Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Ukredytowani-Na Amen

Ukredytowani-Na Amen
29 wrz 2010 - 13:04:37
Zapraszam ba kartki z bloku. Historia z wczoraj, jak najbardziej autentyczna. Mnie skóra ścierpła i też sobie pod nosem przeklęłam (zazwyczaj nie klnę).

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Ukredytowani-Na Amen
29 wrz 2010 - 13:21:36
Przerażające - działania te mają doprowadzić do wynarodowienia Polski - nie dało się zbrojnie, dyktaturą - ten sposób się zapewne sprawdzi(((
Re: Ukredytowani-Na Amen
29 wrz 2010 - 14:47:48
Też jestem ukredytowana (przez swoją głupote ,naiwność,warunki w jakich przyszło mi żyć).
Wiele czynnikow sie na to złożyło niezaleznych ode mnie.
Szkoda ,że nie moge posłuchac mądrej rady P.Sklepowicza,PESEL nie ten.
Też bym spier....alała skoro nie ma innego wyjścia .
Tym mlodym życzę z Całego Serca powodzenia.
Re: Ukredytowani-Na Amen
29 wrz 2010 - 18:54:42
Kochani piszcie swoje opinie na blogu i kartkach z bloku, ponieważ tam zaglądają osoby,ktore mają to usłyszeć. Forum ich nie bardzo interesuje.
Pozdrawiam
Re: Ukredytowani-Na Amen
29 wrz 2010 - 18:50:22
wiem,ze po tym artykule na kartkach do pana Romana zglosiły się
interwencja polsatu
telewizja sląsk
i o zgrozo tygodnik wprost

z prosba o adres tych ludzi

pan roman,pomny artykulu we wprost wysłała ich na drzewo z odpowiednim komentarzem

,,podziekujcie kolezance Marlenie Mistrzak za to,ze ja wam nie zaufam i nie dam adresu ani nazwisk tych ludzi

juz raz dziennikarz,ktoremu ludzie zaufali zgnoil ich,zeszmacił,zponiewierał i upodlił

juz raz dziennikarz zadrwił z rzywdy tych ludzi i ich dramatu

no coz,dziennikarze nie dostana fajnego tematu,nie zgarną latwej kasy a wierzyciele nie zabiora tym ludziom paszportów,co jest w 100 procentach pewne,ze szybko wystapiliby z takim wnioskiem do sądu,

i tak przez jednego ,,fachowca,, cala rzesza musi sie obejsc smakiem

a i ja mam ogromna satysfakcje

oto jak szybko krzywda sie odwrócila i wrociła ze zdwojona sila
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować