Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: windykator z Paribas Forte

windykator z Paribas Forte
22 lip 2010 - 02:52:40
WITAM W KOŃCU CZUJĘ ŻE SĄ JAKIEŚ NADZIEJE NA WYJŚĆIE Z TEJ PENTLI W GRUDNIU WZIEŁAM DEBET W DOMINET BANKU OD WYKORZYSTANYCH ŚRODKÓW POBIERALI MI PIENIADZE Z REGÓRALNEGO PRZELEWU JAKIES 5%O OD SUMY 4 000TYS.WSZYSTO BYŁO PIĘKNE.W LISTOPADZIE DOSTAŁAM PISMO O NIE PRZEDLUZENIU UMOWY Z RACJI NA NIE RZETELNE SPŁACANIE TEGO KREDYTU.JAK SIE OKAZAŁO Z OPUŻNIENIEM BYŁY POBIERANE PIENIADZE Z KONTA O CZYM NIE WIEDZIAŁAM ZAWSZE SPRAWDZAŁM PRZED WYCIAGNIĘCIEM CZY BANK OKREŚLONĄ SUMĘ POBRAŁ.PISAŁM PISMA DO BABKU O PRZEDŁUZENIE MI KREDYTOWANIA CZEKAŁAM DŁUGO NA ODPOWIEC ALE JEJ NIE DOSTAŁAM W STYCZNIU WPŁYNEŁO WYNAGRODZENIE KTÓRE ZOSTAŁO ZABLOKOWANE NAPISAŁAM KOLEJNE PISMO O ROZŁOŻENIE ZADŁUŻENIA NA RATY TEŻ NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ ODPOWIEDZ.W TYM TYGODNIU DZWONIŁ WINDYKATOR TWIERDZĄC ŻE DOBŻE ZE ODEBRAŁAM BO INACZEJ MIAŁA ZAMIAR SIE DO MNIE WYBRAĆ PRZEDSTAWIŁAM MU SWOJA SYTUACJE FINANSOWA CZYLI W CHWILI OBECNEJ JESTEM NA ZASIŁKU MACIEŻYŃSKI CZYLI 1125ZŁ NETTO I TO ŻE MAM INNE ZOBOWIAZANIA.W CHWILI ZACIAGNIECIA KREDYTU OBOJE Z MĘŻEM PRACOWALIŚMY MĄŻ MIAŁ DOCHODY 2 500 ALE PRACE STRACIŁ MAM 2 DZIECI NA UTRZYMANIU MALYCH.DO PIATKU KAZAŁ MI WPACIĆ 350ZŁ MÓWIŁ ZE JAK NIE WPŁACE TO ROZMOWA I SPODKANIE Z NIM NIE BĘDZIE PRZYJEMNA BO TO PRAWIE JAK KOMORNIK TĘ WPŁATE KAZAŁ POTRAKTOWAĆ JAKO NAJPILNIEJSZA PYTAŁM CZY JEST JAKAŚ MOZLIWOSC ROZŁOŻENIA TEGO NA RATY POWIEDZIAŁ TYLE ZE DO WRZEŚNIA JEGO SPOSOBEM POZBENDZIEMY SIE ZADŁUŻENIA WPROST POWIEDZIAŁAM ŻE TO JEST NIE MOZLIWE I NIE DAM RADY ZAPYTAŁAM CZEMU BANK NIE ODPOWIADA NA MOJE PISMA PRZYPATKIEM SIE WYGADAŁ ZE ZA PODANie o restruktyzacje jest pobierana opłata w wysokośći 40zł o czy pracownik banku mnie nie informował a i dodał że jak będzie musiał do mnie przyjechać to wizyta nie jest tania dodam iz windykator jest z banku dominet(Paribas Forte)jesli nie wpłace tej kwoty do piatku to jakie może poczynić działania a jesli przyjedzie do mnie do domu to jak ja mam z nim rozmawiać mieszkam z rodzicami a nie chce wtajemniczć ich w moje problemy finansowe nie posiadam nieruchomości samochodu dom nalezy do rodziców prosze mi pomuc
Re: windykator z Paribas Forte
22 lip 2010 - 10:46:28
Aneta - NIE ROZMAWIAJ Z WINDYKATORAMI! NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W DYSKUSJE I AWANTURY! Bank chce od Ciebie za wszelką cenę wyciągnąć kasę! Zamęczą Cię! Jeśli okażesz słabość to nie dadzą Ci spokoju!
WINDYKATOR TO NIE TO SAMO CO KOMORNIK!
Windykator, nachodząc Cię w domu ŁAMIE PRAWO! Jak kretyn z windykacji pojawia się w miejscu, gdzie jesteś zameldowana, zamykasz mu drzwi przed nosem i UWAGA! nie wpuszczasz do mieszkania! On nie ma prawa przekroczyć progu Twojego domu! Jeśli wpuścisz go na własne życzenie - pozamiatane, nawet policja Cię nie ochroni, bo zrobiłaś to z własnej woli. Jeśli windykator jest upierdliwy i natrętny dzwonisz na policję, zgłaszasz naruszenie miru domowego i uprzejmie prosisz o przysłanie patrolu. Policjanci legitymują Ciebie i windykatora i spisują notatkę służbową z zajścia. Czasami wystarcza stanowcze postępowanie i nieustępliwość wobec żądań windykatora, ale by być stanowczym trzeba poznać zakres ich praw. Oni mogą z Tobą, co najwyżej, rozmawiać na neutralnym gruncie.
W regulaminie dołączonym do umowy powinna być zawarta informacja o opłatach związanych z obsługą umowy, w tym o kwocie pobieranej za złożenie podania o możliwość spłaty w ratach. Nie wiesz, co podpisywałaś?
Przejrzyj dokładnie wątki - o windykacji jest na forum sporo informacji.
Najwyższy czas zmienić bank, założyć konto w innym lub pobierać świadczenie w gotówce. Oczywiście, zadłużenie spłacać w miarę możliwości choćby drobnymi kwotami, albo poinformować pisemnie bank, że w najbliższym czasie z powodu trudnej sytuacji materialnej nie będziesz w stanie należycie wywiązać się z umowy. Podanie wysłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.
Dla mnie to niejasna sytuacja, albo Ty zbyt chaotycznie ją opisałaś. Jeśli sprawa dotyczy limitu zadłuzenia w koncie (debet) to wydaje się, że zbyt często przekraczałaś limit i stąd żądanie banku o zwrot całej kwoty.
Możesz też skontaktować się z p. Romanem Sklepowiczem. Numery telefonów były wielokorotnie podawane w wątkach na forum. Proszę, poszukaj.



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-22 14:17 przez flame.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować