Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników

Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 02:34:08
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 19:11 przez camion.
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 08:54:25
"Zgodnie z nowymi przepisami, dłużnicy, którym kazano opróżnić lokal mieszkalny - będą mogli być eksmitowani do noclegowni lub schronisk"

już widzę te kolejki w przepełnionych noclegowniach i schroniskach

Boże widzisz i nie grzmisz.
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 09:04:51
Może trzeba wystąpić do naszego wspaniałomyślnego rządu aby wysupłał ze swojego skromnego budżetu jakieś zaskórniaki na szybką budowę sieci schronisk albo niech od razu otworzą szeroko bramy obozu w Oświęcimiu.

Chętnie bym napisała tam jakieś super pismo w tej sprawie lub nawet zastukała do tego czy tamtego "mądrego" który to wymyślił, ale szczerze powiem że nie mam z czym. Prosiłam Was o pisanie do mnie swoich historii i mój apel odbił się echem, tylko malutka część wzięła moją prośbę poważnie a ja teraz nie mam czym walczyć, bo żeby kogokolwiek przekonywać muszę mieć coś na potwierdzenie moich słów.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
gia
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 10:01:05
No cóż Schoppenko mogę ci napisać, że parę lat temu gdy rozpędzona gospodarka naszego kraju przynosiła zyski przedsiębiorcom którzy uwierzyli w swoje siły i na tej fali zaciągnęłam kredyt aby prowadzić dalej swoją działalność nie w wynajętym lokalu tylko w swoim , a w przyszłości miało to być moim zabezpieczeniem emerytalnym ponieważ część nieruchomości jest komercyjna .Jeszcze nie tak dawno premier zapewniał społeczeństwo że jest dobrze że mamy wzrost gospodarczy a kryzys nas ominie ,wtedy już finansowo przygotowałam się że będzie tak iż może zbraknąć na raty.Zaczełam odkładać pieniądze na spłatę swojego kredytu ale ten kryzys tak się przeciągnął a co najgorsze to końca tej zapaści nie widać że zaczeło pieniędzy brakować nie tylko na raty ale na pokrycie innych zobowiązań.Ktoś może powiedzieć że zgubiła mię pazerność a ja tylko chciałam poprawić swój byt i nie czekać na lichą emeryturę którą jak się może okazać mogę w ogóle nie dostać .Skupiłam się na spłacie tego co mogę i jak mogę i czekam na jakiś cud .
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 10:08:04
Koniecznie napisz, to klasyczny przypadek :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 10:08:06
Shoppenko- napisałam Tobie swoją historię. Wiem, jak bardzo jest to istotne. Ludzie piszcie- to nic nie kosztuje, a może pomóc dla dobra sprawy. Ja nie mam aż tak pod górkę, bo nie mam nieruchomości na własność, ale Wy wszyscy, którzy macie dom, mieszkanie powinniście pisać- bo tylko przez wspólne działania możemy osiągnąć cel. Noclegownie, schroniska już są przepełnione. Kolejny chory pomysł, który nie jest zgodny z naszą konstytucją, a już na pewno nie z tym, co nam mówią- że Państwo chroni swoich obywateli, że jesteśmy zieloną wyspą. Będziemy- proponuje, abyśmy zamieszkali na trawnikach rządzących- szybko im przejdą tak genialne pomysły.Gia- cuda podobno się zdarzają- ja też czekam- gram w totka :-). Nie są to bajońskie sumy, ale wczoraj wygrałam 20 zł- zawsze coś, a od czegoś trzeba zacząć...
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 11:19:43
"proponuje, abyśmy zamieszkali na trawnikach rządzących"
>>
albo w namiotach przed sejmem ;)
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 11:32:31
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 16:48 przez camion.
Re: Wzrosną grzywny nakładane przez komorników
18 maj 2011 - 14:07:23
Wystarczy obrać strategiczne miejsca we wszystkich miastach w Polsce przy głównych placach bądź ulicach. Tam banków jest bez liku, wystarczy tylko się rozejrzeć. U mnie w Szczecinku mówimy plac bankowy a nie Plac Wolności, bo na każdym rogu jakiś bank.

Zrobiło się ciepło, można zorganizować jakąś manifestację, pytanie tylko ile nas przyjdzie ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować