Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!

Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 15:29:40
Kochani, mamy niebywałą szansę na realne wykrzyczenie naszych krzywd i swoich racji. Możemy wreszcie skutecznie podnieść naszą krzywdę. Komitet Wyborczy Nowego Ekranu zaprosił nas do przedstawienia swoich kandydatur na senatorów w dowolnych okręgach wyborczych.

Jest to szansa nie tylko na zaistnienie w opinii publicznej jako Stowarzyszenie i Ruch Poszkodowanych ale również niepowtarzalna szansa na realne upomnienie się o nasze sprawy.

W imieniu własnym oraz Pana Romana, którzy jest obecnie w Warszawie, bardzo proszę o składanie swoich kandydatur, rejestrowanie się na portalu [www.prawybory.net] . Pamiętajcie, że jeśli będziemy mieli swojego przedstawiciela w senacie, tym samym będziemy mieli szansę na dotyk sprawiedliwości. Podaję kontakt do organizatora tej akcji: Paweł Pietkun tel. 791901301 lub 22 828 99 96, mejl. pawel.pietkun@nowyekran.pl

Uratujmy nasze domy, uratujmy nasze pensje, uratujmy nasz byt, nie pozwólmy się zepchnąć na zawsze do szarej strefy i nie zgadzajmy się z banicją finansową i społeczną.

Liczymy na Was!!!

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 16:07:37
Flame, Dziśka, Lwica, Typku, Gustliku i inni liczę na Was :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 20:36:09
Mogę spróbować, choc szczerze mówiąc nigdy nie bawiłem się w polityke poza dyskusjami w gronie rodziny i znajomych, nawet nie wiem, jak skutecznie zrobić kampanię wyborczą. Niemniej na mnie, gdybym się dostał, będą pluć w mediach, bo ja gdybym mógł to rozprawiłbym się ze złodziejami, nie tylko bankowymi.
Pozdrawiam :)))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 16:46:55
Kandydat z mojego okręgu będzie wytypowany :) Działajmy rozważnie. Musimy nie tylko podać konkretną osobę, ale też pomóc jej uzbierać 2tys. podpisów z ogonem - na zapas. Czasu będzie niewiele - TYLKO 7 dni!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 16:51:15
Nie bójcie się, nikt nie zostanie sam, razem możemy wszystko, wystarczy chcieć. Potraktujcie te wybory jako swoistą prezentację swojego problemu i szansy na zmianę na lepsze. My już nie mamy nic więcej do stracenia, co mogą nam zabrać, skoro już nic nie mamy oprócz marzeń o normalności. To jest właśnie ta szansa na normalność dla nas, dla naszych rodzin i dla innych, którzy się wstydzą przyznać do problemów.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 17:41:55
Im więcej okręgów obsadzonych przez zwolenników RSP, tym większe szanse, że będziemy mieć parlamentarzystę, który zawalczy w naszym imieniu!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 20:47:42
Gustlik startuj jak sie nadarzyła okazja.Będę trzymała kciuki.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 20:53:10
Brawo Gustlik, prawdziwie męska decyzja. Wielki szacun.

Kto kolejny ? Czas nagli a komornik i windykator czycha.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 23:20:56
Gustlik - czy mogę jakoś pomóc
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 23:37:15
Jest propozycja wspólnego tekstu, referującego nasze cele. Proszę o opinię.

"Ruch Społeczny Poszkodowanych i bankrutów, którzy haniebnymi decyzjami urzędników, polityków i władz III RP, zostali wykluczeni ze społeczeństwa. Idziemy upomnieć się o Twoją i Naszą krzywdę ! Realna Ustawa o upadłości konsumenckiej, Stop dziedziczeniu długów, Pętla na szyję rozpasanej windykacji."

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
02 wrz 2011 - 23:59:44
Moja osobista propozycja :

Ruch Społeczny Poszkodowanych. Nie angażujemy się po coś, tylko z jakiegoś powodu. Tym powodem jest wykluczenie społeczne i banicja finansowa całych rodzin, spowodowana haniebnymi decyzjami urzędników, sędziów, bankierów, komorników, polityków,... Pragniemy przywrócić Polskę zwykłym Obywatelom, abyśmy wszyscy mogli w niej godnie żyć.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 01:04:28
Ja jeszcze się zastanawiam, zamierzam jutro zadzwonić do Pana Pietkuna i dowiedzieć się czegoś więcej, bo szczerze mówiąc nigdy nie startowałem w żadnych wyborach nawet na radnego. Ja na razie myślę o spróbowaniu, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem, nie wiem nawet jak się za to zabrać. Muszę się nieco dowiedzieć, jak to rozegrać. Niemniej jedno jest pewne: gdyby to wszystko mogło ode mnie zależeć, to banki, komornicy, a w szczególności windykatorzy mieliby do powiedzenia tyle, co Żydzi w Oświecimiu. Jeżeli bym kandydował, to na pewno będę potrzebował pomocy, bo nie mam doświadczenia w prowadzeniu jakichkolwiek kampanii. Niemniej jedno jest pewne: poprę i zagłosuję na każdego kandydata z naszego grona, który wystartuje w wyborach. A może ktoś z Was kochani ma jakieś doświadczenie "wyborcze"? Pozdrawiam wszystkich !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 01:05 przez Gustlik.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 02:07:39
@ Schoppenko

Mam jeszcze kilka dodatkowych propozycji oprócz Twoich:
Stop firmom windykacyjnym - całkowity zakaz ich działalności
Zakaz obciążania dłużnika kosztami monitów listownych, telefonicznych, SMS-owych i e-mailowych,
Zakaz stosowania odsetek karnych za opóźnienia w splacaniu rat - dopuszczalne tylko odsetki ustawowe naliczane od wysokości zaległej raty na takich samych zasadach jak przeterminowane rachunki za prąd, gaz, wodę itp., a te są niewielkie,
Likwidacja BTE
Obowiązek windykacji trudnych długów najpierw poprzez proces sądowy WYŁĄCZNIE Z UDZIAŁEM DŁUŻNIKA i jego obrońców oraz pełnomocników, a dopiero później przez komornika, jeżeli dłużnik mimo wyroku nadal nie płaci,
Stop przymusowi ZUS czyli wolny wybór ubezpieczyciela emerytalnego, rentowego i zdrowotnego - konta IKE zamiast ZUS-u i II filaru - dotyczy to zarówno osób prowadzących działalność gospodarczą jak i pracowników na etacie,
Zakaz sprzedaży długów
Zmiana ustawy o ochronie danych osobowych, tak aby wierzyciel bez pisemnej zgody dłużnika nie mógł wpisać go do BIK-u ani podać jego danych żadnej firmie czy nawet instytucji państwowej
Automatyczne podnoszenie zarzutu przedawnienia długów przez sąd w czasie procesu, a nie jak dotychczas rzez dłużnika, ponieważ sędzia jako osoba znająca prawo wie, czy dany dług uległ przedawnieniu, czy nie,
Likwidacja skargi pauliańskiej

Zmiany potrzebne są również w innych dziedzinach:

Prawo pracy

Obowiązkowy urlop "tacierzyński" dla ojców dawany po urodzeniu dziecka na takich samych zasadach i na taki sam okres, co urlop macierzyński dla matek - zapobiegłoby to dyskryminacji kobiet przez pracodawców,
Ochrona rodziców powracających z urlopu macierzyńskiego, tacierzyńskiego oraz wychowawczego przed zwolnieniem z przyczyn zakładu pracy przez okres co najmniej 10 lat
Stworzenie możliwości pracy na odległość, np. w domu, przez internet, tam gdzie jest to możliwe, ułatwiłoby to życie rodzicom wychowującym dzieci, a także osobom mieszkającym daleko od siedziby firmy, wyeliminowałoby to konieczność codziennego dojazdu do zakładu pracy i zmniejszyło bezrobocie, poza tym wiele osób mogłoby się zatrudniać w firmach oddalonych nawet o setki kilometrów od domu,
Ograniczenia zwolnień z pracy z przyczyn zakładu pracy, w tym ustawowa ochrona przed tymi zwolnieniami dla wszystkich członków związków zawodowych,
Pełnopłatny urlop wychowawczy zarówno dla matek jak i ojców od końca urlopu macierzyńskiego/tacierzyńskiego do końca miesiąca kalendarzowego, w którym dziecko ukończyło 4 lata
Nadanie Państwowej Inspekcji Pracy uprawnień policyjnych i umundurowanie jej pracowników wraz z nadaniem im statusu funkcjonariusza publicznego, PIP powinna być batem na pracodawców, zwłaszcza tych nieuczciwych,


W służbie zdrowia:

Likwidacja skierowań do lekarzy specjalistów
Obowiązek przyjęcia przez specjalistę każdego ubezpieczonego w NFZ lub w innej ubezpieczalni pacjenta w dniu jego zgłoszenia się na wizytę
Obowiązek natychmiastowej i bezpłatnej hospitalizacji wszystkich pacjentów, w tym również obłożnie i nieuleczalnie chorych, jeżeli wymagaja oni całodobowej opieki medycznej lub pielęgniarskiej,
Zwiększenie racji żywnościowych dla chorych w szpitalach, np. kosztem racji żywnościowych w więzieniach - zabrać przestępcom, a dać chorym
Refundacja wszystkich leków, zwłaszcza drogich oraz metod leczenia (w tym operacji i zabiegów plastycznych mających na celu usuwanie blizn pooparzeniowych, pourazowych i pooperacyjnych) - wyłączone z refundacji powinny być tylko zabiegi plastyczne mające na celu korektę urody
Refundacja wszystkich operacji oczu, nawet tych mających na celu usunięcie takich wad, jak daleko- i krótkowzroczność,

Szkolnictwo:

Przywrócenie obowiązku szkolnego od 7 lat, o wcześniejszym wysłaniu dziecka do szkoły decydowaliby rodzice jak było dotychczas
Likwidacja gimnazjów
Przywrócenie starego sprawdzonego systemu nauczania - 8 lat szkoły podstawowej + 4 lata liceum lub 5 lat technikum
Uporządkowanie programu nauczania z poszczególnych przedmiotów - obecny jest chaotyczny i wygląda tak, jakby był sporzadzony na kolanie, w dodatku przez urzędnika nie mającego zielonego pojęcia o nauczaniu danego przedmiotu - przynajmniej tak wyglada matematyka, fizyka i chemia.

Oj dużo jest w tym kraju do zrobienia, dużo. A my głosujemy na PO, które nie tylko nic nie robi, to jeszcze doprowadza Polskę do dalszej ruiny...

Władza ma służyć obywatelowi, a nie obywatel władzy.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 07:02:03
Schoppenka,świetna reklama.Jak wiecie kandyduję do sejmu z listy PJN.Wczoraj byłam na spotkaniu w swoim Okręgu.Ale najwazniejsze,że zostałam przedstawiona jako działaczka RSP,.Rozmawiałam o naszych tak dla nas waznych i istotnych sprawach.Na mojej ulotce będzie pisało,że jestem działaczką i podczas kampanii mam poruszać ten problem.Bardzo się cieszę,że Gustlik będzie kandydował.Gustliczku Wielki Pokłon .Pozdrawiam.
gia
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 09:17:10
schoppenko i flame mam nadzieję że będziecie kandydować ,będę wspierać każdego kto z tego ruchu będzie startować.Gustlik masz moje poparcie ,czy jesteś zarejestrowany na liście,jeśli tak to w którym okręgu ,będę klikać.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 09:26:25
Gustlik, to co napisałeś jest jak zwykle bardzo trafne ale nie zmieści się jako podpis pod kandydaturą. Tu chodzi o bardzo zwięzły i treściwy przekaz. Wstrzymaj się z telefonem do Pietkuna, bo musimy ustalić wspólny informator dla wyborców. Ja na Ciebie liczę, więc nie przyjmuję do wiadomości Twojego wahania :))


Kochani, kampania aby mogła sie zacząć, musi być poprzedzona zbieraniem podpisów na konkretnego kandydata. Na każdego trzeba po 2000 z okładem i to zbieranych w jego okręgu wyborczym przez 7 dni (teraz chyba nawet mniej). Nowy Ekran pracuje nad wydłużeniem terminu na zbieranie podpisów. Liczymy na pomoc wszystkich, co będzie się wiązało również z przemieszczeniem się w okręgi wyborcze kandydatów. Musimy się sprężyć i bardzo dobrze zorganizować. Tu nie może być wtopy.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 23:48:16
Schoppenko - to, co napisałem to swego rodzaju program, który należałoby wdrożyć w Polsce, aby choć częściowo zlikwidować POsrajewo. Do tego "mojego" programu nalezałoby dodać oczywiście Twoje propozycje, których już nie chciałem dublować. Natomiast oczywiście - reklama musi być krótsza.
Schoppenko - zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa: czy sami damy radę? Ilu z nas może wejść do Sejmu czy Senatu? Jak inne duże partie zapatrują sie na nasze działania? Wg mnie chyba najbliższy nam programowo jest PiS, nie wiem, może się mylę, ale gdyby nas było mało, czy nie mozna byłoby się z nimi próbowac dogadywać? Czy PiS-owcy by nam coś pomogli?
Pozdrawiam :)))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 09:39:52
Ewiska, gratuluję odwagi ale w tej sytuacji, skoro RSP kandyduje z list Nowego Ekranu, Twoja reprezentacja RSP z list PJN jest jakby nie na miejscu. Zrobisz tym samym nam wszystkim kuku, bo co sobie pomyślą wyborcy: "RSP mają pęd do władzy bo startują z każdej listy z jakiej się da". Tak to niestety wygląda. Wszyscy z RSP z jednej listy Nowego Ekranu albo nikt. Ewiśka, możesz oczywiście jak najbardziej startować ale nie podpierać się że jesteś przedstawicielką RSP.

Wiem że może Ci być przykro, ale nie możemy sobie pozwolić na rozdrabnianie się i ataki, bo nie przetrwamy. Nam wystarczą przepychanki na forum żebyśmy skakali sobie do gardeł. Co do PJN to niestety osobiście nie mam o nich dobrego zdania, pisałam list do Kluzik-Rostowskiej i niestety olała nasz ruch, więc teraz potrzebuje widocznie Ciebie bo musi "zapchać" listy a ludzi jej brak.

Ja myślę, że możesz napisać przy swojej kandydaturze że jesteś członkiem RSP ale nic ponad to a już tym bardziej nie powinno się znaleźć zdanie że reprezentujesz ruch. Zresztą może się mylę, poczekajmy na wypowiedź innych.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 09:46:32
Schoppenka

W tym tkwi problem. Jak zebrać tyle podpisów do 7 września.

Osobiście w tym kierunku nie mam co się wychylać, ale myślałem o osobie która trzecią kadencję startowała do rady miasta. Może by się zadeklarował ale to ale. ten bardzo krótki czas jaki pozostał na zebranie podpisów.
Okręg 7 bardzo trudny, co tu dużo mówić na ten temat - wiele doświadczyłem i doświadczam:(
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 09:53:35
Typku. Najważniejsze zacząć. Zbieranie podpisów pod kandydatem przez 7 dni jest wyczynem iście akrobatycznym z kunsztem mistrzowskim. Jest jednak spora nadzieja że nawet jeśli nie zdążymy nazbierać w ciągu tych 7 dni, to podpisy sie nie zmarnują bo prawdopodobnie termin zostanie przesunięty, pracują na to prawnicy i działacze nie tylko Nowego Ekranu. Jest też realna szansa na unieważnienie wyborów i rozpisanie nowych, więc my bylibyśmy już przygotowani i wystarczyłoby jedynie dozbierać brakujące podpisy. Nic nie jest całkiem czarna ani całkiem białe, dlatego uważam że powinniśmy spróbować i przekonać się ile sami jesteśmy warci i ile możemy dać z siebie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 10:03:11
A propo realnej szansy : [lazacylazarz.nowyekran.pl]

I co ? :))

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 10:26:12
Demokracji w Polsce nie ma żadnej. To na potwierdzenie moich słów : [fiatowiec.nowyekran.pl]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 11:33:53
witam, na moje poparcie i wsparcie (przy zbieraniu podpisów) również może liczyć ten kto będzie startować z ramienia naszego Ruchu. Schoopenko Flame Gustliku kandydujcie!

@ schoppenka napisała :
Jest propozycja wspólnego tekstu, referującego nasze cele. Proszę o opinię.

"Ruch Społeczny Poszkodowanych i bankrutów, którzy haniebnymi decyzjami urzędników, polityków i władz III RP, zostali wykluczeni ze społeczeństwa. Idziemy upomnieć się o Twoją i Naszą krzywdę ! Realna Ustawa o upadłości konsumenckiej, Stop dziedziczeniu długów, Pętla na szyję rozpasanej windykacji."

Ja dodałabym do tego teksu ostatnie zdanie z osobistej propozycji Schoopenki : "Przywróćmy Polskę zwykłym Obywatelom, aby wszyscy mogli w niej godnie żyć."

a mianowicie :

....Ruch Społeczny Poszkodowanych i bankrutów, którzy haniebnymi decyzjami urzędników, polityków i władz III RP, zostali wykluczeni ze społeczeństwa. Idziemy upomnieć się o Twoją i Naszą krzywdę ! Przywróćmy Polskę zwykłym Obywatelom, aby wszyscy mogli w niej godnie żyć! Realna Ustawa o upadłości konsumenckiej, Stop dziedziczeniu długów, Pętla na szyję rozpasanej windykacji.....
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 12:00:01
Ja bym celowo nie pisała słowa "bankrutów" , bo to się w naszym społeczeństwie źle kojarzy. Zaraz podniosą się głowy, że chcemy jedynie aby nam długi umorzyli albo chcemy się schować pod płaszczyk immunitetu.

Pozostaje jeszcze kwestia hasła wyborczego. Oczekuje propozycji :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 15:14:37
Sprawa hasła wyborczego sama się rozwiązała. Pan Roman jest zdania że powinniśmy występować pod jednym hasłem wyborczym :idę upomnieć się o Twoją krzywdę".

Bardzo się z tego cieszę :)

Jednocześnie zapraszam na blog.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 15:51:15
Nie widzę tu żadnego entuzjazmu :( Czyżby nikt nie potrzebował ratunku ? Może umiemy jedynie biadolić i pisać na forum, to ma być cel naszego istnienia ?

Jeśli w tak ważnych sprawach nie umiemy sie zjednoczyć i z pisania przejść do działania, to chyba czas zakończyć taka działalność.

Zamiast pospolitego ruszenia, cisza i brak działania. Chyba zawieszę swoja działalność społeczną albo oddam to w inne ręce.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 17:00:28
zdecydowanie zgadzam się, iż powinniśmy występować pod jednym hasłem wyborczym! "IDĘ UPOMNIEĆ SIĘ O TWOJA KRZYWDĘ" to świetne hasło wyborcze!
Schoppenko chciałabym bardzo pomóc (masz mój adres e-mail pisałam do Ciebie), planowałam pojechać do Poznania zbierać podpisy dla Pana Romana, niestety:-( moje plany wzięły w łeb........ nie mam żadnego doświadczenia w tej dziedzinie i do tego jeszcze ta odległość...ale teraz jak mamy znów szansę aby nasz człowiek znalazł się na Wiejskiej to spróbuję!
Kochani Forumowicze! bardzo proszę przeczytajcie co napisała nasza Schoppenka! potrafimy tylko biadolić? Nie! już raz pokazaliśmy, że nas stać! wszyscy cieszyliśmy się z utworzenia KWW Romana Sklepowicza i mieliśmy w tym swój udział czyż nie? postarajmy się i tym razem !!! a więc tak jak w temacie: Jest szansa, ZATEM NIE ZAPRZEPAŚĆMY JEJ !!! pozdrawiam serdecznie
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 17:07:33
acha! i jeszcze jedno :-))) co jakiś czas człowiekowi zdarza się wyciągnąć szczęśliwy los, jakim jest wspaniały, niezapomniany przyjaciel. Pan Roman jest dla nas właśnie kimś takim!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 17:27:42
Schoppenko, jesteście potrzebni, nei możesz nawet myśleć o zawieszaniu działalności. Jestem pewna, że wkrótce odezwą się też inni. osobiście nie chciałabym się znaleźć na liście wyborczej, bo w ogóle się nie znam na polityce. Ale na pewno będę mogła jakoś pomóc zbierając podpisy
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 17:37:22
A ja się znam na polityce ?????? Nie żartujcie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 17:41:15
schoppenka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A ja się znam na polityce ?????? Nie żartujcie.

ale wiesz zapewne więcej niż my :-) jestem tego pewna!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 19:50:31
Bożka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> schoppenka Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > A ja się znam na polityce ?????? Nie żartujcie.
>
> ale wiesz zapewne więcej niż my :-) jestem tego
> pewna!


Nie wiem dlaczego tworzycie sobie sami jakieś mury i granice ? Co trzeba wiedzieć, umieć, przeczytać itp żeby powiedzieć że jest mi źle, że dzieje mi się krzywda, że nie mogę już tak żyć, że mam dobrą wolę ale nie dano mi żadnej szansy, ... ????

Zobaczcie na Ewiśkę, idzie do sejmu po to żeby powiedzieć o swojej krzywdzie. Nie umie się wypowiedzieć jak wytrawny mówca, nie umie napisać jakiegoś super pisma procesowego, nie jest profesorem prawa a jednak ma odwagę powiedzieć że się nie zgadza na taka wegetację jaką funduje jej III RP. Chce powiedzieć, że ustawa o upadłości konsumenckiej się naszemu Państwu opłaca, że bank więcej by zyskał gdyby podjął negocjacje a nie nadawał BTE, że firmy windykacyjne to handel żywym człowiekiem i swoisty pluton egzekucyjny, itp. Co w tym trudnego ? Nikt nie każe stawać od razu na mównicy, nikt nie każe się wypowiadać do kamery, nikt nie każe pisać nowelizacji ustaw. Od tego są powołani fachowcy. Ale o własna krzywdę warto się upomnieć. Chyba że się mylę ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 17:45:23
i masz potrzebny pazur i odwagę :)
gia
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 18:16:08
schoppenko jak mogę pomóc pisz,zmobilizujemy się,wiem że trzeba zbierac podpisy,tylko gdzie i dla kogo.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 18:32:55
Kochani forumowicze zbierajmy szeregi i pomóżmy schoppence zawalczyć w wyborach ja z chęcią pojadę w jej okręg wyborczy zbierać podpisy przecież w końcu musi się udać bo jak będziemy tylko się użalać i biadolić to niestety nic nam nie pomoże tak więc do pracy zakasać rękawy i ruszamy na pomoc!!!!!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 18:49:10
No własnie, bo nawet nie wiem jak ma wyglądać zbieranie podpisów, czy na danego kandydata trzeba zbierać podpisy tylko i wyłącznie w jego okręgu wyborczym, czy w swoim też? BO jeśli trzeba jechać gdzieś, to już trzeba zaplanować wolne w pracy
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
03 wrz 2011 - 19:00:44
@deirka
tak trzymać na pewno zostaniemy poinformowani w najbliższym czasie.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 07:26:58
Schoppenka,ja nie będe dla Was przeszkodą,to nie jest tak ,że ja reprezentuję RSP,to krótka zmianka będzie tylko,że jestem członkiem tego Ruchu.Moją bolączką jest przywrócenie Zakładów Chronionych,pensje minimalne dostosowane do życia i opłat,oraz przywrócenia naszym maluchom ,tym które idą poraz pierwszy raz do szkoły,w wieku 7-iu lat,tak jak było dawniej.Nie wolno dzieciaczkom zabierać dzieciństwa.Natomiast bardzo bym chciała i życzę Wam z całego serca by było Was jak najwięcej i wywalczyli o godnośc naszą.Wsercu i nie tylko jestem z Wami.Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 11:02:39
Jestem z Każdym z Ruchu ,Kto zdecyduje sie kandydować.Sama do polityki sie nie nadaję.Jestem, w takim momencie mojego życia-( po dłuższej przerwie wróciłam do pracy ) a charakter mojej pracy nie przewiduje urlopów.
Na to wszystko nałozyły sie problemy natury osobistej(duże zmiany,które mnie czekaja).
Jednak tak jak napisałam moim senatorem jest tylko i wyłacznie PAN ROMAN SKLEPOWICZ.
Jeżeli Ktoś z Ruchu z bliskiego mojemu miejsca zamieszkania (miasta) będzie kandydował-pomogę (np w weekend).
Pozdrawiam Schoppenkę (wywołałaś mnie do tablicy).
Nadal jestem z Wami całym sercem.
Co do hasła z którym kandydaci Ruchu pójdą do wyborów
hasło Pana Romana Sklepowicza jest najlepsze i oddaje wszystko o co w Naszym Ruchu chodzi(tak uważam)
IDĘ UPOMNIEĆ SIĘ O WASZĄ KRZYWDĘ
(Nasi kandydaci przecież są z NIM).
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 13:00:20
i ja zostałam wywołana,shoppenko,pomnij nasza rozmowe tel
oczywiscie,zagłosuje na naszego człowieka
ewiska....powodzenia,uwazaj zeby cie nie zżarli
kluzikowa szuka ,,zapchaj dziur,, na listach ,ale daj ci Boze powodzenie i siłe

ja,no cóz,nie wystartuje bo bardzo szybko zostałabym z tamtąd wywalona na zbity pysk,za moja prawde o tych matołach co sie zwą posłami i niby to maja pracowac dla nas,zwykłych szaraków

powodzenia wszystkim
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 13:34:44
Kto jeszcze nie może bo....... ??????

Ja też nie mogę bo... sama wychowuję trójkę dzieci, mam dwoje niepełnosprawnych, jak ma się gdzieś publicznie wypowiedzieć to się jąkam, nie jestem prawnikiem, nie znam się na ustawach i innych takich, nie umiem skutecznie obronić swojego zdania, mam tylko maturę, nawet sąsiedzi patrzą na mnie wilkiem, więc kto na mnie zagłosuje, ... mogę tak długo.

Walkower całą gębą. Niech nas gnębią, należy nam się, skoro umiemy tylko chować głowę w piasek.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 15:25:34
Schoppenko, to nie tak, jak myślisz, nie chowamy głowę w piasek, tylko wydaje mi się, że na pewno jest ktoś inny lepszy, nie znamy się wszyscy, nawet nie wiemy kto jest skąd. Nawet nie wiem, o co chodzi z tymi listami. Większość z nas to zwykłe szaraki :). Ciebie na pewno zna większa rzesza osób, no i trzeba zrobić dobrą kampanię wyborcza, plakaty, ulotki, spotkania z ludźmi i zagłosują, zobaczysz.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 15:45:41
No właśnie, uderzyłaś w samo sedno. Ja też poczekam na kogoś lepszego ode mnie. Przecież ja też zwykły szarak.

Przypominam że ja się też nie znam, nigdy w życiu nie startowałam w wyborach, nawet do samorządu klasowego w podstawówce. To co wiem o wyborach, to to co przeczytam w necie lub oglądnę w tv. Znają mnie tylko ludzie z naszego forum i niektórzy z facebooka, więc przebicie żadne.

Będziemy tak czekać tatka-latka a komornik i windykator nie poczeka.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 16:07:17
Droga schoppenko ja myślę że nie ma lepszego kandydata jak twoja osoba i zaryzykuję twierdzenie że powinnaś sobie dać skutecznie radę,my potrzebujemy takich ludzi ,na pewno jesteś bardziej obyta w prawie niż nie jeden adwokacina lub radca .Nie daj się prosić,tutaj nie ma co się zastanawiać,ja ze swej strony pomogę bardzo chętnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 16:11 przez jakubek12.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 18:09:37
jakubek12, masz rację, schoppenka jest idealnym kandydatem, ale o ile dobrze zrozumiałam, schoppenka miała na myśli, żeby w każdym okręgu wyborczym znalazł się ktoś z nas. Ale nie wiem, jak to jest, czy na takiej liście z okręgu nie powinno byc więcej osób? nie mam bladego pojęcia, może się mylę..
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 18:21:55
Nie ma idealnych kandydatów. Każdy z nas ma niepowtarzalną szansę na ukazanie rodakom naszej marnej egzystencji. Każdy z nas ma szansę na pokazanie światu że nie jesteśmy wyłudzaczami i prosimy jedynie o równość wobec prawa. Każdy z nas ma motyw i mandat do tego żeby opowiedzieć swoją krzywdę.

Uważacie że ja się do tego nadaje a ja po nocach nie śpię, boję się strasznie, kłębią mi się myśli co to będzie a Wy mnie uważacie za nadczłowieka. Jestem dokładnie taka sama jak my wszyscy. Na forum udzielam porad ale tylko takich które albo znam z własnego doświadczenia albo jestem pewna. Prawo znam tylko na tyle na ile sama go "przerobiłam" na własnych 4 literach oraz z tego co czytam i analizuję. Staram się pomóc każdemu, kto o taką pomoc poprosi ale nie gwarantuję powodzenia ani trafności podpowiedzi, bo życie i tak weryfikuje moje dobre intencje. Na forum ale również w życiu staram się nie uczestniczyć w sporach, bo uważam że nie tędy droga, trzeba rozmawiać ale kulturalnie a nie krzykiem. Ja nie robię niczego nadzwyczajnego, dzielę się tylko tym co potrafię i tylko tyle.

Okręgów wyborczych mamy w Polsce dużo, ja się jednak sklonować nie da a sama nie pójdę bo jak sami wiecie to w grupie raźniej.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 19:46:42
Schoppenka - oj Ty męczyduszo:)

Rozmawiał ktoś Pietkunem?
Jak sprawa wygląda z podpisami - nie dam rady zebrać takiej ilości podpisów nawet gdybym stanął na rzęsach.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 20:16:23
Jutro o 13 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa Nowego Ekranu i Pana Romana Sklepowicza. Jeśli coś będzie w internecie, radio czy TV, dam znać.

Co do rozmowy z Pietkunem i zbieraniem podpisów to sprawa wygląda tak:

- Mamy mieć co najmniej 6 kandydatów, więc nie ociągać się i nie marudzić w stylu: "nie mogę bo..." Skoro ja mówię że każdy z nas może to każdy i kropka. Popatrzcie na niektórych posłów czy senatorów, niektórzy nawet do 4 zliczyć nie umieją i zachowują się tak jakby przylecieli z Marsa a nasza przewaga nad nimi jest taka, że te wszystkie problemy "zwykłych zjadaczy chleba" przerobiliśmy na własnych 4 literach. Doświadczenie ma znacznie większą wartość niż wykształcenie, łatwa mowa, pijar itp.

- nie mamy nawet jak zbierać podpisów bo PKW zlikwidowała ze swojej strony internetowej wzory kart podpisów, czym po raz kolejny zlekceważyła ordynację wyborczą. W TV "odtrąbili" zakończenie zbierania podpisów przez komitety wyborcze i nie wspomnieli ani jednym słowem o prawie do zbierania podpisów dla kandydatów z Nowego Ekranu, co jest kolejną nierównością wobec prawa, niezgodną z konstytucją. Każdy komitet wyborczy ma zagwarantowane 40 dni na agitację wyborczą a skoro Nowy Ekran otrzymał prawo do 7 dodatkowych dni na zbieranie podpisów i zgłoszenie kandydatur, oznacza to że będzie miał nie tylko krótszą kampanię ale również będzie mógł prowadzić kampanię w czasie ciszy wyborczej. Jest to cały szereg rażących błędów popełnionych przez PKW co nie tylko pozwala nam na wykorzystanie ich do swoich celów ale również do unieważnienia wyborów.


W związku z powyższym, powinniśmy jak najszybciej zgłosić kandydatów i zarejestrować się. Jednoczyć się w zbieraniu podpisów, nie oglądając się na to czy damy radę zebrać wymagana ilość czy też nie. Jeśli skarga oraz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez PKW odniesie pożądany skutek, będziemy mieli czas na dozbieranie podpisów pod kandydaturami.

Teraz chyba jasne ? Nie mamy co czekać i oglądać się na innych, tylko brać się konkretnie do roboty. Na razie tylko kręcimy się w kółko i rozstrząsamy zagadnienie pod tytułem: "dlaczego się nie nadaję i są lepsi ode mnie".

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 20:23:26
Nie krzycz na mnie - i tak się Ciebie nie boję:)
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 20:31:01
Przepraszam, bardzo przepraszam :)) Nawet nie wiedziałam ze krzyczę. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Wybacz.


A tu coś dla tych co się zastanawiają dlaczego to ci lepsi mają startować a nie każdy z nas. Choć nie popieram formy, za to treść jest dość wymowna:

[www.youtube.com]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 20:47:15
Policzyłem, wygląda mi na to że szczere wyznanie:)
Może i wybaczę:)

Tak na poważnie - Masz rację w tym co piszesz, Masz po stokroć rację.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
04 wrz 2011 - 22:56:10
Witam wszystkich serdecznie,
nie zaglądałam na forum przez całe wakacje, ponieważ musiałam wyjechać z dziećmi (tak naprawdę uciec). Po wakacjach okazało się, że nie mogę wrócić nawet do mojego własnego mieszkania, kupiłam je będąc panną, bo mój mąż zaciągnął również długi u bandytów. Ze względu na dzieci i ich bezpieczeństowo nie mogę tam wrócić. Windykatorzy, komornicy to przy tym pikuś.
Jednak dla nie wtajemniczonych- od początku. Mój mąż przez ostatnie 2 lata narobił mi długów-firma na mnie i dla niego zupełne pełnomocnictwo- na ok 650 tys. zł, po wypowiedzeniu umów, co nastąpi lada dzień ok. 1 800 000.
W chwili obecnej wyjechał gdzieś za granicę, a ja zostałam z dwójką dzieci.
To tytułem wstępu.
Wiem, że Państwo mnie nie znacie, ale ja nie mam tego typu zachamowań, mówię o kandydowaniu. Dla mnie byłaby to szansa, w końcu coś nowego, coś co zmusza do działania. Obawiam, się jednak że czasu jest zbyt mało. Jeśli okaże się, a trzymam za to kciuki i wybory zostaną przełożone, to jestem w stanie spotkać się z Państwem, abyście mogli mnie poznać i stwierdzić czy będę w stanie Was godnie reprezentować.
Jeśli będzie taka możliwość a Państwo uznacie, że jestem w stanie godnie Was/Nas reprezentować, jestem gotowa.
Justyna ze Szczecina
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 00:12:54
Brawo za odwagę. Taka postawa to skarb. Kochani bierzcie z Niej przykład bo tylko biorąc sprawy we własne ręce możemy cokolwiek zrobić dla siebie i dla innych.

Jakaja, mała poprawka: nie reprezentować Was, tylko Nas :))

Miło mi będzie Cię poznać.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 15:16:52
Przykład został wzięty :)

1. Marzenka zdecydowała się kandydować z okręgu łódzkiego.
Trzymamy za nią kciuki i szukamy osób z okolic, które pomogą jej zbierać podpisy. PILNE!!!

2. Schoppenka została przyciśnięta do muru i zamierza kandydować z nieswojego okręgu. Nie ma szans na zebranie podpisów w swojej okolicy. Albo zajmuje się sprawami RSP, albo kręci się za głosami wyborczymi, albo zrzuca to na barki przyjaciół. Schoppenka, zbierzemy dla Ciebie max głosów :) Tylko zgłoś - kochana - swoją kandydaturę :)

3. Powtórzę za p. Romanem - Wiwat "Gustlik"! Moim zdaniem powinieneś ujawnić swój okręg, żebyśmy mogli zorganizować Ci pomoc w zbieraniu podpisów. Gratuluję odwagi! :)

"Typencjusz" i "Gia", co z Wami? Czekam na decyzje! Natentychmiast! :))))))))))))
Dacie radę? Ja wiem, że TAK! :) Proszę dobrze przemyśleć propozycję i działać.

P. Pietkun nie będzie czekał na nasze decyzje w nieskończoność :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-05 15:54 przez flame.
gia
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 16:47:04
Wywołałaś mnie więc jestem-nie chodzi o to że nie dam rady,jestem z tych co biorą diabła za rogi i go przestawiają w drugie miejsce,tyle lat radze sobie w biznesie,idzie o moje zdrowie sama nie wiem co mi los ześle na razie jestem na etapie badań.Ale postaram się kogoś poszukać w moim okręgu jak się zgodzi to powiem coś więcej o tej osobie.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 17:51:27
Flame
No właśnie nie ociągać się!!!
Czego jeszcze nie mogę znaleźć pewnego imienia?!
Jak nie to .... nawet immunitet nie pomoże:)))
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 17:54:51
Wtorek, godz 12.00 - konferencja prasowa NE w sprawie przestępstw PKW i unieważnienia wyborów




Na konferencję prasową zapraszamy dziennikarzy, blogerów, czytelników oraz komitety wyborcze i kandydatów pokrzywdzonych woluntarystycznym i bezprawnym działaniem Państwowej Komisji Wyborczej oraz Okręgowych Komisji Wyborczych.


KOMUNIKAT


W dniu jutrzejszym Komitet wyborczy powołany przez Nowy Ekran, niezależny serwis społeczności blogerów, w związku z wygranym przed Sądem Najwyższym zaskarżeniem Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej, rozpocznie procedurę odwoływania wyborów parlamentarnych zarządzonych na 9 października.

Komitet Wyborczy Wyborców złoży doniesienie do Prokuratora Generalnego o popełnieniu przestępstwa przez Państwową Komisję Wyborczą. Jednocześnie złożymy wezwanie do Prezydenta RP o wyznaczenie nowego terminu wyborów parlamentarnych.

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową w tej sprawie, która odbędzie się jutro, tj. 6.09.2011 o godz. 12.00 przed siedzibą PKW, przy ul. Wiejskiej 10 w Warszawie

W konferencji wezmą udział Romuald Szeremietiew, niezależny kandydat na senatora i były minister obrony narodowej, Ryszard Opara, kandydat na senatora z ramienia Obywatelskich List Wyborczych Nowego Ekranu, Łażący Łazarz, redaktor naczelny Nowego Ekranu i serwisu www.prawybory.net oraz Paweł Pietkun, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatelskich List Wyborczych Nowego Ekranu.

Będzie obecny także Roman Sklepowicz, którego Komitet Wyborczy zaskarżył do Sądu Najwyższego naruszenie przez PKW kalendarza wyborczego.

Udział w konferencji zapowiedziały też inne komitety wyborcze i kandydaci na Senatorów pokrzywdzeni przez Komisje Wyborcze. Nazwiska znane, nawet bardzo znane. Będzie można zadawać pytania i otrzymać wgląd do dokumentów.

Zapraszamy

RSVP.: pawel.pietkun@nowyekran.pl

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 18:40:35
Kochani jest pierwszy odważny zarejestrowany. Zapraszam do rejestrowania się i oddawania głosów na naszego Typa Niepokornego [www.prawybory.net]

Brawo!!! Kto następny ?

Ja obiecuję że też się zarejestruję jeśli zgłosi się co najmniej 5 chętnych.

Jakaja proszona o pilny kontakt na numer 792 804 900

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 19:00:17
Kochani, podawajcie miejscowości z których jesteście bo musimy zabezpieczyć zbieranie podpisów i jakoś realnie rozłożyć siły.

Przed nami trudna droga ale nasz trud na pewno się opłaci jeśli damy z siebie wszystko. Traktujcie to akcję wyborczą jak walkę o własny byt a na pewno się uda.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 19:10:01
x



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-12 21:48 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 20:27:32
podlaskie, mogę też pomóc w pomorskim - trójmiasto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 05:20 przez deirka.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 20:37:53
Mamy kolejnego zarejestrowanego odważnego, który idzie upomnieć się również o Twoją krzywdę. To nasz forumowy jakubek12 [www.prawybory.net]

Rejestrujcie się i głosujcie na naszych.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 22:04:51
Brawo Typek i Jakubek trzymam za Was kciuki.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 22:21:10
Brawa dla Typka i Jakubka!!!! Flame gdzie się zaszyłaś Kochana? gdzie?
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 22:33:37
Przecież wiecie że Flame ma internet tylko w pracy. Dajcie dziewczynie trochę odetchną, ona i tak przesiaduje po pracy przed kompem i pisze dla Was te pisma i odpowiada na pytania. Niech dziewczyna ma trochę czasu na prywatność :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 22:38:31
ups! sorry schoppenko! ja tak rzadko pisze na forum, raczej częściej czytam niż sie wypowiadam....sorki raz jeszcze :-)) mam nadzieję mieć wybaczone ...
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 22:42:42
Schoppenko a gdzie Twoja kandydatura? Ty musisz tam być.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 wrz 2011 - 23:31:10
Przeczytaj moje posty wcześniejsze. Dałam ultimatum, że jeśli nie będziecie walczyć sami o swój byt to ja też nie. Jak będzie zarejestrowanych 5 kandydatów od nas to ja będę 6.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 09:52:11
Najblizsza perspektywa dla Polaków? Komentarze - portal Nowy Ekran:

Przełozenie wyborów na grudzień lub nawet styczeń. To moze być nawet bardzo ciekawe. Podwyżki muszą być wprowadzone przed zimą. W innym przypadku wszystko walnie. Nawet twórca kreatywnej ekonomii, imć Rostkowwski nie będzie w stanie tego przykryć. Za wysokie progi na jego nogi.
Jurand 06.09.2011 05:35:47

@Jurand
Oni grają na jak najszybsze wybory. Wybory w kryzysie zmiotą. Ich wszystkich...
Tomasz Urbaś 06.09.2011 08:07:37
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 10:18:22
Z mieszanymi uczuciami, a jednak zamieszczam - bezpłatne ogłuszenie wyborcze - "Ballada o bandzie czworga":

[www.youtube.com]
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 10:31:15
Flame- bardzo mi się to podoba.

Tęcza popieram MUSIMY POPRZEĆ NASZYCH KANDYDATÓW nas to nic nie kosztuje a w opinii ludzi wiele zyskuje.

POPIERAJCIE.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 10:16:14
Kandydatów z Ruchu - prawybory, trzeba popierać!
Wchodzimy na Nowy Ekran, logujemy się i popieramy.
To jest takie proste i aż wierzyć się nie chce, że dla większości korzystających z tego forum tak bardzo trudne!
A więc do dzieła!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 15:02:02
Poszło dwie osoby w miasto i po 3 godzinach miały "zero podpisów":(



[lazacylazarz.nowyekran.pl]
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 15:52:28
Dlatego Pietkun i ŁŁ wnioskują o nowy termin i ogłoszenie przez PKW. Bez tego ludzie nie chcą podpisywać bo przecież PKW "odtrąbiło" koniec zbierania podpisów. Trzeba jednak zbierać bo na pewno się przydadzą. Można wydrukować dla zbierających komunikat ze strony PKW o możliwości zbierania podpisów przez KW NE.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 15:59:35
Tylko niewielka grupa społeczeństwa zapoznała się z inicjatywą i skargami złożonymi przez KW Nowego Ekranu oraz przez Komitet p. Romana. Massmedia do tej pory skutecznie milczały. Ciekawe, czy i kiedy się odkorkują?
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 16:10:00
Pierwsze jaskółki już są :)) Nadziejo przybywaj !!!


[niezalezna.pl]

[www.gazetaprawna.pl]

[www.polskieradio.pl]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 16:20:09
Nadleciał kolejny ptaszek:

[www.rp.pl]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 16:47:11
Wreszcie ruszyli. Teraz smród zaczyna się rozchodzić.

Ciekawe, czy Schetyna jak to ma we zwyczaju, wrzuci wniosek NE do zamrażarki sejmowej - tak jak np. petycje obywatelskie?

Czyżbym w tle jednej z fotek widziała nieuchwytny profil p. Romana? :))))))
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 17:13:30
Kolejny [wiadomosci.wp.pl]

Zauważcie że wszystkie art. pochodzą z jednego źródła, takie swoiste kopiuj-wklej. Zero własnej inwencji, zero ruszenia mózgownicą, takie medialne lemingi.

Ale się jednak mówi :)

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 17:24:41
...Się w końcu zdecydowała :) Kolejna w kolekcji :) hi hi odważna i zahartowana w bojach z sądami, firmami windykacyjnymi i banczyskami.

Zgadnijcie i sprawdźcie kto to taki? :)

[www.prawybory.net]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 17:25 przez flame.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 17:52:08
Już sprawdziłam ,Schoppenko bardzo się cieszę i gratuluję.Flamuniu kiedy Ty zgłosisz swoją kandydaturę??/Czekamy również na Ciebie.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 18:17:21
flame,to profil Naszego P.Romana,ja go również poznałam.Gratulacje dla Wszystkich.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 18:39:16
flame,jest miejsce dla Ciebie .Jesteś tam potrzebna.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 19:55:19
Schoppenko :-) GRATULACJE

Flame ? jestes potrzebna :-)
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 21:07:36
Tak się walczy z prawdą [carcinka.nowyekran.pl]

Schopenka - Witaj w klubie:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 21:10 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
06 wrz 2011 - 22:51:10
Zapraszam do obejrzenia konferencji prasowej Nowego Ekranu praz wywiadu dla prasy Pana Romana: [www.youtube.com]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 15:50:02
schoppenka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zapraszam do obejrzenia konferencji prasowej
> Nowego Ekranu praz wywiadu dla prasy Pana Romana:
> [www.youtube.com]

Wypowiedź Prezesa krótka, celna i na temat - jak zwykle i jak zawsze. Cały p. Roman :) "ŁŁ" musiał być nieźle zakręcony i mocno zmęczony, skoro przedstawił p. Romana jako Roberta :) hi hi
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 16:06:23
Janusz Korwin-Mikke też nie wytrzymał: [www.rp.pl]

Dziwne, że "Rzepa" opublikowała to info.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 16:47:41
ODDAJCIE GŁOS...

[www.prawybory.net]

Jestem członkiem Ruchu Społecznego Poszkodowanych przy Stowarzyszeniu Pokrzywdzonych przez System Bankowy i Prawny. Jestem samotna matką wychowującą 2,5 letniego synka,bezrobotna.Polska to w większości kraj biednych ludzi. Jakie są główne powody ubóstwa? Brak pracy? Wielodzietność? Lenistwo? Głupota? Uwarunkowania historyczne? Przyzwyczajenie, że państwo musi zapewnić wszystkim tzw. socjal? Czy rząd powinien przestać pomagać biednym? Oczywiście ,że powinien jak najbardziej takim ludziom pomagać.Bieda u Polaków zaczyna się moim zdaniem od braku pomocy ze strony Państwa. spójrzmy na pomoc socjalną w Irlandii czy UK. Radzimy sobie, bo Polak potrafi, ale stać nas jedynie na jałową egzystencję. I nie chodzi tu wcale o bezrobotnych. zarabiając minimalną stawkę, która w Polsce jest ABSURDALNIE mała nie mozna sobie pozwolić na nic poza opłaceniem mieszkania i rachunków oraz utrzymaniem dzieci. Jak można mówić, że nasza bieda bierze się z lenistwa!!!Poziom życia wielu Polaków jest niski, w wielu przypadkach skrajnie niski ale co się dziwić ,że tak jest jak bezrobotnego płacą groszę a wszystko idzie w górę. Zacznijmy pomagać sobie na wzajem,nie odwracajmy sie od ludzi którzy maja problemy i zycie ubogie,nikt nie wie co w zyciu moze Cie spotkać.Warto pomagać i wlaczyć o swoje prawa.

Oddajcie głos jesli mozecie.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 07:34:52
A tu nasz wspaniały Gustlik [www.prawybory.net] Popierajcie, piszcie komentarze i pomóżcie zbierać podpisy.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 11:48:02
I mamy kolejną - "naszą" - kandydatkę :) Brawa, oklaski, wiwaty dla odważnej Marzenki! :)

[www.prawybory.net]
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 11:55:33
Super, czyli jest nas cała 5 jak 5 palców u jednej ręki. Musimy się razem wspierać i pokazać że również ludzie wykluczeni mają głos.

Szkoda że nie widze tutaj chętnych do zbierania podpisów, sami w 5 nie damy rady. Zgłaszajcie się do okręgu którego kandydata macie najbliżej. Czas goni, praktycznie do dzisiaj do godz. 24 mamy czas na zebranie po co najmniej 2000 podpisów. Jest jednak nadzieja na przesunięcie tego terminu, więc podpisy trzeba zbierać nie tylko dzisiaj, one nie stracą wartości. Do dzieła.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:20:23
Marzenko gratuluję życzę Wam wszystkim, którzy będziecie walczyć o lepsze jutro dużo energii do stawienia muru w walce z bezprawiem.

Niestety,każdy z Was mieszka daleko ode mnie, chętnie pomogłabym w zbieraniu podpisów.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:28:04
Zaplanuj wolny weekend i ruszaj do wybrańca, na pewno przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:29:02
Gratulacje dla wszystkich kandydatów, trzymam kciuki dla wszystkich, szkoda, że można tylko dwa głosy na dzień oddać :(

Do kiedy można zbierać podpisy? Najbliżej chyba mam do Typka, tylko w ten weekend nie mogę pojechać. Typku, potrzebna Ci pomoc? I własnie to też kawałek drogi, trzeba byłoby jakoś sie zorganizować.
Ircia, jedź ze mną :)
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:43:10
deirka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gratulacje dla wszystkich kandydatów, trzymam
> kciuki dla wszystkich, szkoda, że można tylko dwa
> głosy na dzień oddać :(
>
> Do kiedy można zbierać podpisy? Najbliżej chyba
> mam do Typka, tylko w ten weekend nie mogę
> pojechać. Typku, potrzebna Ci pomoc? I własnie to
> też kawałek drogi, trzeba byłoby jakoś sie
> zorganizować.
> Ircia, jedź ze mną :)

HMM - oj kochana, i to bardzo:)
Nikt z mojego okręgu nie zgłosił się, niestety:(
Podpisy mają być zbierane do dzisiaj i do dzisiaj do 24 dostarczone do okręgowych komisji wyborczych.
Natomiast z tym zbieraniem na zapas myślę, że szkoda energii albowiem zwróćcie na druk formularza a w nim na fragment" zarządzone na dzień 9 października 2011r" co oznacza, że w chwili wyznaczenia nowego terminu cała zabawa rozpoczyna się od początku a te karty nie będą honorowane.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:45 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:36:02
Do Typka mam bardzo daleko w ten weekend muszę jechać pilnować dziecko.Schoppenka są jeszcze inne przeszkody -gdyby ta odległość była ciut bliższa i można było dojechać np.stopem.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:46:40
Witam Typeczku właśnie patrzyłam jaka dzieli nas odległość ponad 500 km. i jeszcze musze dojechać do innej miejscowości, aby wsiąść w pociąg.Chętnie bym pomogła gdyby było bliżej.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:52:55
irena60 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam Typeczku właśnie patrzyłam jaka dzieli nas
> odległość ponad 500 km. i jeszcze musze dojechać
> do innej miejscowości, aby wsiąść w pociąg.Chętnie
> bym pomogła gdyby było bliżej.

Kochani nie czyńcie sobie zarzutów:)))
Sądzę, że w konsekwencji będzie musiało dojść do rozpisania nowych wyborów - tyle tylko, że mają problem jak wyjść z twarzą z tej sytuacji. Tu prezydencja UE a tu takie kwiatki z ustawą i działaniami PKW w państwie demokratycznym:(
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 13:17:44
typ niepokorny Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kochani nie czyńcie sobie zarzutów:)))

Powinniśmy wspierać tych, którzy swoją twarzą zdecydowali się firmować RSP. Ciągle pokutuje w nas pogląd, że owszem, trzeba coś zmienić, ale broń Boże, nie własnymi rękami! Najlepiej, jak cudze rączki wypracują sukces. Nie liczyłam na totalnie maksymalny zryw, bo większosć z nas jest nieźle upupiona, ale miałam nadzieję, że jesteśmy bardziej skłonni do działania. Aktywnych, lojalnych i gotowych do pomocy jest zaledwie garstka.

> Sądzę, że w konsekwencji będzie musiało dojść do
> rozpisania nowych wyborów - tyle tylko, że mają
> problem jak wyjść z twarzą z tej sytuacji. Tu
> prezydencja UE a tu takie kwiatki z ustawą i
> działaniami PKW w państwie demokratycznym:(

Typencjusz :) Władzunia strzeliła sobie w kolano, a kulawemu trudno się poruszać. Tymczasem ... karawana idzie dalej.

W Polsce mamy do czynienia z demokracją oligarchiczną i państwem policyjnym.

Liczba argumentów na poparcie w/w tezy systematycznie rośnie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 13:44 przez flame.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 12:45:56
Szkoda, dzisiaj nie da rady, jakby nie było to ok 170 km, a ja jeszcze w pracy :(,
ale jeśli będzie można potem, to uda się jakoś zorganizować
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 13:03:36
Nie ma szans (07.09.2011 - godz. 24.00) na zebranie wymaganej ilości głosów. Najważniejsze, że "nasi" kandydaci zarejestrowani. Liczę na przedłużenie terminu. To, co robimy w tej chwili, to tylko proforma. Nie panikujmy. Dzisiaj nie zbierzemy dwóch tysięcy podpisów. Jest jeszcze opcja "jutro" :) I tego się trzymajmy.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 13:18:27
Fleme, termin na zbieranie podpisów nie może być wydłużony przy jednoczesnym zachowaniu terminu wyborów. PKW złamała dwukrotnie ustawę.
Odmawiając prawa zarejestrowania komitetu dla NE. konsekwencją czego było postanowienie SN.
Dwa, wydłużając termin na zebranie podpisów o 7 dni dla komitetu wyborczego NE, w chwili gdy jednocześnie ogłosiła, że koniec ze zbieraniem podpisów.

" Władzunia strzeliła sobie w kolano, a kulawemu trudno się poruszać. Tymczasem ... karawana idzie dalej.

W Polsce mamy do czynienia z demokracją oligarchiczną i państwem policyjnym."

To nie ulega wątpliwości:)))
Wątek o państwie demokratycznym,zamieściłem celowo, ponieważ za takie uważa się nasza obecna władzunia. Tym czasem nie wiele brakuje im do dorównania Białorusi.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 13:24 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 13:37:05
Przede wszystkim na dzisiaj jest najważniejsze jedno: aby o naszym Stowarzyszeniu dowiedziała się cała Polska, ze jest ktoś taki jak Pan Roman, jak Schoppenka, że są ludzie, którzy pomagają tym, którym dzieje się krzywda. A niestety w Polsce nie ma dziedziny prawa, w której nie należałoby wprowadzić zmian i to rewolucyjnych zmian, nie tylko w sferze prawa bankowego. Spieprzona za przeproszeniem została służba zdrowia i oświata - to "zasługa" rządu Buzka (obecnie w PO), prawo karne, zlikwidowane zakłady, bezrobocie, nadmiernie zliberalizowane dla pracodawców prawo pracy, brak instytucji skutecznie egzekwującej od pracodawców parwa pracownicze no i znane nam buble prawne takie jak prawo spadkowe i bankowe. Niestety jest to w ogromnej większości efekt rządów liberałów spod znaku dzisiejszej PO. Naprawdę - za komuny był o wiele lepszy porządek prawny, niz teraz. Poza tym, że nie wolno było kląć na Związek Radziecki i PZPR, prawo było o wiele lepsze od dzisiejszego. Jak ktoś coś przeskrobał, to szedł do więzienia i zadnej taryfy ulgowej. Praca była wszędzie i zagwarantowana do emerytury, a nie tak jak dzisia, ze mogą w każdej chwili człowieka wywalić z pracy dnia na dzień, jak niepotrzebną maszynę na złom.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 13:43:31
typ niepokorny Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fleme, termin na zbieranie podpisów nie może być
> wydłużony przy jednoczesnym zachowaniu terminu wyborów.

Wiem :) Użyłam skrótu myślowego. Teraz zacznie się batalia o rozpisanie nowego terminu wyborów. NE złożył w tej sprawie wniosek do Prezydenta RP i zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez PKW. A społeczeństwo nadal jest niedoinformowane. Jak rozmawiam z postronnymi osobami, to nawet nie wiedzą, że KW NE ma w ręku postanowienie SN!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 13:50:09
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak rozmawiam z postronnymi
> osobami, to nawet nie wiedzą, że KW NE ma w ręku
> postanowienie SN!

A skąd mają o tym wiedzieć jak w mediach cisza.
Z jakiego powodu? O tym wspomniałem wcześniej.
Wczorajsze wzmianki o konferencji prasowej znikały błyskawicznie.
Dlatego my powinniśmy wszelkimi możliwymi sposobami uświadomić ludzi, co się dzieje, przesyłając mailowo(wszelkimi dostępnymi sposobami!) informacje ze źródła [lazacylazarz.nowyekran.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 13:51 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 14:00:54
Ten art też warto przeczytać. Chłopaki nie odpuszczają: [lazacylazarz.nowyekran.pl]

Dwa BARDZO WAŻNE (!) cytaty z w/w artu:

1. "Społeczeństwo ma wiedzieć to co ma wiedzieć i ani grama więcej. W tej zmowie wzięły udział zarówno TVP, TVN jak i Polsat. Wiemy także, że to nie nasza megalomania, że przemilczano naprawdę ważne wydarzenie z powodu którego wczoraj w nocy było spotkanie w Sejmie wszystkich świętych z udziałem sędziów Trybunału Konstytucyjnego, na którym tęgie głowy zastanawiały się "co z tym fantem zrobić" czytaj: jak to zneutralizować."

2. "Działamy w warunkach poważnego zagrożenia prawnych podstaw funkcjonowania państwa, działań przestępczych najwyższych organów państwowych w okresie wyborów przy współudziale wszystkich najwiekszych stacji telewizyjnych."

Rozsyłam znajomym i udostępniam na FB.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 14:45 przez flame.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 14:27:47
Łażący Łazarz niestety ma rację. Tak wygląda POsrajewo !!! Tak jak podkładali kłody Kaczynskim i PiS-owi przy współudziale mediów i tzw. "ekspertów" typu Balcerowicz i spółka, to samo będą robić z nami. Platfusy Obłudne to gorsza zaraza od stalinowskiej PZPR.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 14:31:14
Mam jeszcze jeden pomysł: może warto zainteresować tą sprawą TV Trwam i Radio Maryja? Wiem, że z nimi trzymał PiS, oni nienawidzą POsrańców, a przekazują wiele wiadomości niedostępnych w oficjalnych mediach, mniej wiecej jak Wolna Europa za komuny.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 14:56:05
Dokładnie Gusliku to gorsza zaraza - i bardzo będzie ciężko jej się pozbyć.
Co do TV Trwam i radia Maryja - Można spróbować.

Flame po dłuższej przerwie właśnie przed chwilą ktoś się odezwał - Zgadniesz, KTO?:)
Macki zaczynają działać - myślano może, że to mnie przestraszy - chyba pora uruchomić własne macki, których nie uruchomiłem przez to, że byłem zajęty,innymi sprawami:)
Nie dziwi mnie wywiad ŚP Lepera na 3 dni przed śmiercią.
"Jak wykańcza się przeciwników? Przede wszystkim lekceważyć. Jeżeli nie dajemy rady, to ośmieszać, później kryminalizować działania, podważać wiarygodność. To wszystko przeszedłem. Nawet mówiono o tym, aby te działania prostytuować. To właśnie robić: wódka, dziewuchy i pieniądze, korupcja. To wobec mnie trwa do dzisiaj - mówi Lepper. Na koniec wspomina aferę gruntową, która doprowadziła do rozwiązania koalicji z PiS i LPR."

Źródło: [wiadomosci.wp.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 14:57 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 01:02:27
Typku, ŚP. Lepper miał świętą rację. U nas jak znajdzie się ktoś, kto chce dobrze, to albo się go lekceważy, albo robi z niego oszołoma lub ofertę sklepu warzywnego (burak, kartofel itp.). Tak było z Kaczyńskimi, z Ziobro, ze ś.p. Gosiewskim. A pan Tomasz Lis potem zaprosi do studia tzw. "ekspertów" typu Balcerowicz, Tusk, może Buzek itp. A oni korzystając z tego, że są tzw. "autorytetami" zrobią swoje i zeszmacą każdego, kto chce dobrze. Niestety nasze społeczeństwo też nie jest bez winy, bo myśli telewizorem zamiast mózgiem, a każde wybory traktuje jak wybory "Miss Polonia" - czyli głosuje na tych, którzy się lepiej prezentuja, zamiast na tych, ktorzy mogliby coś zrobić dla kraju.
Pamiętacie, co było ze ś.p. Gosiewskim, jak wyśmiewali się z niego za dworzec we Włoszczowie? A ja powiem wprost: facet miał rację. Ja pracuję na PKP od 17 lat (choć teraz jestem na urlopie wychowawczym) i mieszkam w Kłodzku (Dolny Śląsk). Wiecie, co mówili kłodzcy kolejarze o Gosiewskim? Że taki facet przydałby się u nas. I to prawda. W Kłodzku są dwie stacje PKP - Kłodzko Główne - dworzec połozony jakieś 3 km od centrum miasta i nie ma jak dojechać na tę stacię, trzeba zasuwać na piechotę, jeżeli pociąg np. do Wrocławia startuje z Głównego, bo nie dojeżdża komunikacja autobusowa. Natomiast położony w centrum miasta dworzec Kłodzko Miasto to tylko przystanek z jednym peronem i dwoma przelotowymi torami oraz barak z kasą biletową. Nie ma żadnego rozrządu, żeby na Mieście podstawić pociąg, który odjeżdżałby w stronę Wrocławia - aby pociąg jechał przez Miasto, to musi startować z Międzylesia albo z Bystrzycy Kłodzkiej. Taki Gosiewski, gdyby znalazł sie w Kłodzku, na pewno rozbudowałby stację na Mieście.
Dlatego ja Gosiewskiego rozumiałem bo pewnie podobny problem komunikacyjny miała Włoszczowa.

Facet zrobił dobrze dla mieszkańców Włoszczowy, bo zyskali dobrą i szybka komunikacje kolejową m.in. z Warszawą i Krakowem, a POlitycznie POprawne ekipy go wyśmiały.

Jeszcze jedno: pamiętacie niedawną afere ze stroną www.antykomor.pl i z aresztowaniem admina? Ale jakoś za Kaczyńskiego istniała strona www.spieprzajdziadu.pl, gdzie obrażano i naśmiewano się Kaczyńskiego, z PiS-u, z Leppera, Giertycha, z Gosiewskiego również i jakoś afery nie było, Kaczyński admina nie zamknął. Nie dziwi mnie więc przepis o stanie wyjątkowym za atak cybernetyczny.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 02:23 przez Gustlik.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 01:27:52
Wiecie, co??? Strona NE teraz przestała działać. A moze to atak hakerski? Złóżmy petycję do Komorowskiego, żeby wprowadzil stan wyjątkowy.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 15:02:04
@Gustlik
Wysłałam linki i swój komentarz do redakcji Radia Maryja. Zobaczymy, jak i czy w ogóle to skomentują. Może jeszcze ktoś z nas wyśle? Zasypiemy ich mailami? :)

Adresy do korespondencji:

radio@radiomaryja.pl

wsksim@wsksim.edu.pl

P.S. Info poszło też do lokalnych stacji radiowych i TV na moim terenie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 15:03 przez flame.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 15:09:06
@Typek :)

A niech się macki mackują :) nawet jeśli są "ktosiowe" :)

Poszło w eter. Sitka w studiach rozgrzane. PAP już nie czai i nie wstrzymuje, ale jeszcze redakcje zgrabnie hamulcują przepływ newsów.
Przed chwilą dostałam od chłopaków info: [www.polskieradio.pl]

Kolejni dołączyli do p. Romka!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 15:20 przez flame.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
07 wrz 2011 - 19:29:04
Moi kochani wróciłem właśnie gdzie zbierało nas 5-osób w różnych miejscowościach w okręgu wyborczym gdzie jestem zarejestrowany i wielka klapa bo nasze społeczeństwo jest tak omotane innymi kandydatami i tylko co niektórzy głośno krzyczą jak to jest źle w Polsce i już mają swoich na których zagłosują ,coś tam uskubaliśmy ale 2000 z hakiem to nie ma szans.
pozdrawiam wszystkich forumowiczów i nie tylko.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 07:13:42
Gustlik,wszystko możliwe.Jak pierwszy raz rejestrowałam się do NE,by poprzeć Nasze Kandydatury,to moje potwierdzenie powinno znależć sie w nowych,a wiecie gdzie to z rzucili do SPAMU,ale ja to otworzyłam.To szczyt wszystkiego.Chamstwo



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 10:50 przez ewiska.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 14:09:03
Bardzo dobra wiadomość [carcinka.nowyekran.pl]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 16:14:41
chyba Bozia czuwa? Co? To teraz jak działamy? Mam prośbę- Schoppenko- jak będzie coś nowego, co trzeba będzie zrobić i znajdzie się na forum, to przyślij mi proszę smsa- tylko, że mam zajrzeć na stronę, bo teraz mam bardzo ograniczony dostęp do internetu.... Z góry dziękuję.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 16:50:11
Polska państwem policyjnym?

NIERZĄD PLANUJE! Policja bez zgody sądu ma mieć dostęp do naszych kont w bankach, funduszach emerytalnych oraz rachunków maklerskich. Uprawnienia dopisano do ustawy o wymianie informacji z policjami krajów UE. Nie wystarcza zatem rządzącym, największa w UE liczba podsłuchów (ok. 1,3 mln) i dziesiątki tysięcy donosów do Urzędów Skarbowych.

W POLITOLOGII TAKIE ZBOCZENIE NAZYWA SIĘ PAŃSTWEM POLICYJNYM!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
08 wrz 2011 - 16:58:32
[lazacylazarz.nowyekran.pl]

Dalej Sąd Najwyższy pisze, UWAGA:

"konstytucyjne prawa obywatela nie mogą być ograniczane przez nadmiernie restrykcyjną metodę oceny prawidłowości wpisów w wykazie osób popierających - tu: utworzenie komitetu wyborczego wyborców, a w innych przypadkach - kandydatów do stanowisk, które na mocy Konstytucji obsadzane są w wyborach bezpośrednich"

Nie dziwią mnie nocne spotkania w sejmie konstytucjonalistów:)
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 11:09:19
Miałem cichą nadzieję, że coś konstruktywnego wniesie konferencja prasowa z 08.09.11 r.NOWEJ PRAWICY Korwina Mikke - jednak się pomyliłem ewidentnie ugrupowanie miało jeszcze złudne nadzieje i postanowiło się płaszczyć przed PKW. Nie ulega wątpliwości, że koło fortuny kręci się nadal, mimo że na starcie zostało zdeformowane. Pojawiają się pytania, kto za ten falstart zapłaci ? - cena będzie dosyć wysoka! Na co czeka Prezydent? Gdzie są media? Które słyszą bzyknięcie komara na wschodzie a nie dostrzegają bałaganu na własnym podwórku! Cisza - wszyscy ci krzykacze nabrali wody w usta i prezentują nadal swoje kolorowani, jak pięknie koło fortuny się toczy.
Gdy zrozumiano, że mleko się wylało pomyślano o prestiżu Polski w oczach świata. Dlaczego o tym prestiżu nie pomyślano konstruując bubel prawny? Kierowano się zasadą własnych interesów, między innymi tym, aby mieć jak najmniejszą konkurencję dzięki temu może zdobędzie się te wymarzone, ponad 50%, które da wyłączność na sterowanie łajbą!
Przeliczyliście się panowie, krótkowzroczność boli i to bardzo, o czym się niebawem przekonacie. Każdy dzień zwłoki w stanowisku Prezydenta w sprawie wyborów działa na jego niekorzyść. Tu nie ma czasu na dyrdymały trzeba ostro wziąć się do pracy, bowiem niebawem na skutek wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 26 października 2010r który dał 15 miesięcy na zmianę zakwestionowanych przepisów. Termin upłynie w lutym 2012r tym samym miliony ludzi z rolnictwa zostanie pozbawionych świadczeń zdrowotnych.
Tu potrzeba jest niebywała aktywność nowego parlamentu, by usługi medyczne dla środowiska wiejskiego nie były odpłatne!
Panie Prezydencie czas dorosnąć i nie kierować się ślepą sympatią do towarzystwa, z którego się Pan wywodzi!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 11:10 przez typ niepokorny.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 12:35:33
PKW olała Sąd Najwyższy [lazacylazarz.nowyekran.pl]

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 13:10:21
Czytam i oczom nie wierzę! To wszystko dzieje się w centrum Europy, w państwie demokratycznym?

Buce z PKW stoją ponad prawem?!!!!!!!!! Kto stanowi wykładnię prawa w tym chorym kraju, jak nie SN!

Przecież oni mają wyborców za kompletnych idiotów, a to świadczy o głębokiej pogardzie dla polskiego społeczeństwa.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 13:21:41
Flame ,każdy sobie rzepkę skrobie -wszystko się sprawdza,że ludzi mają głęboko w d.....Liczą się tylko oni. Przecież to jest podłe, czy SN tego nie widzi??
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 14:08:19
PKW sama siebie zapędziła w kozi róg.
Są w sytuacji patowej - chłopaki z NE o to się postarali:)
Pełny ukłon w ich kierunku:)))
Głowy w PKW polecą - wyciszanie atmosfery na nic tu się zda!
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 14:25:20
Typku,też jestem tego zdania,że cwaniaczki z PKW wylecą.Mam nadzieję ,że NE nie podda sie i nie ugnie,będzie walczyć do samego końca.Pochylam się bardzo nisko w ich kierunku.CHŁOPAKI NIE DAJCIE SIĘ.;)))

POLACY MUSZĄ ZNAĆ PRAWDĘ,KTÓRA POWINNA ZWYCIĘŻYĆ.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 14:21:46
Balon zaczyna pękać - [www.tvn24.pl]
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 14:47:39
Właśnie usłyszałam w Radio Zet, że PKW wylosowała numery startowe dla poszczególnych, startujących w wyborach. Mają uszy zatkane woskowiną a na oczach klapy i robią swoje. Nawet trudno znależć odpowiednie określenie na to ich rozpasanie.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
09 wrz 2011 - 14:54:25
kto jest zszokowany, kto nie wystartuje? PKW wylosowała numery list wyborczych - Wiadomości - WP.PL
wiadomosci.wp.pl
Państwowa Komisja Wyborcza wylosowała numery komitetów wyborczych. Do jednolitych pojemników włożono listy siedmiu komitetów wyborczych o charakterze ogólnopolskim, czyli tych, które zarejestrowały listy kandydatów w całym kraju: PO, PJN, Polska Partia Pracy Sierpień'80, PSL,PiS, Ruch Palikota i SLD...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 14:54 przez irena60.
Re: Jest szansa, nie zaprzepaśćmy jej !!!
05 paź 2011 - 16:02:46
Sąd odrzucił skargę Nowej Prawicy na PKW

[www.tvn24.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować