Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Centertel i Kruk

Centertel i Kruk
29 wrz 2010 - 11:35:55
Post nie dotyczy żadnego banku tylko PTK Centertel i KRUK. Już myślałem, że mam z głowy, że mam święty spokój ale się myliłem...
W zeszłym roku zakupiłem mobilny internet w Orange. Od początku nie działał jak powinien. Nie było reakcji na zgłaszane problemy - brak zasięgu, prędkość jak z początków internetu. Płaciłem abonament, wreszcie się wściekłem i wypowiedziałem umowę z winy operatora i wyłączyłem całkowicie modem. Na to Centertel po kilku miesiącach przysłał mi wezwanie do zapłaty za ten okres, w którym już nie korzystałem z usług. Pal sześć, zapłaciłem i ponownie wysłałem rozwiązanie umowy. Po kilku dniach zadzwoniłem do BOK i jakaś panienka poinformowała mnie, że nr jest odłączony, saldo wynosi 0 (słownie: zero) złotych. Po czym dostaję pismo, że dziękują za wpłatę i ponownie nr jest aktywny. Ludzie, poczułem się jak bohater Kafki!! Kolejne telefony, pisma (już z potwierdzeniem odbioru). Znowu dostaję pismo, że umowa na 2 lata i że oni DOKŁADAJĄ STARAŃ, żeby wszędzie był zasięg itp. Krew mnie zalała, napisałem, że w umowie w żadnym punkcie nie jest napisane, że BĘDĄ DOKŁADAĆ STARAŃ i w związku z tym rozwiązuję PONOWNIE umowę z winy operatora z tytułu niezgodności towaru z umową. I znowu dostaję pismo, że w takim razie rozwiązują umowę i chcą ode mnie odszkodowanie z tytułu zerwania umowy w kwocie ok. 500 zł.
I znowu pismo ode mnie, że odszkodowanie to ja powinienem dostać bo nie mogłem korzystać z usług zagwarantowanych umową. No to oni mi pismo, że chcą już 1600 zł. No to ja im pismo przedsądowe, że jak się nie odczepią to im zrobię sprawę z tytułu wyłudzenia nienależnych świadczeń. Po kilku dniach dzwonię do BOK, jakaś panienka mnie informuje, że pismo jest anulowane (błąd systemu), moje saldo jest zero, nr jest wyłączony i odpowiednie pismo jest do mnie wysłane. A dziś szlag mnie trafił. Dostałem pismo od KRUK-a, że są pełnomocnikiem i chcą ode mnie 1600 zł. I straszą sądem, komornikiem itp...Ręce opadają.....
Czy mogę coś jeszcze zrobić czy tylko pozostaje pierdolnąć to wszystko i wyjechać z tego jebanego kraju np. na Grenlandię?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować