Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

komornik

komornik
09 paź 2018 - 21:34:00
witam czy takie sformułowanie bedzie dobre juz roznych pism probowalem gdzie przedstawiam swoją sytuacje prosze o pomoc co mam robic nie mam pieniedzy zeby chodzic po prawnikach zeby pismo było sformulowane paragrafami

Ugoda z AliorBank
Zwracam się z prośbą o ugodę w sprawie kredytu konsolidacyjnego w państwa banku który został sprzedany dług wcześniejszy poprzez bank BPH powodem nie płacenia rat zła sytuacja finansowa ,zły adres do korespondencji , brak jakiej kolwiek wiedzy na temat sprzedaży długu oraz wyjazd za granicę w celu spłat zadłużenia. Podkreśle że sytuacja historii spłat która wynika na dzień dzisiejszy była spowodowana nieumyślnie, z powodu cieżkiej sytuacji finansowej jestem gotów podjąć się polubownie, regularnie spłacać zadłużenie moją propozycją jest spłacać co miesiąc około 1000 tysiąca miesiecznie wiedząc o tym że podjołem sie pracy która jest stabilna że spokojem będę mogł sie podjąć spłat regularnie, jedynym moim warunkiem o który proszę jest to żeby zawiesić egzekucję komorniczą z powodu zbyt dużego sciągania pieniedzy około 2 tysięcy złoty miesięcznie czyli połowy mojego wynagrodzenia poprzez komornika dodam jeszcze że jestem jedyną osoba w domu która jest żywicielem, jestem otwarty na różne warianty porozumienia się w tej sprawie. Proszę o pozytywnę rozpatrzenie wniosku.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować