Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Służba zdrowia

Służba zdrowia
23 sie 2011 - 23:21:53
Zapraszam na blog Pana Romana BARDZO INTERESUJĄCY ARTYKUŁ

KRADNĄ LUDZIOM ZDROWYM ORGANY DO PRZESZCZEPU



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 23:30 przez irena60.
Re: Służba zdrowia
23 sie 2011 - 23:37:05
Fajna służba zdrowia !!! CHYBA SŁUŻBA ŚMIERCI !!!
Re: Służba zdrowia
23 sie 2011 - 23:48:27
Szanowna Pani Słowacki na ten temat mogłabym wiele powiedzieć.Zresztą bez przerwy sa nowe afery na temat ,,Służby Zdrowia;;.Człowiek jest zerem -ważna jest kasa.Przykre to i bolesne ale niestety prawdziwe.


Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie
Re: Służba zdrowia
24 sie 2011 - 00:04:29
Niestety ja też ... ostatnio spędziłam 6 godz. na oddziale ratownictwa szpitalnego... Po 5 podszedł do mnie lekarz z pytaniem...JAK SIĘ CZUJĘ !!!
kurwa mać...
Re: Służba zdrowia
24 sie 2011 - 06:42:07
tak się składa że ja pracuję w służbie zdrowia ale w administracji pod okiem dyrektora, dosyć się nasłucham i napatrzę. Zanim trafiłam do administracji pracowałam na oddziele noworodków. Wstydzę się, że pracuję w tej placówce, ale zostało mi 5 lat do emerytury to może wytrzymam. Faktycznie jest okropnie, koneksje, układy. Pacjent nie istnieje liczy się tylko kasa. Popieram w całości wypowiedź ireny60. Afera goni aferę.Abyśmy nigdy nie chorowali bo trzeba mieć zdrowie żeby chorować.Życzę wszystkim zdrowia. Pozdrawiam
Re: Służba zdrowia
24 sie 2011 - 06:38:01
Pani Słowacki i IRENKA 60,macie całkowita rację.To co piszecie to sa fakty autentyczne.LUDZIE ZDROWI-CHORZY DOKTORZY:))))))
Re: Służba zdrowia
27 sie 2011 - 02:52:41
Służba zdrowia dziala dziś gorzej niż za komuny, bo wtedy bez problemu można było się dostać do specjalisty. Wystarczyło się zarejestrować i było się przyjętym w ciągu najwyżej kilku godzin. I jeszcze wszyscy narzekali, że muszą tyle godzin nczekac, a dziś czeka się kilka miesiecy. Nie było skierowań do specjalistów od lekarzy pierwszego kontaktu. Tak się składa, że służbę zdrowia za przeproszeniem spieprzył rząd kierowany przez dzisiejszego przewodniczącego Parlamentu Europejskiego - Jerzego Buzka. Nietrudno zgadnąć, jaka to opcja - PO oczywiście, wówczas AWS-UW, a więc POsrany liberał.
Liberałowie są gorsi nawet od betonowych komunistów z PZPR z lat 50-tych i trzeba ich odstawić od koryta !!! Bo oni tylko potrafią realizować program Wisła !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować