż dogadasz się z
> bankiem :)))))))
miałam to samo napisac
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:29:48
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqd3dg5r5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować