Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Przebudźcie się

Przebudźcie się
15 mar 2013 - 15:25:06
Przebudźcie się!
Szanowni Politycy! Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na spłatę długu? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? â?? Czy na pewno wystarczy? ================= Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o głupotach. Wklejaj ten tekst przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " Internet.
Re: Przebudźcie się
16 kwi 2013 - 10:23:45
Wątek "Pytania do Posła" został założony po to, aby te pytania zadawać i oczekiwać odpowiedzi.Zwłaszcza od Posła,który tak wiele obiecywał, szczególnie w zakresie upadłości konsumenckiej oraz bte.
Re: Przebudźcie się
17 kwi 2013 - 09:40:35
Jestem zbulwersowana postawą pana Rozenka, dzięki nam wszedł do koryta bo myśleliśmy, że coś zrobi dla nas dłużników. Tym czasem kracze jak oni, zajmuje się niczym co by mogło nam dłużnikom służyć. Broni Kwaśniewskiego, że do późna pracował i był zmęczony a nie pijany. Ja też do późna pracuję, wcześnie o 4.00 wstaję i dźwigam kłopoty i bardzo jestem zmęczona ale na drugi dzień nie bełkoczę tylko funkcjonuję jak należy i jestem w tym samym wieku co Kwaśniewski no o dwa lata młodsza, wiem bo z nim chodziłam do szkoły. Panie Rozenek jest Pan jednym z nich już zakłamany. ZAWIÓDŁ NAS PAN !!!!!!!!!!!!!! Tęcza jestem tego samego zdania co Ty. Pozdrawiam Ciebie. Krzysia
kjt
Re: Przebudźcie się
17 kwi 2013 - 14:02:51
Kiedyś, przed laty, był taki program dla dzieci - "Miś z okienka". Chyba prowadzil go Pawlik. I kiedyś, gdy myślał, że już nie jest na wizji (a tv wtedy nadawała "na żywo") powiedział: A teraz, drogie dzieci, możecie pocałować misia w dupę.

A teraz, drodzy wyborcy możecie zrobić to samo panu (p)osłu...:)
Re: Przebudźcie się
18 kwi 2013 - 23:02:58
Krzysiu ja Ciebie też serdecznioe pozdrawiam. Trzymaj się dzielnie.
gia
Re: Przebudźcie się
23 kwi 2013 - 14:14:02
Pan oseł ma ważniejsze sprawy ,rozwód ,gra w golfa i choroba wodza najcudowniejszego ,filipińska, ostrzegałam przed satanistami nie głosować.
Re: Przebudźcie się
05 maj 2013 - 16:45:14
Przed laty miałam dużo starszą znajomą,katoliczke,sybiraczke,która poprzez Afryke dotarła do Anglii i przy spotkaniach wszystkim zawsze mówiła "za pieniądze ksiądz się modli ,za pieniądze lud się podli" Czy jest w tym prawda.?
Re: Przebudźcie się
09 cze 2013 - 22:13:50
Mają nad w ch...u jak pani Grodzka. Trudno. Zapraszam na strony UPR. Dużo się pozmieniało.
Re: Przebudźcie się
28 cze 2013 - 22:27:33
Z tej wiadomości wynika ,że biskup też lubi mammone,nawet za pieniądze dał się aresztować,sprytny dłużnik? :) Moja znajoma chyba miała racje.

"Prałat Nunzio Scarano, który był zatrudniony jako księgowy w watykańskiej administracji finansowej, został aresztowany w parafii na przedmieściu Rzymu w ramach śledztwa w sprawie watykańskiego banku IOR - poinformował w piątek adwokat duchownego.
Dziennik "Corriere della Sera" twierdził, że aresztowany jest biskupem Salerno.

[wiadomosci.onet.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować