Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Konto ,debet...

Konto ,debet...
03 paź 2010 - 19:32:56
Prosze forumowiczów o rade
Jak spłacić debet w koncie ror 1000 zł.,który zawsze pokrywał sie pensja ,ale teraz okrojone pobory przez komornika wpłynęły na inny rachunek z obawy przed zajęciem przez komornika kwoty wolnej od zajęc ,zostałabym bez pieniedzy ,ale debet chce spłacic
Za podpowiedzi
Dziekuję
Re: Konto ,debet...
03 paź 2010 - 19:58:11
Wpłacić na konto 1000 zł. To jedyny istniejący sposób.
A jak ktoś zna inne sposóby jak bez wpłacania na konto spowodować żeby znalazł się tam 1000 zł to i ja chętnie poznam ten sposób :)
Re: Konto ,debet...
03 paź 2010 - 22:15:51
Jeżeli konto jest zajęte przez komornika to wpłata 1000zł nie zamknie debetu bo ta kwota (i wszystkie inne wpłaty) będzie zablokowana do momentu odblokowania konta.
Re: Konto ,debet...
03 paź 2010 - 22:21:26
Lwica w Twoim przypadku najlepiej pójść do banku,przedstawić swoja sytuację i poprosić o możliwość spłaty tego debetu w ratach.W przeciwnym razie bank sam wypowie Ci umowę debetu na skutek braku wpływu środków na konto.
Re: Konto ,debet...
04 paź 2010 - 08:26:27
Jola ma też inny sposób, sama z niego skorzystała, ale trzyma go w tajemnicy, bo jej teraz troszkę głupio jak już się wszystko wydało. Otóż Jola poszła do dyrektora banku, poflirtowała trochę, posiedziała u niego pod biurkiem, zrobiła co było do zrobienia i ugoda została zawarta :) Ale ogólnie nie polecam tego sposobu, to tylko dla ludzi takich jak Jola.
Re: Konto ,debet...
04 paź 2010 - 10:24:23
Prosze Wszystkich ,ktorzy wiedza o odpowiedź na takie pytania:

Zakład mojego męza prawdopodobnie upadnie -moje pytanie
czy z odprawy mozna ściagnac zajęcia komornicze
i Jeszcze jedno pytanie
czy w przypadku alimentów wskazać komornikowi tylko zakład pracy i pensje do ściagania ,
czy rachunek ror rownież
jaka opłatę w przypadku alimentow może sobie zabrać komornik 8 czy 15 procent i jak to jest w przypadku zbiegu egzekucji.
Czytałam kodeks i e-porady ,ale jest to tak napisane ze nie bardzo rozumiem.
Może Ktoś powie mi z własnego doswiadczenia jak to wygląda odnosnie powyzszych pytań.

DZIEKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZI
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować