Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: kruk

kruk
13 gru 2011 - 10:23:50
dzwonila pani z kruk a chce wplaty do godz 12 ja nie mam bo komornik mi zabiera co robic?
Re: kruk
13 gru 2011 - 10:39:29
Nie rozmawiać z "panią z kruka". A przede wszystkim to poczytać troszke to forum. Tutaj jest mnóstwo informacji odnosnie postępowania z firmami windykacyjnymi, od tego zacznij.

pozdrawiam
Re: kruk
13 gru 2011 - 10:39:58
midlum,nie kontaktuj się z nimi.Niech wracacja tam skad przyszli.Nie pozyczałes od nich,więc ich OLEJ!!!!!!....
Re: kruk
13 gru 2011 - 11:06:46
mam trzy zajecia komornicze pracodawca odciaga mi po 100 zł. na kazde kruk dzwonil w imieniu getin banku albo dzis wplata albo sad i bte ,boje sie
Re: kruk
13 gru 2011 - 20:09:57
@ midlum2-

czytasz forum,to pewnie wiesz,że firmy windykacyjne nie mogą cię zastraszać(tak jak straszą cię sądem).Po co odbierasz telefony od Kruka?!
Getin jest najwredniejszym bankiem- jeśli chodzi o ich windykację....ale to też można przeżyć.
Najgorsze jest to,że paraliżuje cię strach. Ale sobie wytłumacz - przez telefon nic ci nie zrobią. A jak juz odbierzesz i będą cię straszyć - to powiedz im,że jest ustawa o tym,że nie wolno nękać i straszyć dłużnika!Bo za to jest przewidziana kara.
Masz już zajęcia komornicze - i to nie jest pocieszenie,ale nawet jeśli Kruk straszy cię bte,to dojdzie to do tych zajęć,ktore już masz i będzie następna stówa....
Firmy typu Kruk sa od tego,by "dyscyplinować' dłuznika- dlatego biorą go na strach.
Bo cóż innego mogą?! Jeśli boisz się - nie odbieraj od nich telefonów,będziesz
spokojniejszy. Bo najgorszy jest 'dołek psychiczny" a nie finansowy.....
Re: kruk
13 gru 2011 - 20:39:48
Wcześniej znalazłem tu na forum jakieś zasady postępowania z firmami windykacyjnymi ale teraz nie mogę ich znaleźć. Pamiętam że to było dość sensowne, więc chyba trzeba się do tego stosować bo nas zjedzą. Ja zamierzam przetrwać i sie nie poddać.
Re: kruk
13 gru 2011 - 20:58:27
dzwoniłem dzisiaj do P Romana Sklepowicza, udzielił mi kilka ważnych rad
Re: kruk
18 gru 2011 - 09:04:24
narazie spokoj
Re: kruk
20 gru 2011 - 21:37:42
ale znów dzisiaj dostalem pisemko od pana macieja panfila i wspolnikow pismo ze natychmiast mam wplacic do 21 calosc zadluzenia z citi banku
kurde jak życ????????????????????????????
Re: kruk
17 sty 2012 - 18:15:02
niedługo bede miał prawdopodobnie jeszcze dwa zajecia komornicze, z getin banku (sprawe prowadzi kruk) a ja ich cały czas zawodze ,i z citi banku , to bedzie już piąte zajęcie po 100, które odciąga mi pracodawca.....................
Re: kruk
17 sty 2012 - 20:20:39
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 01:03 przez camion.
Re: kruk
18 sty 2012 - 17:44:07
SAM NIE MAM POJĘCIA, A JESLI POINFORMUJE KOMORNIKA TO KOMORNIK CO ZROBI? ZLICYTUJEMNIE CZY...........
Re: kruk
18 sty 2012 - 19:12:07
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 00:57 przez camion.
Re: kruk
20 sty 2012 - 16:11:15
dzisiaj rozmawiałem z komrnikiem, pytałem się czy jak w razie doszło by do licytacji z ruchomosci to jesli ja nic nie posiadam to czy z żony może sciagnac ( telewizor,i inne rzeczy) skoro żona nic nie podpisywała (nie wiedziała o branym kredycie i nie widnieją podpisy żony).Powiedział że tak że moze z żony wynagrodzenia sciagac a ze nie mamy rozdzielnosci majatkowej to rowniez z rzeczy ktore sa w domu. bo jak mam udekumentowac fakt ze telewizor jest zony? skoro nie mam zadnych dokumentow (faktury ani innych kwitow) ze zona kupowala???
Re: kruk
20 sty 2012 - 16:40:03
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> dzisiaj rozmawiałem z komrnikiem, pytałem się czy
> jak w razie doszło by do licytacji z ruchomosci to
> jesli ja nic nie posiadam to czy z żony może
> sciagnac ( telewizor,i inne rzeczy) skoro żona nic
> nie podpisywała (nie wiedziała o branym kredycie i
> nie widnieją podpisy żony).Powiedział że tak że
> moze z żony wynagrodzenia sciagac a ze nie mamy
> rozdzielnosci majatkowej to rowniez z rzeczy ktore
> sa w domu. bo jak mam udekumentowac fakt ze
> telewizor jest zony? skoro nie mam zadnych
> dokumentow (faktury ani innych kwitow) ze zona
> kupowala???

to że tak powiedział nie znaczy że może zrobić, o wynagrodzenie żony możesz być spokojny, z ruchomościami może być problem bo są w waszym władaniu

Przez „władanie” rozumieć należy faktyczną dyspozycję przedmiotem, niezależnie od stosunku prawnego władającego do tego przedmiotu.

oczywiście możesz się bronić art. 841 kpc.
Re: kruk
20 sty 2012 - 17:46:20
Czy to są kredyty z przed 25-lutym-2005r. czy po? Jeżeli po to tej dacie, a żona nie wiedziała o kredytach i nic nie podpisywała, to komornik może prowadzić egzekucję jedynie z twojego majątku osobistego, tj. wynagrodzenia za pracę, renty, emerytury, i dochodów z innych źródeł,uzyskiwanych tylko przez ciebie. Żeby wierzyciel mógł ściągać z waszego, majątku wspólnego musi udowodnić przed sądem, że żona wiedziała o twoich kredytach, i uzyskać tytuł wykonawczy z majątku wspólnego. Jak będziesz chodził do komornika i "podpowiadał" mu co ma robić, to zawsze będziesz żył w strachu. Jeżeli komornik nie jest człowiekiem, a św---ą, nie trzeba mu pokazywać, że sie boisz i nic nie wiesz, na temat egzekucji, to zbierze ci nawet "żonę". Tak jest dopóki żyjesz, później są schody.
Re: kruk
20 sty 2012 - 23:44:38
Więc odpowiadasz majątkiem osobistym, żona nic nie wiedziała.
Re: kruk
20 sty 2012 - 18:58:52
wszystkie kredyty i karty byly brane po 2005 roku ,zonce wspomnalem tylko ze wzialbym jakis kredyt ,pojechali bysmy gdzies , odwlekala mnie od tego pomyslu a ja zrobilem jak zrobilem,,,,,, do komornika musialem pojsc bo dzisiaj dostalem kolejne zajecie z banku
Re: kruk
22 sty 2012 - 09:18:06
rozumiem ale jak w razie nie daj Boże przyjdzie to co???? tak samo oglądam telewizję ,uzywam pralki etc....
Re: kruk
22 sty 2012 - 12:31:52
Mnie powiedział prawnik - "jak przyjdzie komornik, niech pan zaprowadzi go do szafy i pokarze to są żony majtki, kiecka,jakieś koraliki itd. reszta to jest nasz majątek wspólny" i niech tak samo zrobi twoja żona. Najlepiej pójdź do jakiegoś prawnika za poradę dużo nie bierze, a może nawet są gdzieś porady darmowe, i się spytaj dokładnie, żebyś był spokojny.
Re: kruk
22 sty 2012 - 13:59:58
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 09:02 przez camion.
Re: kruk
22 sty 2012 - 16:20:01
nic juz z tego nie rozumiem...................
Re: kruk
22 sty 2012 - 16:30:42
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 09:01 przez camion.
Re: kruk
22 sty 2012 - 18:17:07
Już prościej wytłumaczyć, ci się nie da. Wierzyciel (bank-i) muszą żonie udowodnić, że wiedziała o twoich kredytach, żeby uzyskać, klauzulę wykonalności na wasz majątek wspólny. A jak udowodni? chyba, że żona powiedziałaby że wiedziała. Jak tego nie rozumiesz to (pisałem ci) idź do prawnika.
Re: kruk
22 sty 2012 - 18:07:47
to co mi pierd.... komornik ze moze z wynagrodzenia zony i z majatku wspolnego jak nie mamy rozdzielczosci ,prowadzic egzekucje?
Re: kruk
22 sty 2012 - 20:55:04
midlum2 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> to co mi pierd.... komornik ze moze z
> wynagrodzenia zony i z majatku wspolnego jak nie
> mamy rozdzielczosci ,prowadzic egzekucje?

Bo jest kupa h.. zobaczył,(już ci pisałem wcześniej) że przyszedłeś i nie masz pojęcia o swoich prawach, bo zapytałeś czy może zajmować, także z żony pensji,i majątku wspólnego. Tym samym żeś mu podpowiedział, więc żeby cię przestraszyć, tak ci powiedział, bo on z tego ma kasę.
Re: kruk
22 sty 2012 - 19:45:51
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 09:00 przez camion.
Re: kruk
22 sty 2012 - 21:29:10
a to dziad
Re: kruk
22 sty 2012 - 22:38:19
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 09:00 przez camion.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:12:41
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqf3tg5r
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować