Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka

likwidacja konta ...likwidacja człowieka
22 sie 2011 - 23:40:29
kochani nie wiem co mam zrobić moje pisma prośby to istna
zabawa silnego kota z myszką
"Pułapka" po poniżających rozmowach w Banku PKO BP gdzie depcze się godność człowieka BO WINNA JESTEM SWIATOWEGO chyba kruzysu
Płaciłam raty Nastał kryzys w mojej firmie płaciłam nadal ale
połowę Dostałam z tego tytułu
odmowię na każde pismo Załamałam się wpadłam w depresję Mąż mnie zostawił a ja jak w złym filmie nawet dostałam odmowę na
restrukturyzację Jednak płacę raty ale przyszło pismo
(wypowiedzenie umowy hipotecznej )

dziś pomaszerowałam z ratą a tu
nie ma mojego konta... zablokowano mi konto całkowicie Samych odsetek
narosło 30 000 na końcie technicznym
Nadal chce spłacać ale wszystkie pisama
odrzucają Pomaga mi moja rodzina
czy jest taka możliwość przywrócenia do umowy?
DOSTARCZYŁAM NAWET osobę i jej dokumenty aby
przystąpić jako poręczyciel i odrzucono prośbę o ugodę
Gdzie mam złożyć skargę na PKO BP =operat szacunkowy nowy= to zmuszenie do kolejnych kosztów
uprosiłam 1800 zł aby mi rozłożył Pan na raty
Jeden z windykatorów powiedział że mają kupca na mój dom ale ja chcę go spłacać
Miłam kryzys Swiat się zawalił ale byłam dzielna Bita kopana teraz już nie jestem męża ale przez bank
..Czy ktoś mi pomoże??
Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka
23 sie 2011 - 01:28:03
Najlepiej zadzwoń do Pana Romana Sklepowicza - tel. 695577491 lub 500848247 albo do Schoppenki - Ruch Społeczny Poszkodowanych - tel. 792804900. Oni będą wiedzieli, co zrobić.

Pozdrawiam - i GŁOWA DO GÓRY !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka
23 sie 2011 - 09:43:59
Kasiu! wspieram Cię wirtualnie - wiem co czujesz, bo sama podobne zagrywki mam za sobą; dzięki radom na tym forum udało mi się doprowadzić do sensowych ugód z bankami, i żyłabym sobie długo i szczęśliwie, gdyby nie jeden bank, który postawił się okoniem - właśnie mam od niego komornika na pensji.W takiej sytuacji tamte umowy mogę sobie w ramki oprawić:/ - teraz chyba zostanie mi tylko wybrać które umowy "polegną", pozostałe płacić i czekać na kolejnego komornika.... ale wierzę, że i dla mnie i mojej rodziny także zaświeci słońce, długi spłacę i już nigdy żaden bank w naszym kraju na mnie nie zarobi - a na pewno nie ten który wolał komornika niż ugodę. Przygotowałam sobie plan działania/listę celów i realizuję ją krok po kroku, i tylko tym sobie zaprzątam uwagę.
Trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze, innej opcji NIE MA !!!
Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka
23 sie 2011 - 17:34:25
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie..Wiem dziś, że będę także pomagała podobnym ludzią którzy w mojej sytuacji lub podobnej się znajdą
Moja obecna sytuacja finansowa uległa zmianie na korzyść ale nigdy nawet bym nie pomyslała ,że w tym kraju który kocham i byłam prawym pracodawcą płacąc podatki dajac ludzią pracę by nie musieli wyjezdzać za chlebem ..ale z tym koniec ,bo nie da się budować czegokolwiek na bagnie a bezprawie i brak odpowidnich organów tam gdzie trzeba , które bronią nasłabszych Wzamian mamy prawo bankowe" totalna samowolka poniżające godność tych którzy sa zbyt słabi aby walczyć Brak pieniędzy na prawnika..no cóż Adwokaci nie pracują dla ideiiii tak usłyszałam , tyle ze wyjadacze prawa są nie raz w wieku w który mówi nam iż studiowanie było kiedys darmowe o czym juz zapomnieli i o swojej przysiędze

Ja jestem silna muszę dziennie wbijac sobie to do głowy ,zaradna zyciowo ale nie każdy taki jest Znam kobietę która odebrała sobie zycie zaszczuta przez ta bandę złodziei Tak... GŁOŚNO O TYM MÓWIĘ ZŁODZIEI w całym tego słowa znaczeniu
Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka
23 sie 2011 - 19:19:51
Zastanawiam się, czy to nie jest celowa robota: zaszczuć i upodlić dłuznika, wykończyć go psychicznie, doprowadzić do samobójstwa, a potem - huzia na Józia na rodzinę, bo trzeba odzyskać (czytaj: ukraść) dług spadkowy. I interes się kręci.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka
23 sie 2011 - 17:59:59
Kasia 70,witam ciebie bardzo serdecznie na naszym forum .Damy radę.Nas jest dużo.
gia
Re: likwidacja konta ...likwidacja człowieka
23 sie 2011 - 19:09:37
Chciało by się rzec witaj w klubie ale co to za klub gdzie członkowie dostają codziennie pałą po głowie od banku tylko za to że odważyłaś się chcieć żyć lepiej a koszt tej decyzji ponosisz ty a nie autorzy tych przekrętów.Codziennie rano gdy wstaję,pierwszą moją myślą jest to że gdy wyplączę się z tego bankowego gnoju nigdy nie wezmą żadnego kredytu a gdy mi taki pomysł przyjdzie do głowy to wezmę pałe i powybijam sobie te durne pomysły z głowy już nigdy żadna lichwa na mnie nie zarobi.
Nawet do głowy mi nie przychodzi abym mogła targnąć sie na swoje życie to złodziejskie firmy które dostały pozwolenie na nękanie ludzi powinny się obawiać aby im kto krzywdy nie zrobił.
Wszyscy razem jesteśmy siłą,pokarzemy tej bandzie lichwiarskiej na co nas stać.
Mówmy wszyscy precz z politykami którzy dają przyzwolenie na lichwę i nie uczciwym traktowaniem ludzi.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:31:28
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqshshrr
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować