Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: NR KONTA BIK

NR KONTA BIK
29 gru 2010 - 20:38:45
B I U R O- I N F O R M A C J I- K R E D Y T O W E J
S A - W- W A R S Z A W I E
nr rachunku odbiorcy
1 0 9 0 0 0 0 4 9 7 3 4 3 1 0 4 5 5 8 9 5 1 0 5


NIŻEJ MUSI BYĆ WPISANY PESEL I JAKIM TYTUŁEM OPŁATA


przykład

imię nazwisko

pesel ....tytułem opłaty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-29 20:40 przez zbyszekhz.
Re: NR KONTA BIK
29 gru 2010 - 21:14:42
Nie za bardzo rozumiem po co zakladales ten watek? Ja normalnie przelew robie przez Internet i wysyłam poleconym z wnioskiem do BIK i w ciagu 2 tygodni dostawalam raport.
Re: NR KONTA BIK
29 gru 2010 - 21:46:00
@ nadziejka
- a moze komus przyda sie ta informacja...nie kazdy przeciez jest tak bardzo
zorientowany,jak ty.
Mnie osobiscie nie przeszkadza,ze zbyszek zalozyl ten watek...
Re: NR KONTA BIK
29 gru 2010 - 21:50:01
ALE NIE WSZYSTKICH STAĆ NA,, RAPORT PLUS,, MOŻLIWE ZE KTOŚ CHCE,, RAPORT STANDARD,, I BEZ POMOCY BANKU A KONTO JEST DLA ODSYŁKI POLECONYM I WYNOSI TYLKO 10 ZŁ I TRUDNO JEST W OGÓLE Z NALEŻ NR KONTA BANKOWEGO BIK W INTERNECIE



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-29 21:54 przez zbyszekhz.
Re: NR KONTA BIK
30 gru 2010 - 19:36:12
Zbyszku poddalam w watpliwosć ten watek bo przy skladaniu wniosku w Internecie drukuje sie (przynajmniej kiedys sie drukował robilam ostatnio we wrzesniu) druk przelewu. A dla informacji innych raz na pól roku KAZDY ma prawo do BIK wystapic o raport Standard i płaci się tylko za przesyłke tak jak Zbyszek pisze 10zł. Wysyla sie wniosek i ten przelew i w ciagu około 2 tygodni otrzymuję sie raport. Troche taki raport zagmatwany ale przynajmniej widac co oni bankowcy pisza sobie o nas. Ja kiedys mialam spłaconą linie Halogotówka w Sygma która ponad rok była w Biku jako niezamknięta a kuriozum była karta z Raifaissen nigdy przeze mnie nie aktywowana z ktorej zrezygnowalam pisemnie i otrzymalam odpowiedz że zamknieta a ona ponad rok byla w Biku w czynnych zobowiązaniach!
Re: NR KONTA BIK
30 gru 2010 - 20:55:16
TAK DRUKUJE SIĘ TYLKO PRZY RAPORCIE PLUS PRZY STANDARD NIE DRUKUJE ZAŁOŻYŁEM TEN WATEK BO DYZO LUDZI SZUKAŁO NR KONTA A WYKIWACZE PODAWALI IM NR KONT SWOICH
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować